PDA

View Full Version : Как да се снимаме за да сме по-ефектни !



NightGuardian
02-26-2008, 23:22
Хмм питам това , защото когато момичето ме е видяло примерно в сайт за запознанства , не ми пише ! Когато вече ме видяла някъде из града на живо тогава ми пише... И аз не се харесвам на снимките.:) Дайте някои съвет да се снимам по-ефектно. За съжаление нямам инфра,блуутууд , нито хубав телефон ,за да се снимам у нас. Затова от приятели и ще трябва да се снимам на вън или в даскало или в кафене ?

Дайте някой съвет или някоя ваша снимка в която сте направили нещо ефектно :-P

Nik4o_Spain
02-27-2008, 02:17
OH boje mili gospodi boje .... razo4erovam sam ot razuma i misleneto na horata :grin:

trittico
02-27-2008, 05:12
Ахаххаха луд си ей :razz:

Таа по темата..........снимай се като "емо" :lol: :lol: :lol:
В днешни дни е много "фйешън" 8-)

sometimes_
02-27-2008, 07:35
OH boje mili gospodi boje .... razo4erovam sam ot razuma i misleneto na horata :grin:
Аз пък съм разочарована от правописа ти... :shock:

kuklichka_bg
02-27-2008, 07:41
ti kat si grozen ili tam kaf si i hilqda pozi da naprish se sashtiq shte si xaxaxa pak i ne si 4uval photoshop i razni ei takia?!?!?! :grin:

sh3_1s_7h3_0n3
02-27-2008, 08:20
Пич, нали осъзна, че малко се изложи? Като те видят в сайта не ти пишат, като те видят навън, пишат ти...
Малко странно, а? Явно разликата трябва да се доста голяма и се питам: Как разбират, че си точно ти и как те намират в сайта за запознанства?

И кое му е странното? :-o Има фотогенични хора, има и нефотогенични... това не означава задължително, че си грозен.
Имам една позната, която излиза суууупер яко на снимки, без да позира, без нищо..., но иначе е едно такова малко невзрачно момиче, което с нищо не би могло да те плени, ако се разминете по улицата... както и обратното. Примерно сесиите 'фолк-дивите'... На снимки как са, и в действителност... Разлика от тук до небето и обратно. ;)

Така че много е възможно авторът просто да не е фотогеничен. :)
За тая цел трябва да знае как да застане и какво да му се снима... 3/4 от лицето...профил... с очила, без... :) да види к'ъв му е 'дефекта' и да го прикрива. (:

EarthShaker
02-27-2008, 08:30
няма нефотогенични хора :lol: просто има хора, които като видят апарат и се вцепеняват... правят 1 изцъклени очи... 1 искрена слънчева усмивка винаги става фотогенична :lol: поне при мен е така... полвината ми снимки са такива, в които не знам че ще ме снимат и съм фотогеничен.. другата просто съм се усмихнал :D и мн се нервя когато 'фотографът' полвин час ти се пули отпред преди да щракне... то ти се разваля физиономията.. да замръзнеш... айде пускам и 1 пример :

http://img84.imageshack.us/img84/7848/img2229jk0.th.jpg (http://img84.imageshack.us/my.php?image=img2229jk0.jpg)

chocoleptic
02-27-2008, 09:15
photoshop + прическа + цаки .. и гледай кво става ..

Lunatic-
02-27-2008, 10:11
snaimai se kato swastica
vij prilicha na pendel :lol:
i kvo si mi pokazal toq chesovnik bate v taq pedalska poza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lunatic-
02-27-2008, 10:17
snaimai se kato swastica
vij prilicha na pendel :lol:
i kvo si mi pokazal toq chesovnik bate v taq pedalska poza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Това е една от вариациите на "Quest Poter Sil", по - скоро варианта "честър - бриджаун", а теб явно не ти достига сиво в - во, нищо понякога се случва на бавноразвиващите се хора :) Ходи си виж чЕсовника, че май е време за обяд ;)
abe bate vij se kva utrepka si be
vleznal si v toq forum kachil si si geiskite snimki
i daje i SKYPE
OOO DJIZAS
gospodi priberi si tova momche pls :(

