PDA

View Full Version : NO LOVE



varnen4e
02-28-2008, 19:27
Такааам... аз като за начало накратко ще ви разкажа една история...:
Значи ходех с едно момче, влюбих се, скъсахме... (позната лигава и вече до болка позната история)... ходихме около един месец... скъсахме преди около 6-7 месеца, ако не и повече.
Спокойно, няма да ви обяснявам колко много го обичам и разни такива неща.
Като скъсахме и понеже на мен ми беше много тежко, бях решила да не се отдавам повече на сериозни или каквито и да е друг връзки, защото не исках пак да страдам. И такак вече повече от половин година бягам от връзките като дявол от тамян и преди известно време осъзнах, че никой не ме интересува. Нито тоя моя бившия, нито който и да е. Има там някви момчета, които ми харесват, но ми е все едно в какви отношения ще съм с тях. Не знам защо се получава така, но определено исках да го споделя, защото чувството е доста дискомфортно и като цяло съм изпаднала в едно доста апатично настроение иии не знам какво да правя... Не мога да се влюбя пак и това е. На вас случвало ли ви се е подобно нещо или...?

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-28-2008, 19:28
аз съм в същото положение ... страх ме е дори на направя някаква стъпка .. пропускам всички възможности ... и т.н разбирам те напълно ..

wehrmacht
02-28-2008, 19:29
аз като по голям тук мога да ти кажа да случвало ми се е не веднъж, ако искаш да си поговориш с някой и да споделиш аз съм насреща :)

varnen4e
02-28-2008, 19:30
аз съм в същото положение ... страх ме е дори на направя някаква стъпка .. пропускам всички възможности ... и т.н разбирам те напълно ..

На мен ми е някво много гадно, защото изобщо не мога да го контролирам това нещо (тва е норамлно, ясно)... но все пак ми се искаше поне да имам няква тръпка, нещо такова... и понеже за 1-ви път съм в такова положение и не знам какво се случва.. иии това е от доста време... Съветче?

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-28-2008, 19:37
еми да ти кажа и аз не знам какво да правя .... само една апатия ... и съм някаф гаден спрямо хората ... и се чувствам кофти в общуването и т.н а не бях така ... съветче ... еми може би това си е някакво състояние на вътрешен драматизъм .. мисля че трябва от отвличаме вниманието от себе си ...

Dragon_heart
02-28-2008, 19:38
Ами отпусни се и пробвай да си дадеш сметка за кой ти пука и за кой не... Кой цениш и за кой ти е все тая дали ти говори зад гърба или стои до теб... Мисля, че ще си улесниш ситуацията. :)

VinDiesel
02-28-2008, 19:38
Единствения начин да се влюбиш отново е да тръгнеш с някое момче да е сериозно но да не очакваш сериозна връзка в смисал да си с мисълта че всеки момент може да скъсаш с него според мене така ще се оправиш и ще се влюбиш отново 8)

varnen4e
02-28-2008, 19:41
Не, аз не че държа чак толкова да съм влюбена, просто щеше да е хубаво да има някой до мен ... или да си имам няква цел... но не мога да се насиля..

VinDiesel
02-28-2008, 19:44
Еми просто тръгни с някое момче което ти харесаш и той те хареса и не очаквай много пък нещата сами ще си дойдат на мястото

Dragon_heart
02-28-2008, 19:46
Смисъл недей да се надяваш на нещо голямо. Както каза Vin Diesel просто тръгни с момче, което харесваш и не се привързвай много към него, за да не бъдеш наранена отново...но после ще усетиш, че така си се влюбила...И ще се получи свястна връзка, ако момчето също е разбрано. :)

varnen4e
02-28-2008, 19:47
аз като по голям тук мога да ти кажа да случвало ми се е не веднъж, ако искаш да си поговориш с някой и да споделиш аз съм насреща :)


Мерси, многоза което. Ще го имам в предвид и може и да се възползвам!

varnen4e
02-28-2008, 19:49
Еми просто тръгни с някое момче което ти харесаш и той те хареса и не очаквай много пък нещата сами ще си дойдат на мястото

Дам... може и да го пробвам това :)

VinDiesel
02-28-2008, 19:58
По-добър съвет немога да ти дам :)

varnen4e
02-28-2008, 20:00
По-добър съвет немога да ти дам :)

Е, аз съм ти благодарна и за този... :-)

