PDA

View Full Version : Проблем с недевствените момичета



Zeratuul
02-29-2008, 03:35
Имам този проблем който много ме тормози и не мога да си обясня защо не мога да се разделя с него. Така значи до сега със всичките момичета с които съм бил са били недевствени и никога не съм имал сериозна връзка с нито една от тези момичета и толкова не ме е тормозило, но вече от година и полвина имам приятелка която много обичам, но проблема е че в главата ми е постоянно как е правила секс с предишните си приятели които са няколко още едно нещо което ме дразни доста не е била с един и независимо колко много е обичам мисля само за това и не знам дали бих могъл да остана с нея. Много ми се искаше да взема решение и да избера или с нея или без нея, но последно време само се колебя и не знам какво да направя, До сега не ми е пукало толкова много понеже не съм обичал друго момиче така като обичам нея. Много ми се искаше да е девствена и да се приключи с това главоболие но не е така. Притеснявам се че ако е напусна ще съжелявам, но не бих искал и да остана с момиче което не е девствено и ако си хвана момиче което не е било с нито едно момче проблема е дали тя ще се промени и да реши че иска да опита с други освен мен но едно знам че не мога колкото и да се опитам да игнорирам мисълта за други бивши момчета с които приятелката ми е била не мога. Не знам защо това ми е в главата 24/7 но ми е много трудно и не знам какво да правя.

marina star
02-29-2008, 03:49
4ovek bez rabota!!!ti po-seriozni problemi nqma6 li?vapreki 4e taka kato 4eta ti nqma6 problem,a si go sazdava6

faceleZzZ
02-29-2008, 03:53
абе братле ти тъп ли си или кфо ? ами тя ако си мисли същото и за тебе кво ? да те скъса а ?

love_girls
02-29-2008, 05:17
Не разбрах едно - тя изневерява ли ти с тези бивши момчета?!

Naman07
02-29-2008, 05:47
4uvstvam se po absolutno sy6tiq na4in....moita nqmshe "mnogo" bivshi ,samo 2ma na koito praishe svirki i s 1niq legna ,no tva ne trqbva da te pritesnqva.Znam 4e zvu4i typo ,no si e taka ,nqmash pravo da i dyrjish smetka za minaloto.Ne postypvai kato men ,ne pravi greshkata imenno revnosta ti da zadushi vryzkata ti :? ne si stryva.Az o6te se 4uvstvam po sy6tiq na4in ...ama pogovorih s priqtelkata mi i tq se po4uvstva kofti ,za6toto se obi4ame i ne iskame minaloto da zastava m/y nas....ne 4e mn me uspokoi 8-) ama vse pak trqbva da tyrpish(az edvam izdyrjam :D )

FunnYboY
02-29-2008, 07:05
Збъркал си се... Много мислиш ми се струва... 8-) По ли ти е добре да си хванеш девствница и да я чакаш половин година на чекии >>>? :? :? :?

krem4et0
02-29-2008, 07:11
Аз пък те разбирам и съм имала(и все още имам подобни терзания). за сега не иска моя бивш девственик да пробва с други, ама знае ли човек....

WILD__BOY
02-29-2008, 07:17
:lol:
мисля че психолог може да ти помогне

Seducti0n
02-29-2008, 07:27
Здрасти.Първо да ти кажа, че имаш малко егоистично отношение спрямо настоящата си приятелка.Това, че не е девствена не я прави второ качество, нали.В даден момент от живота си е решила, че трябва да се отдаде на определено момче, направила го е.Ти не можеш да я кориш за това или пък да и държиш сметка.Важното е каква е тя сега.Ако я обичаш истински, както твърдиш подобен фактор, никога не би бил определящ дали да останете заедно или не.По същата логика и момичето може да каже-дай да се разделим, понеже исках и ти да си девствен....ама и ти не си, нали?Така, че ако има стабилна и истинска връзка, не позволявай на някакви предрасъдъци да провалят всичко.Ако обаче, не я обичаш, по-добре потърси друг повод за да скъсате.Успех! :)

tapatop
02-29-2008, 07:38
Та хайде и аз да се изкажа с един виц:
Каква е приликата между жената и консервата? ... Един отваря, много ползват :-P

И към автора на темата: Просто ще ти се наложи да свикнеш - с напредването на възрастта ще попадаш все по-рядко и по-рядко на девствени момичета.

