PDA

View Full Version : Кофти или комичен момент в секса :)



Yr1m
02-28-2008, 08:00
Искате ли тук да си се смееме на тъпотиите които сме правил по време на секс :)
Като ссъ3дател на темата ше ра3кажа 1 история ... 1 нощ правих секс с 1 момиче в нас и някфо и3ли3ам 3а дискотека след тфа и отивам да си се напия .... хаха .... и отивам в 1 бар .... по3ацапах свещите и гледам 1 секс бъди от преди с някфа нейна френдка .... а а3 с моя човек сме си 3ацапали и решихме да ги бъ3неме .... ра3бираме се някфо да се срещнеме в 1 дискотека .... айде минаваме направо на последния момент отиваме в нас 4мата и а3 и мойта във мойта стая а дугия с неговата в хола хаха .... след 2 часа въргаленне по стаята отиваме да го правиме и в банята,под душа , на мивката , на тоалетната чиния .... и ето я кулминацията хаха ...... сядам на тоалетната чиния и таа скача върху мене като някфа нимфоманка която си мисли че я3ди пони ..... и както скачаше и а3 се и3пърдях някфо .... хахахах чу се ВУУП хахаха .... и се направих че съм скърцнал с крака върху мокрия под.... свършихме си работата в края на краищата и тя отива да се облича а3 улитам по патка пред другите 2ма и 3имам водка и пия а те както се чукаха и се спекоха някфо ... хаха ....
ше се радвам да ви се посмея и на вас хаха ;)

wehrmacht
02-28-2008, 08:17
ем растем ем серем а :razz: готин разказ , къде ги намирате тия жени бе аз с фенер да ги търся няма да намеря , и един съвет не яж БОБ преди секс защото може да стане неприятна изненада :razz:

air_J
02-28-2008, 08:26
Абе, ти кой клас си, че нищо не ти се разбира? :-o

Undying
02-28-2008, 10:31
Абе, ти кой клас си, че нищо не ти се разбира? :-o
+1,абсолютно нищо не разбрах,стигнах до 5-6ти ред и се отказах. :-o

rame
02-28-2008, 11:18
Абе, ти кой клас си, че нищо не ти се разбира? :-o
+1,абсолютно нищо не разбрах,стигнах до 5-6ти ред и се отказах. :-o Дам,и аз се опитах да го разбера ама доколкото схванах е някаква тъпа чекиджийска фантазия... :D

krem4et0
02-28-2008, 11:25
Авторът, ако иска да напише темата си по-грамотно. но и без това форумът изобилства от сходни теми!