PDA

View Full Version : скъсан презерватив



AnGeL_IN ThE_ NiGhT
02-28-2008, 18:02
Здр,имам едно съмнение,което ме плаши. :( С приятеля ми правих ме секс,но след това,когато той напълни презерватива с вода той беше спукан.Когато го сложи беше здрав но не сме забележили,когато го извади дали е бил здрав.Той е сигурен,че не е свршил в мен,но преди това свършва един път.Може да ви се стори тъпо,но ни е притеснено объркани сме. :( Когато пълни презерватива с вода той пусня рязко силна струя може би се е спукал от това не знам помгнете моля

TopTa
02-28-2008, 18:36
zvu4i vse edno prezervativa se e skusal ot vodata a ne dokato ste go pravili! nerazbiram za6to vsu6tnost 6te pulnite opotrebqvan prezervativ s voda no ...nqma zna4enie! ako tolkova se sumnqvate i vie pritesneno pii eskapele i se upokoi!

snoopdogg
02-28-2008, 18:42
zvu4i vse edno prezervativa se e skusal ot vodata a ne dokato ste go pravili! nerazbiram za6to vsu6tnost 6te pulnite opotrebqvan prezervativ s voda no ...nqma zna4enie! ako tolkova se sumnqvate i vie pritesneno pii eskapele i se upokoi!

Пълни се,защото така най-добре се вижда скъсан ли е или не..

experiment_m
02-28-2008, 18:46
Когато бяхме хлапета пълнихме нови и неупотребявани презервативи с вода и ми се е случвало да не можем да стигнем и до прозореца за да го хвърлим и той се е спукал. Ако много се притеснявай тичай в аптеката за бързи контрацептиви.

hahavteen
02-28-2008, 18:47
Ne znam kakvo da kaja po temata no iskam samo da vmetna 4e ne e zaduljitelno da pulnite prezervativa s voda.Mn po-lesno i burzo stava kato edin ot dvamata go nadye.A i da dobavia 4e nie s priatelia mi vudnuj popadnahme na defekten prezervativ(ima6e suvsem malka dyp4ica koiato zabeliazahme edva kogato go nadyhme)

Nik4o_Spain
02-28-2008, 18:51
Denono6na apteka i eskapele drug savet ne moga da dam

So unbelievable love..
02-28-2008, 19:13
направи си тест за бременност :( мн гадно, дано се опрайте

angellove
02-28-2008, 19:22
Е, за тест още май й е рано... Ама май до ескапел ще тярбва да прибегнеш... :(

So unbelievable love..
02-28-2008, 19:27
Ne znam kakvo da kaja po temata no iskam samo da vmetna 4e ne e zaduljitelno da pulnite prezervativa s voda.Mn po-lesno i burzo stava kato edin ot dvamata go nadye.A i da dobavia 4e nie s priatelia mi vudnuj popadnahme na defekten prezervativ(ima6e suvsem malka dyp4ica koiato zabeliazahme edva kogato go nadyhme)


може ли да ми кажеш кога го надувате преди или след акта ?

Devilka
02-28-2008, 19:36
Много прибързвате със съветите за Ескапел.
Авторката - в кой ден от цикъла си?

Devilka
02-28-2008, 19:38
Ne znam kakvo da kaja po temata no iskam samo da vmetna 4e ne e zaduljitelno da pulnite prezervativa s voda.Mn po-lesno i burzo stava kato edin ot dvamata go nadye.A i da dobavia 4e nie s priatelia mi vudnuj popadnahme na defekten prezervativ(ima6e suvsem malka dyp4ica koiato zabeliazahme edva kogato go nadyhme)


може ли да ми кажеш кога го надувате преди или след акта ?

Хаха.Като го надуе преди акта после как ще го сложи ?! Много интересно. :lol:

Iv4eTy
02-28-2008, 20:22
Много прибързвате със съветите за Ескапел.
Авторката - в кой ден от цикъла си?

