PDA

View Full Version : многооо искам да отслабнаааа



laracools
02-27-2008, 21:27
hey hora koito se precakaha da 4etat tazi tema(sigyrmo ima drygi takiva i to dosta) molq viii kajete nqkakyv efectiven na4in za otslabvane bez io io efekt.ve4e se poburkvam imam 3-4 kilca koito mnogo iskam da svalq no ne moga :( :( :( vinagi sum se smqtala za nepulnocenna poradi tqzi pri4ina.pomognete molq vi.blagodarq :)

WILD__BOY
02-27-2008, 21:37
1 отиваш на фитнес, правят ти програма и почваш да ходиш през ден.
2 като почиваш от финес ходи да тичаш
3 спазвай хранителна програма
4 ефекта йо йо се получава със всеки, който си мисли, че може да живее непълноценно и това да не се отразява на тялото му.

laracools
02-27-2008, 21:54
blagodarq wild boy ;)

OtherDimension
02-27-2008, 21:56
то е много трудно да се сетиш

nether
02-27-2008, 22:19
Дам, трябва воля да ходиш на фитнес, а ако нямаш воля да ходиш явно не ти е много голям мерака да отслабваш :) И недей пази диети в смисъл да се лишаваш от ядене. Яж си ама не мазно и пържено. Повече зеленчуци бяло месо риба също може те ще ти кажат и поне 3 пъти в седмицата на фитнес :) Ако си активна ще има резултат, гарантирам ти.

Ou7taControL
02-28-2008, 01:03
то е много трудно да се сетиш +1 хаха

glupacheE
02-28-2008, 06:28
AMII da trudno (po skoro psihi4eskata i nastroika e takava 4e e trudno da se otslabne) i az bqh taka

li4no az ti prepora4vam NVD (vij v spidersport)

i edna zabelejka:ima 10000000000000000 takiva temi i vav vsi4kite pishe ednakvi otgovori

WinHater
02-29-2008, 08:17
единствения ефективен начин е рационалното хранене и психическата нагласа.. от там идва всичко... имам толкова познати дето ходят да тичат или на фитнес.. ама се тъпчат с боклуци и ефект няма.. а и когато се настроиш психически че ще отслабнеш и то става.. ама трябва наистина да го повярваш.....аааа.. и колелото много сваля.. ама не разходка в парка... ами тръгваш по някой не много натоварен път и въртиш колкото можеш.. аз така лятото.. хем можех и още да въртя.. за 1 предиобед свалих 4 кг.... колкото и невероятно да звучи... :)

thecopstopped
02-29-2008, 09:49
скъпа и аз искам да отслаба, но твоите 3-4 кг са нищо сравнение с моите 25 ;( но знай че единствения метод е глад и мн. спорт ;-)

gluhar4e
02-29-2008, 12:34
скъпа и аз искам да отслаба, но твоите 3-4 кг са нищо сравнение с моите 25 ;( но знай че единствения метод е глад и мн. спорт ;-) Спорт да,но не и глад.Гладът не е полезен.Не се лишавай от нищо,но нека бъде в малки количества.Не оставай гладна и никога не прекалявай с яденето,движи се повече-спортувай нещо,тичай,ходи на фитнес(аз лично си избрах да ходя н танци,за да подържам форма).И най-важна е психическата нагласа :) така хем ще отслабенш,хем ще имаш някакъв режим и след като свалиш тези излишни 3-4 килограма и няма д го има йо-йо ефекта.Успех ;)

SiTRiOuS
02-29-2008, 12:44
Това което го казаха колегите и аз ще го потвърдя. Не трябва да се лишаваш от никакви храни, а просто да ги редуваш и да не прекаляваш с тях, защото после ще се види резултата от прекаленото консумиране :D

glupacheE
03-01-2008, 08:10
NIKAKAV GLAD NIKAKAV PROSTO ZABRAVETE ZA GLAD

POVQRVAI MI

Naughty_
03-01-2008, 08:35
offf nemoga da razbera zashto vsi4kite ste se poburkali po tva otslabvane!!!kuvto si - takuv si si..NEMOJE vsi4ki da sa slabi... :?

