PDA

View Full Version : Момичета какво ви кара да изневерявате



desert_eagle
02-27-2008, 09:07
на много хора се случва. при момчетата не е толкова "ангажиращо", но тъй като знаем че момичетата влагат повече емоции в секса (в повечето случаи) какво ви кара да прецакате приятеля ви който като глупак си мисли че всичко е ок? тръпката от чуждото - ами не е ли по-добре да скъсате с човека който ви обича и да се отдадете на разврат с обвързани момчета щом искате тръпка?

п.с. да отворя тая тема ме подтикнаха наблюденията ми, които ми казват че СИ ЕБАЛО МАЙКАТА. на по 14-15 години не само си спретвате оргийки ами изневерявате, пафкате мара, държите се като разгонени жулиети за да не казвам оная думичка :)

и за да не оаквам темата: сериозно питам и по-големите.. ся да приемем че се случва или пък да приемем че го имате за нещо нормално :? . ако сте изневерили какво ви е подтикнало, после как поглеждате прее*аната си половинка в очите ?

Spider4eto
02-27-2008, 09:09
ми нз до колко съм права ама според мен изневеряват само момичета на които някога им е било разбивано сърцето. Повечето такива намразват мометата и гледат да ги нараняват по всевъзможни начини и един от тия начини изневярата :)

pepita87
02-27-2008, 09:22
ми нз до колко съм права ама според мен изневеряват само момичета на които някога им е било разбивано сърцето. Повечето такива намразват мометата и гледат да ги нараняват по всевъзможни начини и един от тия начини изневярата :)

Изневерявала съм,с цел да"накажа" и да му върна стореното...Но съм изневерявала и на базата на чуства...много силни чуства,които се оказаха до време и след това съжалявах за тази изневяра,тъй като загубих и двамата,т.е.от двата стола тупнах долу...всъ6тност...съжалявам за всички изневери,независимо от какъв произход са те...за мен е важно,човека до мен,да ми има доверие и да се гордее,с това,че съм само негова...не след някоя пиянска но6т приятелите,познати да му кажат"аз чуках гаджето ти..."

desert_eagle
02-27-2008, 09:27
хареса ми какво казахте 2те.. дано има повече като вас щото като гледам какво става покрай мене.. изкривените представи от телевизията много кофти влияят, колкото и банална да ви звучи тая фраза. вече гледам теми от сорта " на колко наведнъж сте лапали" а тук мнозинството е под 18 :shock:

sladko_dete
02-27-2008, 10:44
Ммм, аз съм го правила заради тръпката, за да си отмъсмя за "милото" поведение, изневери и т.н, заради чувства или просто защото искам. Просто момчетата, с които съм била не са показвали, че ще им пука ако аз еди какво си... с изключение на един единствен път, за което наистина съжалявам и такава грешка не бих допуснала втори път.

bebence_ff
02-27-2008, 10:55
ми нз до колко съм права ама според мен изневеряват само момичета на които някога им е било разбивано сърцето. Повечето такива намразват мометата и гледат да ги нараняват по всевъзможни начини и един от тия начини изневярата :)

Изневерявала съм,с цел да"накажа" и да му върна стореното...Но съм изневерявала и на базата на чуства...много силни чуства,които се оказаха до време и след това съжалявах за тази изневяра,тъй като загубих и двамата,т.е.от двата стола тупнах долу...всъ6тност...съжалявам за всички изневери,независимо от какъв произход са те...за мен е важно,човека до мен,да ми има доверие и да се гордее,с това,че съм само негова...не след някоя пиянска но6т приятелите,познати да му кажат"аз чуках гаджето ти..."

и аз съм изневерявала единствено на базата на чувства просто за секса не съм никога . и сиг и аз след време ще тупна от двата стола защото сичко рано или късно се разбира за съжаление

love_veselka
02-27-2008, 15:30
В момента нищо не ме кара да изневерявам.Обичам си приятеля и не искам да го заменям с друг,поне на този етап.Ако някой ден вече не чувствам същото и я няма онази неуписуема тръпка,когато ме гушне ще му кажа и тогава ще съм си свободна за когото искам,но не бих изневерила.

Desire_
02-27-2008, 15:48
Еми..незнам при другите как е, но аз съм изневерявала само веднъж през живота си..причините бяха страшно много- връзката ми беше още в началото, а приятелят ми отиде в чужбина;придишният постоянно ми изневеряваше и до някъде ми се искаше да видя какво е и защо го е правел;момчето с което изневерих на приятелят ми е страхотен човек и може би това ме накара да потърся утеха в него...Иначе мисля, че изневярата може да е предизвикана и от еднообразието в една връзка или от ревността на другия(един вид да те провокира да изневериш...)

BeautifulWorld
02-27-2008, 16:05
Изневерявала съм, когато нещо във връзката ми е куцало - много обичах момчето, но той ме вземаше за даденост, аз все го търсех да излизаме, а той като му кефне, се съгласяваше. В един момент се оказах в ръцете на момче, което ме искаше и с което се чуствах наистина добре. Не съм спала с него, бяха само целувки. Но за мен беше някаква страхотна тръпка, която ми напомни, че има и други момчета, които могат да ми обръщат внимание и да ме карат да се чувствам желана.
А когато не ми пука за човека, с когото съм и не го обичам, не ми е толкова съвестно да изневерявам. Естествено, не очаквам от него вярност.

