PDA

View Full Version : Да пия ли Ескапел?



SHUSHUMISHKA
02-27-2008, 11:08
Имам нужда от помощ.Правих секс с едно момче,което не познавам много добре и то без презерватив.Првихме го два пъти,но след първия път,той не се изми,затова аз взех Escapelle.Цикълът ми беше свършил на 05.02,а половият ни акт беше на 09.05.След като взех таблетката на15.02 ми дойде.Вчера отново се видяхме и пак правихме два пъти секс,но първия път беше с презерватив и когато той отиде да го изхвърли в банята,аз не видях дали се изми,затова го попитах днес и той ми каза:Да.Защото попринцип знам,че остават следи в канала на пениса.Но аз не съм сигурна.Цикълът ми се обърка и сега не знам дали съм в овулация или не.Да купя ли отново това хапче?Знам,че два пъти в годината трябва да се пие,какво да правя като при мене интервала е много малък?
Помогнете ми спешно,защото утре изтича срока(72часа) :? :(

т.7
krem4et0

rakiQ
02-27-2008, 11:11
пий за всеки случай по добре хапче отколкото БЕБЕ ! недай боже
ае успех ! и внимавай! :-x :-)

PUSS
02-27-2008, 11:17
chestito mamche na kolko si godini

The Shadows Madame
02-27-2008, 11:17
Извинявай,момиче,но явно трябва да забременееш за да си вземеш поука,че секс с непознат се прави само с презавратив.Да не говорим,че освен да си бременна от секс без презарватив можеш да си лепнеш много болести...
И щом ти е толкова зор да правиш секс с непознати поне го помоли да си сложе капут.
А и тоя ескапел вече като тик-так го пиремате :-x
И само да приключа с извода може ли да те попитам на колко си години,защото или си малка или си ужасно безразсъдна.

Cool_Bitch
02-27-2008, 11:53
Do kolkoto razbrah ve4e si pila escapelle?I da go pie6 2 pati absurd :-x i ne te obvinqvam za ni6to,no vse pak podkrepqm mneniqta za tva,4e sex s nepoznat SAMO I EDINSTVENO s prezervativ.Aide dano vsi4ko se opravi

SHUSHUMISHKA
02-27-2008, 12:06
А какво да правя?ако забременея?

rakiQ
02-27-2008, 12:13
аборт
е тва правиш :D

SHUSHUMISHKA
02-27-2008, 12:16
По-добре значи да се самоубия.Дете дете да гледа..ужас.Трябва да взема хапчето,пък после да става с мен каквото ще!

bolnoty
02-27-2008, 12:23
.. много глупаво си постъпила .. но в минало свършено не се спряга .. моят съвет е да се допиташ до специалисти ..

rakiQ
02-27-2008, 12:30
абе най-добре се посъветвай с някой по "дърт" просто тук едва ли ще намериш нормално мнение!
успех!! и умната другия път

blackfate
02-27-2008, 12:35
1во

Дете дете да гледа

супер - значи си и малка, а секс с човек, който не познаваш много добре... супер :shock: :shock: :shock:

2ро от 1 хапче се разстройва менструацията, а ти 2 искаш .... по добре недей щото не се знае кфо може да ти стане ... смисъл има доста голям риск.

3то - По добре отиди на специалист колкото може по бързо - да кажем личния лекар или на гинеколог, той ще ти каже кфо да правиш.
Съмнявам се да си бременна... но незнам, отиди на лекар, ще си най спокойна...

4то - На колко си години бе дете????

SHUSHUMISHKA
02-27-2008, 12:42
Ами на 19 години съм,въпроса е че личният ми лекар познава майка ми..а тя не трябва да разбира

tqnko1
02-27-2008, 12:44
Ами на 19 години съм,въпроса е че личният ми лекар познава майка ми..а тя не трябва да разбира
doktorite imat nqkakvi lekarski taini.. pomoligo i nqma kak da ti otkaje .. utidi .. 6toto na 20 moje i da si maika :-o

DevilWish
02-27-2008, 12:45
Извинявай,момиче,но явно трябва да забременееш за да си вземеш поука,че секс с непознат се прави само с презавратив.Да не говорим,че освен да си бременна от секс без презарватив можеш да си лепнеш много болести...
И щом ти е толкова зор да правиш секс с непознати поне го помоли да си сложе капут.
А и тоя ескапел вече като тик-так го пиремате :-x
И само да приключа с извода може ли да те попитам на колко си години,защото или си малка или си ужасно безразсъдна.
Nqmam kvo da dobavq ,маkar 4e i aз съм правила такиа глупости ,обаче . . . след тфа като знам к'во притеснение е направооо :@ :booooomb:

SHUSHUMISHKA
02-27-2008, 12:56
Прави сте,отивам още сега..стискайте палци.Много благодаря на всички Ви!! :-)

hottie
02-27-2008, 13:01
Ami ako ima niakakvi bolesti????????????????????? Momi4e,pomislila li si za tova???

h0u$e_
02-27-2008, 13:10
Ami ako ima niakakvi bolesti????????????????????? Momi4e,pomislila li si za tova???

da be she prai sex s nepoznat i to bez prezarvativ... golqma greshka!

krem4et0
02-27-2008, 14:00
Ъъъ само аз ли знам, че като пиеш хапче за спешна контрацепция, трябва веднага да преминаеш на регулярна, за да не се повторят гафовете и да не се разстрои чак толкова цикъла. Разбира се нямам предвид още същия ден, а когато ти дойде........Ако той не е свършил в мен не бих пила нищо!

HundredThreads
02-27-2008, 14:36
ей не мога да ви разбера :x
значи чета темата и гледам една пише "Извинявай,момиче,но явно трябва да забременееш за да си вземеш поука", друга "пий за всеки случай по добре хапче отколкото БЕБЕ ! недай боже" колко тъпи сте да не разберете че децата са БОЖИ ДАР! И дано никога да не ви се налага да искате деца и да разберете че не може да имете! А колкото за авторката извинявай обаче си ебаси тъпачката! Прави секс с непознат(ок за това съм съгласен, и аз самият съм го правил с една непозната), обаче не ползваш никакви предпазни средства, бах мама му един свястен презерватив е 1,50 лв... а и един съвет от къде си сигурна че непознатият не е болен от някоя венерическа болест? СПИН?

amatorium
02-27-2008, 14:39
Vuobshte ne e trqbvalo da piesh na purvo mqsto. Nauchi koga ti e ovulaciqta i se nauchete da spazvae higiena. Tiq anti bebe hapcheta ne sa vitamin C da gi piete za shtqlo i neshtqlo.

hottie
02-27-2008, 14:47
Da be ebasi. Vsi4ki piqt escapel vse edno Vitamin C kakto kazva amatorium ! Ne poga da povqrvam da o4ite si kakvi ne6ta moje da se pro4etat poniakoga v tozi forum ! :-x

swords1010
02-27-2008, 15:49
Я не се занимавай с глупости! Не мисля, че ти има нещо. Не пий спешни контрацептиви! Така ще си разстроиш цикъла съвсем. А всъщност не е препоръчително да приемаш ескапел повече от веднъж между две менструации. :)