PaMoH40
02-29-2008, 07:46
ako q obi4a6 tolkova mnogo nqma smis1l da q zarqzva6 zaradi tva kakvo ti pre4i s1mnqva6 se da neti izneveri taka li ili ......
:) :)

_BuNnY_
02-29-2008, 07:53
Цял живот как ще я караш ми кажи?! Само с девствени ли ще ходиш и още по - лошо - като станеш на 30 кво ще правиш - пак ли с малки момиченца?! Не е важно с кого е била - важното е, че сега е с теб. Понеже моя приятел е по - голям от мен и то доста - той ми е първият, а аз на него не - и аз в началото така все си мислех с коя е бил, коя е прегръщал и обичал и т.н. и т.н. ... Тва са глупости! Намери си друга работа вместо да мислиш по цял ден с кого е била преди тва! Моя съвет е да си останеш с нея - нали казваш, че я обичаш :) :)

Bousz
02-29-2008, 08:19
Mejdodrugoto tova i mene vinagi mi e bilo interesno ama prosto q pita we kvo tolkova ako iska 6a ti kaje ako ne zatvarq6 temata i tova e ;)

SkiT
02-29-2008, 08:41
И аз съм го имал този проблем с не-детственните ми приятелки...но понеже последната ми приятелка беше детственна и аз й бях първия и много се радвам за което защото много я обичам,въпреки че си е притеснително чуството дали няма да реши да опита с някой друг ей така заради опитването...незнам..имам и пълно доверие за момента :D
Не се стряскай пич...може да си в по-добрата ситуация,защото приятелката ти вече е опитала с други момчета ;)

mihichkaaa
02-29-2008, 11:16
4ovek bez rabota!!!ti po-seriozni problemi nqma6 li?vapreki 4e taka kato 4eta ti nqma6 problem,a si go sazdava6
+1

Kukurigo Petko
02-29-2008, 12:51
Глупости... :lol: Само с глупости се занимаваш..хайде стига вече! :D

SiTRiOuS
02-29-2008, 13:03
Щом толкова те притеснява, че приятелката ти не е девствена и това може да е достатъчна причина, за да прекратиш връзка действай ](*,)
За следващата си приятелка пусни обява: ТЪРСЯ СИ ДЕВСТВЕНО МОМИЧЕ :?

amatorium
02-29-2008, 14:56
Otkachena istoriq... Tva e nqkakva bolna fantaziq. Nqma losho da sa sveji i neopetneni, no az kato bqh maluk basha kum otrakanite macki se privlichah. 8)

aanitogb
02-29-2008, 16:10
kvo se ma4i6 ti danebi nesi bil s drygi momi4eta tq ako misli sa6toto za teb az sa6to nesam devstvena i kakvo tova da nezna4i 4e ve4e nemoga dasam s drygo mom4e taka kakto i momi4etata taka i mom4etata neystavat s edin ili sa po rqdko tezi koito ostavat s edin prosto nepozvolqvai vraska pove4e ot godina da otide na vqtara tova mai e revnost no povqrvai mi 6tom sa biv6i vsi4ko ostava v minaloto nemoje6 dai darji6 smetka kakvo e pravila predi teb ai ti si go znael mnogo predi da si s neq dasi mislil predi vsi4ko za tova no vse pak jivota e tvoi ako si sigoren sloji krai na vraskata nz

LiLGrizzly
02-29-2008, 16:49
be ti mnogo misli6........ ostavqi s neq i tolkoz 8)

sexy&crazy
02-29-2008, 17:15
e ti kfo iskash sa samo ti da si polzval

Nik4o_Spain
02-29-2008, 18:19
xahhxahxah .... ne vijdam problema ... momi4eto ne e detstveno i ne iska6 da si s neq .... nqma logika :?

Barbie
02-29-2008, 20:00
Като ми дойде на мене времето ще е с някоя мацка, която е детствена и двамата ще се обичаме и ще сме си първи и ще се учим двамата взаимно. Хихи... и щом ти си детствен не можеш да очакваш тя да е детствената... :)


И аз съм го имал този проблем с не-детственните ми приятелки...но понеже последната ми приятелка беше детственна...

:shock:

Би трябвало да е незаконно човек, който не може да напише "девствена" без правописна грешка, изобщо да прави секс!!!

