PDA

View Full Version : пърхот:(



foreverr
02-26-2008, 19:08
Значи незнам темата дали е за тук, но аз я сложих тук :-o !Та искам да ви попитам за шампоан против пърхот който наистина да ви е помогнал?Аз ся си зех хеденшолдерс от новия-ако на вас той не ви е помогнел кой ви е помогнал?Моля ви помогнете ми-предварително благодаря :)

MaXy_GiRL
02-26-2008, 19:17
Абсурт.....този Head&Sholders е пълен боклук,аз го полвзвах с надеждата да се изчисти,но не се получи...минах на Пантен и спрях всякакви подхранващи маски и се изчисти!(това преди години да отбележа) Незнам дали от шампоана или от това че смених маската....

gorska
02-26-2008, 19:17
Низорал. Когато бях на около 10 год. имах пърхот, мих се с него около 4 пъти ...или не помня точно колко... то си пише. Не е шампоан за редовна употреба, а трябва да седиш с него около половин час мисля и после да си измиеш косата.
Хед енд шолдърс е голям боклук, пърхота се маха само, докато го използваш, а прекратиш ли и смениш с друг... почвай отначало всичко!
Вземи си Низорал. Само, че май го има само в аптеките, а не в супермаркетите. :)
П.П. Аман от безполезни и неверни реклами! :-x

LipSoFAnAnGel
02-26-2008, 19:21
Низорал. Когато бях на около 10 год. имах пърхот, мих се с него около 4 пъти ...или не помня точно колко... то си пише. Не е шампоан за редовна употреба, а трябва да седиш с него около половин час мисля и после да си измиеш косата.
Хед енд шолдърс е голям боклук, пърхота се маха само, докато го използваш, а прекратиш ли и смениш с друг... почвай отчало процедурите!
Вземи си Низорал. Само, че май го има само в аптеките, а не в супермаркетите. :)
П.П. Аман от безполезни и неверни реклами! :-x Да това е истината само Низорал помага.....Първо се измиваш с обикновен шампоан след това си слагаш Низорал стоиш 2-3 минути и измиваш и се маха пърхота!

monkata93
02-26-2008, 19:28
Ами сега съм с Евтерпа против пърхот :) мисля, че помага :-P

st1ka
02-26-2008, 19:35
Ами и аз съм използвала Низорал,но при мен ефекта беше плачевен...Аз използвам Head and shoulders - ментовия и ефекта е невероятен...

foreverr
02-26-2008, 19:35
А я кажете колко струва тоя низорал и колко милилитра е? :-o

gorska
02-27-2008, 07:04
Доколкото си спомнях беше около 10 лв, но ето тук пише, че е 9. 8-)

http://neo.bgpharmacy.com/index.php?page=150&ref_obj=index2_t&PHPSESSID=71a6f09cd8f17e15797f0c70796e0cb2

snow__queen
02-27-2008, 08:27
Низорал. Когато бях на около 10 год. имах пърхот, мих се с него около 4 пъти ...или не помня точно колко... то си пише. Не е шампоан за редовна употреба, а трябва да седиш с него около половин час мисля и после да си измиеш косата.
Хед енд шолдърс е голям боклук, пърхота се маха само, докато го използваш, а прекратиш ли и смениш с друг... почвай отначало всичко!
Вземи си Низорал. Само, че май го има само в аптеките, а не в супермаркетите. :)
П.П. Аман от безполезни и неверни реклами! :-x
НИЗОРАЛ е най-доброто решение!

varnen4e
02-27-2008, 14:06
Пробвай с Низорал и аз мисля, че ще ти помогне.