PDA

View Full Version : първият път при гинеколог



sweety_girl26
02-26-2008, 19:32
абе хора някой от вас да е ходил на гинеколог??кфо праи той/тя??

The Shadows Madame
02-26-2008, 19:36
Еми основно те разпитва.Споко ако ти се наложи да ходиш няма да те изяде.
Най-много да те гледа на ехограф,ако си девствена и зависи от проблема,който имаш.
Кажи си по-конкретно какво по точно искаш да знаеш,че има много подобни теми...

Clara_
02-26-2008, 19:38
kfot praqt i si4ki drugi doktori..preglejdat..i ako imash nqkyv problem ti kazva t kak da go reshish..ne e tolko strashen:P

elitututu
02-26-2008, 19:39
em zavisi moje samo da te gleda na ehograf samo :}

vanilla
02-26-2008, 19:41
Каквото и да ти каже който и да ти каже... как не е страшно и няма да те изядат... дори да тръгнеш спокойна натам, вероятно ще се посмутиш малко като влезеш в кабинета. Но като приключи прегледът, от там нататък всеки следващ е нищо особено.
Зависи от причината, поради която отиваш... може да те качи на така удобния стол... може само с видеозон да те гледа...

hottie
02-26-2008, 20:15
така удобния стол
:-D това ми хареса.

По темата --> ами отиваш.Разпитва те,защо си там,т.е дали имаш проблем или е профилактично. От кога имаш цикъл(ако имаш), девсвена ли си(евентуално).
Ще те прегледа на ехограф, може и да столчето - да ти вземе цитонамазка например.
Не боли, не е страшно. Тези лекаро това им е работата.Гледат жени по цял ден.Споко!

Karamel4e_to
02-26-2008, 20:20
аз скоро ходих за 1ви пат на гинеколог и ме гледаше на видеозон и ся преди 3 дни ходих отново заради бялото течение и аз бях изплашена 1вия пат но видях че няма нищо страшно кажи конкретно кфо те интересува за да ти кажим кфо ше те прави иеп :P

petyrit
02-26-2008, 21:01
абе хора някой от вас да е ходил на гинеколог??кфо праи той/тя??

Спокойно и той/тя е човек.А и ако има нещо, което искаш да го запразиш в тайна (например девствеността, защото той/тя 100% ще разбере) просто лекарите са задължени да празят тайна и немогат да кажат нищо на майка ти!

sweety_girl26
02-27-2008, 18:13
хора мерси за отговорите :)

Anna5339
02-27-2008, 18:43
Еми аз ходих за 1ви път преди седмица и първо ме разпитва,а после ме накара да се съблека и да легна на магаренцето и после мисля,че се опита да провери колко е дълбоко :-D Прегледа ме с нещо,което аз на майтап наричам криг,после ми прегледа яйчниците на видеозон и после ми предписа лекарства:)
И това е:)
Не е кой знае какво:) Споко

sLaDkA_GrEsHkA
02-27-2008, 19:54
ne e nishto osobeno ama ne mi beshe priqtno... nqma da polu4ish orgazum spoko :lol:

padnal_angel
02-27-2008, 22:47
абе хора някой от вас да е ходил на гинеколог??кфо праи той/тя??


az sum hodila ami kato vseki lekar te preglejda purvo te razpitva za oplakvaniqta sled tova za menstruaciqta (men vseki put me pita) sled tova sqda6 na magareto sled tova te preglejda leko s ruka sled tova 6tom ti e za purvi put vzema nai0malkiqt spekulum postavq go vuv vlagalishteto i te pregledja vzema ti sekret gleda go na mikroskop ako se usumni ne6to puska sekreta za izsledvaniq i gotovo

TopTa
02-28-2008, 13:55
ako si devstvena 6te te pita vuprosi, moje samo da te pogledne otdolu.
ako si pravila sex 6te te pregleda obstoino, pak 6te pita vuprosi (na koito trqbva vinag da si 4estna) moje da ti pusne nqkoe i dr isledvane i taka!ni6to stra6no samo malko nekomfortno purvite puti! :)

natity91
02-28-2008, 15:38
ami i mene mi zadava nqkvi vypros4eta za menstruaciqta i t.n da vidi dali si4ko e nared Az mn se pretesnqvah i mu kazah no toi me uspokoi kato mi kaza kakvo to4no 6te prestavlqva pregleda i kakvo to4no 6te napravi Ot si4ki pri toq lekar az bqh nai malkata i kato izlqzoh ot tam se 4uvstvah gorda :grin: i nqma ni6to stra6no Nai mn da te butne otdolu da vzeme sekret ni6to drugo Malko gydeli4ka :)

darla
02-28-2008, 16:25
az posledno hodih predi 4-5 dni za palni izsledvaniq-prosto profilakti4no.purvo me pregleda na videozon,posle na magareto mi vze proba za citonamazka i mikro-biologi4ni i taka,izsedvaniqta sa s idealen rezultat,po princip na vseki 6 meseca hodq za takiva izsledvaniq ot kakto vodq polov jivot-demek t 14godi6na,sega sum na 18,nikoi ne me e u4il 4e trqbva a hodq,prosto tova za men e ne6to vajno i durja da se proverqvam ot vreme na vreme,a a ko imam nqkakvi oplakvaniq hodq i po 4esti4ko,mn interesno kvo li tolkova moje da ti "pri4ini" ginekologs...6to izpadate ot ujas nz,aqvno vi lipssva elementarna seksualna kultura,higiena i t.n...a da pitam tozi koito pusna temata.....6to ne pita6 i intimen du6 gel kvo e i dali ne "hape"! :razz:

blackfate
02-28-2008, 16:55
6to ne pita6 i intimen du6 gel kvo e i dali ne "hape"! :razz:

е са не нападайте момичето... баси тя да се поинтересува и веднага почват ебавките - кфо ти да не си се родила научена на всичко. Нали с питане се научават нещата... + тфа като ще и е за 1 път е нормално да се притеснява от това непознат човек да прави нещо, което дори тя незнае какво ще е ... така да се каже...
:(

darla
02-28-2008, 16:57
ami lekar kato leka,edva li kato e hodila za prav pat pri GP-to,se e vaikalakvo li 6t ei se slu4i tam,a i az ne q napadam,prosto tezi derzaniq spored men sa absolutno izli6ni.....lekar kato lekar!

darla
02-28-2008, 16:58
plus tva takiva temi ima pone o6te 10-15