По темата, аз абсолютно ревнувам приятеля си от бившите му сексуални партньорки и не ща и да си помислям дори как е докосвал друга преди мен. Но в крайна сметка нищо не мога да направя освен да игнорирам тази мисъл.
Не говори глупости - да се разделяш с приятелката си. Стегни се малко и не драматизирай. В крайна сметка най-важното е сега да е отдадена на теб, без значение дали някога се е отдавала на друг. Не мисли за това и се радвай на момичето си.

charlies_angel
02-29-2008, 20:05
Збъркал си се... Много мислиш ми се струва... 8-) По ли ти е добре да си хванеш девствница и да я чакаш половин година на чекии >>>? :? :? :?
факин шит....братле...на някои не им е само за единия секс...

sexita
02-29-2008, 20:06
Ти луд ли си :shock: Как ще я напускаш,защото я ревнуваш от миналото и...да,разбирам те напълно...и аз съм така..много го ревнувам моя от бивште му...много кофти ми става,не че му нямам доверие...посто като се замисля как ги е целувал,камоли секс...ми става супер тъпо.
Но да го оставя...хаха...неее....
Обичам ли го,по-скоро ще гледам да успокоя топката и да си дам да разбера,че щом е с мен сега,значи има за какво.
Когато той ми казва това,много се успокоявам и знам,че с времето ще се отърва от страховете си...
А миналото си е минало и всеки го има...
Както тя,така и ти! 8)

Kras4eto_lp
02-29-2008, 20:13
Цццц да ти имам и проблемите....за мене тва са глупости. За кво ще ревнуваш някой от миналото му, няма никакъв смисъл. Но както и да е...да приемем ревността ама за какво ще я късаш :shock: Помисли си малко...според мене си търсиш причина да го направиш защото връзката ви се задълбочава а досега както ти каза не си имал толкова сериозна връзка. :P

Zeratuul
02-29-2008, 20:13
Въпроса е че аз съм бил само с 3 момичета преди нея а тя е била със 7 момчета преди мен и е по голяма от мен с 3 години аз съм на 20 а тя е на 23 и проблема възникна не в началото в началото не е бях питал за бившите и но после е обикнах и почнах да се итересувам от живота и и като е питам тя ми казва истината само за някои по така работи не ми беше казала истината но после доиде и сама изплю камачето понеже ме обича много и не иска да лъже и не знам някак си така се отвърщавам и ми е първата сериозна връзка преди това никога не съм бил в сериозна връзка не знам някак си не мога да живея с това. Тези хора които се чустват като мен предполагам ме разбират как ми е трудно и знам аз го чувствам че скоро ще прекрача лимита и няма да мога повече и ще скъсам просто лошото е че обикнах такова момиче и за 2орото качество е така ако мога да зема неизползвано момиче защо да взимам използвано. Знам че ще ми липсва ако скъсам с нея и не искам да е нараня заради това но някак си нещата които е правила така ми става гадно като си представя и аз понеже само питам и е тормозя и е карам да ми се закле в майка си че не ме лъже и тя ако ме е излъгала после си казва истината и все е питам колкото и да знам че ще е гадно. Каза ми че е била правила и 4 аборта преди мен това ме отвръти най много и вика че е била загубено момиче и е изигравали момчета и тя поросто се е отчяла и е решила да сменя един след друг. Просто нема да го бива това не мога дори в леглото някой път се отвръщавам като знам че некой друг е ... + това каза ми и на кои е давала свирки кои е свършвал в нея всичко все пак имам право да знам поне да реша какво да правя с нея за това и е питах просто много трудно изкарах информацията но след време изплю камъчето. И даже ми каза че заради това други момчета са скъсали с нея....

sexita
02-29-2008, 20:19
Странна работа...доста си се вманиячил... :?
Явно не я обичаш,щом си стигнал до раздяла и щом те отвращава...не знамм...казах ти,че и при мен е така,но хич не е в чак такава фаза :(
Наистина си помисли...според мен проблема е в теб,не в нея...
Или имаш комплекс,че тя е спала с повече партньори от теб???

~*~7astlivkA~*~
02-29-2008, 20:52
Здравей. Мисля, че разбирам какво те тревожи. Ревността, колкото и да не искаме, понякога си казва думата. Това е от обич, не бива да те притеснява. Нормално е да се чудиш какво ли е било преди тебе. И моят приятел понякога ме е питал. Просто моят съвет е да не се задълбаваш в миналото, то няма да се върне повече. Нали сега вие сте си заедно и се обичате. Не е нужно да се измъчваш или да се опитваш да се сравняваш с момчетата преди тебе. Колкото и ще да са, щом тя е с теб, значи, предполагам, те смята за най-добрия избор. Не бива само от ревност да съсипвате всички хубави неща във връзката ви. Ако искаш, поговори си с нея. Може да ти олекне повече. Надявам се да помогнах :)