Lunatic-
02-27-2008, 10:33
snaimai se kato swastica
vij prilicha na pendel :lol:
i kvo si mi pokazal toq chesovnik bate v taq pedalska poza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Това е една от вариациите на "Quest Poter Sil", по - скоро варианта "честър - бриджаун", а теб явно не ти достига сиво в - во, нищо понякога се случва на бавноразвиващите се хора :) Ходи си виж чЕсовника, че май е време за обяд ;)
abe bate vij se kva utrepka si be
vleznal si v toq forum kachil si si geiskite snimki
i daje i SKYPE
OOO DJIZAS
gospodi priberi si tova momche pls :(
Израза "бате" използвай някъде другаде, предпочитам ник ;)
Май конфабулациите ти идват в повече, при това доста "ограничени" ги съчиняваш... незнам дали знаеш, но отрепка се пише с "о", но както и да е. Единствената Утрепка в момента си ти, знаейки, че го наливат доста разностранно и знаейки, че става за смях пред хората, продължава... Това се нарича психически мазохист.
Гейски или не, снимките са в няколко класации :) Това не е истинския ми скайп, това е скайп за въпроси и отговори, мисля, че трябва да си слагаш очилата, май недовиждаш нещо ;)
az predlagam da mlykvash i da ne mi chatish
kloun skapan
takiva kato teb sa mi qsni
poziorcheta umreli
neshto 'FESHYN' go davash ?
ela malko da mi napraish edna-dve trabi
she povtorim, she potretim
she si trygnesh dovolen
nekoi lev zel
ela bate nema losho :-({|=

Boot
02-27-2008, 11:09
Гейски или не, снимките са в няколко класации :)
гей класации? :-)

hooliganka89
02-27-2008, 16:37
По темата-И аз понякога не излизам добре на снимки,не се харесвам и ги трия,но понякога излизам токова добре,че се чудя на как така...
Та снимай се по-често.

Gothique♫
02-27-2008, 16:53
Гейски или не, снимките са в няколко класации :)
гей класации? :-)
По-скоро са в класаций с Photoshop съм много як :razz: :razz: :razz:

TellMeYourName
02-27-2008, 17:03
ае кефи се - http://fuckthenorm.blogspot.com/2007/10/blog-post_25.html
така трябва да изглеждаш...

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-27-2008, 17:05
снимай се отзад

RAWRRR
02-27-2008, 17:10
Много думи,малко смисъл..

Хубав ъгъл + добра светлина + усмивка и това е най-лесният начин,но за мен най-хубавите снимки НЕ са нагласените,а непринудените-тези от купони,партита и тн,където даже не знаеш че те снимат.

sh3_1s_7h3_0n3
02-27-2008, 17:41
Все повече се учудвам от "компетентността" на модераторите.

Аз пък все повече се учудвам на твоята. :)
Няма да обяснявам за хиляден път, че може да съм какво ли не, но съм И потребител и си изразявам мнението като такъв.
За "модератор" не е задължително да имаш 7 висши и да си 'вся и всьо', така че спри да правиш хапливи необосновани забележки. ;)



Както съм казал и пак ще кажа: Колкото повече мълчите, толкова по интелигентни изглеждате!

