PDA

View Full Version : Писна ми.. ;(



taffy
02-28-2008, 18:45
Пфф днес беше уужасен денн... :-# Разбрах, че една от най - близките ми приятелки харесва момчето, в което съм влюбена и през цялото време ми е забивала нож в гърба... Kофти ми е, щот и вярвах... Иии + тфа се изложих ужасно на тренировките ми... А за капак цялото даскало разбра, че харесвам въпросното момче...Нз откъде, обаче утре си нямам идея как ще се покажа в училище.. :-# чувствам се ужасно.... Адски ми е тъпо и направо ми иде да умра...Какво да правя...Как да накарам всички да мислят, че е станала грешка и че не харесвам това момче?
Исках само да споделя..Понеже нямах на кой да кажа...Извинявам се, ако темата не е на място или нещо такова...

ABF
02-28-2008, 18:51
И аз харесвах едно момиче и казаох на един приятел уж беше такъв.Той каза на друг сички разбраха момичето разбра и ми се дразниха.Моят съвет е ако имаш мп3-ка пусни си я слушай си музика върви си с вдигната глава и си слушай песента и ако някой ти се подиграва само му изпей част от песента и си продължи да вървиш.При мен действа.

Rebellion_Angel
02-28-2008, 18:53
Споко! Всичко е наред. Утре горе главата, влизаш и настроението на макс.
Ако някой ти се подиграва не му обръщай внимание. Не виждам какво е срамното в това да харесваш някой. :lol: А нормално е приятелките да си съперничат в гаджетата. Не преви грешката да й го отстъпиш. Аз веднъж направих така и после много съжалявах.
Но наистина много ли го харесваш?
Сигурна ли си себе си? :)

И пак не те разбирам от какво те е срам. :oops:

HePeAJIeH
02-28-2008, 18:57
На колко години си че обръщаш толкова голямо внимание на такива глупости?

kuklichka_bg
02-28-2008, 19:00
6 7 klas xaxaxa :grin: q sa osaznai be i gore glavata ko kat go haresvash da ne bi da si edinstvenata det haresva nqkoi pF q ne sa izma4vai xaxa ;}}} nqma za ko da ti e tapo 6tot si4ki znaeli 4e haresvahs nqkoi xaxaxa :} 1-2 dena :}} shte e kofti pak tvoita fr ako moga tei da q nareka e super ******* :) :-) :-) :-)

Nik4o_Spain
02-28-2008, 19:05
Kakto kazaha po gore .. gore glavata i kogato nqkoi ti se podigrae go popitai ima li ne6to lo6o v tova da haresva6 nqkoi .... poneje i az ne vijdam ne6to sramno ili lo6o v cqlata rabota :-D samo priqtelkata ti malko zle e postapila ... tq znae li 4e ti go haresva6 ?

Freak.
02-28-2008, 19:13
Лесно е с горе главата...
Е, просто един от уроците на живота. Няма да се почувстваш по-добре утре като се покажеш в даскало... смях, ебавки и тн...
Но не се безпокой. След време всички ще забравят за това...

taffy
02-28-2008, 19:38
Ами тя знае всичко за мен и него...Чак сега осъзнавам каква грешка съм направила...Доверих и се като и казах и ето го резултата...Кофти ми е за тфа, че всички ще ме обсъждат и т.н. Пък не ми се мисли какво ще стане когато новината стигне до него...Е да, не е срамно да харесвам някого (чак сега се замислих за това) Обаче все пак си е мн гадно...Благодаря на вс. за мненията и ще се опитам да не обръщам внимание... :roll:

skatemore
02-28-2008, 19:47
а неможеш ли да признаеш че го харесваш да покажеш че имаш достойнство и личен живот ?

Rebellion_Angel
02-28-2008, 19:58
И аз имах една такава приятелка. Всичко и казвах. И един ден тя просто се промени. Аз постъпих по начин, който не ти препоръчвам да използваш- сринах й авторитета пред учителите, настроих момчетата срещу нея, станах гадже с бившето й, заради мен водиха новата й най-добра приятелка при директора в следствие, на което въпросното момиче се наложи да пие успокоителни, постоянен тормоз. Само физически тормоз още не съм упражнявала върху нея, но за всичко си има време. Ама и тя не се дава лесно.
Може да ви звучи много жестоко и дори отвратително, но няма друг начин.
Моето спокойствие срещу нейното спокойствие.
Искам да кажа, че на този свят трябва да си и жесток и да не се даваш при всяка малка спънка. Какви ли не неща съм преживявала, но съм продължавала напред. Айде по-малко хленчене, повече действие.

m1t3t0
02-28-2008, 20:02
От какво те е срам?Да не си мислила да го обожествяваш и само да си мислиш за него без да правиш нищо или да чакаш той да направи нещо.С чакане нищо не става.А за това какво другите ще кажат-по-добре да си им в устата,отколкото в краката.Не показвай,че те е срам,че го харесваш,няма нищо лошо в това :) Успех утре и дано и той има чувства към теб :)

4eere6ka_kiss
02-28-2008, 20:22
Внавайй само да не започнем да се смеем :D Оффф да не ти пукааааа беееее