~*~7astlivkA~*~
02-29-2008, 21:08
Сега видях другото ти мнение. Трудна ситуация наистина. Малко по по-друг начин ми изглеждаше в началото. И аз бих се замислила дали искам да съм с такъв човек. Тъпото е, че като обичаш някого, не можеш просто да се отречеш от него. А и тя си е имала причини. Ако са я лъгали, не я оправдавам за глупостите, дето ги е наредила, обаче човек в отчаянието си е доста склонен явно. Гадно ще е за това да скъсате. Това няма да я направи по-добър човек или пък да изтрие миналото й. Но, ако пък останете, имате някакъв шанс да сте си щастливи. Просто трябва да опиташ да я приемеш, каквато е. Не вярвам, че тя е правила това просто за да нарани някой от бъдещето си. Радвай се, че е искрена поне, това не можеш да го казваш на всеки. Не знам. Сложно е, но все пак, ако заедно се справите, ще е хубаво. Има си недостатъци, но ако наистина се обичате, ревността и съмненията нямат място. Ако мислиш, че това не е така... не знам. Решението наистина е трудно. Надявам се скоро всичко да е наред. Дано да го превъзмогнете, все пак човек трябва да живее заради бъдещето, не за миналото си и да вярва, че нещата ще се оправят.

Zeratuul
02-29-2008, 21:47
Може би ако пробвам с девствено момиче ще разбера как е дали този проблем ще изчезне да пробвам да намера е друг проблем понеже не вървят с табелка на гърбът VIRIGN така че не знам тези който имат са късметлий поне аз така мисля, но не знам аз съм неопитен никога не съм бил в сериозна връзка тя е била и казва че знае точно как се чувствам...

eraser_9
02-29-2008, 23:03
Като ми дойде на мене времето ще е с някоя мацка, която е детствена и двамата ще се обичаме и ще сме си първи и ще се учим двамата взаимно. Хихи... и щом ти си детствен не можеш да очакваш тя да е детствената... :)

abe nz ama katy gledam ti si prekaleno deTstven i nz kak bi ti se otrazilo tova ;] i moga da ti kaja 4e si sgre6il priqteliu i az taka si vikah s nqkoq devstvena tfa onova ama py kakfo stana 8-)

So unbelievable love..
02-29-2008, 23:19
Цял живот как ще я караш ми кажи?! Само с девствени ли ще ходиш и още по - лошо - като станеш на 30 кво ще правиш - пак ли с малки момиченца?! Не е важно с кого е била - важното е, че сега е с теб. Понеже моя приятел е по - голям от мен и то доста - той ми е първият, а аз на него не - и аз в началото така все си мислех с коя е бил, коя е прегръщал и обичал и т.н. и т.н. ... Тва са глупости! Намери си друга работа вместо да мислиш по цял ден с кого е била преди тва! Моя съвет е да си останеш с нея - нали казваш, че я обичаш :) :)

+1 :)

Barbie
02-29-2008, 23:41
Въпроса е че аз съм бил само с 3 момичета преди нея а тя е била със 7 момчета преди мен и е по голяма от мен с 3 години аз съм на 20 а тя е на 23 и проблема възникна не в началото в началото не е бях питал за бившите и но после е обикнах и почнах да се итересувам от живота и и като е питам тя ми казва истината само за някои по така работи не ми беше казала истината но после доиде и сама изплю камачето понеже ме обича много и не иска да лъже и не знам някак си така се отвърщавам и ми е първата сериозна връзка преди това никога не съм бил в сериозна връзка не знам някак си не мога да живея с това. Тези хора които се чустват като мен предполагам ме разбират как ми е трудно и знам аз го чувствам че скоро ще прекрача лимита и няма да мога повече и ще скъсам просто лошото е че обикнах такова момиче и за 2орото качество е така ако мога да зема неизползвано момиче защо да взимам използвано. Знам че ще ми липсва ако скъсам с нея и не искам да е нараня заради това но някак си нещата които е правила така ми става гадно като си представя и аз понеже само питам и е тормозя и е карам да ми се закле в майка си че не ме лъже и тя ако ме е излъгала после си казва истината и все е питам колкото и да знам че ще е гадно. Каза ми че е била правила и 4 аборта преди мен това ме отвръти най много и вика че е била загубено момиче и е изигравали момчета и тя поросто се е отчяла и е решила да сменя един след друг. Просто нема да го бива това не мога дори в леглото някой път се отвръщавам като знам че некой друг е ... + това каза ми и на кои е давала свирки кои е свършвал в нея всичко все пак имам право да знам поне да реша какво да правя с нея за това и е питах просто много трудно изкарах информацията но след време изплю камъчето. И даже ми каза че заради това други момчета са скъсали с нея....