BeBsItO
02-27-2008, 16:50
не мога ДА ТИ ОТГоворя на вапроса!никога не сам изневерявала,колкото и да е гадно самото мом4е!ако не ми харесва вр1зката,приклучвам я!и знае6 ли за6то не мога да изневееря?за6тото когато сам с някого,аз влагам чуства и с1рце,а ако тои го разбие....по скоро бих страдала от колкото да си вру6там не6то. сигурно и това ми е проблема....прекалено добре се д1ржа с хората около мен,дори да не заслуават!+ това имам човек до мен които никога не би ми изневерил.....с когото сам от доста време? 4е зато да изневерявам като имам вси4ко което искам?

Alabalaportokala
02-27-2008, 17:13
Жените изневеряват най - вече поради сексуална незадоволеност. Разбира се те имат доста нужди и нормативи които мъжа трябва да покрие. Липсата на някоя от тях може да доведе до така необходимата изневяра

При момиченцата е ясно защо. Или да отмъстят или поради простата причина че днес обичат един а утре друг и не знаят кво искат. Просто се пускат по течението без мн мн да му мислят и това е.Лесно ги буташ в леглото. Говориш им както трябва сичко е окей. :D

Ако 1 човек е недоволен от дадена връзка просто ще къса, а няма да тръгне да изневерява - нормално е девойки... Не ни казвайте неща които знаем

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-27-2008, 17:16
когато изневерявам изневерявам защото нещо липсва във връзката ми .. било то от към държанието на момчето или нещо друго :)

AnIcHkAtA
02-27-2008, 17:40
Ммм, аз съм го правила заради тръпката, за да си отмъсмя за "милото" поведение, изневери и т.н, заради чувства или просто защото искам. Просто момчетата, с които съм била не са показвали, че ще им пука ако аз еди какво си... с изключение на един единствен път, за което наистина съжалявам и такава грешка не бих допуснала втори път. :-o Ама ти не беше ли наборка?? :shock: :shock:

desert_eagle
02-27-2008, 19:06
"когато изневерявям.." еди кво си, "когато изневерявам" еди що си.. абе все едно аз говоря какво правя когато си помпам гумата на мотора.. :shock:

да пращам човек да следи мойта ли :) е не не .. излезе че изневярата си е и нещо нормално... :) станахте като оня от Остравът На Изкушението - човека до последно си твърдеше че това което е станало не го има за изневяра и едва ли не е нещо нормално.. абе повечето сте ми ясни ама като се друскате наляво и надясно поне слагайте гума че като чета.. после може и да не откриете кой от всички е бащата

sLaDkA_GrEsHkA
02-27-2008, 19:40
ami ne sum izneverqvala... samo sum se zaka4ala malko po 4ata ili na daskalo s batkovci, ama to tva e za raznoobrazie imaiki predvid dulgata mi vruzka :P

sapphirr
02-27-2008, 20:50
не изневерявам,ако нещо ме дразни или притеснява,обявявам гранде финале и си гледам кефа.няма за какво да лъжеме докато сме заедно.или сме или не сме...средно положение няма

cryingangel
02-27-2008, 21:53
Защото се чуствам несигорна с човека с който съм.Или сам се поддала моментно на някой друг :) Или пак просто искам да си го върна на някой :)

desert_eagle
02-29-2008, 17:24
cryingangel Пуснато на: Чет Фев 28, 2008 1:53 am Заглавие:

Защото се чуствам несигорна с човека с който съм.Или сам се поддала моментно на някой друг Или пак просто искам да си го върна на някой


на колко си на 12-13 ? :-o

ThePainIsReaL
02-29-2008, 18:23
Обичам го, уважавам го, за мен значи твърде много, за да направя нещо подобно. Не я приемам изневярата и не бих си я позволила. Каквото и да стане...
Нооо... сега казвам така. На почти 18 съм..
Признавам си един/два път/и съм го правила.. на него.. бях в началото на 15те. Не става въпрос обаче за никакъв секс.. просто целунах друго момче, към което нямах отношение на купон, на който не беше приятелят ми с мен. Във втория случай.. не искам да си спомням за него, беше ужасно тъп.
Защо го направих? И аз това се питам.. не знам..
отвътре ми дойде.. бях си малка пикла, почувствах се самотна.. и, някак си, под действие на малко алкохол се случи.
Приятелят ми научи всичко, естествено. Скъсахме..
Но аз поумнях, той ми прости отдавна.. и двамата сме правили грешки, просто си взехме поуки от тях. И сега се обичаме, заедно сме.. няма по-важно от това. Миналото си е минало и не диктува настоящето.

h0t_bAbE
02-29-2008, 18:33
ами...изнвярата е,спред мен,да търсиш нещо,което на половинката ти липсва,в друг човек...



P.P.: poprincip NE izneverqvam :twisted:

sexita
02-29-2008, 20:09
това,което ми липсва го търся при друг...
Ама...то си зависи от човека с който си...но по принцип е така 8)

kobrichka
02-29-2008, 20:32
не изневерявам,ако нещо ме дразни или притеснява,обявявам гранде финале и си гледам кефа.няма за какво да лъжеме докато сме заедно.или сме или не сме...средно положение няма

Напълно съм съгласна.Аз изневярата я приемам,като предателство.Щом съм тръгнала да изневерявам,значи нещо ми липсва и затова по-дбре да се разделим с даденият човек и всеки да поеме по пътя си без да се лъжем и т.н.