PDA

View Full Version : Просто исках да споделя как се чувствам !



TheNewReligion
02-26-2008, 19:24
Просто искам да споделя как се чувствам .
В началото на учебната година в нашето училище дойде едно ново момче .След една седмица разбрах , че съм лудо влюбена в него.Така и до днес .Той знае . Познаваме се , понякога се поздравяваме ,но той си има гадже . Виждам , че е щастлив и се радвам за него , но не напълно .Всеки ми казва: "Оооо , видя ли , че той ходи с нея ?" и аз отвръщам "Да, видях и мисля , че много си отиват ! "
Миналата седмица една моя приятелка ме попита дали все още съм толкова влюбена и аз отвърнах : " Не , вече не ме интересува просто, защото ми омръзна да съм толкова влюбена." Но излъгах , защото не искам да съм влюбена и любовта ми да не е споделена .Искам да се влюбя в някой , който ще ме оцени такава каквато съм .Искам да бъда щастлива с някой , който ще ме обича , но човек не избира в кой да се влюби .Именно заради това всеки път , когато видя това момче с приятелката си ме боли много , но се правя , че се раздвам за него и , че не го харесвам като момче.
Така се чувствам и ме боли , но търпя ! Омръзна ми вече да се преструвам , че не ме интересува , но шанс ! :-| :-| :-| ;-) ;-) ;-)
Благодаря на всички , които ще обърнат внимание на темата ми !

Spider4eto
02-26-2008, 19:42
дам тва което ти се случва наистина е отвратително. На 100% знам какво изпитваш. Ама не се отчайвай ще си намериш някой сладур в който да си влюбена, и който да е влюбен в тебе :P

1n5ub0rd1na73
02-26-2008, 19:43
Мисля, че се нуждаеш от прегръдка. :smt056 :smt006

lovey0u
02-26-2008, 19:50
гадна работа :(
няма какво да направиш (или поне за мен няма друг вариант освен да го забравиш или да се опиташ)

monkata93
02-26-2008, 20:05
пффф много гадно... :-o

TheNewReligion
02-26-2008, 20:07
Ох , всяка вечер плача без никой да знае [-o< , но пак ми е гадно !

marmalad4e
02-26-2008, 20:10
ако това малко ще ти помогне-всеки е бил в тази ситуация :) всеки поне веднъж е харесвал някого,който не е изпитвал същото.така 4е успех с преодоляването.дано ти мине бързо

KimBerLy1912
02-27-2008, 06:40
След една седмица разбрах , че съм лудо влюбена в него.
Съмнявам се чааак такава любов...Любовта не пламва за седмица ебаси...Осен тва ако си наистина влюбена,ти се влюбваш в същността на човека,в душевността му...За една седмица е изключено да го опознаеш...Почти година съм заедно с моя приятел..и още не го познавам...и всеки ден го преоткривам...А ти искаш да ми кажеш че си влюбена в него...Не си...просто си се поувлякла...Излизай с приятели,забавлявай се...Наблягай на приятните неща в живота...И ще забравиш "любовта си" : ))

hooliganka89
02-27-2008, 06:46
Всички сме минали по този път.
Накрая ще дойде и твоето момче,повярвай ми!Пожелавам ти да е по-скоро :)

Nasindo
02-27-2008, 07:44
Просто искам да споделя как се чувствам .
В началото на учебната година в нашето училище дойде едно ново момче .След една седмица разбрах , че съм лудо влюбена в него.Така и до днес .Той знае . Познаваме се , понякога се поздравяваме ,но той си има гадже . Виждам , че е щастлив и се радвам за него , но не напълно .Всеки ми казва: "Оооо , видя ли , че той ходи с нея ?" и аз отвръщам "Да, видях и мисля , че много си отиват ! "
Миналата седмица една моя приятелка ме попита дали все още съм толкова влюбена и аз отвърнах : " Не , вече не ме интересува просто, защото ми омръзна да съм толкова влюбена." Но излъгах , защото не искам да съм влюбена и любовта ми да не е споделена .Искам да се влюбя в някой , който ще ме оцени такава каквато съм .Искам да бъда щастлива с някой , който ще ме обича , но човек не избира в кой да се влюби .Именно заради това всеки път , когато видя това момче с приятелката си ме боли много , но се правя , че се раздвам за него и , че не го харесвам като момче.
Така се чувствам и ме боли , но търпя ! Омръзна ми вече да се преструвам , че не ме интересува , но шанс ! :-| :-| :-| ;-) ;-) ;-)
Благодаря на всички , които ще обърнат внимание на темата ми !

Много готино си изразила точно това ,което ти е на сърце :) виж аз съм момче и ще ти кажа да гледаш напред :) Нека си е с оная мацка ... тепарва ще има още момчета в живота ти .. и то истински :) !

TheNewReligion
02-27-2008, 10:01
След една седмица разбрах , че съм лудо влюбена в него.
Съмнявам се чааак такава любов...Любовта не пламва за седмица ебаси...Осен тва ако си наистина влюбена,ти се влюбваш в същността на човека,в душевността му...За една седмица е изключено да го опознаеш...Почти година съм заедно с моя приятел..и още не го познавам...и всеки ден го преоткривам...А ти искаш да ми кажеш че си влюбена в него...Не си...просто си се поувлякла...Излизай с приятели,забавлявай се...Наблягай на приятните неща в живота...И ще забравиш "любовта си" : ))
Еми доста малко го пазнавах тогава , но в малкото се влюбих ! Опознах го повече и се влюбих повече ! Ама , не искам да го забравям , въпреки , че ме боли ! Не искам именно , защото обичам да знам , че очаквам той да се появи ! Обичам да знам , че живея за да се боря за него , но досега не съм имала този късмет да го спечеля ! Обичам го с една една дума !