PDA

View Full Version : използвате ли кондоми. ако не - защо? males/females



desert_eagle
02-27-2008, 06:25
не винаги с вас може да има гумичка. не ви ли е страх без.. ? защо не ги предпочитате.. темата е унисекс!

bebence_ff
02-27-2008, 06:32
не съм използвала никога - защото с пр ми правим секс от 3 г и не мисля че са нужни

mother
02-27-2008, 06:36
Не го правя с кондом защотот се губи част от удоволствието, мойта няма нищо против и внимаваме така че засега няма грижи :)

desert_eagle
02-27-2008, 06:43
о мамка му, плашещо е.. смисъл гафът най-лесно става, после нервите са много повече

PaMoH40
02-27-2008, 07:00
кат чили с кондом от колкото без може да се губи трупката ама пък си малко по спокоен :-P :-P :-P :-P :P

SINDEL
02-27-2008, 07:00
Преди бях много наплашена и винаги го правех със. Сега ве4е не.
Защо? Ми де да знам... Без гума е много по-хубаво.. Тъпо оправдание, ама какво да направя. Всеки си решава сам

shady^baby
02-27-2008, 08:17
и аз го правя без въпреки че е имало и издънки :oops: ,но имам доверие на приятеля си а и вече внимаваме достатъчно :D

Nasindo
02-27-2008, 08:23
не винаги с вас може да има гумичка. не ви ли е страх без.. ? защо не ги предпочитате.. темата е унисекс!

Еми правил съм го и със ...Ама вече само с презерватив ,щото си *бало майката ...Никога не може да си 100 % сигурен ...

hottie
02-27-2008, 08:23
Преди го правих със. Сега без - защото с приятеля ми се от много време заедно,имаме си доверие и сме си направили тест за ХИВ/СПИН! - което смятам, че е много важно, а малко хора го правят.Освен доверието е хубаво и тест да се направи.
Освен това пия противозачатъчни, за да не забременея. И ми е спокойно :)

Иначе не обичам презервативите особено много. Мразя усещането им,мразя миризмата им и въобще как изглеждат ..

Nasindo
02-27-2008, 08:24
Преди го правих със. Сега без - защото с приятеля ми се от много време заедно,имаме си доверие и сме си направили тест за ХИВ/СПИН! - което смятам, че е много важно, а малко хора го правят.Освен доверието е хубаво и тест да се направи.
Освен това пия противозачатъчни, за да не забременея. И ми е спокойно :)

Иначе не обичам презервативите особено много. Мразя усещането им,мразя миризмата им и въобще как изглеждат ..

А изневеряваш ли :oops: :D

hottie
02-27-2008, 08:34
Преди го правих със. Сега без - защото с приятеля ми се от много време заедно,имаме си доверие и сме си направили тест за ХИВ/СПИН! - което смятам, че е много важно, а малко хора го правят.Освен доверието е хубаво и тест да се направи.
Освен това пия противозачатъчни, за да не забременея. И ми е спокойно :)

Иначе не обичам презервативите особено много. Мразя усещането им,мразя миризмата им и въобще как изглеждат ..

А изневеряваш ли :oops: :D

Неееееее! :-P

naze
02-27-2008, 08:49
ne izpolzwam ..... udowolstwieto e po golqmo .... ai ne mi se swidqt kinti za abort :) do sega wednyj se e slu4walo samo .........no az nikoga ne polzwam .....

OFF TOPIC
Preslava - Vodka S Uteha pz za foruma

elitututu
02-27-2008, 09:03
pravila sam go i bez i sas prezervativ ne me e strah dali sam zabremenqla za6toto imam doverie v 4oveka i ne e svar6il v men a ot svirka svar6va taka 4e 8)

desert_eagle
02-27-2008, 09:09
pravila sam go i bez i sas prezervativ ne me e strah dali sam zabremenqla za6toto imam doverie v 4oveka i ne e svar6il v men a ot svirka svar6va taka 4e

ти може и да му имаш доверие ама дали той си има.. ако ме разбираш. понякога нещата не са толкова под контрол както си мислим

elitututu
02-27-2008, 09:15
pravila sam go i bez i sas prezervativ ne me e strah dali sam zabremenqla za6toto imam doverie v 4oveka i ne e svar6il v men a ot svirka svar6va taka 4e

ти може и да му имаш доверие ама дали той си има.. ако ме разбираш. понякога нещата не са толкова под контрол както си мислим
е да ама след кат сваршва от свирка всеки път? 8)

hottie
02-27-2008, 09:15
Аз пък имам чувството, че всички ги е страх от забременяване, а не от болести :shock: което според мен е много по-страшно.

elitututu
02-27-2008, 09:18
е да ама затфа с моя партниор сме си направили пълни изследвания и сме си спокоини 4е нито аз нито тои е болен от нещо 8)

hottie
02-27-2008, 09:20
е да ама затфа с моя партниор сме си направили пълни изследвания и сме си спокоини 4е нито аз нито тои е болен от нещо 8)

Евала !!

