PDA

View Full Version : Искам да се гръмна !



gorki
02-27-2008, 14:06
Здравейте.На 17 години съм(след няколко месеца 18 ) момче.Имам някакви скапани проблем,които си нямам на идея как си го докарах.Значи до 7ми клас бях супер общитетлен даже не млъквах.След това като отидох в гимназията незнам какво ми стана..само стоя и мълча и незнам какво да си говоря с хората и още си е така,а съм 11ти клас.Не правя нищо по цял ден освен да стоя пред компютъра,нямам приятели,не излизам.И ми е супер шибано взе да ми писва едвам издържам вече.И за капак на всичко имам проблем-заекване(но това едва ли е причината то е в някаква много начална фаза и горе-долу можа да си говоря нормално).Просто незнам какво да говоря като съм с хората супер шибана история :(
Ако някои е минавал през нещо подобно да пише..4 години станаха едва се издържа вече :booooomb:

comics
02-27-2008, 14:59
Поне нямаш да даваш 280 лв на твой добър приятел, защото си му счупил спойлера на мотора, нали?
Винаги има хора, които са по-зле от теб.

sexa_na_kompleksa
02-27-2008, 16:41
Да *** маму да *** !
Къде по дяволите отидоха МЪЖЕТЕ?!?! Ти какъв мъж си бе на 18 години почти и си ми тръгнал да си слагаш край на живота??? Я се вземи малко в ръце!! Къде се намираш ти?! Я бъди малко по-отркан! До кога смяташ да седиш в ъгъла и да мълчиш? Цял живот ще те тъпчат, ако не се оправиш сега ... или ако не си сложиш край на живота, де ... Недей да ставаш смешен, а просто завържи някакво приятелство, дори и да не е най-съвършеното! Излез 1-2 пъти със съучениците си на кафе и ще намериш общи теми с тях и може да станеш по близък с някои от тях. И се разкарай от шибания компютър! Навън живота кипи, а ти седиш вкъщи затворен и се самосъжаляваш!

moon_flower
02-27-2008, 16:49
Да *** маму да *** !
Къде по дяволите отидоха МЪЖЕТЕ?!?! Ти какъв мъж си бе на 18 години почти и си ми тръгнал да си слагаш край на живота??? Я се вземи малко в ръце!! Къде се намираш ти?! Я бъди малко по-отркан! До кога смяташ да седиш в ъгъла и да мълчиш? Цял живот ще те тъпчат, ако не се оправиш сега ... или ако не си сложиш край на живота, де ... Недей да ставаш смешен, а просто завържи някакво приятелство, дори и да не е най-съвършеното! Излез 1-2 пъти със съучениците си на кафе и ще намериш общи теми с тях и може да станеш по близък с някои от тях. И се разкарай от шибания компютър! Навън живота кипи, а ти седиш вкъщи затворен и се самосъжаляваш!



В интерес на истината е точно така.Като пишеш в този форум,никой няма да ти помогне.Пък и да получаваш сърцераздирателни отоговри по темата,пак все тая.Докато се жалваш,нищо няма да се промени.

music_soul
02-28-2008, 18:50
пич, иам чувството че те познавам :-D
Прочети предишните коментари, моето мнение е същото... :-)

HePeAJIeH
02-28-2008, 18:59
Има сайтове за запознанства за тази цел :)

Rebellion_Angel
02-28-2008, 19:02
Епа! Ти съвсем си се отчаял. Сигурна съм, че ако утре се поогледаш малко ще намериш много хора със сходни интереси. Излез на кафе, общувай. Всичко ще се оправи. :-) 8) Аз също съм на мнение, че е време да спреш с лигавенето и да почнеш да живееш. По-добър съвет тук няма да намериш. 99% от потребителите са побъркани. :lol: :P

simba007
02-29-2008, 03:26
и аз имах такъв проблем оба4е аз бях много срамежлива не говорих с никои незнаех ко да кажа. ама в последните 3-4 години станах много приказлива немлъквам само аз говоря немогат да ми вземат дуната от устата...така44е бъди оптимист ако искаш да се запознаем да те нау4а да говориш с хората един път с мене и си ок :P

gorki
02-29-2008, 19:19
Повярвай ми след 4 години ще мислип по друг начин :)
и аз така си казвах,но идва време когато ти става самотно и е найстина гадно

SweetDead
02-29-2008, 20:24
хих.. емии така е.. :( като отидеш в гимназия се променяш, все пак е много по различно от даскалото ти до 7-8 клас.. Наистина трябва да се опиташ някак си да завържиш няква тема с някой да излезете и може да се получи нещо.. не знам и аз :?

