PDA

View Full Version : Как?



Girl-4e
02-27-2008, 17:30
Ъмм...знам че темичката е малко тъпа,ама ми е спешно [чак за утре сутринта де :D ]
Там..под нослето имах една пъпчица,обаче к'во стана...вчера вечерта я изтисках и от тогава е много червено!До сега за една нощ се маха горе-долу или поне не си личи толкова[при положение че съм я намазала с кремче]Обаче тази... :o Много ви моля ако може да ми кажете някакво по-специално кремче или и аз нз..Просто да мога поне да малко да махна зачервенялото :( Пробвах да го замажа с коректор да видя как ще стане,ама нещо мн изкуствено седи щото точно там и аз нз..няк'во супер странно е и си личи :shock:
Много ви моля да ми помогнете :oops:

splendour
02-27-2008, 18:08
pydra

GaBiIi__
02-27-2008, 18:15
fdt ;)

enigma91
02-27-2008, 18:20
Колкото пове4е го мажеш - по зле. По-добре го остави да зарастне. Ако му сложиш спирт ще мине по-бързо :)

Eli>>>
02-27-2008, 19:36
Слагай си от по-горните
изброени фекалии :lol: :lol:







Ако му сложиш спирт ще мине по-бързо :)

Girl-4e
02-28-2008, 16:04
Мс,много и на 4-те :grin: За съжаление вчера вечерта не успях да си намера отворен козметичен магазин,но днеска си взех фондютен,а пудра не защото кожата ми става на малки пъпчици от него :? И ще пробвам това със спирта :D
Та отново едно голямо БЛАГОДАРЯ :D

thecopstopped
02-29-2008, 09:54
fdt ;) какво правиш бе човек :lol: ми ддз може с пудра нз

GaBiIi__
02-29-2008, 13:56
fdt ;) какво правиш бе човек :lol: ми ддз може с пудра нз kakvo :D :D :D

oTPoBHa
03-01-2008, 08:24
фон дьо тен-а върши работа ако обаче уцелиш точния цвят, защото за да прикриеш зачервяване принципно се слага мааалко повече фон дьо тен на червеното местенце като същевременно се размаже по кожата най-горният нанесен слой, за да не си личи отдалече, че имаш нещо..
и резултата е фантастичен - нищо не се вижда, и на светло и на тъмно :) обаче трябва да си вземеш фон дьо тен с еднакъв цвят на кожата ти, иначе рискуваш да станеш оранжева.. в най добрия случай :-D

п.п. фон дьо тена го нанеси с пръсти, така по-добре ще успееш на определиш точното количество върху зачервеното място.. и ако случааааайно пак се вижда нещо отгоре, сложи пудра със същия нюанс на фон дъо тен-а (пудрата я нанеси с четка) ииииииииии... да .. изказах се много неясно ама 100% си се сетила кво да праиш . . :D забравих да кажа - тия работи не ги нанасяй само върху проблемното място, смисъл..ако ти е примерно на нослето, слагай фон дъо тен на целия нос, ако ти е на челото - на цялото чело си слагаш от тия неща, шото иначе ше се набива на очи както ти казваш и ше е некъв яко странен ефекта :razz:

thecopstopped
03-01-2008, 16:09
fdt ;) какво правиш бе човек :lol: ми ддз може с пудра нз kakvo :D :D :D
хаха ни6то 4ак сия запецнах, 4е фдт е фондьотен :razz: