PDA

View Full Version : Скъсахме, защото не му пуснах



~~lalala~~
02-28-2008, 12:09
Lelel gajeto mi skusa s men, zashtoto ne my pysnax, a az sm na 15 i ne burzam vsmisul, 4e ima vreme. Mn tupo postupi... imate li takiva sly4ei i kvo napravixte osven 4e im teglixte po edna faca :?

sexa_na_kompleksa
02-28-2008, 12:13
На мен не ми се е случвало, но с една приятелка така беше станало... Кво да ти кажа - жалка постъпка ... Единственият, който трябва да съжалява за нещо е той. Ти не трябва да се затормозяваш, щом веднга е скъсал с теб при отказ, значи не е изпитвал никакви чувства към теб, а се съмнявам, че си търсиш такова момче. За напред прочувай малко по-добре хората, с които се сближаваш. ;)

~~lalala~~
02-28-2008, 12:13
iii btw vika "az sm mom4e i ne moga taka obi4am te, no si imam nyjdi" :grin:

wehrmacht
02-28-2008, 12:25
ми аз съм момче но според мен си постъпила абсолютно ПРАВИЛНО \:D/

cryingangel
02-28-2008, 12:26
Според мен му тегли една.....:)

bibo
02-28-2008, 12:37
iii btw vika "az sm mom4e i ne moga taka obi4am te, no si imam nyjdi" :grin:

ами може да ти се стори гадно от моя страна,ама ще ти кажа че ако това момче е на 19-20 има наистина малко по-различно сексуални нужди,отколкото ти на 15... ..А пък по-добре ли щеше да е да сте двамата няколко месеца заедно,ти да не му пуснеш и той да ти изневери...Тогава щеше повече да боли,затова смятам че така е по-добре..Пък и няма за какво да съжеляваш явно той не е обичал достатъчно според мен.. :)

asi_basi
02-28-2008, 12:38
Lelel gajeto mi skusa s men, zashtoto ne my pysnax, a az sm na 15 i ne burzam vsmisul, 4e ima vreme. Mn tupo postupi... imate li takiva sly4ei i kvo napravixte osven 4e im teglixte po edna faca :?
Abe tegli6 mu edna i zabravq6, kvi sa tiq tapi izvininieq za kasane ot nego? Sigurno si e iskal da te mahne i tova mu e do6lo kato ot gore,t.e. super opravdanieto (spored nego). Ne se zanimavai s takiva kato toq

TheNewReligion
02-28-2008, 12:40
Ами ,това може да се очаква от почти всички момчета , тъй като на тази възраст не знаят още какво е любов ! Не се притеснявай , просто не е бил за теб.Това говори лошо за него , а ти мислиш правилно ! Няма да се даваш и да губиш девствеността си , защото някакъв сополанко иска да се ебе с теб ! :D

~~lalala~~
02-28-2008, 12:41
ee ne ne e na 20 na 16 e ii o6te v na4aloto kato trugnaxme mi kaza kogato iskam i sm gotova da my kaja... i 4akaniq otgovor taka i taka ne go 4y i saa az sm my krivata

hooliganka89
02-28-2008, 12:41
Тва ти е наказанието,за дето се подиграваш с хората.

~~lalala~~
02-28-2008, 12:45
Тва ти е наказанието,за дето се подиграваш с хората.teb su6to bog ne e propysnal da te nakaje... kato skroliram s mi6kata temite zakrivam monitora na mqstoto kudeto bi trqbvalo da e avatara ti :-D

hooliganka89
02-28-2008, 12:49
Тва ти е наказанието,за дето се подиграваш с хората.teb su6to bog ne e propysnal da te nakaje... kato skroliram s mi6kata temite zakrivam monitora na mqstoto kudeto bi trqbvalo da e avatara ti :-D

По-леко с самочуствието,представям си те колко си "перфектна",лапе с лапето ти.

LizZz
02-28-2008, 12:52
Тва ти е наказанието,за дето се подиграваш с хората.
И как се е подиграла?