Angel_kiss
02-27-2008, 09:29
Правила съм го и с и без,но се чувствам по-сигурна с гума,щото после има яки нерви относно тва.....дали не се е случило нещо и вътре.И все пак мисля,че без е мн по-добре,ако си сигурен в човека,защото с гума сте спокоини и изведнъж свършва,вади и тряс скъсан кондом,докато ако е без той винаги е под напрежение.

tqnko1
02-27-2008, 10:46
pxqxqqxxq о6те сам девствен но определено 6те прая СЪС.. неме питаите 6то :-o

FunnYboY
02-27-2008, 11:01
В началото без, после слагам. По-яко е без, но повечето момичета ги е СПЕК :razz: :(

bolnoty
02-27-2008, 11:11
Абе я си слагайте гумите за всеки случай .. нито е скъпо нито нищо .. вярно, че може да е малко по-яко, но не си струва .. на мнение съм, че около 40% вероятно е да се заразите с нещо при всеки един акт без кондомче .. я хигиена .. я много партньори и така нататък .. а и само си помислете как ще се чувствате ако се събудите през ноща и се сетите, че сте правили секс без презерватив .. незнам за другите ама точно през нощта мисля като олигофрен .. хоп да ме заболи корема и айде се филмирам, че ми става нещо .. винаги е по-добре да се подсигуряваш, каквото и да започнеш .. тук става въпрос за теб .. и ти си избираш .. не ме е*е дали момичето ще каже "хайде без, че не си го нося" .. или "айде бе какво ти пука толкова .." - винаги с кондом и това е !

Котарана
02-27-2008, 11:19
Не използваме презервативи от няколко години. Мисля, че се познаваме достатъчно добре. А и най-важното мога да си понеса последствията.

bolnoty
02-27-2008, 11:28
.. защо трябва да свикваме с нещо, което не искаме .. и което можем да предотвратим ? .. защо трябва да поемаме такива рискове, които могат да ни съсипят .. ей сега някой ще изръси .. "е*ал съм тази и онази без" .. както и преди съм казал .. всичко си е до късмета .. ама този късмет не трае вечно ..

SkiT
02-27-2008, 11:31
С предишната ми приятелка съм ползвал 2/3 пъти...и никога не е имало проблем и всичко е било 6...със сегашната ми приятелка го правя само със презерватив и постоянно някви гафове...няколко пъти вече съм го късал...и като не усещам и продължавам-свършвам и после СПЕК...а като го правих без презерватив просто го вадя преди да свърша и твае... :( ...но ще продължавам със презерватив защото приятелката ми е твърдо против да го правим без ... :-o

amatorium
02-27-2008, 11:46
Pochti ne izpolzvam. Ne pravq osobeno sluchaen sex i samo v takiva sluchai. Inache s postoqnna partniorka nqma zashto da mi se nalaga da polzvam. Az sushto sum si pravil izsledvaniq. Kolkoto da sum absolutno siguren, che vsichko e OK. 8)

bolnoty
02-27-2008, 11:52
.. всеки както му е удобно и както мисли че ще е по-разумно .. така .. дори и да сте здрави и да няма никаква опасност да се заразите с каквото и да било .. по време на акта или на самозадоволяването мъжете отделят една течност, на която не знам с точност името и немога да я назова .. бях питал преди време и получих отговор, но беше доста отдавна и съм позабравил .. та тази течност съдържа някакъв % сперматозоиди и също има някакъв шанс да се забременее от нея .. но мисля, че не всички мъже отделят такава течност .. това става по време на .. не накрая ..

Anna5339
02-27-2008, 11:59
Аз винаги използвам!!!! 8) 8) 8)

rame
02-27-2008, 12:15
.. всеки както му е удобно и както мисли че ще е по-разумно .. така .. дори и да сте здрави и да няма никаква опасност да се заразите с каквото и да било .. по време на акта или на самозадоволяването мъжете отделят една течност, на която не знам с точност името и немога да я назова .. бях питал преди време и получих отговор, но беше доста отдавна и съм позабравил .. та тази течност съдържа някакъв % сперматозоиди и също има някакъв шанс да се забременее от нея .. но мисля, че не всички мъже отделят такава течност .. това става по време на .. не накрая ..Да,абсолютно си прав.Последният път като правих свирка на моя преди секса го усетих това....Все едно свърши,имаше вкус на сперма,но беше сравнително мн по-малко....Добре че ние винаги го правим с презерватив,макар че си имаме доверие,не си изневеряваме за да си донесем някоя болест,но все пак се пазим. :P Нямам намерение заради кефа на например един такъв като naze,дето не му се свидили пари за аборти,да си рискувам живота,здравето и бъдещото потомство.Тва е безотговорност,поне като не ви се използва презерватив,пийте хапчета!!! :?

