PDA

View Full Version : Въпрос за OdorEx



!nvincible
02-28-2008, 19:22
Здравейте!
Купих си червения спрей OdorEx и за сега съм супер доволен. Изкарах 1 ден без петна по дрехите, въпреки че НИЩО друго не ми помагаше.
Имам само 1-2 въпроса към тези, които са го ползвали. Вчера вечерта се напръсках за 1ви път и подейства (въпреки жестокия сърбеж), но днес след тренировка се изкъпах. Та...въпроса ми е дали ще действа спрея, при условие че се къпя всеки ден (нормално е след трен.)?
Другия ми въпрос е дали мога пак да ползвам стика Rexona for Men, щот искам да си мирише хубаво...т.е. дали стика ще развали ефекта на спрея?

varnen4e
02-29-2008, 18:32
Да, действа след като се изкъпеш... много ясно... ;) все пак всеки се къпе по минимум един път на ден и няма да има логика, ако не действа след къпане.
А иначе за това дали ще може да се използва и дезодорант или стик- не знам... но и на мен ми е интересно.. :)

WinHater
03-01-2008, 21:02
все пак всеки се къпе по минимум един път на ден

стига бе, аре да пуснем една анкета да видим колко от тук се къпят всеки ден.. особено през зимата... :o

съжалявам за офтопика ама не се сдържах просто,иначе по темата не съм запознат..

6u6u6u
05-01-2008, 12:08
Здравейте!Да,Одорекс действа и след къпане не се безпокойте,а относно други ролони и .т.н може да ползвате и Одорекс пак си действа ;)
Безупречен е!
А имам въпрос от както започнах да го използвам не ми се яде нищо, не знам дали така ми се струва и на какво точно се дължи и дали въобще иманещо с Одорекс, но е така ...мога цял ден да изкарам на едни солети и няма и да огладнея не знам какво става....отслабвам ...много .. Така е от 1 седмица ..свалих 4 кг. без дори да имам нужда и без да искам...
На някой друг случвало ли му се е така и ако да какво правите в такъв случай? Опасно си е..

TheBeliever
05-01-2008, 12:30
Не вярвам да има нещо общо с Odorex, но никак не е добре. Опасно е! Да си чувала за анорексия? Ако не можеш да се насилиш да хапваш повече се консултирай с лекар. Колкото по-скоро, толкова по-добре.

plamka
05-01-2008, 15:11
:shock: Май съм единствения човек на тази планета, на който ОдорЕкс не действа. Уж правя това, което пише на указанието, пръскам си вечер и се изплаквам сутрин, но пак си се изпотявам. Някой да има идея, какво нередно може да върша защото ми писна да нося само черни дрехи за да не си личи, че се изпотявам. :-#

sexa_na_kompleksa
05-01-2008, 15:59
:shock: Май съм единствения човек на тази планета, на който ОдорЕкс не действа. Уж правя това, което пише на указанието, пръскам си вечер и се изплаквам сутрин, но пак си се изпотявам. Някой да има идея, какво нередно може да върша защото ми писна да нося само черни дрехи за да не си личи, че се изпотявам. :-#

Проблемът може да не е в начина, по който нанасяш продукта, а в самия продукт. Това, че действа на другите, не означава, че ще действа и на теб. Все пак всяка кожа е разлина и различните продукти й влияят различно.

moonbeam
05-01-2008, 16:08
аз вече две вечери се пръскам и не мога да спя от гадния сърбеж и щипене, надявам се да си заслужава, а относно въпроса, би трябвало да деиства и след баня, понеже като се напръскаш и кожата ти попива необходимото, а останалото така или иначе трябва да се измие на сутринта

extaz_93
05-10-2008, 19:24
i при мен не помага :( :( даите съвет

o0ps
05-10-2008, 19:33
аз вече две вечери се пръскам и не мога да спя от гадния сърбеж и щипене, надявам се да си заслужава, а относно въпроса, би трябвало да деиства и след баня, понеже като се напръскаш и кожата ти попива необходимото, а останалото така или иначе трябва да се измие на сутринта
Аз получих обрив от него и целите ми мишници са на пъпки и сърбят ужасно(там по принцип кожата ми е много чувствителна и от всичко се подува и обрива) и пак продължавам да го ползвам така че не се притеснявай щом е само вечерта - ЗАСЛУЖАВА СИ 100%! А иначе за тези, които не им е помогнало - Одорекс не действа на хора, които имат сериозен проблем с потенето, който е на хормонална основа. Той е за по-леки форми така че по-добре се посъветвайте с лекар.

Beb4e__to
05-10-2008, 19:43
абе хора с тия обриви и сърбежи ме отказахте да си взимам..а мислех да си го купувам...6то се полу4ават сърбежии и на си4ки ли е така :-o

o0ps
05-10-2008, 19:58
абе хора с тия обриви и сърбежи ме отказахте да си взимам..а мислех да си го купувам...6то се полу4ават сърбежии и на си4ки ли е така :-o
Хаха абе недей така. Аз имам много чувствителна кожа на подмишниците и не мога да използвам нищо, от всичко ми става обрив. Но иначе би трябвало да има само съреж като се напръскаш, но е търпимо. Е разбира се ако не си с чувствителна кожа, в което се съмнявам. Вземи си го, няма да съжаляваш! :-)

Beb4e__to
05-10-2008, 20:02
абе хора с тия обриви и сърбежи ме отказахте да си взимам..а мислех да си го купувам...6то се полу4ават сърбежии и на си4ки ли е така :-o
Хаха абе недей така. Аз имам много чувствителна кожа на подмишниците и не мога да използвам нищо, от всичко ми става обрив. Но иначе би трябвало да има само съреж като се напръскаш, но е търпимо. Е разбира се ако не си с чувствителна кожа, в което се съмнявам. Вземи си го, няма да съжаляваш! :-)
ами уви кожата ми е 4увствителна :-D е не от най 4увствителните ама се пак..ама 6том наистина е хубав 6е си го взема :)