PDA

View Full Version : Когато всичко свърши !!!



sad_blabla
02-28-2008, 14:42
Zdraveite!Eto go i moqt problem...S Aleksandyr se poznavame ot dve godini.Edna priatelka mu dala moqt gsm nomer i taka zapochna vsichko.V nachaloto na zapoznanstvoto ni ne davah golemi nadejdi,che neshto moje da se poluchi mejdu nas.No se poluchi tochno obratnoto...V nachaloto mi beshe priatno da sme zaedno,rastoqnieto mejdu nas ne be6e pre4ka(jivee v drug grad)V tozi period ot dve godini,nie vse se razdelqhme posle pak se s1birahme...edin bezkraen cikyl.Povod za karanicite pomejdu ni beshe che toi postoqnno me lyjeshe.V smisul praveshe se na "losho momche" i to samo za da me vpechatli.Ot nachalo beshe zabavno no vposledstvie vze da mi pisva.Postoqnno mi kazvashe s koi se e zbil s kakvi "tymni"dalaveri se zanimava.Qvno misleshe,che tova shte go izdigne v ochite mi.Ne vqrvah che me obicha no izglejda che toi e obseben ot men.Predi 2 sedmici se razdelihme povtorno...Povodyt beshe-che ne izdyrjah na lyjliviqt mu jivot.Hilqdi pyti mu kazvah,che go haresvam takyv kakyvto e i ne trqbva da pravi neshto za da go haresvam ,no ne.Kazah mu che vsichko e svyrshilo mejdu nas i poveche nqma da dopusna taq greshka da byda s nego.No...Vchera poluchih sms ot neizvesten nomer-"Sasho e tuk"Pomislih si che e glupava shega.Nqmashe zashto da idva v moq grad sled kato sme skysali(e da ima rodnini tuk no...?)Kogato se pribrah ot uchilishte,nashte (koito bqha protiv nego ot samoto nachalo)mi kazaha:"Znaesh li che Sasho e tuk?"Ostanah kato grymnata.Stoqh na tryni da ne bi da doide v kyshti i da vdigne skandal.Slava Bogu tova ne se sluchi.Dnes v golqmoto mejduchasie utidoh do kafeneto v blizost do daskaloto mi(Tam hodq pochti sled vseki chas na fas-pauza :D )I edna moq priatelka koqto go poznava i znae che sme hodili izhvyrcha ot kafeneto oshte predi da sym vlqzla i mi kaza:"Toi e tuk"Az vlqzoh raztreperana.I sega ne moga da si obqsnq zashto trepereh kato chuh za nego ?!?Sednah na masata do negovata i daje ne mu kazah zdravei.Kogato sqdah pogledite ni se zasekoha i usetih che oshte me obicha no imashe i drugo.Prez cqloto vreme razgovarqshe po gsm-a si i dochuh neshto ot sorta na-Neznam za kolko dylgo nqma da me ima v..... i kaji na vsichki moi fr da iztriqt nomera mi.Vtreshtih se !Za da ne e na u-shte zna4i ima ne6to seriozno i 6tom e do6yl chak tuk???Edin negov fr mi kaza che sled kato sme skysali e zapochnal da pie,da ne se pribira da pravi neshta ot koito shtqlo da mi nastryhne kosata i t.n.Moje bi postypih glupavo kato go podminah no prosto zapochnah ujasno da se strahuvam ot nego.Osyznavam leka poleka che tova ne sa bili lyji a deistvitelno e pravil takiva neshta.Iskah prosto da vi spodelq az sym na 17 a toi na 18.VSichkite mi fr kazvat che sme bili idealnata dvoika i che ne e trqbvalo da se razdelqme.Ot druga strana vs negovi fr obvinqvat men za padenieto mu.Iskam po nqkakyv nachin da mu pokaja che nikoga veche nqma da sme zaedno.Iskam da spre da me presledva.Toi e obseben ot men tvyrdi che nikoga dosega ne e obichal tolkova mnogo kolkoto men.NO veche sym napylno obyrkana.Neznam zashto se maha ot rodniq si dom,neznam kakvo se e sluchilo.Pitah edin negov fr kakvo e stanalo i zashto e v moq grad a toi mi kaza:ne go poznavam ve4e toq 4ovek-dumi ot nai-dobriqt mu priatel...Kakvo stava???

natity91
02-28-2008, 14:50
ole momi4e...golqma ka6a...qvno vse pak dyrji6 na toq 4ovek i se 4uvstva6 otgovorna no ne6tata sa izlezli izvyn kontrol i e trqbvalo da kaje6 krai
Ni6to lo6o ne si napravila i ne se 4uvstvai otgovorna za "padenieto mu" Poznavah edno momi4e koeto prave6e sy6toto zaradi biv6iq mi i mi be6e gadno za neq no v kraina smetka jivotyt e tykyv...Gledai napred i ne se obry6tai Moje6 da si samo fr s nego..i ti go znae6 mn dobre
Adi uspeh

MiMcHeToOo
02-28-2008, 16:47
Време.. Ще те забрави и сичко ще свърши.

kifla
02-28-2008, 17:12
vremeto mu e maikata !!!!! :smt001 8)

VinDiesel
02-28-2008, 19:55
Само ти можеш да го измъкнеш от кашата в която той се е забъркал :)

sad_blabla
02-29-2008, 13:10
Hora dnes si zamina okonchatelno :-# Ne se vryshta v rodniqt si grad a utiva mn-po daleche.Dnes uspqh da go vidq za 1 min.Sled tova uj trqbvashe da se vidim na kafe,no poneje az vinagi sakysnqvaaaaam :smt085 go ispusnah i toi si be zaminal.Imah nalojitelna pri4ina da zakysneq no vse nqkak uspqh da stigna gore-dolu na vreme.Ve4e nqma smisyl za nishty...vsichko prikliu4i.Nqma da go vidq v blizko vreme....nqma.Zashto sled kato izgubim neshto osyznavame kolko go obichame...Veche e kysno za kakvoto i da bilo.Nego go nqma...Kakvo da pravq?Iskam da mu pomogna...No ne moga!!!

hooliganka89
02-29-2008, 13:19
Hora dnes si zamina okonchatelno :-# Ne se vryshta v rodniqt si grad a utiva mn-po daleche.Dnes uspqh da go vidq za 1 min.Sled tova uj trqbvashe da se vidim na kafe,no poneje az vinagi sakysnqvaaaaam :smt085 go ispusnah i toi si be zaminal.Imah nalojitelna pri4ina da zakysneq no vse nqkak uspqh da stigna gore-dolu na vreme.Ve4e nqma smisyl za nishty...vsichko prikliu4i.Nqma da go vidq v blizko vreme....nqma.Zashto sled kato izgubim neshto osyznavame kolko go obichame...Veche e kysno za kakvoto i da bilo.Nego go nqma...Kakvo da pravq?Iskam da mu pomogna...No ne moga!!!

Извън България ли заминава сега?И в крайна сметка,сега обичаш ли го?Или само се чустваш виновна за това,че се е пропил така да се изразя.