glezan4e
02-27-2008, 12:24
Абе я си слагайте гумите за всеки случай .. нито е скъпо нито нищо .. вярно, че може да е малко по-яко, но не си струва .. на мнение съм, че около 40% вероятно е да се заразите с нещо при всеки един акт без кондомче .. я хигиена .. я много партньори и така нататък .. а и само си помислете как ще се чувствате ако се събудите през ноща и се сетите, че сте правили секс без презерватив .. незнам за другите ама точно през нощта мисля като олигофрен .. хоп да ме заболи корема и айде се филмирам, че ми става нещо .. винаги е по-добре да се подсигуряваш, каквото и да започнеш .. тук става въпрос за теб .. и ти си избираш .. не ме е*е дали момичето ще каже "хайде без, че не си го нося" .. или "айде бе какво ти пука толкова .." - винаги с кондом и това е !
+1 веднъж го правих без.... вярвайте ми побърках се... аз съм си с малко по-голямо въображение... и направо полудях.. а дали не съм бременна а дали тфа или онова.... повече няма да го повторя.Все пак съм на 16..не искам гафове

DevilWish
02-27-2008, 12:52
Не го правя с кондом защотот се губи част от удоволствието, мойта няма нищо против и внимаваме така че засега няма грижи :)
I az taka . . . deт му беше казал един човек на бившия ми - "Ти като се къпеш с чорапите ли си?Не?Еми като не ,тоя презерватив за къф ти е?"

sentient_
02-27-2008, 13:13
Не го правя с кондом защотот се губи част от удоволствието, мойта няма нищо против и внимаваме така че засега няма грижи :)
Губиш част от удоволствието а после може да си изгубиш младоста кат почнеш да буташ количката след 9месеца или по лошо некфа болест да фаниш

krem4et0
02-27-2008, 13:19
Когато не пия хапчета-ползвам. Сега съм на хапчета и не ползвам......Но без абсолютно никаква защита не бих правила секс!

П.С. не усещам особена разлика с и без. даже с ми е по-хубаво. де да знам по-спокойнно и може би оттам. Факт е, че почти всичките ми оргазми от секс са когато го правим С презерватив. без просто не мога да свърша или е изключително рядко-1 от 100 акта да кажем.

П.С.2: Дори и да правим секс с презерватив той не свършва докато е в мен......
А и сме си 1-вите 1 на друг, та да се тревожа за болести, различни от инфекции, които се придават и при секс с презерватив. А и да има нещо по-сериозно-нали ще сме 2-мата-ще се справим заедно.

mother
02-27-2008, 13:21
Не го правя с кондом защотот се губи част от удоволствието, мойта няма нищо против и внимаваме така че засега няма грижи :)
Губиш част от удоволствието а после може да си изгубиш младоста кат почнеш да буташ количката след 9месеца или по лошо некфа болест да фаниш

болест няма как да захвана защотото го правя само с приятелката си и двамата сме здрави, колкото до бременноста използваме други предпазни мерки.

hahavteen
02-27-2008, 13:25
Az do sega sum go pravila samo niakolko puti bez prezervativ no ne mi haresva osobeno za6toto za men se gybi cialoto ydovolstvie ako triabva da si go izvadi kogato svur6va...Ot edin mesec sum na protivoza4atu4ni ama ne smeia da go ostavia da svur6i vutre... :oops:

krem4et0
02-27-2008, 13:36
Az do sega sum go pravila samo niakolko puti bez prezervativ no ne mi haresva osobeno za6toto za men se gybi cialoto ydovolstvie ako triabva da si go izvadi kogato svur6va...Ot edin mesec sum na protivoza4atu4ni ama ne smeia da go ostavia da svur6i vutre... :oops:

За 2 години сексуален живот не съм усещала какво е да свърши в мен дори с презерватив, а и на хапчета съм била. Много го е страх от бебешките колички моя мъж :D Винаги го вади!

hahavteen
02-27-2008, 13:45
За 2 години сексуален живот не съм усещала какво е да свърши в мен дори с презерватив, а и на хапчета съм била. Много го е страх от бебешките колички моя мъж :D Винаги го вади!

