PDA

View Full Version : Моля за съвет!



{B0nB0n4e}
02-27-2008, 19:38
Здравейте всички.Искам на бързо да кажа за малкия си проблем и надявам се да можете да ми помогнете. :) Та значи, завърших средното си образование преди 2 години и все още не уча в университет.Сега ще пропусна трета година,не искам и другата да губя.Проблема е,че не мога да се подготвя достатъчно добре понеже работя,а няма как.Пробвах с математика,но не е много лесна.Молбата ми е да ме посъветвате с какво по лесно мога да се подготвя,дали тест или тема и по какво? :-o

doctors
02-28-2008, 00:50
Здравейте всички.Искам на бързо да кажа за малкия си проблем и надявам се да можете да ми помогнете. :) Та значи, завърших средното си образование преди 2 години и все още не уча в университет.Сега ще пропусна трета година,не искам и другата да губя.Проблема е,че не мога да се подготвя достатъчно добре понеже работя,а няма как.Пробвах с математика,но не е много лесна.Молбата ми е да ме посъветвате с какво по лесно мога да се подготвя,дали тест или тема и по какво? :-o

Зависи както искаш да учиш и къде.Зависи и от специалността,защото има специалности в които приема става с теми,в други с тестове и т.н.Ако споделиш какво искаш да учиш и къде може да се опитам да ти помогна със съвет за подготовката ти за университет.

trittico
03-01-2008, 13:31
wow

4eere6ka_kiss
03-01-2008, 15:15
Не се сещам за лесни неща в това д което си си захванал ... сори :(

Nadelina
03-01-2008, 17:38
Zavisi ot tova kakvo ti se ottava... Trqbva da probvash s poveche neshta i da vidish koe nai lesno uspqvash na usvoish... Az naprimer kandidatstvah s test po bylgarski ezik i spored mene lichno tova e nai lesno... no moje i da e zashtoto na mene mi e lesno po tova... i dori ne mi beshe nujna mnogo podgotovka... zashtoto neshtata koito mi bqha nujni za izpita gi znaeh obshto vzeto...

Take1nlov3
03-01-2008, 19:51
Ами пробваи да разделяш времето ако работиш някаде кадето можеш да заемаш 1 или 2 смяна за да остава време за учене и виж с кое си на на "ти" :) Успех

sweet_baby_cool
03-01-2008, 19:57
Ami probvai tva, koeto te vle4e,za6toto 6te ti e zabavno i po lesno 6te go nau4ava6, sa6to 6te ti e priatno da go raboti6. Uspeh s izpitite \:D/