nejnaDROGA
03-01-2008, 11:12
Ето нещо което действа :)
8ч.-първа закуска
11ч.-междинна закуска
16ч.-обяд
19ч.-вечеря
Калорийте за целия ден не трябва да надхвърлят 1200 и порцията на всяко ядене да не е повече от 400гр.
Пият се течности 20мин. преди или след ядене и се спортува по няколко пъти в седмицата.Поне 1 път в месеца интензивно натоварване (пример:разходка сред природата,която да е минимум 4 часа).
Ако спазвате само режима на хранене на седмица се смъква по минимум половин килограм :)
П.П. Аз спазвам само режима на хранене и от време на време разходки и упражнения вкъщи и до сега съм свалила 3кг. (спазвам този режим от около месец)

Iria
03-01-2008, 14:13
Аз отслабнах с около 5 кг.Не знам как :).Ограничавам се от сладкото, мазното, пърженото, правя упражнения и вече съм 51 кг(ръст 169).Не се тъпча, но в никакъв случай не гладувам!Ям нормално.

laracools
03-02-2008, 13:30
blagodarq na vsi4ki.po temata znam 4e ima 1000000000 takiva temi pone predpolojih...i suvetite koito mi dadohte mnogo mi pomognaha.ne gladyvam,svalih 1 kg za tazi sedmica (ne qdoh sladko i sled 7 4asa propyskah ve4erqta ponqkoga) i na fitnes iiiii mnogo sum dovolna.naistina se ybedih 4e nqma da stane s glad. sega 6te prodylja o6te,da pootslabna o6te malko.i poneje vie me nakarahte da povqrvam 4e e vuzmojno edna golqma celyfka {}
PS:za momi4eto ,koeto iska da svali 25 kg vuzmojno e stiga da vqrva6 i da pravi6 ne6to po vuprosa pojelavam kusmet na otslabva6tite.
drygo ne6to-ne sum se vmania4ila za tegloto.prosto znam 4e 6te se 4ystvam mn po-dobre ako sum bez tezi izli6ni kg

kuklichka_bg
03-03-2008, 20:58
zna4i ostei temite ama ima 10000 saita za otslabvane napi6i v GOOGLE otslabvane i 4eti beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee of obrazovai sa malko xaxa

terror_f
03-05-2008, 11:23
значи скоро стана популярна една френска диета. Книжката се казва "как да отслабнем завинаги" на Пиер Дюкан.Просто съм много доволна :) значи аз съм 176 висока,но след тъпите стачки и коледа тежах 69 кг.Знам че звучи фрапиращо,но все пак имам тежък кокал,не беше толкова зле хахаха та... вече съм 62 и не съм качила нищо :) През самата диета не се гладува, главно трябва да ядеш месо,обезмаслено мляко и сирене,яйца,риба т.е. белтъчини и МНОГО ВОДА :) Можеш да ядеш във всякакви количества. Но това е диета която се спазва с месеци,като се сложи и захранването... доста е
така че само за 3-4 кг няма смисъл,спортувай.

EarthShaker
03-26-2008, 13:32
казвам го 1 път завинаги ПИЕР ДЮКАН е БОГ

това не е диета... купете си книгата и ще прочете за кво става дума-10 лева е... утре ми свършва първия етап от диетата и съм смъкнал 4 килограма... разберете, това е диета , в която ЯДЕШ НА КОРЕМ, но от определени храни... и не е написано: сутрин чай с моркови, на обяд лайна с грънци... комбинираш си от позволените храни както пожелаеш.. друга изненада: ЯДЕШ МЕСО ЯЙЦА И ОБЕЗМАСЛЕНО МЛЯКО на корем! всъщност в ударния режим се яде само това... абе кото и да разправям, трябва да си я купите книжката.. само на протеини се кара :) айде дерзайте и като сваля още 4-5 кила ше ви кажа :)

tweeetyreni
03-26-2008, 15:29
Istinata e mnogo sport i malko ogranichavane.

the_sweetest_kiss
03-26-2008, 16:16
Moje li i az da popitam ne6to (ne iskam da pravq nova tema, za6toto naistina ima mnogo). Ta... I az iskam da svalq 3-4 kg i iskam da vi popitam dali 6te uspeq, ako hodq na fitnes (ve4e hodq i imam golqmo jelanie, zasega hodq vseki den za okolo 4as i polovina), no ne moga da spazvam dieti. Nz za6to, no mi e nevazmojno da se hranq s to4no opredeleni ne6ta i t.n. Drugiq problem e sladkoto... Opitvam se da ne qm tolkova mnogo no... Ta vaprosat be6e dali moga da svalq tezi 3-4 kg s fitnes za 2-3 meseca? Mersi mnogooo