~~lalala~~
02-28-2008, 12:54
Тва ти е наказанието,за дето се подиграваш с хората.teb su6to bog ne e propysnal da te nakaje... kato skroliram s mi6kata temite zakrivam monitora na mqstoto kudeto bi trqbvalo da e avatara ti :-D

По-леко с самочуствието,представям си те колко си "перфектна",лапе с лапето ти.abe dreme mi na ...

ice_cream_f
02-28-2008, 12:56
Zaebi go,toq ne te zaslujava :? Ako e bil s teb samo zaradi SEX nesi zaslujava da se qdosva6 :grin:

gangstata
02-28-2008, 12:57
Zaebi go,toq ne te zaslujava :? Ako e bil s teb samo zaradi SEX nesi zaslujava da se qdosva6 :grin:

+1

hooliganka89
02-28-2008, 13:01
Тва ти е наказанието,за дето се подиграваш с хората.
И как се е подиграла?

Питай нея,тя си знае.

LizZz
02-28-2008, 13:03
Тва ти е наказанието,за дето се подиграваш с хората.
И как се е подиграла?

Питай нея,тя си знае.
Кажи ми ти, де.

Valhala
02-28-2008, 13:03
Ми идиотчета всякви :-x какво да ти кажа напред и това е :-)

TheNewReligion
02-28-2008, 13:05
Ами ,това може да се очаква от почти всички момчета , тъй като на тази възраст не знаят още какво е любов ! Не се притеснявай , просто не е бил за теб.Това говори лошо за него , а ти мислиш правилно ! Няма да се даваш и да губиш девствеността си , защото някакъв сополанко иска да се ебе с теб ! :D

hooliganka89
02-28-2008, 13:06
Тва ти е наказанието,за дето се подиграваш с хората.
И как се е подиграла?

Питай нея,тя си знае.
Кажи ми ти, де.

Епа лапешки работи,в един друг раздел е пуснала тема за едно момче,колко бил грозен и тъп.Пълна липса на възпитание,от къде на къде тя има право да съди хората,дали са красиви дали са грозни?
Аз като видях там темата,и я прочетох ми се смае главата,как може тя да пусне такава тема.

comics
02-28-2008, 13:20
Тва ти е наказанието,за дето се подиграваш с хората.teb su6to bog ne e propysnal da te nakaje... kato skroliram s mi6kata temite zakrivam monitora na mqstoto kudeto bi trqbvalo da e avatara ti :-D

По-леко с самочуствието,представям си те колко си "перфектна",лапе с лапето ти.abe dreme mi na ...
Ти май 0свен сичко си и тъпа, а ?
Има мн голяма разлика в мисленето и чъвствата на момчетата и момичетата. Кат0 не г0 знаеш т0ва нещо, т0лкова по-зле за теб. Освен т0ва момчетата изпитват най-голямо удоволствие от секса на 17 години, докато момичетата - на 24. Сега ясно ли ти е защо приятелят ти е искал секс? Поне 1 свирка можеше д аму направиш. Или най-малкото, което е - да не го тропаш. Хах хуу, че е скъсал с теб. И аз да бях, и аз нямаше ходя с такава глупачка.
И не си отваряй т0лкова мн устата, да не лапнеш някоя муха, или няк0и др _)_ ........
Аман 0т надути путки с г0лямо самочувствие без п0критие.. > >> > >!>! >!>>>> >!>>!!! >> >>!> >>>!> >> >!!! >>> >

LizZz
02-28-2008, 13:26
Тва ти е наказанието,за дето се подиграваш с хората.
И как се е подиграла?

Питай нея,тя си знае.
Кажи ми ти, де.

Епа лапешки работи,в един друг раздел е пуснала тема за едно момче,колко бил грозен и тъп.Пълна липса на възпитание,от къде на къде тя има право да съди хората,дали са красиви дали са грозни?
Аз като видях там темата,и я прочетох ми се смае главата,как може тя да пусне такава тема.
Грррр...
Сега прочетох темата.
Права си. :x
@~~lalala~~ : Само такива момчета да ти се връзват!!!!! И на теб и на оная kapinka!!!!!!! :-x :-x :-x

hooliganka89
02-28-2008, 13:31
Тва ти е наказанието,за дето се подиграваш с хората.
И как се е подиграла?

Питай нея,тя си знае.
Кажи ми ти, де.

