PDA

View Full Version : Възможно ли е?



Vilsy
02-27-2008, 20:08
Здравейте!
Един ден едно момче дойде да игре баскетбол в моето училище.Харесах го от пръв поглед.Той тренира баскетбол.След това го видях на една автобусна спирка и аз,сестра му и той чакахме рейса 40минути.След като се качихме в рейса аз седнах срещу него,за да го виждам.Аз не го гледах,ама той ме зяпаше.Знам,че нямам шанс с него,защото той е голям фукльо,а аз не съм.Втълпявам си,че вече не го харесвам,ама не е така.Искам да ви попитам възможна ли е тази лубов?

satity
02-27-2008, 20:18
за лубовта граници,правила и т.н няма. вси4ко е възможно

sapphirr
02-27-2008, 20:38
ако само се зяпате в автобуса-не,ако направиш нещо по въпроса или предизвикаш обстоятелства,при които той да направи въпросното нещо-да.

Pliok0019
02-27-2008, 20:49
Всичко е възможно. Трябва само смелост.

SoVieT
02-27-2008, 20:51
Ами ако това за теб е ЛЮБОВ , просто за една минута забрави света и възприемай само него и не го злепоставяй ами ДЕЙСТВАЙ, а това как, сама ще избереш(но само вонзи момент когато си до него).

cryingangel
02-27-2008, 21:52
От опит нищо няма да загубиш :)

MiMcHeToOo
02-27-2008, 23:15
ако само се зяпате в автобуса-не,ако направиш нещо по въпроса или предизвикаш обстоятелства,при които той да направи въпросното нещо-да.

Мда... +1

tqnko1
02-27-2008, 23:52
ako e t1k1v kato men moje i ni6to da ne napravi :( deistvai ti :)

sapphirr
02-28-2008, 06:14
ako e t1k1v kato men moje i ni6to da ne napravi :( deistvai ti :)

тя понеже знае ти какъв си...веднага се сети!

hooliganka89
02-28-2008, 07:51
Ахахаха

А ти,ако си такава като мен,ще се получи много яко :grin:

sasha_90
02-28-2008, 10:33
А защо да е невъзможна?Сигурна ли си,че е "фукльо",имам предвид,че това може да е само маска.

BlueFace
02-28-2008, 10:47
Какво те кара да си мислиш ,че е "фукльо" ??? Може само да се прави като вид самозащита. :) Трябва да опиташ!Пък и щом не се познавате нищо лошо няма да стане. :) :) Успех!

SkiT
02-28-2008, 11:32
Ехмий явно стааш :-D ...за т'ва си е погледал пича...не е нужно да си фукла може би просто е намерил нещо секси...дай му знак и стой и гледай :P

Vilsy
02-28-2008, 12:38
Казвам,че е фукльо,защото съм го чувала как се хвали,колко пари струват дрехите му,къде е ходил.и т.н.Аз също се обличм със скъпи дрехи,ходила съм на много места извън България,но не се хваля с това.Когато го видя,ми се ускорява пулса.Изпотявам се,ставам кашкавалена...........и не знам как да се държа.Моля ви,кажете ми какъв знак да му дам?

hooliganka89
02-28-2008, 12:45
Казвам,че е фукльо,защото съм го чувала как се хвали,колко пари струват дрехите му,къде е ходил.и т.н.Аз също се обличм със скъпи дрехи,ходила съм на много месна извън България,но не се хваля с това.Когато го видя,ми се ускорява пулса.Изпотявам се,ставам кашкавалена...........и не знам как да се държа.Моля ви,кажете ми какъв знак да му дам?

Лапешки работи!Знаеш ли,аз къде съм ходила,знаеш ли на мен колко ми струва часовника :shock:
Имах един съсед,купи си оригинални обувки за пръв път,и слага дънките зад езика,че всички да видим,че са маркови...Пффф,а преди години,нямаше пари да си обърше задника.
Извода е,че момчето не е фуклю,на това му се казва КОМПЛЕКСАР!Има известна разлика.

SkiT
02-28-2008, 12:57
Казвам,че е фукльо,защото съм го чувала как се хвали,колко пари струват дрехите му,къде е ходил.и т.н.Аз също се обличм със скъпи дрехи,ходила съм на много места извън България,но не се хваля с това.Когато го видя,ми се ускорява пулса.Изпотявам се,ставам кашкавалена...........и не знам как да се държа.Моля ви,кажете ми какъв знак да му дам?
Усмивката е достатъчна...той ако те желае ще предприеме нещо...не си ти човека с първата крачка;)