PDA

View Full Version : Първата любов



NightGuardian
02-27-2008, 13:47
За пръв път изпитвам любов към някое момиче.Мислех ,че съм я забравил ,но уви постояно мисля за нея и изтръпвам като я видя.Видях ме се на първата среща ,втора,трета всичко мина прекрасно.Но след това тя ми каза ,че не иска серьозна връзка смисъл такъв , че можем да правим каквото си поискаме(смисъл в флиртовете), това на мен наистина не ми допада.Каза ми не съм момиче за 1момче.

Чувал съм , че е говорила за мен ,че супер харен , харесва ме но просто не иска отново да бъде наранена(1вид се страхува , да не я зарежа след първите 2-3седмици).

Просто за мен е перфектно момиче !
Мноо пекана с нито 1 момиче досега не съм си позволявал да си говоря за всичко от моя живот.Moга да споделям всичко с нея.Т.е хем може да ходим , хем може и да сме приятели(това рядко се среща).

Красива е , сексапилна.

Но просто незнам как да я накарам , да ми повярва ,че няма да я нараня и това как да я накарам да имаме серьозна връзка !



т.1
krem4et0

sapphirr
02-27-2008, 13:52
кажи и на нея вси4ко това,което написа на нас.след като е била наранена зна4и е 4увствителна натура,тогава ще разбере и това,което и казваш.дали ще се престраши веднага незнам,но поне ще те издигне в о4ите и.

NightGuardian
02-27-2008, 13:55
Всичко съм и казал ,че съм влюбен ,че харесам очите,косите,езичето и ружа ,който слага по бузките ,че всичко това ме влудява и много ,много неща , а тя каза стига сърцето ми се разтоптя ,няма да мога спя тази вечер. :oops:

VinDiesel
02-27-2008, 13:58
Според мене нетрябва да я насилваш тя сама ще усети че ти не си като другите за сега не и го натяквай това остави сама да те разбери и разучи :)

NightGuardian
02-27-2008, 13:59
Също много я ревнувам :-k

sapphirr
02-27-2008, 14:00
еее зна4и и действаш като виагра!радвай се зна4и.
щом това е ве4е използван метод,тогава и кажи,4е не искаш да я пришпорваш,но искаш да си до нея,когато тя прецени и 4е ще направиш и невъзможното,за да и докажеш,4е това,което казваш не е за спорта,а наистина го 4увстваш!

VinDiesel
02-27-2008, 14:04
еее зна4и и действаш като виагра!радвай се зна4и.
щом това е ве4е използван метод,тогава и кажи,4е не искаш да я пришпорваш,но искаш да си до нея,когато тя прецени и 4е ще направиш и невъзможното,за да и докажеш,4е това,което казваш не е за спорта,а наистина го 4увстваш!хахаха не съм съгласен с тебе по горе написаното от мене ще му помогне. Даже най добрия вариант е да спреш да и показваш че искаш да си с нея тя сама ще почне да ти дава поводи да я забиеш

NightGuardian
02-27-2008, 14:05
Проблема ,че много момчета я харесват и ме е страх , да не я загубя :shock: Аз съм и казал ,че не искам да пришпорвам , но от вътре ме кара.НЕ Е ЗА СПОРТА.Много хора са казвали ,че трябва да спреш да и пишеш , да не я търсиш и т.н,но просто НЕМОГА. 8)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-27-2008, 14:06
ако е шматка няма да зацепи какво да разучава етц ... натиск и това е ... премерен натиск :)

VinDiesel
02-27-2008, 14:12
Проблема ,че много момчета я харесват и ме е страх , да не я загубя :shock: Аз съм и казал ,че не искам да пришпорвам , но от вътре ме кара.НЕ Е ЗА СПОРТА.Много хора са казвали ,че трябва да спреш да и пишеш , да не я търсиш и т.н,но просто НЕМОГА. 8)
Ти като неможеш значи 95% съм сигурен че ти ще я загубиш ако ти не си променип държанието с нея смисал да почнеш да се отдръпваш от нея няма да стане.Ако ти почнеш да я отблъскваш лека полека тя ще почне да те търси

NightGuardian
02-27-2008, 14:15
ПОследния път като я видях я поздравих и не седях много до ней и тя после ме потърси , но аз не и отговорих.2ри път ме потърси пак не отговорих и сега не е влизала в skype и нз може би иска да ми каже нещо :neutral:

VinDiesel
02-27-2008, 14:26
опса май си загазил 2-ри пат те е търсила и нали знаеш при жените 3-ти път почти няма

NightGuardian
02-27-2008, 14:30
опса май си загазил 2-ри пат те е търсила и нали знаеш при жените 3-ти път почти няма

Еми късмет , ще видим сега.

М/у другото приятелката ти има много добро излъчване ;)

VinDiesel
02-27-2008, 14:43
опса май си загазил 2-ри пат те е търсила и нали знаеш при жените 3-ти път почти няма

Еми късмет , ще видим сега.

М/у другото приятелката ти има много добро излъчване ;)
мерси за комплимента :)

comics
02-27-2008, 15:04
хаха тъшак няма :D