Хубаво, че го знаеш, но защо не го спазваш поне и ти и не ни покажеш как трябва да 'изглеждаме' в действителност. :)



Искам да е попитам... Знаеш ли какво е снимката всъщност? Задай си въпроса: Какво е снимката?
Фотогеничен и нефотогеничен човек НЯМА, нямало е и няма да има! Ако на снимката си грозен, значи и в действително си грозен, ако си красив в действителност ще си красив и на снимката, ЗАЩОТО снимката представлява запаметяване на даден момент/гледка в дадено време, запечатвайки го завинаги. Ако един човек стои с/у теб без да мърда, самата гледка може да се представи като снимка. Сега интересното е, че ти си мислиш, че като го гледаш на живо ще ти хареса, а като го гледаш на снимката, няма да ти хареса и обратното, нали? Направи си опит: Снимай някой без да мърда, запамети как изглежда без снимка, снимай го БЕЗ ДА ЗНАЕ и погледни пак, разлика няма да намериш! При снимането, няма нарушение на картината (изкривяване, обезцветяване, лошо качество и тн), няма и нарушения на вида на човека. Ти ми казваш, че ако снимаш котка на снимката ще излезне тигърче? СНИМКАТА НЕ ВЛИЯЕ НА ЗАПЕЧАТВАНЕТО НА МОМЕНТА, следователно - Ако си излезнал ЗЛЕ на снимката, значи си бил ЗЛЕ и в действителност, ако си излезнал ЯКО на снимката, значи изглеждаш ЯКО и в действителност.

Тия работи "Магаре застанало, па магаре излезнало" върви да ги разправяш на баба си. :) Едно време може и да е било така... сега с тия технологии, програми... може на снимката да не се познаеш. Една снимка, за да стане хубава, зависи от толкова много неща... Не случайно на фотосесия се правят по 100-200-300 снимки и се избират измежду тях 2-3 най-добрите, за да са на корици на списания и т.н.
А да не говорим и че за да си фотомодел примерно далеч не ти трябват само хубава визия и стройно тяло.
Така че не се обаждай на слабо време само и само да влезеш в няк'ъв спор с някого.


Това не мисля, че може да го каже човек на, колко си години?
Ужас...

Уви, дърта съм за теб, съжалявам. :)

air_J
02-27-2008, 17:43
Снимай сам себе си в огледалото на някоя тоалетна с мобилният си телефон! Оригинално, красиво и забележимо! :razz:

sh3_1s_7h3_0n3
02-27-2008, 18:25
Сам си отряза клона, на който седя. :) Толерантност до едно време... ти се оля.


А ти какво не си бил всъщност? :-o Фотомодел - рай. :) Сега кажи и че си професионален такъв и си много известен из вашия край и си снимал няколко реклами и си учавствал в поне 10тина фолк-клипа. :)

Lunatic-
02-27-2008, 18:34
O BOJE GOSPODI... PRIBERI SI GO TOVA ZABLUDENO MOMCHE SWASTICA

SuNsEt
02-27-2008, 18:35
Ахаххаха луд си ей :razz:

Таа по темата..........снимай се като "емо" :lol: :lol: :lol:
В днешни дни е много "фйешън" 8-) аууУууу...шшштТттт 8-) :lol: :lol: :lol:

Alabalaportokala
02-27-2008, 18:37
Зависи от гледната точка. Ако ти си този който снима човека и след това направиш съпоставка със снимката и с това как е на живо много ясно че ще ти се струва едно и също, но ако трети човек погледне снимката то тогава ще може да изрази мнение дали му е харесала или не. Има фотогеничност - да ! Затова и не всеки човек може да бъде фотомодел. Айде дишайте.

Blacklisted
02-27-2008, 18:40
Авторът за к'во се занимава със сайтчета,
като е толко убаф на живо и му връзва?

hooliganka89
02-28-2008, 12:04
Авторът за к'во се занимава със сайтчета,
като е толко убаф на живо и му връзва?

Да много уместен въпрос,нямам търпение да видя отговора :D

Psychoalgie
02-28-2008, 12:24

PinkFloydSound
02-28-2008, 13:25
просто бъди естествен и усмихнат на снимките и ще те харесат...повярвай ми...мразя да гледам някакви пози по сайтовете...то не че и толкова ходя в такива сайтове де :-D
Свастика, спри се, смешен си, и какво е тая твоя нова фалшива регистрация?! :-D

Psychoalgie
02-28-2008, 18:30
/драйф

Fesho
02-28-2008, 18:34
сложи си големи цаки
снимай се в огледалото
сложи си некфа ефектна блузка
напраи си при4еската по някой от си4ки фе6ън на4ини
и се снимай
след тфа мое на фото6оп да оправи6 цветовете и някои нето4ности и готово...
мое се снима6 и от високо
тфа е няма друг на4ин ако пак не ти хареса снимката как си излезал на4и просто не си фотогени4ен тфа не се оправя...
а пък мое и да си природно грозен което е ло6о :S

DjBaloon
02-28-2008, 19:07
сложи си големи цаки
снимай се в огледалото
сложи си некфа ефектна блузка
напраи си при4еската по някой от си4ки фе6ън на4ини
и се снимай
след тфа мое на фото6оп да оправи6 цветовете и някои нето4ности и готово...
мое се снима6 и от високо
тфа е няма друг на4ин ако пак не ти хареса снимката как си излезал на4и просто не си фотогени4ен тфа не се оправя...
а пък мое и да си природно грозен което е ло6о :S

Много правилно ако желаеш да си тип селско гъзарче от сайт за запознанства,това е метода :)

Exothermic
02-28-2008, 19:56
Снимай се като SWASTICA и ще ти се лепят като мушишчки на бидон с вкиснало зеле.... :shock: 8-)
Какво повече може да иска човек...

mihichkaaa
03-01-2008, 07:55
еми ползвай Picasa ili Photoshop

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-01-2008, 20:19
мм моята наи добра фр има тел които прави отвратителни снимки и няма блутут затова ползва моя тел :D какво лошо има да помолиш някои да ти услужи с гсм за 1 2 3 снимки .. :) за ефентно нз прсото трябва да се снимаш когато си в настроение за снимки щото малко или много си личи на снимката дали ти се е снимало или просто еи таи колкото да я имаш я правиш .. :) пробваи с различни причоски сложи си големи цаки както ти казаха ;) експериментираии кат не ти хареса по един начин пробваи по друг.. пък като не стане пробваш докато стане :) аиде успех и гледаи да не те хване крастата както мен ме хваща .. :D :oops:

lovetanya
03-01-2008, 22:14
сложи си големи цаки
снимай се в огледалото
сложи си некфа ефектна блузка
напраи си при4еската по някой от си4ки фе6ън на4ини
и се снимай
след тфа мое на фото6оп да оправи6 цветовете и някои нето4ности и готово...
мое се снима6 и от високо
тфа е няма друг на4ин ако пак не ти хареса снимката как си излезал на4и просто не си фотогени4ен тфа не се оправя...
а пък мое и да си природно грозен което е ло6о :S

Много правилно ако желаеш да си тип селско гъзарче от сайт за запознанства,това е метода :)


+1 =D> Много ме дразнят хора, които се снимат по тоя начин!


А по темата, ами снимай се повече, пробвай различни ъгли... Предлагам ти на всяка снимка да има усмивки, по-готино е!!! 8)

propusk
03-11-2008, 16:56
аз ти предлагам да си купиш нов телефон или цифров фотоапарат :D

prettyIdeath
03-11-2008, 17:17
Маймуна застанала, маймуна излязла. :-D - Тати все така ми вика като не си харесам някоя снимка дето съм я правила я за бележник я за документ.. че така и с тебе ;) Снимаш се докато се харесаш и готово :lol:

_showy_
03-11-2008, 17:56
Покажи бицепс! Ако нямаш голям бицепс има няколко трика. Един от тях е да си стегнеш ръката и да я долепиш плътно до рялото си. Така като се разпльока ще изглежда по-голям. :lol:

mickelangelo
03-11-2008, 21:40
По принцип лятото работя ... като фотограф и ще ти кажа 1 нещо което ми казаха на мене ... когато ми връчиха за 1 път фотоапарат ... " като се снима кон няма как на снимката да излезе магаре .. " таа ти запечатваш момента .. какъвто си в момента .. такъв .. излизаш ... заспал .. ококорен .. изплезен .. уплашен .. какъвто и да си ..
пък това с запознанството е тъпо .. това е моето лично мнение

rakiQ
03-12-2008, 08:04
няма нефотогенични хора :lol: просто има хора, които като видят апарат и се вцепеняват... правят 1 изцъклени очи... 1 искрена слънчева усмивка винаги става фотогенична :lol: поне при мен е така... полвината ми снимки са такива, в които не знам че ще ме снимат и съм фотогеничен.. другата просто съм се усмихнал :D и мн се нервя когато 'фотографът' полвин час ти се пули отпред преди да щракне... то ти се разваля физиономията.. да замръзнеш... айде пускам и 1 пример :

http://img84.imageshack.us/img84/7848/img2229jk0.th.jpg (http://img84.imageshack.us/my.php?image=img2229jk0.jpg)
:smt060

zleto
03-12-2008, 08:40
Пич, нали осъзна, че малко се изложи? Като те видят в сайта не ти пишат, като те видят навън, пишат ти...
Малко странно, а? Явно разликата трябва да се доста голяма и се питам: Как разбират, че си точно ти и как те намират в сайта за запознанства?

И кое му е странното? :-o Има фотогенични хора, има и нефотогенични... това не означава задължително, че си грозен.
Имам една позната, която излиза суууупер яко на снимки, без да позира, без нищо..., но иначе е едно такова малко невзрачно момиче, което с нищо не би могло да те плени, ако се разминете по улицата... както и обратното. Примерно сесиите 'фолк-дивите'... На снимки как са, и в действителност... Разлика от тук до небето и обратно. ;)

Така че много е възможно авторът просто да не е фотогеничен. :)
За тая цел трябва да знае как да застане и какво да му се снима... 3/4 от лицето...профил... с очила, без... :) да види к'ъв му е 'дефекта' и да го прикрива. (:
Все повече се учудвам от "компетентността" на модераторите.
Както съм казал и пак ще кажа: Колкото повече мълчите, толкова по интелигентни изглеждате!
Искам да е попитам... Знаеш ли какво е снимката всъщност? Задай си въпроса: Какво е снимката?
Фотогеничен и нефотогеничен човек НЯМА, нямало е и няма да има! Ако на снимката си грозен, значи и в действително си грозен, ако си красив в действителност ще си красив и на снимката, ЗАЩОТО снимката представлява запаметяване на даден момент/гледка в дадено време, запечатвайки го завинаги. Ако един човек стои с/у теб без да мърда, самата гледка може да се представи като снимка. Сега интересното е, че ти си мислиш, че като го гледаш на живо ще ти хареса, а като го гледаш на снимката, няма да ти хареса и обратното, нали? Направи си опит: Снимай някой без да мърда, запамети как изглежда без снимка, снимай го БЕЗ ДА ЗНАЕ и погледни пак, разлика няма да намериш! При снимането, няма нарушение на картината (изкривяване, обезцветяване, лошо качество и тн), няма и нарушения на вида на човека. Ти ми казваш, че ако снимаш котка на снимката ще излезне тигърче? СНИМКАТА НЕ ВЛИЯЕ НА ЗАПЕЧАТВАНЕТО НА МОМЕНТА, следователно - Ако си излезнал ЗЛЕ на снимката, значи си бил ЗЛЕ и в действителност, ако си излезнал ЯКО на снимката, значи изглеждаш ЯКО и в действителност.
Това не мисля, че може да го каже човек на, колко си години?
Ужас...
Лелеееее,а ако те гледаме тебе колко си 'фотофеничен'...беги-мани.. Снимките ти-обработени 100 пъти с Photoshop-ми то и динозавър да беше,щеше да заприлича на нещо(макар че при теб пак не се е получило...). Някъв фон дьо тен,някви позички...ужас,ужас......Не,бр тле-няма понятие като 'красив' за тебе,ти просто си на космически години от това понятие!