Тва за цикъла неможе да е сигурен знак, защото в повечето случаи той не е редовен на тази възраст и неможе да се разчита на тези методи....
Ако наистина се съмняват, че е станал гафа най-добре да пие ескапела... че да няма после бременна съм...

hahavteen
02-29-2008, 04:13
Ne znam kakvo da kaja po temata no iskam samo da vmetna 4e ne e zaduljitelno da pulnite prezervativa s voda.Mn po-lesno i burzo stava kato edin ot dvamata go nadye.A i da dobavia 4e nie s priatelia mi vudnuj popadnahme na defekten prezervativ(ima6e suvsem malka dyp4ica koiato zabeliazahme edva kogato go nadyhme)


може ли да ми кажеш кога го надувате преди или след акта ?

Хаха.Като го надуе преди акта после как ще го сложи ?! Много интересно. :lol:

Da mnogo interesno kak 6te stane :-D Est 4e sled akta.

AnGeL_IN ThE_ NiGhT
02-29-2008, 13:24
ами за цикала той свърши преди 3 дни,значи на вторият дне след цикала сме го направили.Не знам какво да мисля приятелят ми твърди,че е почти сигурен,че не е свършил в мен,но тва също не ме успокоява,а относно ескапела може ли да ми навреди понякакъв начин :(

angellove
02-29-2008, 13:28
Емиии, Ескапела главно ще ти наруши менструацията след това... периодите де. Някой жени точно затова почват след пиенето на Ескапел да пият ОК.

amatorium
02-29-2008, 13:51
A vie zashto ste go pulnili s voda!? Da ne ste go izmivali za vtora "tsedka" 8-) I stiga s toq Escapelle veche ... 8)

AnGeL_IN ThE_ NiGhT
02-29-2008, 18:13
значи съществува възмойност следващата менструация да не е на време?

So unbelievable love..
02-29-2008, 18:24
Ne znam kakvo da kaja po temata no iskam samo da vmetna 4e ne e zaduljitelno da pulnite prezervativa s voda.Mn po-lesno i burzo stava kato edin ot dvamata go nadye.A i da dobavia 4e nie s priatelia mi vudnuj popadnahme na defekten prezervativ(ima6e suvsem malka dyp4ica koiato zabeliazahme edva kogato go nadyhme)


може ли да ми кажеш кога го надувате преди или след акта ?

Хаха.Като го надуе преди акта после как ще го сложи ?! Много интересно. :lol:

Da mnogo interesno kak 6te stane :-D Est 4e sled akta.

:D :D да бе верно,извинявам се за умния въпрос ама съм нова в бранша и .... :P :D

Lorelei
02-29-2008, 19:19
A vie zashto ste go pulnili s voda!? Da ne ste go izmivali za vtora "tsedka" 8-) I stiga s toq Escapelle veche ... 8)

Za vseki sluchai po-dobre Eskapelle,otkolkoto abort,nedai si Boje!

sexy_eli
03-02-2008, 12:41
maliiiiii miri6e mi na bebe imah sy6tiq problem predi 6 7 meseca ne vzeh merki i sled 1viq mesec pravih abort na6te 6tqha da me ubiqt :booooomb: toi si znae dali e svar6val v tebe ama 6tom govori taka sas sig e svar6il i mu e neudobno da si kaje sram go e :) uspeh v otglejdaneto na beb4eto sladuri :razz: :-P

sexy_eli
03-02-2008, 12:44
i kfo ot tova 4e pie6 eskapel ne e sigurno dori i da go pie6 4e nqma da zabremenee6 hodi na genekolog neka ti vzeme vlagali6ten sekret i da ste si sigurni :P ako si bremenna 6te kuponqsvate qko nqma stra6tno ;)

Lorelei
03-02-2008, 12:51
i kfo ot tova 4e pie6 eskapel ne e sigurno dori i da go pie6 4e nqma da zabremenee6 hodi na genekolog neka ti vzeme vlagali6ten sekret i da ste si sigurni :P ako si bremenna 6te kuponqsvate qko nqma stra6tno ;)

Interesno mi e kato ne znaete za kakvo stava vypros zashto se obajdate ?!
Ako hapcheto se izpie predi pyrvite 12 chasa efektivnostta,koqto garantirat e nad 99%,t.e. dosta golqma.Taka che moje da se prieme pochti za sigurno,che nqma da zabremenee.

princesa_viki
03-02-2008, 13:20
Ne znam kakvo da kaja po temata no iskam samo da vmetna 4e ne e zaduljitelno da pulnite prezervativa s voda.Mn po-lesno i burzo stava kato edin ot dvamata go nadye.A i da dobavia 4e nie s priatelia mi vudnuj popadnahme na defekten prezervativ(ima6e suvsem malka dyp4ica koiato zabeliazahme edva kogato go nadyhme)


може ли да ми кажеш кога го надувате преди или след акта ?

