PDA

View Full Version : момичета помощ :D



davigonabiekon
02-27-2008, 17:17
имам проблем - защо всички момичета, които познавам винаги, когато покажа, че имам привличане към някоя и каня да излезем и т.н. всички ми казват, че повече ме ценят като приятел т.е. мн тактично отказване не 1 ми е отказвала по този начин и ми е интересно защо :P
незнам аз наистина винаги се опитвам като са в трудни моменти да им помогна с каквото мога (поне на най-близките де) може ли да го тълкуват по друг начин - че се правя нарочно, за да ги сваля или нещо такова... възможно ли е да съм толкова грозен, че да не искат заради това да тръгнат с мене :(

та въпроса ми е към момичетата - от какво се получава това ?

Alabalaportokala
02-27-2008, 17:23
Защото не ги привличаш физически, а духовно. Успели са да те опознаят, харесваш им като характер, точно момче си => добър приятел, но в никакъв случай гадже. Ах да, само да те светна - трудно ще си хванеш за гадже някоя твоя близка приятелка. Затова се откажи, бъди лошо момче и се занимавай с пикли 2-3 год по-малки от тебе...Айде

Co0kIe
02-27-2008, 18:12
Защото не ги привличаш физически, а духовно. Успели са да те опознаят, харесваш им като характер, точно момче си => добър приятел, но в никакъв случай гадже.

Именно - правиш им добро впечатнелие като приятел. Бях в подобна ситуация: харесваше ме момче, което аз смятах за много добър приятел и го отрязах, просто не го възприемах като нещо повече. В твоя случай е същото

zay4e
02-27-2008, 18:13
Ami az nesym syglasna mnogo s po-gorniq komentar.Da privlekatelni sa "lo6ite mom4eta" no men li4no me privli4at dotam samo za da se zagledam v tqh i dori nemoga da si pomislq da ima ne6to pove4e m/u nas.Az li4no mnogo haresvam mom4eta koito te razbirat i sa sposobni da ti pomognat s ne6to.Nemoga da kaja za6to sa ti kazvali tova drugite momi4eta.Na men mi se e slu4valo da mi predlagat moi priqteli i sa im otkazvala po tozi na4in,prosto za6toto naistina gi 4uvstvam kato priqteli i ni6to pove4e... :)

Wizard__
02-27-2008, 18:14
имам проблем - защо всички момичета, които познавам винаги, когато покажа, че имам привличане към някоя и каня да излезем и т.н. всички ми казват, че повече ме ценят като приятел т.е. мн тактично отказване не 1 ми е отказвала по този начин и ми е интересно защо :P
незнам аз наистина винаги се опитвам като са в трудни моменти да им помогна с каквото мога (поне на най-близките де) може ли да го тълкуват по друг начин - че се правя нарочно, за да ги сваля или нещо такова... възможно ли е да съм толкова грозен, че да не искат заради това да тръгнат с мене :(

та въпроса ми е към момичетата - от какво се получава това ?
Шото си педал,за тва.Мекотело.Третират те като няква играчка.Заеби ги,почни да се държиш така,че те да те канят на среща,не ти.
Ти си добро момче :-P

Alabalaportokala
02-27-2008, 18:17
Ami az nesym syglasna mnogo s po-gorniq komentar.Da privlekatelni sa "lo6ite mom4eta" no men li4no me privli4at dotam samo za da se zagledam v tqh i dori nemoga da si pomislq da ima ne6to pove4e m/u nas.Az li4no mnogo haresvam mom4eta koito te razbirat i sa sposobni da ti pomognat s ne6to.Nemoga da kaja za6to sa ti kazvali tova drugite momi4eta.Na men mi se e slu4valo da mi predlagat moi priqteli i sa im otkazvala po tozi na4in,prosto za6toto naistina gi 4uvstvam kato priqteli i ni6to pove4e... :)

Ти си така, но има още стотици момичета които търсят в тях нещо повече от заглеждане


Шото си педал,за тва.Мекотело.Третират те като няква играчка.Заеби ги,почни да се държиш така,че те да те канят на среща,не ти.
Ти си добро момче

Добре казано :)

