PDA

View Full Version : Как да му кажа за чуствата си



Black_Fyed_Peas
02-28-2008, 14:23
Как да кажа на момчето което харесвам че имам чуства към него но такаче да си останем приятели ако той не отвърне не чуствата ми 8-[

sasha_90
02-28-2008, 14:25
По-често му повтаряй,че го харесваш външно и вътрешно и изобщо като личност.

kifla
02-28-2008, 17:17
nedei da mu kazvash shtom iskash da si priqtelka s nego!

moon_flower
02-28-2008, 17:23
Кажи му го и ако не примеме каваш,че е било майтап. :razz: :razz:

VinDiesel
02-28-2008, 19:49
Остави го той да направи 1-вата стъпка не му показвай какво изпитваш към него :)

mickelangelo
02-28-2008, 19:52
Кажи му .. казвам го ... защото ако някоя моя приятелка таеше нещо такова към мен аз лично бих искал да знам ...

ghostwisper
02-29-2008, 06:38
ем не мислиш ли че ако не ти отвърне на чувствата ще ти е доста кофти..кажи му,че го харесваш,пък ако не отвърне по-добре не оставай приятелка с него..иначе както предложиха по-горе кажи че е ташак и толкоз..

TheNewReligion
02-29-2008, 06:44
Еми , незнам , ама по-добре не му казвай , защото може да не отвърне на чувствата ти , но да си останете приятели , ама теб ще те боли , не него , така че по-добре си замълчи !

w0sh
02-29-2008, 06:48
Стани му приятел за секс.

hooliganka89
02-29-2008, 06:50
Имаш почто 0% възможност,да му признаеш чуствата си,и след това да си останете приятели,ако той не изпитва същите чуства.
Има и момчета който не ги е*е за тва,но повечето на дали ще искат пак да сте си приятели,апак и ако сте по-малки,ще е някъв пиклио и ще те отбягва и щ? се прави на интересен след това.
Ти пък не може хич да не усещаш,дали има някаква искра и от негова страна.

SkiT
02-29-2008, 06:54
Напийте се,изчукайте се и ще си изясните всичко :D

Prokopi
02-29-2008, 08:32
Не знам винаги са ми били безлични жените които ми се обесняват в любов.Някак си вече знам че ги имам и не са ми интересни.

А и нужно ли е да казваш нещо.Просто го съблазни.Наточи се яко някои ден.Мини покраи него и леко с пръст му повдигни брадичката като го гледаш в очите.Кажи му сладур.И си замини.Гарантирам ти че ще гледа на теб по друг начин.

Прави се на недостъпна изестно време и нещата ще се наредят.
Но ако ми изепиш.Харесвам те , ще си останеш там като супол и няма и да те погледне.

Жени бъдете кучки за бога.По забавно е.

RaLkb
02-29-2008, 13:27
Кажи му го и ако не примеме каваш,че е било майтап. :razz: :razz:

+1 :D

Kukurigo Petko
02-29-2008, 13:35
предложи му да излезете и кажи,че му се кефиш.Ако той не отвърне само от теб зависи дали ще останете приятели.Ма всичко да е в рамките на нормалното де..в смисъл ако почнеш много да му се натискаш и буташ,а той да няма чувства към теб сигурно ще избяга с писъци :D Но по-скоро мисли позитивно и не мисли той какво би ти казал,защото не те харесва..мисли си как ще се получи и наистина ще стане ;)

hooliganka89
02-29-2008, 14:16
Не знам винаги са ми били безлични жените които ми се обесняват в любов.Някак си вече знам че ги имам и не са ми интересни.

А и нужно ли е да казваш нещо.Просто го съблазни.Наточи се яко някои ден.Мини покраи него и леко с пръст му повдигни брадичката като го гледаш в очите.Кажи му сладур.И си замини.Гарантирам ти че ще гледа на теб по друг начин.

Прави се на недостъпна изестно време и нещата ще се наредят.
Но ако ми изепиш.Харесвам те , ще си останеш там като супол и няма и да те погледне.

Жени бъдете кучки за бога.По забавно е.

Ех тия филми от Холивуд,какво насаждат в наще български мъже :D

Black_Fyed_Peas
03-01-2008, 17:59
Остави го той да направи 1-вата стъпка не му показвай какво изпитваш към него :) ammmmmm nz dali toi izpitva ne6to kam men :?