Епа лапешки работи,в един друг раздел е пуснала тема за едно момче,колко бил грозен и тъп.Пълна липса на възпитание,от къде на къде тя има право да съди хората,дали са красиви дали са грозни?
Аз като видях там темата,и я прочетох ми се смае главата,как може тя да пусне такава тема.
Грррр...
Сега прочетох темата.
Права си. :x
@~~lalala~~ : Само такива момчета да ти се връзват!!!!! И на теб и на оная kapinka!!!!!!! :-x :-x :-x

Аз като приказвам не пея,тва си е самата истина,толкова й е възпитанието на госпожицата.

BlueCat
02-28-2008, 14:07
Тва ти е наказанието,за дето се подиграваш с хората.teb su6to bog ne e propysnal da te nakaje... kato skroliram s mi6kata temite zakrivam monitora na mqstoto kudeto bi trqbvalo da e avatara ti :-D

По-леко с самочуствието,представям си те колко си "перфектна",лапе с лапето ти.abe dreme mi na ...
Ти май 0свен сичко си и тъпа, а ?
Има мн голяма разлика в мисленето и чъвствата на момчетата и момичетата. Кат0 не г0 знаеш т0ва нещо, т0лкова по-зле за теб. Освен т0ва момчетата изпитват най-голямо удоволствие от секса на 17 години, докато момичетата - на 24. Сега ясно ли ти е защо приятелят ти е искал секс? Поне 1 свирка можеше д аму направиш. Или най-малкото, което е - да не го тропаш. Хах хуу, че е скъсал с теб. И аз да бях, и аз нямаше ходя с такава глупачка.
И не си отваряй т0лкова мн устата, да не лапнеш някоя муха, или няк0и др _)_ ........
Аман 0т надути путки с г0лямо самочувствие без п0критие.. > >> > >!>! >!>>>> >!>>!!! >> >>!> >>>!> >> >!!! >>> >
И според теб ние момичетата на по 14-18 години, които не се чувстваме достатъчно пораснали за секс не трябва да си имаме гаджета?? Първото и най-важното е гаджето ти да те разбира, да ти помага и заедно да решавате проблемите, а после физическите нужди. А и мисля, че първо трябва да познавам много добре момчето, с което ще прекарам първия си път. А за да го познавам трябва да е минало време. Той сам ще си покаже колко е държал на мен, като ме зареже на 2-рата седмица, ако още не съм готова.

Мисля, че повечето момчета на възраст 15-20 години изобщо не им пука с каква ще правят секс - важното е само да е хубава, с хубаво тяло. Не е важно дали има мозък в главата. Добре че има и такива момчета, които наистина се интересуват как се чувства приятелката им и дали е готова.

Още мисля, че авторката на темата е постъпила правилно. И да не се интересува от тоя идиот дето я е зарязал. Ще си намери някой, който се интересува и от други неща, а не само от това кога ще я е*бат!

tqnko1
02-28-2008, 14:21
Тва ти е наказанието,за дето се подиграваш с хората.
И как се е подиграла?

Питай нея,тя си знае.
Кажи ми ти, де.

Епа лапешки работи,в един друг раздел е пуснала тема за едно момче,колко бил грозен и тъп.Пълна липса на възпитание,от къде на къде тя има право да съди хората,дали са красиви дали са грозни?
Аз като видях там темата,и я прочетох ми се смае главата,как може тя да пусне такава тема.
Грррр...
Сега прочетох темата.
Права си. :x
@~~lalala~~ : Само такива момчета да ти се връзват!!!!! И на теб и на оная kapinka!!!!!!! :-x :-x :-x

Аз като приказвам не пея,тва си е самата истина,толкова й е възпитанието на госпожицата.
za men se govori i v razdel Любов neznaex :grin:
kolkoto do =lalala= nali be6e nqkfa princesa si4ko tui unui nqkfo mom4e deto te "obi4a" da sk1sa s teb zaradi seksa :D tolkoz te obi4at si4ki ;)

~~lalala~~
02-28-2008, 14:24
tqnko ti si trai

wehrmacht
02-28-2008, 14:25
ми и аз искам някоя да ме обича ама нещо не става

tqnko1
02-28-2008, 14:28
tqnko ti si trai
6to nemu naprai 1 4ekiq da zapazi6 vraskata si :grin:

~~lalala~~
02-28-2008, 14:28
puk i az ne sm kazala 4e mn go obi4am i 4e e golqmata mi lubov. prosto mi e sme6no nqkoi mom4eta kolko sa jalkii i kato nema seks nema ni6to

tqnko1
02-28-2008, 14:31
puk i az ne sm kazala 4e mn go obi4am i 4e e golqmata mi lubov. prosto mi e sme6no nqkoi mom4eta kolko sa jalkii i kato nema seks nema ni6to
4oveka moje da e nqkoi broikajiq, btw kolko vreme xodixte?

