PDA

View Full Version : Оби4ка на езика



ELiTyYy
02-28-2008, 19:35
такаммм..не намирам друго място където да мога да си сложа теми4ката..
та...в много от темите за piersing съм помагала с каквото мога...даааа но помощ към обиците на пъпа..
та... днес си пробих езика..
хаха един тъпи4ак въпрос..
какво да ям...?!
и....утре сутринта как да си измия зъбите хахах.а...офф ужас мн ми е странно в устата.. :shock: :oops:

kuklichka_bg
02-28-2008, 19:39
ami mlqko xaxa malko dieta :}}} 6to ne pita ?!kat ti q probiha?! ;]] :-D

ELiTyYy
02-28-2008, 19:46
кххх..ем за 2 минути и вси4ко е готово..
дръпна ми езика с едни простотии....подобни на тези с който ми дърпа пъпа преди.. кхххх (клещи :lol: )
иии дуппп дуппп... :?
и както каза ти...точно кисело мляко се мъча да ям в момента хах..едвамммм едваммм 8-) цтцтцт оф ужас

kuklichka_bg
02-28-2008, 19:48
edna sau4eni4ka si probi na ezika ma4enieto e nqkolko dni posle 6te se kefish :-P tei 4e trai bulka za hubost :grin: :-)

ELiTyYy
02-28-2008, 19:52
а зъбите как ги мие :D
уффф до няколко дена мога да умра от глад.. :shock: 8-)

kuklichka_bg
02-28-2008, 19:56
:-D spx be ne si parvata koqto minava prez tova ne se umira xxaxa :)) ami zabite gi mii po vnimatelno :| dnes e se pak parviq den utre shte e po dobre :smt003

Swinkenhoffer
02-28-2008, 20:07
Яж супи, разни неща, дето не изискват много дъвчене. Аз си мих зъбите както обикновено. :)

splendour
02-28-2008, 20:48
samo ne q maxai 6tot bsa zatvarq za okolo 4as

megiii
02-28-2008, 20:55
Аз преди 1 месец си продуп4их езика и зъбките нормално си ги мих,но как съм яла не питай :? :( Трябва да ядеж само меки неща...хляб не можех да ям 3дни :( и най-важното яж на една страна,а не на езика :) Сега го давай пове4е на супи4ки :) :)

Nik4o_Spain
02-28-2008, 21:24
ami qj supi zabite savsem normalno te ne pre4at ama vnimavai kato dav4e6 za6toto kogato e presno i ezika e podut dosta 4esto se hape i e dosta gadno i boli napravo moje da ti se otqde ina4e 1 sedmica max i 6te ti mine i postepenno 6te svikne6 i nqma da q ose6ta6 :D

MakeMeLaugh
02-28-2008, 22:00
Болеше ли много?
Както казаха не я махай, ако я искаш още.
Супа -> Сламка. Доста случаи съм чувал. Таратор, шоколад и го топиш в устата или течен..
И много се дразня от това: А бе мамка му.. що не пита какво/как да ядеш и можеш ли да си миеш зъбите преди това..
И си сложи някое малко топче (много са грозни големите!), леко начупи косата, гримирай се умерено и гледай перверзно, сега леко се изплези.. снимаш се и слагаш снимката във форума да те видим.
Някои момичета изглеждат големи мръсници с тия обеци на езика.. :oops:
:-P

kuklichka_bg
02-29-2008, 07:07
i az iskam obica na ezika no me e strah :( :?

N0_feAR
02-29-2008, 08:48
кххх..ем за 2 минути и вси4ко е готово..
дръпна ми езика с едни простотии....подобни на тези с който ми дърпа пъпа преди.. кхххх (клещи :lol: )
иии дуппп дуппп... :?
и както каза ти...точно кисело мляко се мъча да ям в момента хах..едвамммм едваммм 8-) цтцтцт оф ужас
А никво мляко, особено кисело, забрави в първите дни. Можеш да караш на сокчета, супички, меки плодове. Също и алкохола няма да е зле да го спреш за известно време, а ако си пушач една седмица без цигари няма да ти навреди ;)

Ag
02-29-2008, 13:34
НИКАКВО МЛЯКООООООООООООООООООООО ОООООО!! :shock: :shock:

Jamalska
02-29-2008, 13:43
НИКАКВО МЛЯКООООООООООООООООООООО ОООООО!! :shock: :shock:А така.
А със сламка мн боли.И горещото е гадно.Студеното успокоява.
От личен опит мога да ти препоръчам след ядене като те боли да пиеш едно упсаринче.Мен мн ми помага.А зъбите къде е проблема?даже може и покрай обицата да си търкаш езика.