CuRly_Doll
03-01-2008, 18:08
Ами просто му кажи,че го харесваш.Ако той ти отвърне-супер,а ако ли не тогава просто му кажи,че не искаш да изгубиш прияелството му,защшото го цениш като човек.И в двата случая печелиш,просто в единия ще те заболи... :(

Black_Fyed_Peas
03-02-2008, 08:33
Ами просто му кажи,че го харесваш.Ако той ти отвърне-супер,а ако ли не тогава просто му кажи,че не искаш да изгубиш прияелството му,защшото го цениш като човек.И в двата случая печелиш,просто в единия ще те заболи... :( Благодаря за съвета :)

FiRe_LaDy
03-02-2008, 08:38
Хмм и аз бях така до преди седмици ... тормозех се всеки ден с този въпрос,но накрая не издържах и след няколко часов тормоз от страна на един общ приятел - му признах какво чувствам.Отговора му ме потресе.Не очаквах да ме отреже толкова гадно,но на другия ден ми призна,че е бил объркан и че и той изпитва същото ... така че .... рискувай!Нищо не губиш!Нито е първия нито последния ... айде успех ...

Black_Fyed_Peas
03-06-2008, 21:07
Хмм и аз бях така до преди седмици ... тормозех се всеки ден с този въпрос,но накрая не издържах и след няколко часов тормоз от страна на един общ приятел - му признах какво чувствам.Отговора му ме потресе.Не очаквах да ме отреже толкова гадно,но на другия ден ми призна,че е бил объркан и че и той изпитва същото ... така че .... рискувай!Нищо не губиш!Нито е първия нито последния ... айде успех ... Благодаря много :-)

remember95
03-22-2008, 10:43
pomognahte na neq pls pomognete i na men.Az sam v sa6tata situaciq mom4eto mi obra6ta dosta vnimanie no edva li me haresva za6tot i s drugite se darji taka strah me e da mu priznaq no neznam kakvo da pravq za6tot mnogo go haresvam a toi mi e i dobar priqtel i skoro se mesti da jivee drugade i 6te si razvali kompaniqta.Ta vaprosa mi e ..Sega e v bolnica i 6te go operirat da mu zvanna li da go pitam kak e ili 6te e dosta natrap4ivo :? :? ako pak ne kakvo da go pitam kak e mi e izvestno :( [-o< [-o< [-o< :smt102 :smt102 :smt102 :smt102 a ne sam i ot nai-sramejlivite posavetvaite me a kak da mu priznaq

Magic_Girl
03-22-2008, 12:53
Budi direktna!Az taka pravq. :D

soulja_girl4e
03-22-2008, 14:08
Стани му приятел за секс.
:razz:

GetNasty
03-22-2008, 14:10
Не знам винаги са ми били безлични жените които ми се обесняват в любов.Някак си вече знам че ги имам и не са ми интересни.

А и нужно ли е да казваш нещо.Просто го съблазни.Наточи се яко някои ден.Мини покраи него и леко с пръст му повдигни брадичката като го гледаш в очите.Кажи му сладур.И си замини.Гарантирам ти че ще гледа на теб по друг начин.

Прави се на недостъпна изестно време и нещата ще се наредят.
Но ако ми изепиш.Харесвам те , ще си останеш там като супол и няма и да те погледне.

Жени бъдете кучки за бога.По забавно е.


като прочетох поста ти , проумях мнооооооого неща..

soulja_girl4e
03-22-2008, 14:11
Не знам винаги са ми били безлични жените които ми се обесняват в любов.Някак си вече знам че ги имам и не са ми интересни.

А и нужно ли е да казваш нещо.Просто го съблазни.Наточи се яко някои ден.Мини покраи него и леко с пръст му повдигни брадичката като го гледаш в очите.Кажи му сладур.И си замини.Гарантирам ти че ще гледа на теб по друг начин.

Прави се на недостъпна изестно време и нещата ще се наредят.
Но ако ми изепиш.Харесвам те , ще си останеш там като супол и няма и да те погледне.

Жени бъдете кучки за бога.По забавно е.


като прочетох поста ти , проумях мнооооооого неща..
kvo si go proumqla dva pyti ti go kazah v tvoqta tema! 8)

GetNasty
03-22-2008, 14:14
Не знам винаги са ми били безлични жените които ми се обесняват в любов.Някак си вече знам че ги имам и не са ми интересни.

А и нужно ли е да казваш нещо.Просто го съблазни.Наточи се яко някои ден.Мини покраи него и леко с пръст му повдигни брадичката като го гледаш в очите.Кажи му сладур.И си замини.Гарантирам ти че ще гледа на теб по друг начин.

Прави се на недостъпна изестно време и нещата ще се наредят.
Но ако ми изепиш.Харесвам те , ще си останеш там като супол и няма и да те погледне.

Жени бъдете кучки за бога.По забавно е.


като прочетох поста ти , проумях мнооооооого неща..
kvo si go proumqla dva pyti ti go kazah v tvoqta tema! 8) сега си го представях, сетих се колко много мои приятелки го харесваха, той е свикнал да го харесват....о боже...мерси много :-)