~~lalala~~
02-28-2008, 14:37
mesec 2 sedmici i 2 dena iiii edi si kolko tam 4asa i sek i stotni ...

tqnko1
02-28-2008, 14:40
da tfa e malko vreme da mu se doveri6.. gledal sam podobni temi samo 4e tam se govori za godini i momi4eto se 4udi i pita za pomo6t.. spored men e bil po zagorql i ot men :-D

~~lalala~~
02-28-2008, 14:44
axam ddzn

LizZz
02-28-2008, 15:03
tqnko ti si trai
Защо да трае, след като това е факт? :-D :grin:

princesa_viki
02-28-2008, 15:11
Едно момче преди 3 или години ме заряза точно заради това.Преживява се!
Ще си намериш по-добър :-)

koalka
02-28-2008, 15:17
Естествено, че е постъпил тъпо, но той явно е глупак и най-важното - не е държал на теб, нито те е обичал.Все пак трябва да има разбиране от негова страна, не си голяма толкова и просто не си готова за такава важна стъпка.Ама, прав му път!Щом е с момичетата само заради това...

VinDiesel
02-28-2008, 15:52
Аз като гледам как си постъпила с тянко добре ми става ясно че ти си някаква неориентирана. Относно гаджето ти ходел е с тебе заради секса

Hilary_
02-28-2008, 16:07
еее такива колко ме нерват и в същото време са ми смешни... :razz: :razz: :razz: зарежи го и това си е...когато си готова тогава... :wink: :P иначе евалата за това...кат си ги има "нуждите" има много за е***е лесно се намират... :-D :grin:

kifla
02-28-2008, 17:28
suvet ot men: ne si struva dori da mislish za nqkoi koito misli samo za sex v edna vruzka ako moje da se nare4e vruzka... ve4e za men takiva hora za bokluci ,za koito dori i edna misul edn aduma edna sec ne si struva da zagubish! prosto sa nedorasli i kat imat nujdi si ima i momi4eta koito predlagat zadovolqvane na tiq nudji da vurvqt da se fakat s qth! kfo tolkova slojno 8-)

zay4e
02-28-2008, 18:04
mda i s men se slu4i tova kato bqh na 14 a toi be6e togava na 17 i mi kaza o6te na vtoriq den 4e iska da spi s men az mu kazah 4e nqma da stane i toi na drugiq den mi kaza 4e e po-dobre da skysame.Sled 3 dni otnovo mi se natiska6e i iska6e pak da hodim ama az go pratih po dqvolite :grin: Napravo mi e pisnalo kato slu6am mom4etata da kazvat 4e imali nujdi i hodqt i izneverqvat postoqnno. E.ati i nujdite.Ili pyk ako ne izneverqvat hodqt nasam natam kato ritnati ku4eta i pravqt sex bezrazborno........ prosto.. svestni mom4eta s lupa da gi tyrsi6 v na6i dni :?

moon_flower
02-28-2008, 18:18
Тези са под път и над път.Не съм попадала на такъв досега(слава богу).Но това,което си направила е най правилното . :)

`Just_Love`U
02-28-2008, 18:25
Такива като него ги има много...Не се ядосвай,той не заслужава...Гадно е но поне си разбрала защо е с тебе.Тегли му едни и тва е...

MoOnLiGhT_ShAdOw
02-28-2008, 18:47
puk i az ne sm kazala 4e mn go obi4am i 4e e golqmata mi lubov. prosto mi e sme6no nqkoi mom4eta kolko sa jalkii i kato nema seks nema ni6to

И на мен ми стана смешно някои момичета колко са жалки да избиват комплексите си и да вдигат измисленото си самочувствие на чужд гръб... :? С риск да прозвуча злобно, по бих се зарадвала, ако темата беше: "Правих секс за пръв път с него и той ме заряза на другия ден... Защо момчетата правят така?"

