PDA

View Full Version : Пак въпрос..



kikiMorche
02-26-2008, 18:49
Момичета, искам да ви питам кат приятелки.. някога усещали ли сте някфа гадна миризма отдолу.. Знам, че звучи гадно, ама.. Не знам кфо става, поддържам си добра лична хигиена..имам предвид 2-3 пъти в деня съм в банята...Та ме е страх да нямам някфи инфекции :o
Вие какво ще кажете.. Усещали ли сте миризма, като... (срам ме е).. като си я пипате или нещо такова, и дали момчетата я усещат и дали е гадно?

TopTa
02-26-2008, 18:51
mi slu4valo mi se e! i as spazvam izrqda higiena, no mislq 4e e normalno v kraq na denq (osobenno prez lqtoto) tam ve4e da ne meri6em na cvetq :-D ako mirizmata neidva ot vlagali6teto ne mislq 4e e priznak za infekcia!

vaniLL
02-26-2008, 19:17
ami kaot si stoish taka ... ne bi trqbvalo da usehstash nqkakva mirizma .. spored men si vnushavash ... vseki chovek si ima opredelena mirizma , nqkoi sa po-slinki 8-) tava si e nauchno dokazano ... da ne se otplesvam , no ako prosdyljavash da smqtash , che neshto se e promenilo v "uhanieto ti" tam dolu , mojesh da otidesh na lekar :)

Desire_
02-27-2008, 14:53
ami kaot si stoish taka ... ne bi trqbvalo da usehstash nqkakva mirizma .. spored men si vnushavash ... vseki chovek si ima opredelena mirizma , nqkoi sa po-slinki 8-) tava si e nauchno dokazano ... da ne se otplesvam , no ako prosdyljavash da smqtash , che neshto se e promenilo v "uhanieto ti" tam dolu , mojesh da otidesh na lekar :)

На същото мнение съм..Пък и е добре да се ходи на лекар, профилактично :wink:

hottie
02-27-2008, 15:10
Ami spored men ne e normalno :shock: Ne znam,az niamam nikakvi nepriqtni mirizmi.Otidi na lekar.moje da ima6 niakakva infekcia.NE e saduljitelno da ima6 te4enie za da ima6 infekcia.
Mежду другото не е чак толкова хубаво да се миеш по 3 пъти на ден защото се нарушава вагиналната флора. И използвай интимен сапун.

amatorium
02-27-2008, 15:43
Ami ako ti q useshtash momchetata sus sigurnost. Zavisi kakva e mirizmata, no e dobre da idesh na lekar. 8)

swords1010
02-27-2008, 15:51
Не пречи да отидеш на преглед. Наистина е възможно да има инфекция. :)

sexnaeks
02-27-2008, 18:12
Момичета, искам да ви питам кат приятелки.. някога усещали ли сте някфа гадна миризма отдолу.. Знам, че звучи гадно, ама.. Не знам кфо става, поддържам си добра лична хигиена..имам предвид 2-3 пъти в деня съм в банята...Та ме е страх да нямам някфи инфекции :o
Вие какво ще кажете.. Усещали ли сте миризма, като... (срам ме е).. като си я пипате или нещо такова, и дали момчетата я усещат и дали е гадно?

ебаси ти си моя човек ! идялна си за репликата ми "къде ша турам тва залто и тва блато" ....просто малко черен хумор ... иначе не съм момиче и не мога да дам съвет ..обади се на някой гинеколог и те така че не е хубаво приятеля ти да има чувстото че си го пъха в шахта , както и на теб не би ти било приятно докато му подухваш на кавала да хапваш сиренце с висока масленост ...

hottie
02-27-2008, 18:24
Момичета, искам да ви питам кат приятелки.. някога усещали ли сте някфа гадна миризма отдолу.. Знам, че звучи гадно, ама.. Не знам кфо става, поддържам си добра лична хигиена..имам предвид 2-3 пъти в деня съм в банята...Та ме е страх да нямам някфи инфекции :o
Вие какво ще кажете.. Усещали ли сте миризма, като... (срам ме е).. като си я пипате или нещо такова, и дали момчетата я усещат и дали е гадно?

ебаси ти си моя човек ! идялна си за репликата ми "къде ша турам тва залто и тва блато" ....просто малко черен хумор ... иначе не съм момиче и не мога да дам съвет ..обади се на някой гинеколог и те така че не е хубаво приятеля ти да има чувстото че си го пъха в шахта , както и на теб не би ти било приятно докато му подухваш на кавала да хапваш сиренце с висока масленост ...

:-& :smt078

Dilian4enceto
02-27-2008, 18:32
И аз имах такъв проблем и отидох на гинеколог.Октри ми някакъв анаеробен микроб,който причинява миризмата предписа ми лекарства пих ги и сега всичко е наред моят съвет е да отидеш на гинеколог!

padnal_angel
02-27-2008, 23:07
Момичета, искам да ви питам кат приятелки.. някога усещали ли сте някфа гадна миризма отдолу.. Знам, че звучи гадно, ама.. Не знам кфо става, поддържам си добра лична хигиена..имам предвид 2-3 пъти в деня съм в банята...Та ме е страх да нямам някфи инфекции :o
Вие какво ще кажете.. Усещали ли сте миризма, като... (срам ме е).. като си я пипате или нещо такова, и дали момчетата я усещат и дали е гадно?


e 6tom ti q use6ta6 mom4etata su6to q use6tat 6tom ti e ot vlagalishteto no ima6 dobra higiena otivai na lekar