PDA

View Full Version : губя я...



m0nItyY
02-27-2008, 19:03
Офф... значи имах си аз една мн добра,приятелка,с която знаехме всичко една за друга,споделяхме си,бяхме навсякъде заедно...Всичко беше перфектно,докато една вечер както си чатим,тя ми каза,че вече не сме приятелки....[21:55:58] [5EG]˙·٠•ҳ̸Ҳ̸ҳ●₪∆₪·Đ

mrysnika
02-27-2008, 19:10
По-скоро ти никога не си я 'имала'. Кво е това да ти пише по скайп 'повече не сме фр' :shock: 1во,че е адски детинско,освен това самата фразичка изглежда смешна, а без да ти каже нищо... Сметни,че си се заблудила с нея. Аз с такъв човек не бих се занимавал.

MindYourMind
02-27-2008, 19:21
Може да е научила нещо за теб или да си се забивала с гаджето и. Ние от къде да знаем? И в пряк разговор, а не чрез чат лиготии може да се разберете.

SoVieT
02-27-2008, 19:31
А каза ли ти в очите-Ти вече не си ми приятелка?
На мен ми се случи веднъж, и причината беше просто друг ЧОВЕК(независимо гадже или просто ей така приятел). Този така нареченият ДРУГ просто така зариби приятела ми че той "нямаше време" за да ми обърне внимание, и най-лесното което му е дошло наум е било "Ти вече не си ми приятел", каже ли ти го това в очите, няма начин да я върнеш такава каквато си я харесвала преди това) Ако ли случайно успееш, ми напиши ЛС.

EJI4eTy
02-27-2008, 20:01
щом тя ВЕЧЕ не те смята за ПРИЯТЕЛКА ти защо искаш ДА СИ Я ВЪРНЕШ ?! :shock:

_SmiLe_FoR_yOu_
02-27-2008, 20:12
Няма да можеш да си я върнеш вече.Нищо няма да е същото,дори да си оправите донякъде отношенията. Тфа е жестоката истина.Сори,мацка.

П.С. От личен опит ти го казвам.

kuklichka_bg
02-27-2008, 20:14
do bolka poznati parvo predpolagam si 6-7-8 klas i TAKA NAPALNO NORMALNO.edna ve4er kakto si stoqh na skype i na napisah naa nadi dobrata mi fr 4e me obi4ala samo zashtoto sam i naprila usluga male po golqma glupost ne bqh rasila tq mi se razsardi i posle se osaznah kfi gi rasq ujasssss xaxaxa I az i tq znaim 4e ne e taka prosto ne6tu mi be6e kofti onq ve4er taka 4e seki kazva razni ne6ta ne priemai si4ko govori i taka shte razberesh.Az predi 2 sedmici kazha na edna moq fr ve4e ne sme priqtelki (imashe pri4ina leko me be6e zaebala) skarahme se vikah i ne me tarsi n6 i sled 1 sedmica i dvete iskahme i se opravihme prosto ne moje da badem skarani o6ti po malko sam sviknala s neq i sega izvednaj da q nqma si4ko 1 sedmica sqko karane taka 4e pogovorete si pak ako ne iska da ti ubesni da ti dade pri4ina ami **** ne ti e fr pf ami nqkfa............. spokoino istinskoto priqtelstvo VINAGI ocelqva usepH :-) :-)

{{Tonity_G1rL}}
02-28-2008, 06:54
Хаха аз поговорих с даденото момиче и ми каза, че ти въобще не и отделяш време и само с гаджето си излизаш и се виждате само, когато на тебе ти е изгодно. :x Много си зле. Нормално е да те остави след всичко това и аз така бих направила :?

Seducti0n
02-28-2008, 07:59
Има 2 решения пред теб:
:arrow: Първият е по-лесен да отвърнеш на безразличието и със същото и да се държиш, така както тя се отнася с теб.Апатия и пълна игнорация от твоя страна.
:arrow: Втория по-труден начин-Опитай се да разбереш, на какво се държи внезапното и решение.Не приемай отговори като "не знам", зад тях се крие много, което приятелката ти знае, но не иска да ти каже.Бъди неотстъпна и не падай духом, направи каквото е необходимо, но в край на сметка стигни до един логичен отговор на въпроса."Зашо постъпи така?!"
Това е в общи линии.Преди да предприемеш, каквото и да е първо помисли над това, дали си струва да хабиш нерви и време, заради това момиче и дали едно възобновяване на отношенията ви не би било грешка.Успех. :)

м0мИчЕ 0т АдА
02-28-2008, 08:37
хаха за всяко действие си има противодействие.. :? ама вий от пета ли сте беее :grin: ?????? ///скоро лилиев///

nefchi_bs
02-28-2008, 08:46
И на мен ми се случи нещо подобно преди 2-3 години,но сега разбирам,че е било за добро...Ако ти го е казала в очите няма оправия,но дори и по skype пак няма да сте същите...знам го от личен опит..не се сдухвай ще си намериш някои които няма да те остави.. :)

HePeAJIeH
02-28-2008, 09:17
Личи си колко е порастнало въпросното момиче и колко ти е приятелка..просто я остави има много по-добри хора от нея :) И все пак на колко години сте?

MemoRieS
02-28-2008, 10:24
Аз също зарязах приятелката си. С нея се познавахме от няколко год. но всичко се промени в отношенията между нас, почнахме да споделяме проблемите си по-рядко. Тя говореше само за новите си приятели и познати, не ме изслушваше... Първоначално се радвах за нея, докато не почна да пренебрегва мойте проблеми. Имаше период в който не се виждахме за малко, но не посмях да й кажа, защо. След това тя продължи да прави много грешки, който ме засипаха тотално.
Затова ще ти кажа, че не можеш напълно да упрекваш това момиче. Ако толкова държиш на приятелството ви, говори с нея... Покажи й, че искаш да сте приятелки, ако има някакъв проблем го изяснете... Стига да не е късно.. Макар, че след като ти е казала така... едвали можеш да промениш нещоо...

BeBoNcHeTo
03-01-2008, 16:56
Тя явно никога нети е била приятелка.Сега ще ти е много трудно да си върнеш доверието към хората но опитаи да не мислиш за това знам 4е е трудно.Минала съм през същото.Отварнии със същото или потърси основателно оправдание

Briseis
03-01-2008, 20:42
Остави я.
Ако иска ще се сприятелите отново.
Просто не насилвай нещата, защото ще стане по-зле.