VinDiesel
02-28-2008, 18:55
puk i az ne sm kazala 4e mn go obi4am i 4e e golqmata mi lubov. prosto mi e sme6no nqkoi mom4eta kolko sa jalkii i kato nema seks nema ni6to

И на мен ми стана смешно някои момичета колко са жалки да избиват комплексите си и да вдигат измисленото си самочувствие на чужд гръб... :? С риск да прозвуча злобно, по бих се зарадвала, ако темата беше: "Правих секс за пръв път с него и той ме заряза на другия ден... Защо момчетата правят така?" Има ги всякакви момчета

FENKATAA
02-28-2008, 19:26
да лично на мен ми се е случвало .. малко по-различно , но може да се каже , че една от причините да скъсаме беше това иначе имаше и няколко други не можехме да се търпим той беше надувка и в крайна сметка разбрах , че докато ми се е обяснявал в любов се е чукал с една приятелка .. аз лично не знам защо въобще се хванах с тоя бях на 15 /16 някъде след като разбрах за преживяванията му с приятелката ми не исках да го виждам и доста го прецаках :evil: историята за прецакването е дълга ... абе има ги всекви

lqlqlqlqlqll
02-28-2008, 20:03
Мила като те гледам от ония теми каква си проста,съжалявам те просто, добре е направил човека ти само за ебане ставаш , не знам даже дали и за това ставаш , регистрирах се тука да ти кажа едно - ТИ СИ ТЪПА , АМА МНОГО ТЪПА ПУТКА. Аман от неосъзнати лапета... ще пораснеш и ще се оправиш спокойно.. дотогава ТИ НЕ СИ НИКАКВА , нито си по-красива от другите , определено не си по-умна .Евала на пича :)

irchooo
02-28-2008, 20:09
Бражо че не си се дала :) щом е направил така значи е искал само това от теб.Но само да ви кажа,че не всички са такива вярно мн са малко ,но ги има.С приятеля ми бяхме на по 16 год когато тръгнахме,но мина 1 год докато го направим-близките му приятели му се чудеха на акъла как е стоял толкова време с мен при това условие :) -Това е ЛЮБОВ

Wrathchild
02-28-2008, 20:27
Браво за което (че не си се дала).
Един мъж ако обича чака. Преди един познат чака приятелката си година докато му пусне. Не й изневери. Беше на 19, имаше си нужди, ама чака сега, като я обича...
А за нуждите то хубаво, ама ми е много смешно това 'аз съм мъж и си имам нужди'. Е хубаво де, ние жените нямаме ли...?

Lekov
02-28-2008, 20:28
puk i az ne sm kazala 4e mn go obi4am i 4e e golqmata mi lubov. prosto mi e sme6no nqkoi mom4eta kolko sa jalkii i kato nema seks nema ni6toповярваи повечето момичета са по жалки при някой от нас поне е секса а при някой от вас ако нема пари и кола нема нищо заради туи тихо :razz: :razz: :razz:

tqnko1
02-28-2008, 20:35
puk i az ne sm kazala 4e mn go obi4am i 4e e golqmata mi lubov. prosto mi e sme6no nqkoi mom4eta kolko sa jalkii i kato nema seks nema ni6to

И на мен ми стана смешно някои момичета колко са жалки да избиват комплексите си и да вдигат измисленото си самочувствие на чужд гръб... :? С риск да прозвуча злобно, по бих се зарадвала, ако темата беше: "Правих секс за пръв път с него и той ме заряза на другия ден... Защо момчетата правят така?"
zavisi kak pravqt kurva da/ne ako e kurva 6to da neq zareji6 a ako e t1po momi4eto da t1rsi6 ne6to pove4e ot seks :D

gostut
02-28-2008, 21:04
"ако обича - чака" бла бла бла.. вие тука го изкарахте, че се едно първата ви малко по-сериозна връзка ще е до живот... обичта и любовта на 7/8 от вас е за по 3-4 седмици и после "ама аз, ама такова" ... като толкова искате да чакате ставайте монахини, оба4е е доста тъпо да очаквате от нас да си пропиляваме най-хубавите години в чакане, което ако си говорим честно, въобще не си заслужава... някой беше споменал, че гаджето е за да ти разбира проблемите и да ти помага да ги решаваш по един или друг начин.. а вие какви проблеми имате на по 15-16-17???

