PDA

View Full Version : Защо ?



TheNewReligion
02-26-2008, 19:53
По-голямата част от момчетата гледат външния вид и по-точно колко си слаба , и колко си надарена ! Това ме учудва ! Някой може ли да ми даде обяснение защо повечето момчета гледат външния вид , а не характера.

tuzaro
02-26-2008, 19:54
Епа за да те заговорят трябва да се впечетлят от нещо, а от характера не може, за тва гледаме красотата(поне аз) 8-)

VinDiesel
02-26-2008, 19:55
аз например гледам външния вид да ми харесва и характера да ми допада да не е някоя лигла да немога да я търпя

st1ka
02-26-2008, 19:56
Защото сме във възраст,в която хормоните си бушуват и ние не можем да ги контролираме (не съм момче,ама така си мисля)...съответно вмомента никой не се интересува от други качества,по-важен е външния вид...

TheNewReligion
02-26-2008, 19:57
Епа за да те заговорят трябва да се впечетлят от нещо, а от характера не може, за тва гледаме красотата(поне аз) 8-)
А , да верно ! Ама кой да се сети ? :lol:

VinDiesel
02-26-2008, 19:59
Защото сме във възраст,в която хормоните си бушуват и ние не можем да ги контролираме (не съм момче,ама така си мисля)...съответно вмомента никой не се интересува от други качества,по-важен е външния вид...


Хаха секи е различен не сам съгласен с твойто мнение

lovey0u
02-26-2008, 20:02
най - важна е вътрешната красота, а НЯКОИ момчета като не могат да измислят друг начин за заговаряне...

Iv4eTy
02-26-2008, 20:14
Защото преди да се запознаеш с някой ти можеш да го прецениш само визуално, и просто като видят някоя по-засукана и някоя по-невзрачна много ясно коя ще предпочетат да заговорят... В повечето случаи и при нас момичетата е така-първо си харесваме някой по външния вид,а след привличането вече идват по-задълбочените чувства

moon_flower
02-26-2008, 20:24
Защото на тези години е нормално...

ANTI
02-26-2008, 21:08
не ми пука особено.
смао не си падам по тип , хаус, парис хилтам и подобни лигли.

w0sh
02-26-2008, 21:12
нека обясня за всички с изключени мозъци.

ВСЯКО ЖИВО СЪЩЕСТВО ИЗБИРА ПАРТНЬОР С ВЪЗМОЖНО НАЙ-ДОБРИ ГЕНИ!!!!
Боже гостподи образовайте се малко. Всеедно да си избереш майка на детето която има генетчен дефект.

Blab
02-26-2008, 21:20
"гостподи", а? :-D

Иначе си прав, но т'ва ста'а в подсъзнанието, вече съзнателната селекция си зависи от същността на човека. :)

w0sh
02-26-2008, 21:27
"гостподи", а? :-D

Нарича се техническа грешка. много добре съм си с правописа даже.

ANTI
02-26-2008, 21:32
господ нема.

fr3e_s7yle
02-27-2008, 06:05
Защото мислят сао за секс :( . Погледнете от хубавата страна има и свестни момчета :D 1/100000 но все пак има :grin:

PaChanGa_GiRl
02-27-2008, 06:08
Защото първият поглед е винаги сексуален, а след това си преценяват дали момичето е свестно или просто млекодайна краваа. :D

Screen
02-27-2008, 06:11
еми повечето гледат жъншния вид защото пвечето мислят с главите си (долните) това е ...на наща жъзраст трудно се амира момче което да харесва характера ти а не жъншния вид ..жъпреки че наистина има и такива момчета.. :) :)

w0sh
02-27-2008, 08:25
еми повечето гледат жъншния вид защото пвечето мислят с главите си (долните) това е ...на наща жъзраст трудно се амира момче което да харесва характера ти а не жъншния вид ..жъпреки че наистина има и такива момчета.. :) :)

НЕ съществуват такива момчета.... пффф

Естествено,че само грозноватите пичове си фащат грозновати мацки. те много добре знаят,че нямат шанс по на високо. не си мислете,че има нещо общо с характер. Всичките жени имате гаден характер.

sladko_dete
02-27-2008, 08:35
Момчетата, които искат забавление гледат външния вид;
Момчетата, които искат сериозна връзка гледат характер+външен вид

50cent
02-27-2008, 08:36
ето е моята теория аз съм едно гадно извратено но секси копеле което му е по приятно да ходи с яки мацки а не с момичета с вътрешна красота и всеки път се примирявам със собствената си пр(у)ст(у)тия

w0sh
02-27-2008, 08:39
ето е моята теория аз съм едно гадно извратено но секси копеле което му е по приятно да ходи с яки мацки а не с момичета с вътрешна красота и всеки път се примирявам със собствената си пр(у)ст(у)тия

Абе де да знам по-хубаво е когато при предстоящ секс не ти се иска да си завържеш очите нали?

50cent
02-27-2008, 08:48
ето е моята теория аз съм едно гадно извратено но секси копеле което му е по приятно да ходи с яки мацки а не с момичета с вътрешна красота и всеки път се примирявам със собствената си пр(у)ст(у)тия

Абе де да знам по-хубаво е когато при предстоящ секс не ти се иска да си завържеш очите нали?

не ако тълкуваш по думата извратен имах го в друго предвид

snow__queen
02-27-2008, 08:56
Защото не случайно нещата в хубава опаковка,са винаги по-привлекателни,независимо съдържанието.Хайде не набеждавайте момчетата само,да не би момичетата да не сме така.На мен първо трябва да ми хареса на външен вид някой,за да искам нещо повече.Той може да не е красив,но нещо в него трябва да ме грабне,чар,усмивка,очи.....не ми казвайте,че като си харесвате някой,по 6ците в бележника му или,че е дал 1 лв на някой просещ на улицата...

hooliganka89
02-27-2008, 09:03
Защото не случайно нещата в хубава опаковка,са винаги по-привлекателни,независимо съдържанието.Хайде не набеждавайте момчетата само,да не би момичетата да не сме така.На мен първо трябва да ми хареса на външен вид някой,за да искам нещо повече.Той може да не е красив,но нещо в него трябва да ме грабне,чар,усмивка,очи.....не ми казвайте,че като си харесвате някой,по 6ците в бележника му или,че е дал 1 лв на някой просещ на улицата...

Например,аз като отида в магазина,и съм решила,че искам да си купя някви сладки,и гледам и виждам,че не съм ги опитвала до сега,избирам си най-лъскавата опаковка,тва си става автоматично,и то не само при сладките,а и при момчетата.

Не че гледам само външният вид,ама той е първото,трябва да те грабне с визия,и после почва опознаването,и така на татака...