4eere6ka_kiss
02-29-2008, 21:32
Ами ако сам не започнещш да общуваш и тн , да си търсиш приятели и да излизаш няма друго решение !

psychopath
02-29-2008, 22:14
стегни се бе

mulgore
02-29-2008, 22:19
Я не се размеквай,заради такива глупости..
Все имаш някой близък или там приятел..за разнообразие покани го да излезете,да се разходите..

Общувай си нормално,търси хорица за разговори и приятелство абе изобщо няма дам сме гърмиш или някви такива..не искам да ги чувам..
Писна ми от "депресанти"..къде изчезнаха веселите хорица..хайдее :]

Force
02-29-2008, 22:22
Ем намери си другар4ета :D аз 1вия месец в Гимназията бех така ама са купон ...
А ако седи6 по цел ден пред компа неа да има6 приятели 6от никой не може да ти ги даде подари и пр.

malkata_shmatka
02-29-2008, 23:24
za da ma6 priqteli purvo trqbva mn dobre da poznava6 samiq sebe si. trqbva da se durzi6 kato takuv kakuvto si! ako napravi6 pone teq dvete ne6ta i trugne6 malko da se razmotava6 po ulicite, 6te nameri6 dobri fr. :-) :)

03-01-2008, 08:01
Да *** маму да *** !
Къде по дяволите отидоха МЪЖЕТЕ?!?! Ти какъв мъж си бе на 18 години почти и си ми тръгнал да си слагаш край на живота??? Я се вземи малко в ръце!! Къде се намираш ти?! Я бъди малко по-отркан! До кога смяташ да седиш в ъгъла и да мълчиш? Цял живот ще те тъпчат, ако не се оправиш сега ... или ако не си сложиш край на живота, де ... Недей да ставаш смешен, а просто завържи някакво приятелство, дори и да не е най-съвършеното! Излез 1-2 пъти със съучениците си на кафе и ще намериш общи теми с тях и може да станеш по близък с някои от тях. И се разкарай от шибания компютър! Навън живота кипи, а ти седиш вкъщи затворен и се самосъжаляваш!
А къде отидоха жените?
При всеки опит за сарказъм, при всеки опит да покажеш , че си мъж а не някоя путка бягат от теб.
Мога да дам пример за вчера - една мацка седеше и удряше 3ма по патките уж на игра /абе сериозно си ги удряше/ , единия и носеше якето , за другия се държеше а с третия си приказваше. След малко саркастично намесване от моя страна, брутално ме наядоха путките с нея. И това съм го виждал да го правят и други момичета. Ако някоя патка си позволи да ми каже да и нося якето все едно съм и момче за всичко или да ме удря, най-много да си изяде шамара.
Тъйче, да показваш мъжественост сега, ти е точно в минус ;)

yuribg
03-01-2008, 08:28
Все едно слушам себе си.Я кажете какво да прави,да излезне по лиците да заговаря непознати ли?

gorki
03-01-2008, 09:48
не мисля,че това колко си мъж има нещо общо...имам доста мъжко хоби,но трудно се завързват приятелвства в този спорт....както и да е


това за улиците едва ли е добра идея...да излезна и да обикалям и като си харесам някои да го заговоря?!Да бе :)

kico
03-01-2008, 09:53
ako iska6 novi priqteli ima aha ima sladur ima mn mn saitove a pak ako ne zapi6i se na sport
q tenis q ne6to dr i 6e se zapoznae6 sas hora :) a pak i kompiutar azatapqva(po me si sada) i ima6e komentra po otgore 4e kato edin dva pati otkaje6 da izlezne6 i ve4e otvikvat da te kanqt taka 4e nema da e zle da go zareje6 tva pc za opredeleno vreme

gorki
03-01-2008, 10:45
не искам нови приятели
искам приятели (при положение,че нямам стари ^^)
спортувам 5 пъти в седмицата...имам как да кажа "познати"в залата говорим си там,но осовно на фитнес теми и това е...

BeBoNcHeTo
03-01-2008, 16:35
Ами като стоиш постоянно пред компютара как искаш да имаш приятели.Не бъди толкова срамежлив говори с тях и ще откриеш много добри приятели ти сам се излориаш от останалите

gorki
03-17-2008, 16:07
скоро мисля да се самоубия чудя се само как :?

mulgore
03-17-2008, 16:18
скоро мисля да се самоубия чудя се само как :?
Господи не разбра ли?!
Не искал нови приятели,а приятели?! о.о - това беше супер глупост..

Чуй сега..щом ти е по важен фитнеса върви там,затваряй се и си спортувай и недей се оплаква..ако толкова те бъркаше за приятелите щеше, всичко да оставиш и, да започнеш да се срещаш,примерно със със хората от класа ти..

Forever_love_
03-18-2008, 11:50
едва ли ваще биха ти забранили да ходиш по купони и насам натам затова сприятели се с някого отиди на дискотека там завържи нови запознанства току виж се окажеш с най-яката и най-голямата компания