както и да е.. идеята е, че на тези години човек трябва да живее и да опитва и да се забавлява.. като не му изнася нещо мн ясно, че ше си ходи...

prettyIdeath
02-29-2008, 12:45
Ако наистина те е обичал, щеше да те изчака.. Да не ти пука за него. Намери си някой който ще те уважава :)

Kukurigo Petko
02-29-2008, 13:00
Много добре си направила..мани го тоя,тва ще да е само някой комплексар,глупав и смотан :D сорри,сигурно го харесваш,ама все пак..дано не съжаляваш..радвай се :grin:

Kukurigo Petko
02-29-2008, 13:19
Еми... Че си права, добре, права си... така е. Ама това са 6 седмици, в които те е гушкал и целувал, нормално е да е искал да правите секс, ебаси...
Щом не искаш да правиш секс, чудесно...
Ама не го обвинявайте него и не го наричайте тъпак, защото никой никъде не споменава, че той я е обичал и е държал на нея...
И след като е видял,че няма да види секс просто е решил да се раздели с нея и да си намери момиче, с което да прави секс.
So simple...
Кво, да я беше лъгал, че "ок, няма проблем, чакам те да се наканиш" и в същото време да ходи да чука някви мацки... Стига, бил е прав.
И мацката е била права, че не му е пуснала просто за да не я зареже, при положение че не е искала.
И готово...
Вие какви неща пък наговорихте... хах...
За въпроса дали аз съм имала такива моменти, мне, не съм, защото аз обичам да правя секс.

Я стига-тя е на 15!!!Да,в днешно време и 13 годишните правят секс,ама кво..да не би да е нормално?!
Според мен ако я е почакал малко..нищо няма да му е коствало,ама не явно за него е било по-важно да си бутне чушката някъде.така,че за обич..хаха..не става и дума :? :P

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-29-2008, 15:35
еи тези са наи гоелмите идиоти.. пф .. кат не искаш не му пускаш тва е .. ти си решаваш не тои :) а аз такъв случаи все още съм нямала а ако имам нз как бих постъпила ;)

Dragon_heart
02-29-2008, 16:39
Постъпила си напълно правилно. Аз ако бях на твое място, бих постъпила по същия начин. Но не трябва да съжаляваш за това момче. Ако толкова много е искал секс - получил го е при друга ... Радвай се, че не си била ти поредната му бройка. Продължавай с усмивка на уста и не се давай никога... пък и не се занимавай с такива, които имат само нужди и никаква любов в сърцето...

mihichkaaa
02-29-2008, 16:57
Zaebi go,toq ne te zaslujava :? Ako e bil s teb samo zaradi SEX nesi zaslujava da se qdosva6 :grin:
+1 :-P :-P :-P :-P

sladku_bebzi
02-29-2008, 18:50
Тва мн често се случва.. някой да скъса с теб, защото не искаш да му пуснеш или да не иска да тръгнете, защото не искаш да му пуснеш.Но поне като се случи разбираш къф е човека отсреща и колко той държи на теб.

PepiDesigns
02-29-2008, 19:59
Наистина е зле бее ...
Как може ? :o
Принципно , ако те е обичал .. ако го е казал един път , мисля , че ако е искал да стане нещо ... е щял да чака с времето ..

Нали .. мъж като мъжете , аз момче като момчетата .. всички около мен мислят за това , и си хващат .. с извинение за израза но "курволяци" ...

Аз не съм от хората които мислят за секса .. не е нужно да ми пусне , че да е всичко по вода .. много мога да изпиша , но просто няма смисъл ..
Балък е ;)

princesa_viki
03-01-2008, 15:50
Аз като гледам как си постъпила с тянко добре ми става ясно че ти си някаква неориентирана. Относно гаджето ти ходел е с тебе заради секса
Как ще е бил с нея заради секса,като тя не е правила с него(доколкото разбрах)

zvezdichka777
03-01-2008, 15:58
само едно ще ти кажа : ДА НЕ ТИ ПУКА !