Хаха.Като го надуе преди акта после как ще го сложи ?! Много интересно. :lol:

Da mnogo interesno kak 6te stane :-D Est 4e sled akta.
А какъв е смисъла след акта? :-o Нещо не мога да схвана,даже за пръв път чувам,че се надува или се пълни с вода... :-o
Ще ми обясните ли :)

hahavteen
03-02-2008, 13:27
А какъв е смисъла след акта? :-o Нещо не мога да схвана,даже за пръв път чувам,че се надува или се пълни с вода... :-o
Ще ми обясните ли :)

Da se vidi dali ne e spykan.Na men maika mi mi kaza da go pravia za6toto ne vinagi si li4i dali e skusan.Dobre 4e ia posly6ah za6toto vednuj ima6e suvsem malka dypka koiato niama6e da zabelejim ako go biahme izhvurlili napravo.

princesa_viki
03-02-2008, 14:15
А какъв е смисъла след акта? :-o Нещо не мога да схвана,даже за пръв път чувам,че се надува или се пълни с вода... :-o
Ще ми обясните ли :)

Da se vidi dali ne e spykan.Na men maika mi mi kaza da go pravia za6toto ne vinagi si li4i dali e skusan.Dobre 4e ia posly6ah za6toto vednuj ima6e suvsem malka dypka koiato niama6e da zabelejim ako go biahme izhvurlili napravo.
Ама преди акта или след?

Lorelei
03-02-2008, 14:18
А какъв е смисъла след акта? :-o Нещо не мога да схвана,даже за пръв път чувам,че се надува или се пълни с вода... :-o
Ще ми обясните ли :)

Da se vidi dali ne e spykan.Na men maika mi mi kaza da go pravia za6toto ne vinagi si li4i dali e skusan.Dobre 4e ia posly6ah za6toto vednuj ima6e suvsem malka dypka koiato niama6e da zabelejim ako go biahme izhvurlili napravo.
Ама преди акта или след?

Sled akta razbira se!

hahavteen
03-02-2008, 15:57
Ама преди акта или след?

Sled.Ako se nadye predi akta posle niama kak da se sloji.Vuprosa e da se proveri dali e skusan za da mogat na vreme da se vzemat merki.

princesa_viki
03-02-2008, 17:13
Ама преди акта или след?

Sled.Ako se nadye predi akta posle niama kak da se sloji.Vuprosa e da se proveri dali e skusan za da mogat na vreme da se vzemat merki.
Благодаря за информацията :-)

sexy_eli
03-02-2008, 17:16
abe momi4eta decka i rabota vie p1k za6to se zanimavate s tiq decki istorii da sa mislili predi da pravat sex taka 4e i da q uspokoqvate i da ne q uspokoqvate nqma smisal to stanaloto stanalo tehen si problem

Lorelei
03-02-2008, 17:55
abe momi4eta decka i rabota vie p1k za6to se zanimavate s tiq decki istorii da sa mislili predi da pravat sex taka 4e i da q uspokoqvate i da ne q uspokoqvate nqma smisal to stanaloto stanalo tehen si problem

Predpochitam da se zanimavam s "tehniq" problem,otkolkoto da se zatormozqvam da korigiram pravopisnite greshki v po-deTSki glupavoto ti izkazvane.

AnGeL_IN ThE_ NiGhT
03-02-2008, 18:25
:( Да се надявам,че страничен ефект няма да имам за сега са минали 2 дни,но не знам как ще е със следващата менструация,тя по принцип не ми е мн редовна....... :( :( :( :(