Ag
02-29-2008, 13:48
НИКАКВО МЛЯКООООООООООООООООООООО ОООООО!! :shock: :shock:А така.
А със сламка мн боли.И горещото е гадно.Студеното успокоява.
От личен опит мога да ти препоръчам след ядене като те боли да пиеш едно упсаринче.Мен мн ми помага.А зъбите къде е проблема?даже може и покрай обицата да си търкаш езика.
О ти си от форума за пиъринг,ама нещо немога да се сетя за ника ти..
Както и да е.Аз се изгаврих с моя език и още първия ден хапвах по-твърда храна,ама после бях на сокчета...Ели в никакъв случай не прави като мене...

Jamalska
02-29-2008, 13:56
B-Sheep`Ja
:)
аз първия се озорих ама 2рия ден почнах със спагети...и разни други твърди неща...:/не ми е пречело иначе мн

Ag
02-29-2008, 14:05
Аз първия ден на рибка.И викам на майка несъм мн гладна.И така минах.Втория,третия и т.н.На шестия бях на гости и трябваше да ям млечна салата.Мале какви притеснения беше покрай тва мляко...Като хапнах направо изфучах във банята,за промивка..Абе смях беше :-D
Иии още една глупост направих-смених обецата много рано..И тва не го препоръчвам на никой.

ELiTyYy
02-29-2008, 15:02
еххх...
едвам яммм...днес си ръпнах 2-3 пъти от закуската и я фърлих.. :(
при всички ли е такова мъчение първите дни :booooomb:

ELiTyYy
02-29-2008, 18:10
леко начупи косата, гримирай се умерено и гледай перверзно, сега леко се изплези.. снимаш се и слагаш снимката във форума да те видим.
Някои момичета изглеждат големи мръсници с тия обеци на езика.. :oops:
:-P
кххх :) аз и без обица съм си мръсница :-P :D
...и не болеше много пробиването...
след това е зор голям.. :(

GetNasty
02-29-2008, 18:36
ами 1-вите 2 седмици ще си само на супи и пюрета, зъбите по-добре само вечер си ги мии, и то много внимателно. Да знаеш обаче, че много често се възпаляват тези дупки :)

ELiTyYy
03-01-2008, 04:55
хъъъммм...
някои който има обица там може ли да ми каже,как да избегна надуването на езика.. :shock:

Myxaxaxa
03-01-2008, 06:24
.........

Jamalska
03-01-2008, 08:37
Ибаси..ама верно ли всички са карали на супи и пюрета?! :shock:

ELiTyYy
03-01-2008, 10:01
хъъъммм...
някои който има обица там може ли да ми каже,как да избегна надуването на езика.. :shock:

Не можеш да го избегнеш, само можеш да направиш така, че да ти спада по-бързо.
Аз ядях сладолед :D
е нали уж не трябва да се яде студено хаха..оф :) 3ти ден без хубава храна...само сокове и супи..ще полудея :-k :-s

megiii
03-01-2008, 11:16
Напротив не трябва да пиеш топло,а студено....поне на мене от топлото ми беше още по-гадно :( а за да ти мине по-бързо не е зле да се жабуркаш с биодент(смрадлика) :) :)

Ag
03-01-2008, 17:32
Не се яде топло.btw ся ми е мн яко по сладоледа остава една черта :D абе зарибявка си е :-P

ElisaDay
03-01-2008, 18:24
Един приятел още първия ден започна да си яде квот му душа иска :D И си му зарастна и всичко е окей сега ...

everything_ends
03-05-2008, 19:19
Ами начи фащаш четката за зъби,слагаш и паста,доближаваш си я до зъбите и почваш да миеш-лесно е!

Съгласна съм с миналия пост...и аз иам...и аз си ядях квот душата иска :Д е ела мъ виж са...сичко си е супер

N0_feAR
03-06-2008, 06:56
А й ако те боли много можеш да смучеш и ледчета, много помага. Относно подуването....сори, ама е неизбежно, красотата иска жертви :P И не забравяй че след всяко ядене трябва да се жабурка със Сандрин (това би трябвало да ти го е казал пиърсъра, който те е дупчил)

stomah4eto
03-06-2008, 10:52
Недей да ядеш топли неща щото езика ше ти спадне мн бавно ! В никакъв случаи нр яж млако както някой беше написал ! Студени течности ! И след 2-3 дни вече ще можеш и твърди неща да си хапваш! Ама ти къде си се дупчила че никой не ти е казал кво да праиш само не ми казвай че е при някоя козметичка в салон за красота?

Ag
03-06-2008, 11:21
А й ако те боли много можеш да смучеш и ледчета, много помага. Относно подуването....сори, ама е неизбежно, красотата иска жертви :P И не забравяй че след всяко ядене трябва да се жабурка със Сандрин (това би трябвало да ти го е казал пиърсъра, който те е дупчил)
При мене леда пък не помогна :(