Sarabi
03-01-2008, 16:00
Хах... само не ми казвай, че ти е кофти за него.
Такива си е по - добре да ги оставиш да си чукат курвите, нямаш работа с такъв.

slun4ice_90
03-01-2008, 17:12
И мен ме остави едно момче за това,но какво да се прави живота продължава.Горе главата :grin: :-P

alkobalko
03-01-2008, 17:23
Щом не е могъл да те изчака, значи не е държал достатъчно на теб. Не съжалявай, че не сте заедно.

CuRly_Doll
03-01-2008, 17:53
Еми не мисля,че е прав,не е честно спрямо теб.Както каза и Алеандра-той не те заслужава щом не зачита желанията ти.

HePeAJIeH
03-01-2008, 17:59
Дори и да му беше пуснала пак щеше да те зареже след първия акт




П.П Моля ви не се карайте..това е форум все пак! :?

evelinka1122
03-01-2008, 18:46
Идиот... не те заслужава... заеби го !!!

~~lalala~~
03-01-2008, 18:49
Дори и да му беше пуснала пак щеше да те зареже след първия акт




П.П Моля ви не се карайте..това е форум все пак! :?Taka li i ot kude znae6?

LovePoisoned
03-01-2008, 18:53
Дори и да му беше пуснала пак щеше да те зареже след първия акт




П.П Моля ви не се карайте..това е форум все пак! :?Taka li i ot kude znae6?
Сега ти за какво съжаляваш? Ми хубу, иди при него, кажи му да го направите и виж после какво ще стане... Според мен не си загубила НИЩО, дори си се отървала от един нещастник. :)

princesa_viki
03-03-2008, 19:10
Дори и да му беше пуснала пак щеше да те зареже след първия акт




П.П Моля ви не се карайте..това е форум все пак! :?Taka li i ot kude znae6?
Сега ти за какво съжаляваш? Ми хубу, иди при него, кажи му да го направите и виж после какво ще стане... Според мен не си загубила НИЩО, дори си се отървала от един нещастник. :)
Определено е така!

Mementomori
03-03-2008, 19:17
Човешката глупост граници няма!Въоще не се ядосвай,защото той е жалкият в ситуацията и се е представил като изключително повърхностен човек!Просто забравил това и след това и се сетиш,ще го свързваш с една насмешка,защото си над това!

loveandemotion
03-03-2008, 19:18
Lelel gajeto mi skusa s men, zashtoto ne my pysnax, a az sm na 15 i ne burzam vsmisul, 4e ima vreme. Mn tupo postupi... imate li takiva sly4ei i kvo napravixte osven 4e im teglixte po edna faca :? сорри че ще обидя гаджето ми ама това е глупава постъпка......... секса се прави от двама души мъж и жена........ ако единия от двамата не е съгласен няма секс!!!!!! Предполагам гаджето ти е по голямо от теб?

muhlqsal_4orap
03-03-2008, 20:19
сорри че ще обидя гаджето ми ама това е глупава постъпка......... секса се прави от двама души мъж и жена........
ОМГ, какво причиних на хлюшения ми кон =(

Жилав Сатър
03-03-2008, 20:26
сорри че ще обидя гаджето ми ама това е глупава постъпка......... секса се прави от двама души мъж и жена........
ОМГ, какво причиних на хлюшения ми кон =(

Абе, тея са некви извратени тиквеници...за хлюшения ти кон не знам, Бамби не се е оплаквал...нито пък настолната лампа...нито кубчето ми на Рубик (бтв много е забавно да си го редиш без ръце ^^)

muhlqsal_4orap
03-03-2008, 20:27
Сигурно тва са правели тея източните мацки, а казват че по естествен път им се стягат влагалищните мускули О.о

MoHuTo
03-04-2008, 09:04
Да не ти пука изобщо. Искал е само секс и като не си му дала - айде. Хич не се тормози - мн правилно си постъпила. В повечето случай момичетата пускат, като видят, че ще ги зарежат. Евала, че си постъпила по умния начин :)

mimi_nesi
03-04-2008, 15:13
[color=darkblue] TOQ ZA KAV SE MISLI MN E ZLE .MI TOQ E GLUPAK NZ KAK IZGLEJDA6 AMA SIGURNO SI HUBAVA I TOI NZ KVO ISPUSKA PUK KATO E TAKUV DASI HVANE NQKOQ K...A :D