Angel_kiss
02-27-2008, 18:22
Според мен просто се сприятеляваш прекалено много с тях,а не трябва,което естествено не значи да се държиш като дупе.Имам предвид дръж се добре говорете си,но не ги съветвай,не ги отешавай,не има обяснявай неща от рода на "Той не те заслужава забрави го",защото ако се държиш така има 2 вариянта или да те сметнат за педал или да решат,че им правиш мили очички,за да ти е по-лесно да ги свалиш.

inSane_baby
02-27-2008, 18:36
амии ако се страхуваш, че е въпрос на "хубост" постни снимка да те видиме ;)

макар че според мен не е това... Аз лично на много чаровни и готини момчета съм отказала по тази причина, не защото не съм ги харесвала, а, защото съм била влюбена в друг. Не точно влюбена но... Представени по друг начин, нещата изглеждат така- когато 2 човека "се обичат" и единия срещне по- красив... Не зарязва любовта си...

Pliok0019
02-27-2008, 18:36
Защото не ги привличаш физически, а духовно. Успели са да те опознаят, харесваш им като характер, точно момче си => добър приятел, но в никакъв случай гадже.

Именно - правиш им добро впечатнелие като приятел. Бях в подобна ситуация: харесваше ме момче, което аз смятах за много добър приятел и го отрязах, просто не го възприемах като нещо повече. В твоя случай е същото
+1

Ivs Jonas
02-27-2008, 18:39
приятелството е нещо важно за момичетата и явно не те приемат за нещо повече от приятел, а и дори да те приемат щом имате хубаво приятелство, ще е тъпо да го развалите по тоя начин...

VinDiesel
02-27-2008, 19:04
като се запознаеш с едно момиче не чакай твърде много да и кажеш да излезнете на кафе щот после ставаш приятел като те опознаят твърде много :)

Chess
02-27-2008, 19:08
като се запознаеш с едно момиче не чакай твърде много да и кажеш да излезнете на кафе щот после ставаш приятел като те опознаят твърде много :)

Вии тук добре му го казахте, но... Аз не мисля, че гаджето ти е човек, с когото само се прегръщате, "мляскате", *б*те ...Преди всичко трябва да е и приятел...човек, на когото можеш да разчиташ ... :?

mon4eto
02-27-2008, 19:10
Prekaleno mnogo sa te opoznali i za tva te iskat kato fr a ne kato gadje...predstavi si 4e tragne6 s nqkoq ot tqh i sled vreme se skarate za ne6to i krai 6e te zagubi i kato gadje i kato fr...moje bi za tva ne iskat obvarzvane...btw i az sam taka s edno mom4e prosto ne iskam obavarzvane za6toto si mi e frend4e :) :) :)

Chess
02-27-2008, 19:12
Prekaleno mnogo sa te opoznali i za tva te iskat kato fr a ne kato gadje...predstavi si 4e tragne6 s nqkoq ot tqh i sled vreme se skarate za ne6to i krai 6e te zagubi i kato gadje i kato fr...moje bi za tva ne iskat obvarzvane...btw i az sam taka s edno mom4e prosto ne iskam obavarzvane za6toto si mi e frend4e :) :) :)

:?

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-27-2008, 19:18
хай Чес :) лонг тайм ноу си

Chess
02-27-2008, 19:20
хай Чес :) лонг тайм ноу си

Време беше да се "завърна" :-D
:)

Хай :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-27-2008, 19:25
пиши скайп на ЛС да си лафим някой път :D

NightGuardian
02-27-2008, 19:26
Народа го е казал "Станеш ли с момиче приятел , за повече не мисли" :-o

Chess
02-27-2008, 19:29
пиши скайп на ЛС да си лафим някой път :D


:D Аз не съм много по лафенето, а и микрофона ми се *бава па и не ми трябва :lol:

Относно коментара на NightGuardian :
отговор: Освен, ако момичето не си е набелязало момчето преди това...и се е сприятелила с него, "защото има цел..."

satity
02-27-2008, 19:37
sluchvalo mi se e mn dobri moi priqteli da mi se svalqt a az da si gi imam za bratq i chestno da ti kaja tve e qko otblaskvashto.ili lubovta ili priqtelstvoto

Chess
02-27-2008, 19:39
sluchvalo mi se e mn dobri moi priqteli da mi se svalqt a az da si gi imam za bratq i chestno da ti kaja tve e qko otblaskvashto.ili lubovta ili priqtelstvoto


