PDA

View Full Version : Не знмам какво да правя



yuzito
02-27-2008, 05:47
molq vi se pomognete mi, nz ko da praq. imam gadje obace e mn revniv, i naposledik stana napravo netirpim. posivetvayte mi nestu za da ne go zarqzvam stot go obicam, spored vas kakvo da napravq. :)

Screen
02-27-2008, 06:00
еми поговори с него..обясни му че го обичаш повече от всичко (ако наистина е така) и че няма причина да се трвойи че ще му изневериш защото това няма да стане ...ако аверката ми ми каже така,аз лично бих я послушал..не го знам твоя авер с какъв характер е .обаче можеш поне да поговориш с него.
Хайде ! Успех ! :-)

PaChanGa_GiRl
02-27-2008, 06:05
Не се ли научихте, че като имате проблем с гаджето трябва да поговорите с него, а не да пускате безмислени теми във форума. Казваш си му проблема и ако ти се праи на луд...ще има "Ту дъ лефт" :D

hooliganka89
02-27-2008, 06:41
Ние не можем да ти помогнем,кой знае колко.
Единственият съвет,който можем да ти дадем е,да поговориш с него,ти най-добре си го познаваш,и знаеш,как да му кажеш нещо,че да те разбере.

Nasindo
02-27-2008, 07:55
molq vi se pomognete mi, nz ko da praq. imam gadje obace e mn revniv, i naposledik stana napravo netirpim. posivetvayte mi nestu za da ne go zarqzvam stot go obicam, spored vas kakvo da napravq. :)

Ми или да се оправи с комплексите си на ревност или да се чупи ... то ва ши премине в болест неговото ,ако вече не е ...

Angel_kiss
02-27-2008, 09:05
еми поговори с него..обясни му че го обичаш повече от всичко (ако наистина е така) и че няма причина да се трвойи че ще му изневериш защото това няма да стане ...ако аверката ми ми каже така,аз лично бих я послушал..не го знам твоя авер с какъв характер е .обаче можеш поне да поговориш с него.
Хайде ! Успех ! :-)

Е тва е решението,ако не се получи го чупи :)

Desire_
02-27-2008, 15:56
Имам подобен проблем и според мен изхода е 1 - РАЗДЯЛЯ...да звучи ти крайно, нали..самоче кажи ми какво е тая връзка, в който човека до теб ти няма доверие?Поговори си с него и му кажи, че не може така..пък и все трябва да има причина да те ревнува..Един дълъг разговор ще ти помогне да разбереш какво мисли и той...Но поне за мен щом някой ми няма доберие, няма смисъл да съм с него и колкото и да боли, понякого е по-добре да се разделите..било то и временно ;-)

b0nb0nka
02-27-2008, 16:13
Ne go kazvai na nas,a go kaji na nego.Sednete i pogovorete.Tova e edinstvenoto,koeto moje da pomogne,ako estestveno toi te razbere.No ne se nadqvai da spre da te revnuva.Za6toto az pone sum na mnenie,4e revniviqt 4ovek,vinagi si ostava takuv i ne moje da se promeni.No pone moje da se opita da ne izrazqva revnostta si tolkova qvno.

Chess
02-27-2008, 19:45
Тури му един як пердах да се осъзнае :-o ... (шегичка ...)
Ако можеш да говориш давай, ако не - но комент :?

satity
02-27-2008, 20:02
Оби4, придружена със страх, когато оби4та не е взаимна, се нари4а ревност.
Томас Хобс

sapphirr
02-27-2008, 20:48
говориш(за това,което те дразни),4уваш(другата страна),преценяваш(даденот мнение),преценяваш(какво да правиш).

cryingangel
02-27-2008, 22:02
Кажи му ,че това те дразни и да успокои страстите малко.Ти си си само с него няма от какво да се плаши мисля,че това ще му стигне :)