Mda i sestra mi i neinia priatel sa taka...Ne znam za men li4no tva e nai-hybavata 4ast puk i nai-4esto kato ysetia 4e toi svur6va se vuzbyjdam o6te pove4e i svur6vame zaedno... 8-)

krem4et0
02-27-2008, 13:47
Еми.върви говори с 1 овен и го убеждавай, че не е прав.....

FunnYboY
02-27-2008, 14:07
Еми.върви говори с 1 овен и го убеждавай, че не е прав.....

Креми, просто има момичета на които им доставя удоволсвие да свършват в тях. Аз, от страната на момчетата, бих защитил нейната позиция :)

Цялото удоволствие на момчето е съсредоточено около този момент и когато трябва да свърша навън... (с изкл. на устата :D ) е някак си тъпо... :oops:

mother
02-27-2008, 14:09
Мене ми доставя удоволствие и навън, зависи от фантазиите ти.

macka123
02-27-2008, 14:10
Не съм го правила без...НИКОГА.Прекалено млада съм да бъда майка и не искам да има и капка рист , който може да се избегне!!!

hottie
02-27-2008, 14:12
da i az obojavam da svur6i v men. Use6taneto e tolkova razli4no - use6ta se edno naprejenie v penisa mu to4no v tozi moment i e strahotno!!pposlednite 4,5 tlasuka sa mi lubimata 4ast ot seksa.

mother
02-27-2008, 14:16
da i az obojavam da svur6i v men. Use6taneto e tolkova razli4no - use6ta se edno naprejenie v penisa mu to4no v tozi moment i e strahotno!!pposlednite 4,5 tlasuka sa mi lubimata 4ast ot seksa.


Mдам на мене лично най-голямото ми удоволствие е да свърша в нея и тя да свърши едновременно с мен. Няма такъв кеф, сигурно и защото ми се случва рядко :P

hottie
02-27-2008, 14:36
Da absolutno. Az nai 4esto svur6vam v tozi moment imenno zaradi tova naprejenie koeto se suzdava.Mnogo e stranno 4uvstvoto, no prekrasno.

LP_GirL
02-27-2008, 14:50
Ами без, защото вече близо 4г го правим отначало беше със , но постепенно остана без, а защо, защото му имам доверие, а и той си има .....

hamilcar
02-27-2008, 15:30
Преди време го правех без, но сега със.

Undying
02-27-2008, 19:04
За момента със.

Kanela
02-27-2008, 19:28
Преди го правих със. Сега без - защото с приятеля ми се от много време заедно,имаме си доверие и сме си направили тест за ХИВ/СПИН! - което смятам, че е много важно, а малко хора го правят.Освен доверието е хубаво и тест да се направи.
Освен това пия противозачатъчни, за да не забременея. И ми е спокойно :)

Иначе не обичам презервативите особено много. Мразя усещането им,мразя миризмата им и въобще как изглеждат ..
+1,но без теста :oops:

padnal_angel
02-27-2008, 22:54
az vinagi si nosq v sebe si :) i pravq bez samo s partniorut na kogoto sum sigurna , 4e moga da mu imam 1000% doverie (a to trudno se gradi)
a v momenta sum s postoqnen partnior i go pravim bez da 4ukna na durvo ne sum imala problemi prez 3 meseca hodq na ginekolog pravq si i kruvni testove i zasega vsi4ko e na 6

snoopdogg
02-28-2008, 07:49
Когато се пият както трябва хапчетата дават по голям процент на сигурност.Като е на хапчета го правим без и си свършвам в нея иначе с презерватив.

v3n0ma
02-28-2008, 07:50
zasega polzvam

krem4et0
02-28-2008, 12:13
Еми.върви говори с 1 овен и го убеждавай, че не е прав.....

Креми, просто има момичета на които им доставя удоволсвие да свършват в тях. Аз, от страната на момчетата, бих защитил нейната позиция :)

Цялото удоволствие на момчето е съсредоточено около този момент и когато трябва да свърша навън... (с изкл. на устата :D ) е някак си тъпо... :oops:
Аз искам, ма той не ще. Да било по-сигурно. Като се заемем сериозно с бебеправене-тогава.

ubuntu
02-28-2008, 20:35
Според зависи ... ако партньорката е тествана и 100% не е заразна и не е само за 1 път отиваме без ... ама по разни купони и забивки тип секс за една вечер задължително със или ... духа ... по избор .... :grin: :grin: :grin:

PieCe`oF`LovE
03-08-2008, 20:51
преди със,но вече минахме на хапчета (което е многократно по-сигурно от гумичките)и без естесвено :)