VinDiesel
02-28-2008, 20:06
Няма защо :) аз обичам да помагам на всички с каквото мога :)

sLaDkA_GrEsHkA
02-28-2008, 20:59
prosto v momenta si egoist... nai posle mislish za sebe si pove4e otkolkoto za drugite :) nqma da se pla6i6 te sa si go napravili i az sum taka samo 4e ne na tema lubov, a priqteli...

tqnko1
02-28-2008, 21:24
Такааам... аз като за начало накратко ще ви разкажа една история...:
Значи ходех с едно момче, влюбих се, скъсахме... (позната лигава и вече до болка позната история)... ходихме около един месец... скъсахме преди около 6-7 месеца, ако не и повече.
Спокойно, няма да ви обяснявам колко много го обичам и разни такива неща.
Като скъсахме и понеже на мен ми беше много тежко, бях решила да не се отдавам повече на сериозни или каквито и да е друг връзки, защото не исках пак да страдам. И такак вече повече от половин година бягам от връзките като дявол от тамян и преди известно време осъзнах, че никой не ме интересува. Нито тоя моя бившия, нито който и да е. Има там някви момчета, които ми харесват, но ми е все едно в какви отношения ще съм с тях. Не знам защо се получава така, но определено исках да го споделя, защото чувството е доста дискомфортно и като цяло съм изпаднала в едно доста апатично настроение иии не знам какво да правя... Не мога да се влюбя пак и това е. На вас случвало ли ви се е подобно нещо или...?
+1 az ot godina i 2 meseca nqmam priqtelka i nie xodixme okolo 1 2 meseca i mnogo se prevarzax kam neq no.. i sega mi e po4ti se 1 dali nqkoq me xaresva xaresvam momi4eta no ne e kato predi :shock:

hooliganka89
02-29-2008, 08:31
Няма нищо,и аз съм имала такъв период.
Моя период продължи година и половина,и ми се отрази много добре,дадох си сметка за много неща и някакси израстнах.
Ще дойде време,пак ще си хванеш гадже,искам да кажа,че тва състояние не е вечно,а временно.

Prokopi
02-29-2008, 09:37
Такааам... аз като за начало накратко ще ви разкажа една история...:
Значи ходех с едно момче, влюбих се, скъсахме... (позната лигава и вече до болка позната история)... ходихме около един месец... скъсахме преди около 6-7 месеца, ако не и повече.
Спокойно, няма да ви обяснявам колко много го обичам и разни такива неща.
Като скъсахме и понеже на мен ми беше много тежко, бях решила да не се отдавам повече на сериозни или каквито и да е друг връзки, защото не исках пак да страдам. И такак вече повече от половин година бягам от връзките като дявол от тамян и преди известно време осъзнах, че никой не ме интересува. Нито тоя моя бившия, нито който и да е. Има там някви момчета, които ми харесват, но ми е все едно в какви отношения ще съм с тях. Не знам защо се получава така, но определено исках да го споделя, защото чувството е доста дискомфортно и като цяло съм изпаднала в едно доста апатично настроение иии не знам какво да правя... Не мога да се влюбя пак и това е. На вас случвало ли ви се е подобно нещо или...?

Само така.Аз като немога въобще да се обвързвам какво да кажа :)
Страх ме е от думата връзка.Но ето вижте добре съм жив съм.

Като искам малко ласки винаги има кои.Така и съм по продуктивен.Избивам напрежението и аиде на работа пак.

А това не искам да бъда повече наранявана са егати тъпотиите.Защо смятате че има мерки за предпазване от това.И защо се наранявате.Приемете нещата по безразлично.Не се обързвате с някои до живот.Та вие сте супер млади и сега е момента да сменяте партниорите си.Да се учите как да реагирате и как да се държите.
Няма начин да не се наранявате иначе.

