PDA

View Full Version : Подмазвачи....



LaFee
02-28-2008, 15:56
Старая се да не обръщам внимание на такива хора,но някои случки направо ме изкарат извън нерви.
Става дума за преподавател,които е с много високи критерии относно оценки и дисциплина. Пише високи бележки много трудно :? ,защото иска максимални знания. Разбира се...хора от класа ми решиха,че ще успеят да изкарат годината,ако се подмазват на въпросния учител. Добре и аз съм се старала,за да се издигна в очите на някой даскал,но след това не го псувам...Днес едно момче от моя клас заяви,че въпросната учителка има изключинелен подход към учениците,след това говори за Невероятната й Система на Преподаване /тук вече ми идваше да се гръмна/ :-) Колко сладко,нали? Ок,но след биенето на звънеца...Идеалната Преподавателка,както се изрази това момче,се превърна в "Онаяяяяяяя злата,ужасната,дъртата и прочее"... Това не се случва за пръв път,не го прави само това момче,доста хора го практикуват тоя метод...

Доста детинско звучи това,което написах,но след като слушам тези простоти от началото на миналата година съвсем сериозно започна да ме дразни....

И просто можете да споделите дали и във вашия клас има такива ъъъъ подмазвачи...

darla
02-28-2008, 16:09
oo i v moq klas ima6e takiva idioti...za men takova povedenie vinagi e bilo nedopustimo i nemislimo....da se mazna i edva li ne po tozi na4in da se "molq" na nqkoi daskal za ocenka....ako sam zaslujila,ako sam pokazala znaniq-da me oceni adekvatno,ako sum za 3-da mi pi6e 3,a ne 4,no ima i takiva daskali koito puk ne ponasqt takiva kato men koito ne gi ebvat i sa me zakopavali naro4no,togava su6to ne si traq v nikakav slu4ai..... :-x ...imam nqkolko u4iteli,koito i do dnes uvajavam savsem iskreno i se vazhi6tavam,no po princip dumata "u4itel" za men e mrusna duma,prosto na6ite "kvalificirani daskali" ne uspqvat da predizvikat kato cqlo simpatiite mi-nito kato povedenie s u4enicite,nito kato podhod,nito kato primer za podrajanie!

Pedigree
02-28-2008, 16:31
Такива ги има навсякъде,в моя клас прелива с подобни обичащи учителите,чиято обич след биенето на звънеца свършва. :) Не ми пука за тях,и без това ни е последна година заедно,надявам се,де.Не е важно да ти пише високи оценки с мазнене,не е ли по-добре ти да имаш знания и да не разчиташ на четкането?Те да си четкат,а ти да гледаш своя г.ъз?Все пак това са учители,чиято цел е да те научат на нещо. :)

Roiroi
02-28-2008, 17:08
Абе кви са тия ... Те някои учители си заслужават. В нашия клас поне като не ни харесва учителката и съсипваме часа и готово ... Докато има учители , към които гледаме с респект , но те наистина имат подход . Та мисълта ми е , че тия подмазвачи няма да стигнат до далече ... Все пак Ходим в Училище и се стараем да научим нещо полезно ...не да се учим на Ласкателство!

И стига сте гледали в чуждото канче

LaFee
02-28-2008, 18:42
И стига сте гледали в чуждото канче
ти по тоя случай ли си с толкова забавен аватар :lol: :)

inSane_baby
02-29-2008, 16:00
Такива ги има навсякъде,в моя клас прелива с подобни обичащи учителите,чиято обич след биенето на звънеца свършва. :) Не ми пука за тях,и без това ни е последна година заедно,надявам се,де.Не е важно да ти пише високи оценки с мазнене,не е ли по-добре ти да имаш знания и да не разчиташ на четкането?Те да си четкат,а ти да гледаш своя г.ъз?Все пак това са учители,чиято цел е да те научат на нещо. :)

чиято цел е заплата... Ако им беше за цел да те научат на нещо, нямаше да искат 1000 лева заплата.

Bubbly
02-29-2008, 16:54
Чак такива не :)

Freak.
02-29-2008, 16:57
Roiroi, абсолютно съм съгласен с теб!

@inSane_baby, не ги вини, все пак всичко в този живот, или поне 99% е за пари...

sasha_90
02-29-2008, 19:01
За съжаление подмазвачите съществуват и ще продължат да съществуват.Във всеки клас има по някой друг,в моя също.Единственото,което правя е да не им обръщам внимание.Съветвам те да правиш същото.

dan4ety
02-29-2008, 20:24
В миналия ми клас имахме няколко такива, ам много се бях накефила на госпожата по биология (единствения път) като каза: Я не ми се четкайте, по-високи оценки няма да имате :D Как им се смях. Пък те гелдаха едно такова тъпо :D

ArTanDra
02-29-2008, 20:54
Като не те интересува , не ги коментирай подмазвачите .. учи си , получавай си оценките и не мисля , че трябва да те вълнува другите как "преуспяват" мислиш ли , че след време мазненето им ще свърши някъде работа, като не могат да се справят никъде?

4eere6ka_kiss
02-29-2008, 21:56
!Има ги навсякъде и са ужгасноо тъпи :D Ккаво си мислят ?! Че с подмазване ще успият :D Хах ми нее ! Но ако даскала е някакъв печен няма да обърне внимание , а ще ге затапи :-D В мойто даскало , учитерите като видат такова нещо просто казват "Нама нужда да ми се подмазваш " :D

psychopath
02-29-2008, 22:13
те са чекиджии мани ги

mulgore
02-29-2008, 22:22
Абе има ги такива..ама много мразя някой като ми каже подмазвачка..ужас.Пък има и учители които наистина обичам..

Тааа темата е друга.И аз много ги мразя такива хора. :o

BeBoNcHeTo
03-01-2008, 16:43
Колко ги искаш?Половината от класа ми са такива подмазват се а след това говорят всякакви простии по адрес на даден учител и на това вече свикнах не ми прави кой знаи какво голямо впечетление

nefchi_bs
03-01-2008, 17:15
В моя клас има 2 ба*ти четките майка...особено едната много ме дразни кат почне ама госпожо те сички учители ми пишат 6тици ама аз не искам така и така до безкрай и хоп познайте кои има 6 в дневника...!!напрао ми идва да са гръмна кат ги слушам тея. :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

Vilsy
03-01-2008, 18:40
И в моя клас има много такива.Подмазват се на учителката по математика с тебешири.Смешно е,но много ме дразнят.И най-лошото е,че даскалицата им пише по-високи оценки.

Iria
03-02-2008, 06:46
Абе има ги такива..ама много мразя някой като ми каже подмазвачка..ужас.Пък има и учители които наистина обичам..

Тааа темата е друга.И аз много ги мразя такива хора. :o

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-02-2008, 06:49
има ги всякакви кфо се учудваш? и мен ме дразнят ама няма как да спрат да го правят :) пък и не си мисли че госпожата не се усеща че и се мазнят ... :)

03-02-2008, 07:01
Ама после подмазвачите ще имат висока диплома, а не вие.
А като кандидатствате някаде, няма да ви питат как сте изкарали оценките, а ще ви гледат дипломата.