Няма нужда да се повтярам... :-o
Просто е: Върни една страничка назад и прочети коментара ми 8-)

cryingangel
02-27-2008, 21:41
Защото не ги привличаш физически, а духовно. Успели са да те опознаят, харесваш им като характер, точно момче си => добър приятел, но в никакъв случай гадже. Ах да, само да те светна - трудно ще си хванеш за гадже някоя твоя близка приятелка. Затова се откажи, бъди лошо момче и се занимавай с пикли 2-3 год по-малки от тебе...Айде
Изцяло сам сагласна с това мнение ! Или бади гадняр за да те искат или ще си приятел :)

Endo
02-28-2008, 09:45
Щото си добро момче и тей като вече си близък приятел с даденото момиче,тя не иска да те изгуби като такъв!Стани "bad boy" и ше видиш ефекта ;)

LizZz
02-28-2008, 13:00
като се запознаеш с едно момиче не чакай твърде много да и кажеш да излезнете на кафе щот после ставаш приятел като те опознаят твърде много :)

Вии тук добре му го казахте, но... Аз не мисля, че гаджето ти е човек, с когото само се прегръщате, "мляскате", *б*те ...Преди всичко трябва да е и приятел...човек, на когото можеш да разчиташ ... :?И аз така мисля, но момичетата явно искат или едното или другото...
Не го разбирам това...
Престанете с коментарите от сорта на ''стани ''BAD BOY'' и ще видиш резултата'', или други глупости...
Не бързай с гаджетата - ще се намери момичето, което ще те хареса такъв, а не ''Bad boy'' и ще ти е много по-хубаво с нея! :)

LizZz
02-28-2008, 13:02
Щото си добро момче и тей като вече си близък приятел с даденото момиче,тя не иска да те изгуби като такъв!Стани "bad boy" и ше видиш ефекта ;)
Ти, като си толкова отворен имаш ли си СЕРИОЗНО гадже и колко време ходите?

MishitoOo
03-02-2008, 15:03
това което момичетата ти казават е по скоро с под текс "неискам да изляза с теб но не се обиждай" 8-) 8-) 8-) колкото до това че си мил с тях мен лично също би ми изградило само приятелски чувства :-P :-P :-P :-P

pasii_sladuranata
03-02-2008, 21:52
ох господиииии само ми падни и ще те обичам вечно :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :)

davigonabiekon
03-04-2008, 16:43
:D мерси за съветите :P


живи и здрави :smt006

Abigoria
03-04-2008, 16:46
Хмм, тая тема ми напомня на излиянията на един фр... Да не си него? :D

davigonabiekon
03-04-2008, 17:07
не съм него... предполагам .. :-o

scout4e94
03-04-2008, 17:23
znam mn dobre za kvo govorite .nai dobriq mi fr ot1,2 godini vednuj mi spodeli 4e mnoo me haresva i az prostoooo se vtre6tih vuob6te ne go o4akvah ...takti4no go otrqzah no ottogava ne e su6toto ve4e ne sme dori fr tva e spr kofti ...ama az prosto tvurde mn go cenqh kat fr za da riskuvam da se naranim vzaimno kat gajeta tva su6to e mn vajno da uspee6 da zadurji6 momi4eto kat fr makar 4e sled takova priznanie e mn trudno :(

lilit_666
03-04-2008, 19:15
като се запознаеш с едно момиче не чакай твърде много да и кажеш да излезнете на кафе щот после ставаш приятел като те опознаят твърде много :)

Вии тук добре му го казахте, но... Аз не мисля, че гаджето ти е човек, с когото само се прегръщате, "мляскате", *б*те ...Преди всичко трябва да е и приятел...човек, на когото можеш да разчиташ ... :?

Да, иначе си е чисто физическо използване!

Има и др. Мен ме харесва 1 мом4е. Изглежда страхотно. Мил, забавен, умен и вс вс добродетели. Аз в никакъв слу4ай не бих тръгнала с него, защото не бих си позволила да изгубя такъв страхотен 4овек като приятел. Все пак вс си има край, а после никога не е същото :(

А, и др. Въпреки 4е мом4ето е мн хубаво, да не кажа красиво, просто ме привли4а др тип- дълги коси, загадъ4на физиономия...

Та пусни пик4е, щом те интересува дали проблемът е във вън6ността ти. Ако не иска6 във форума, пусни ми л.с. Мога да ти кажа какво да оправиш по себе си( профил Изкуство бях)