Ако някои те разочарова смени го с друг.Не се тормози за такива неща.
Виж ако имаш дете от него е друго нали !?:)

Аиде успех

BlindedAngel
02-29-2008, 09:44
И аз бях така мн неебавателен но се намери момиче което да ми завърти главата ( не я обичам, но ме привлича ) и така живея си кеф ми е щракам си с пръсти и живота е на 6...Щи мине спокойно няа останеш докрая така.
П.П.Сега е времето да поработиш над себе си :oops:

led_i_ogyn
02-29-2008, 10:07
Случвало ми се е.Така се получава когато си нараняван прекалено много и накрая ставаш като тези, които са те наранили.Не ти пука за никой...отрязваш ги без да ти мигне окото и след време разбираш, че нямаш нищо.И ти си станал такъв...само за да избегнеш болката...Предполагам, че ще се запознаеш с човек, който ще те накара да обичаш отново....

krasitoOoO
02-29-2008, 12:34
e kak taka bemoje6 da se vlubi6 pak prosto ne si sre6tnala podhodq6tiq

Nasindo
02-29-2008, 12:38
Като скъсахме и понеже на мен ми беше много тежко, бях решила да не се отдавам повече на сериозни или каквито и да е друг връзки

Не мога да се влюбя пак и това е. На вас случвало ли ви се е подобно нещо или...?


Еми ти сама си го прайш !
:?

bibo
02-29-2008, 12:38
много обичам пуканаки... :grin: :grin: :grin:

krasitoOoO
02-29-2008, 13:17
много обичам пуканаки... :grin: :grin: :grin: tva e nogo ob6to s temata

BlueFace
02-29-2008, 13:48
много обичам пуканаки... :grin: :grin: :grin:
И аз :grin: :grin: :razz: :razz:

coolkiss
02-29-2008, 13:54
А защо трябва да се насилваш??? Прави квото ти е кеф - щом не ти е до момчета - значи не ти е :П...

RaLkb
02-29-2008, 14:25
Изпадала съм в абсолютно същата ситуация...бях с едно мом4е около 1 година след като се разделихме пове4е от половин година нямах дори симпатии към други мом4ета вси4ки ми бяха безразли4ни и някак еднакви...докото не срещнах друго мом4е което ми върна вярата към любовта върна усмивката на лицето ми и аз пак бях влюбена и щастлива....за жалост преди няколко седмици се разделихме и аз пак сам в изходна позиция сама...безразли4на към вси4ки мом4ета,безразли4на дори към живота...и сега ще 4акам новата си любов която пак да ме направи щастлива.....

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-29-2008, 16:40
имах почти същия проблем... извсестно време ходех с някакви момчета за които изобщо не ми пукаше и на тях не им пукаше за мен.. пф .. зн какво е чувството да имаш нужда да има някои до теб но този някои да го няма.. ккакво се случи ли? просто отново открих любовта.. или тя ме намери нз ;) таи си мисля де сега ходя с едно момче и съм толкова щастлива че съм с него че няма на къде повече.. прсото не си намерила подходящия това е.. :)и не се страхуваи да се влюбиш .. даваи с главата на пред пък да става каквото ще :Р

kifla
02-29-2008, 16:46
Мацка нормално е след раздяла ,която е била доста болезнена известно време след това да не искаш да си с никой и никой да не те интересува.
Все някой ден ще можеш отново да обикнеш и дано този път да е истинско!Успех ! :)

varnen4e
02-29-2008, 19:48
Няма нищо,и аз съм имала такъв период.
Моя период продължи година и половина,и ми се отрази много добре,дадох си сметка за много неща и някакси израстнах.
Ще дойде време,пак ще си хванеш гадже,искам да кажа,че тва състояние не е вечно,а временно.

Да звучи добре... ;) Да се надяваме, че е така... чеее много тежко.. :)

varnen4e
02-29-2008, 19:50
prosto v momenta si egoist... nai posle mislish za sebe si pove4e otkolkoto za drugite :) nqma da se pla6i6 te sa si go napravili i az sum taka samo 4e ne na tema lubov, a priqteli...

Оф, мани... аз и на тая тема съм го затънала много... въобще като цяло.. не знам и аз кво точно се случва...

varnen4e
02-29-2008, 19:52
Като скъсахме и понеже на мен ми беше много тежко, бях решила да не се отдавам повече на сериозни или каквито и да е друг връзки

Не мога да се влюбя пак и това е. На вас случвало ли ви се е подобно нещо или...?


Еми ти сама си го прайш !
:?

Е, да като го извадиш от контекста така звучи... ;)

Pliok0019
02-29-2008, 20:29
Да, когато срещнеш подходящия човек всичко ще се оправи. Не е болка за умиране.

