PDA

View Full Version : Има ли истински приятели?



няма-значение
02-27-2008, 20:00
Ако се замислите сериозно върху въпроса дали имате истински приятели или имате приятели с сходни интереси. Съществуват ли истинските приятели?

lyyly
02-27-2008, 20:14
Еми според мен има истински приятели.Те не са много,но като ги намериш усещаш.Истинските приятели са всичко т'ва дет си написал.И да обобщя..Има истински приятели,просто трябва да ги намериш :)

kuklichka_bg
02-27-2008, 20:16
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa est 4e ima istinski priqteli no nE si4ki sa takiva! NO IMA pone az de :-D :-)

mila_pila
02-27-2008, 20:34
Да, както има и още хиляди такива теми :D

irchooo
02-27-2008, 20:36
Има истински приятели!Както казва lyyly просто трябва да ги намериш,защото са голяма рядкост.Това не са хора сас сходки интерси като твоите,а хора на които чувстваш,че можеш да споделиш всичко!Пожелавам ти да намериш своя истинси приятел скоро и да разбереш какво е да имаш такова доверие на някого. :twisted: :smt058

Blab
02-27-2008, 20:38
Човек идва сам на този свят...
По пътя си среща множество хора, с които извървява част от пътя... но рано или късно всеки поема по своята пътека...
В случая, именно липсата на общи интереси ме отдалечава от най-любимото същество... И не мога да го преживея просто...

SoVieT
02-27-2008, 20:49
Честно да си кажа ИМА. За мен истинския приятел е този на когото споделяш и той ти споделя без да има това чуство на раздразнение. А след като споделяте и усещаш че се разбирате, това с лъжата и солидарноста се нарежда само. Отговора ми е Да, има!

Miss_Perfekt
02-28-2008, 15:40
Вече и аз незнам ....

nikol4eto
02-28-2008, 15:43
spored men nqma istinski priqteli za6toto mn sa mi kazvali 4e sa mi sa istinski no sa mi zabivali noj v g1rba i zatova mislq 4e nqma takiva hora koito da sa ti istinski priqteli vsi4ki sa licemeri!

evelinka1122
02-28-2008, 16:15
Има има... 8-)

Rebellion_Angel
02-28-2008, 18:21
Аз лично имам. :smt007

sweet_f94
03-01-2008, 17:19
;-) daaa imь

XceSS
03-01-2008, 17:22
Не! Така стана че всеки се промени освен мен

vamp
03-01-2008, 17:30
Ако се замислите сериозно върху въпроса дали имате истински приятели или имате приятели с сходни интереси. Съществуват ли истинските приятели?

ДА,имам такива приятели,тези приятели са ми направи страшно много проблеми,те са ми били смисъл живот,бил съм щастлив с тях.
НЕ,рано или късно те предават,завиждат ти,използват те,защото е в природата на човек винаги да се сравнява с теб и рано или късно се дразни на твоите успехи!ПРИЯТЕЛ В НУЖДА СЕ ПОЗНАВА ОБАЧЕ,ПОТРЯБВА ЛИ ТИ УСЛУГА И ПОМОГНАТ ЛИ ТИ,ТОВА БИХА МОГЛИ ДА СА ТИ ПРИЯТЕЛИТЕ,А ТИЯ С КОИТО ПИЕШ И ХОДИШ НА ДИСКОТЕКА,ТО СЪС ВСЕКИ МОЖЕ ДА СЕ КУПОНЯСВА ДОРИ С НЕПОЗНАТИ.

sweet_baby_cool
03-01-2008, 19:51
Ami az sadq po tova, 4e az imam istinska priatelka. E misleh 4e imam mnogo, noooooooo sam barkala ne vsi4ki sa istinski samo nqkoi. I vapreki vsi4ko ima istinski priateli :grin:

Nadelina
03-01-2008, 23:58
Hora s koito imam shodni interesi - da ima takiva... No istinski priateli - chudq se...

babylove
03-03-2008, 16:30
ima istinski priqteli, no te sa rqdkost. Povecheto ti priqteli ne gi interesuva mnogo za tebe ami gledat samo te da sa dobre, ama se sreshtat istinski, no te se izparqvat

CuRly_Doll
03-03-2008, 17:23
Има истински приятели,моите са четири.Тва са хората,на които мога да разчитам,на които мога да споделям,които ме подкрепят....

peconka_meconka
03-03-2008, 19:43
ne nqma iztinski priqteli tova moje da bude istina samo v mislite ni ....samo tam :(

Nice^day
03-03-2008, 20:04
Според мен има истински приятели! Аз имам такива.
Това, че някои все още не са срещнали своите истински приятели, не значи, че няма и не значи, че не съществуват.

•._.•No_NaMe•._.•
03-03-2008, 20:11
Ima,no sa rqdkost :-D

KiSs_mY_LiPs
03-04-2008, 10:46
Според мен няма.. :( :(
Имам много приятели.. но не и най добри
Не съм свикнала да споделям с тях.. дори и с майка ми.. предпочитам да си го тая в себе си.. :( :(
Може би това се дължи на "най - добрите" ми приятели..с който съм споделяла.. и вече от страх... като им кажа нещо на другия ден да се правят че не ме познават.. НЕ МЕРСИ.. !

v3nItoO
03-05-2008, 19:20
аз си имам истнкса приятелка вече от 11 години,и нито веднаж неме е предала нито аз нея,жинаги когато имам нужда от някои тя е до мен... :-) но за голямо съжеление тя отиди ж друг град и не се жиждаме често... :smt022

CuRly_Doll
03-05-2008, 19:52
ne nqma iztinski priqteli tova moje da bude istina samo v mislite ni ....samo tam :(
Според мен има,но са рядкост.Според мен тези,които си мислят,че няма истински приятели са единаци,които не са свикнали да споделят или пък такива,които не са намерили човека,на когото могат да кажат всичко.Истински приятели има,но са малко и трябва да откриеш точни хора.

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 20:01
Има, но приятелството е крехко и трябва да се пази и подхранва редовно.

everything_ends
03-06-2008, 20:55
Има абсолютно!!!С моята фр сме заедно от 4-5 год и сме кат дупе и гащи...винаги сме само двете...имали сме караници,проблеми нооо приятелството ни винаги е надделявало.Тя ми е спасявала гъза...аз нейния и така :)

sanch0
03-06-2008, 21:01
Имам 1 истински приятел, 1 истинска приятелка и това е. Другите ги наричам приятели, но са ми само познати.

ANTIHUMAN
03-07-2008, 11:29
Hora s koito imam shodni interesi - da ima takiva... No istinski priateli - chudq se...

Да тука си права.Приятелите са - hora s koito ima6 shodni interesni , a za istinskite priqteli :? Pyrvo otgovorete na vyprosa kakwo zna4i ИСТИНСКИ i togawa dumata ПРИЯТЕЛИ wijte!

НЯМА ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛИ , ИМА САМО ДОБРИ ПОЗНАТИ! 8)

SunSmile
03-07-2008, 12:13
За мен съществуват, само че са тъкмо 2! :grin: Понякога мн им се дразня за нешо, ама иначе си ги обичам много! Тва са Преси и Мила. Разчитам за много неща на тях и когато мога им помагам с квото мога! :D Нали се пак съм " на Буров дъщеря" ( те си знаят). Най - малкото знам, че когато ми се плаче и ми е зле мога да им кажа ясичко и няма да ме предадат! С Мила сме от родилното (както оби4аме да казваме), защото майките ни са били в една стая, като са били бременни. А Преси живее с/у мен. Много са печени и добри! Благодаря ви за всичко! И знайте, че винаги съм насреща и може да разчитате на мен!!! ОБИЧАМ ВИИИИИИИ!!!! :grin: :-) :-) :-) :smt007

gangstata
03-07-2008, 12:15
За мен съществуват, само че са тъкмо 2! :grin: Понякога мн им се дразня за нешо, ама иначе си ги обичам много! Тва са Преси и Мила. Разчитам за много неща на тях и когато мога им помагам с квото мога! :D Нали се пак съм " на Буров дъщеря" ( те си знаят). Най - малкото знам, че когато ми се плаче и ми е зле мога да им кажа ясичко и няма да ме предадат! С Мила сме от родилното (както оби4аме да казваме), защото майките ни са били в една стая, като са били бременни. А Преси живее с/у мен. Много са печени и добри! Благодаря ви за всичко! И знайте, че винаги съм насреща и може да разчитате на мен!!! ОБИЧАМ ВИИИИИИИ!!!! :grin: :-) :-) :-) :smt007

Luff ya G ... 17 г. 2gether..

gangstata
03-07-2008, 12:18
За мен съществуват, само че са тъкмо 2! :grin: Понякога мн им се дразня за нешо, ама иначе си ги обичам много! Тва са Преси и Мила. Разчитам за много неща на тях и когато мога им помагам с квото мога! :D Нали се пак съм " на Буров дъщеря" ( те си знаят). Най - малкото знам, че когато ми се плаче и ми е зле мога да им кажа ясичко и няма да ме предадат! С Мила сме от родилното (както оби4аме да казваме), защото майките ни са били в една стая, като са били бременни. А Преси живее с/у мен. Много са печени и добри! Благодаря ви за всичко! И знайте, че винаги съм насреща и може да разчитате на мен!!! ОБИЧАМ ВИИИИИИИ!!!! :grin: :-) :-) :-) :smt007

Ейй и аз също ви обичам..теб и Ъцка де.. :D ...