GLeZoRanA
03-12-2008, 15:44
За да си по ефектен отваряш flirt4e.com и почваш да гледаш , гледаш , гледаш и като се нагледаш на 1237409549 еднакви снимки правиш това което не е на тях...

5StaR
03-13-2008, 02:42
Голяма драма, голямо нещо...Както казаха по-горе прави снимки докато някоя ти хареса :)

Omen
03-13-2008, 11:41
Лелеееее,а ако те гледаме тебе колко си 'фотофеничен'...беги-мани.. Снимките ти-обработени 100 пъти с Photoshop-ми то и динозавър да беше,щеше да заприлича на нещо(макар че при теб пак не се е получило...). Някъв фон дьо тен,някви позички...ужас,ужас......Не,бр тле-няма понятие като 'красив' за тебе,ти просто си на космически години от това понятие!
Благодаря за комплимента, такива като теб попринцип не постват своя снимка... Защо ли? :-D
ami sigurno za6toto imat ne6to v glavata...
trqbva da si kupi6 ogledalo

po temata nakarai nqkoi priqtel da te snima bez ti da znae6 .kaji mu da ti napravi pove4ko snimki..... vse nqkoq 6te izleze dobre.uspeh :)

Omen
03-13-2008, 11:42
няма нефотогенични хора :lol: просто има хора, които като видят апарат и се вцепеняват... правят 1 изцъклени очи... 1 искрена слънчева усмивка винаги става фотогенична :lol: поне при мен е така... полвината ми снимки са такива, в които не знам че ще ме снимат и съм фотогеничен.. другата просто съм се усмихнал :D и мн се нервя когато 'фотографът' полвин час ти се пули отпред преди да щракне... то ти се разваля физиономията.. да замръзнеш... айде пускам и 1 пример :

http://img84.imageshack.us/img84/7848/img2229jk0.th.jpg (http://img84.imageshack.us/my.php?image=img2229jk0.jpg)
:smt060

:lol: i az tova 6tqh da kaja

RAWRRR
03-13-2008, 11:45
Расти и хардкор - опасна комбинация :lol: http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/060.gif
Не го виждам тоя пич в моша.

GeorgiaLove
03-13-2008, 13:48
SWASTICA дрисльо... Какво си се хванал да правиш забележки и коментари за правописа на другите... Go back to first grade ще ти кажа аз, тъй като думата "мускОли" някак си не се среща във родния език. Селянин скапан, научи се на правилен български език, няма такъв глагол "излезнах"...

LiLGrizzly
03-13-2008, 18:54
Пич, нали осъзна, че малко се изложи? Като те видят в сайта не ти пишат, като те видят навън, пишат ти...
Малко странно, а? Явно разликата трябва да се доста голяма и се питам: Как разбират, че си точно ти и как те намират в сайта за запознанства? Кой е сайта, ако не е тайна?
Така, по същество - Магаре се снимало, магаре излезнало.
Всяка една снимка е ефектна сама по себе си. Избягвай да си снимаш мусколите, тялото от кръста нагоре без дрехи... и избягвай да сте много хора ;) Ако искаш мацките да ти пишат:
Слагаш си най - фешънските дрехи, правиш си една причеса, като половината от нея да минава през лицето (не циирам "емо" - вци) или да е нагоре, вземи на заем адски големи очила, които да скриват половината ти лице и гледай при снимката да се вижда само устата от лицето ти (от частта без аксесоари) и така...
+ 1 :-P evala na toq pi4.. to4no i pravilno go e kazall !!!

eu.hyricane
03-15-2008, 06:47
e vij tiq, snimai se taka i 100% vsi4ki 6te ti pi6at

http://img.photobucket.com/albums/v454/mikenedkov/101_0028.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v454/mikenedkov/101_0030.jpg