Wrathchild
02-29-2008, 20:48
Ама ти нали не смяташ, че като забравиш единия, на следващия ден ще се влюбиш в другия?

megiii
02-29-2008, 22:14
:( И аз съм в същото положение след като се разделих с мом4ето,което оби4ам не мога да бъда с друг,а ве4е мина пове4е от 1година :( :( пробвала съм с мн мом4ета,но са ми напълно безинтересни :( :( нз какво да те посъветвам,защото и аз съм така....

imfamous
03-01-2008, 09:49
Еми наскоро и аз преживях същото,но мога да твърдя,че при мене беше много кофти ситуацията....за съжаление...та според мен това е временно състояние,пък и досга не си се влюбвала,защото не си срещана някой,който наситна да те омагьоса и да нямаш избор да се влюбиш или не...то просто си става!Съветвам те акто едно момиче,което е преживяло същото като теб-въпреки всичко не ставай мъжемразка!Има момичета.който наистина си заслужават да им се даде шанс да бъдат с момиче :) Малко са вече изчезващ вид тези момчета(без да се обиждате пичове) но пак си заслужавал след това чакането и търсенето :) Успех иии също така се Усмихвай :) пък не се знае кой сладур може да се влюби в усмивката ти :)

varnen4e
03-01-2008, 09:54
Ама ти нали не смяташ, че като забравиш единия, на следващия ден ще се влюбиш в другия?

Да, това ми е ясно.. все пак не съм на 13.. :)

varnen4e
03-01-2008, 09:55
Еми наскоро и аз преживях същото,но мога да твърдя,че при мене беше много кофти ситуацията....за съжаление...та според мен това е временно състояние,пък и досга не си се влюбвала,защото не си срещана някой,който наситна да те омагьоса и да нямаш избор да се влюбиш или не...то просто си става!Съветвам те акто едно момиче,което е преживяло същото като теб-въпреки всичко не ставай мъжемразка!Има момичета.който наистина си заслужават да им се даде шанс да бъдат с момиче :) Малко са вече изчезващ вид тези момчета(без да се обиждате пичове) но пак си заслужавал след това чакането и търсенето :) Успех иии също така се Усмихвай :) пък не се знае кой сладур може да се влюби в усмивката ти :)

Не знам... аз не мога точно да опиша това, което чувствам. Не, че ми липсва любов и че кой знае колко копнея за нея. А просто ми е някво странно, защото тне съм изпадала в подобно положение.

imfamous
03-01-2008, 10:00
Еми тогава просто се забавлявай и не мисли за това :) нещата ще си дойдат от самосебе си и ще се наредят :) все пак някой обстоятелства не зависят от нас ...за съжаление пък и нали знаеш че за вси1ко си има 1ви път :) и като всеки такъв той ти е малко странен и необясним :)

gandji
03-01-2008, 10:04
И аз съм същя , откакто видях бившата ми приятелка за 1-ви път от тогава и до сега не съм поглеждал друго момиче или друг задник ( макари изобщо не са бях интересувал от задника на бившата ми ) , а преди всяко едно момиче което мине покрай мен исках да и го ...... както и да е

Shinigami
03-01-2008, 11:18
Такааам... аз като за начало накратко ще ви разкажа една история...:
Значи ходех с едно момче, влюбих се, скъсахме... (позната лигава и вече до болка позната история)... ходихме около един месец... скъсахме преди около 6-7 месеца, ако не и повече.
Спокойно, няма да ви обяснявам колко много го обичам и разни такива неща.
Като скъсахме и понеже на мен ми беше много тежко, бях решила да не се отдавам повече на сериозни или каквито и да е друг връзки, защото не исках пак да страдам. И такак вече повече от половин година бягам от връзките като дявол от тамян и преди известно време осъзнах, че никой не ме интересува. Нито тоя моя бившия, нито който и да е. Има там някви момчета, които ми харесват, но ми е все едно в какви отношения ще съм с тях. Не знам защо се получава така, но определено исках да го споделя, защото чувството е доста дискомфортно и като цяло съм изпаднала в едно доста апатично настроение иии не знам какво да правя... Не мога да се влюбя пак и това е. На вас случвало ли ви се е подобно нещо или...?

Maлиииии колко сме студени.... :lol: :lol:

w0sh
03-01-2008, 11:22
Прави кат мене.
Квото и кгоато ти е кеф.
Хората ме мразят след това. Ама ху кеърс?

varnen4e
03-02-2008, 21:22
Прави кат мене.
Квото и кгоато ти е кеф.
Хората ме мразят след това. Ама ху кеърс?
Е, да... то така, ако ставашееее...