SunSmile
03-07-2008, 12:23
:grin: :razz: че кой друг, ако не нас ще обичаш бе :-P forever together!!!

st1ka
03-07-2008, 19:10
Има,да...Ама трябва много време да мине преди да го осъзнаеш,приятелството трябва да се доказва,защото всеки може да ти каже "Аз съм ти истински приятел!",но малко са хората,които биха ти помогнали в труден момент и т.н. Мислих си,че имам много "истински" приятели,но като си направих равносметка накрая пак 1 остана...Момичето,с което вече повече от 3 години сме неразделни,с която се караме,плачем,посрещаме всяка трудност заедно и колкото и време да не се видим си липсваме сякаш не сме се виждали 2 години...На която мога да се обадя в 3 сутринта и тя пак да ме изслуша,с която преживяхме един много тежък миг и пак бяхме заедно...Това е за мен истинската приятелка и се радвам,че съм я открила! :) :) :)

Karamel4e_to
03-07-2008, 20:58
PRiqteli EfeKtni PreDatEli PErfEkTni :-x za sajalenie sa malko istinskite fr i trudno se namirat takiava

necropolis
03-08-2008, 16:00
ima razbira se!! moq best fr e takuv kakto i az za nego

find_m3
03-08-2008, 16:12
НЕ!

sexi_06
03-08-2008, 18:03
има истински приятели но те са много малко. преди време си мислех че имам добри приятелки ,но се оказа ,че не е така и те са голями лицемерки. от година и половина вече се сприятелих с една съученичка с ,която станахме много добри приятелки и аз много я ценя както и тя мен знам го със сигурност защото ми го е доказвала много пъти. има истински приятели ,но са много малко и трябва да се сремим да ги открием ,а след това и да ги запозим до себеси!!!

Bubbly
03-10-2008, 14:00
Има

PsiHo_PatKa
03-10-2008, 14:14
Честно да си кажа, аз нямам истински приятели и не мисля че съществуват такива. Може би някои хора си мислят, че имат истински приятели, но всъщност жестоко се лъжат. Човека, който мислиш за приятел може да ти е много скъп, както и ти на него, но има моменти, в които човек, не може да забрави своята гордост и ще те предаде, точно тогава, когато най-малко очакваш!
Това си е моето мнение...Но пък всеки си мисли различно :)[/b]

Mono_Blok
03-10-2008, 14:16
az imam edna koqto nikoi nemoje da se sravni s neq nikoi stabilna krasiva umna i s dobro sarce tq si znae.mn si te loffffff :-) :-) :-) :-) :-) :-) (h)

evi_vd
03-11-2008, 11:33
ами има да .. или поне се надявам :o винаги има едно но .. :?

::GooD_GiRL::
03-12-2008, 15:20
Има истински приятели, аз самата имам 5. Рано или късно всеки си намира истински приятел. :)

CVETELLINA
03-12-2008, 15:41
Не, няма!

Sashakiss
03-12-2008, 18:50
Не, няма!

+1

Salvation
03-13-2008, 07:29
Не мисля! Песимизмът ми е налице, но мисля, че дори и да има, човек късно разбира за тях. И все пак не вярвам много.

CuRly_Doll
03-13-2008, 09:06
PRiqteli EfeKtni PreDatEli PErfEkTni :-x za sajalenie sa malko istinskite fr i trudno se namirat takiava
Така,затова тряя да подбереш точните хора.АБе има хора,които наистина ги е грижа за теб,има и такива дет пет пари не дават.Няма много истински приятели,няма и начин да има-секи някой ще те предаде.Аз си имам 4 и ми стигат-две момчета (братовчед ми и бившето ми гадже) и две момичета (Антония и Ата) :)

SunSmile
03-13-2008, 11:09
" PRiqteli EfeKtni PreDatEli PErfEkTni " - това е текст, който стои идеално като аватар или надпис в скайпа ми. Освен това си е истина ( за жалост)! Винаги се намират "приятели", но истинските са МНОГО МАЛКО и се изисква доста време, за да намериш такива. Не знам ... на моменти смятам, че имам най - добри приятелки (само 2, но достатъчни), но понякога се чувствам много самотна и изоставена. Тогава предпочитам да остана сама и да си поплача ... Иначе имам още много приятелки, на които мога да разчитам и знам, че мога да им помогна. Помагала съм много на който мога, но за жалост не винаги съм получавала същото в труден момент... :?

lipsvashh_mi
03-13-2008, 20:00
истински приятели има,но са голяма рядкост...наистина,голяма... з колкото приятели и да имам мога да си сложа главата в торбата само за един единствен човек,които е правил геройства от храброст за мен..ето това аз му викам истински приятел :-P