Ето това вече е тъпо - спри да тормозиш момичето. С когото е била - била е. Не е длъжна да ти разкрива подробности от сексуалния си живот с предишни партньори. Изобщо не разбирам как и защо ти е казала такива работи (а и ти защо си толкоз глупав, че да я тормозиш, за да ти каже).

Приятелят ми отказва да обсъжда каквото и да е било - кога е почнал да води сексуален живот, с кого, колко партньорки е имал - отказва да ми сподели. На мен естествено ми е криво, защото той от друга страна знае всяка подробност за мен - той е първият мъж в емоционален и физически план в живота ми. Да не говорим колко съм ревнива. (Още повече той навремето си вкара автогол и по време на цялата ни връзка, поне за мен, последната му връзка е...проблем за нашите отношения.)

И въпреки всичко смятам, че момичето не ти дължи нищо повече от това, което най-вероятно вече ти дава - обича те, до теб е. Бъди малко мъж, вместо лигльо, и бъди до нея.

(Това за 4те аборта ме навежда на мисълта, че или ти, или тя малко преигравате, или пък ти тук, във форума, нещо проявяваш въображение, така че ще се направя, че не съм го прочела. Ако все пак наистина твърдиш, че момиче на 23, спало с 7 момчета е правило 4 аборта, значи има нещо гнило в цялата работа и първо ще ти препоръчам да ходите да пуснете по едно изследване за болести, предавани по полов път, па тогава да се тюхкаш и да се чудиш какво да я правиш.)

("Ако мога да зема неизползвано момиче защо да взимам използвано" - баси определението за момиче. )

Zeratuul
03-01-2008, 01:11
(Това за 4те аборта ме навежда на мисълта, че или ти, или тя малко преигравате, или пък ти тук, във форума, нещо проявяваш въображение, така че ще се направя, че не съм го прочела. Ако все пак наистина твърдиш, че момиче на 23, спало с 7 момчета е правило 4 аборта, значи има нещо гнило в цялата работа и първо ще ти препоръчам да ходите да пуснете по едно изследване за болести, предавани по полов път, па тогава да се тюхкаш и да се чудиш какво да я правиш.)

("Ако мога да зема неизползвано момиче защо да взимам използвано" - баси определението за момиче. )


Благодаря ти за съвета но толкова слабоумен не съм естествено че си направихме изледвания и както виждаш ти самата се изненадваш кажи ми как бих живял нормален живот и не знаех че е спала със 7 4овека много хубаво нали всички да живеем в един измислен свят като по филмите. И да се чудиш и да не ето ти истината черно на бяло казвам ти че е така с това момиче съм от година и полвина и много ме обича за да ме лъже. 4 аборта 7 приятела с 5 от тях е била само по месец даже 1 от тях не повече от месец и с 2 от тях 4 аборта с първият и приятел е направила 2 който е отговорът на въпроса защо е била с толкова много момчета заради него понеже и е изневерил и тя се опитала да го забрави но както виждаш и другите не са били по добри от него та така това е немам никви въобръжения и не си измислям напълно искрен съм и объркан и за това го споделям иначе защо да си губя времето тук?

Извинявам се за изразат по горе но не обиждам момичетата и не искам да ги обиждам по нинкакъв начин просто според мен най хубавото нещо е едно момиче и едно момче да са девствени за да няма такива главоболия и ревност която ме кара да правя виждаш какви работи и да мисля какво ли не...

amatorium
03-01-2008, 01:30
Ne go priemai navutre za broikite. Ako si pasvate i se haresvate davaite. Samo tova moga da kaja. Ne si propilqvai shanovete v jivota v gadaene. :-)

FunnYboY
03-01-2008, 06:28
Збъркал си се... Много мислиш ми се струва... 8-) По ли ти е добре да си хванеш девствница и да я чакаш половин година на чекии >>>? :? :? :?
факин шит....братле...на някои не им е само за единия секс...


Поуспокой се малко,

Нито ме познаваш, нито нищо... !

hackers
03-01-2008, 06:50
ами човек виж естествено ще се чудиш как прави секс та то всички тва се чудим като сме с приятелките си нали ;) виж начи попитая какъв секс харесва "Стандартен" или "Нестандартен" и тя щи отговори надявам се а не като на мене тя ме скъса само щот съм я попитал за секс :lol: :lol: :D :D :grin: :grin:

Barbie
03-01-2008, 11:45
Благодаря ти за съвета но толкова слабоумен не съм естествено че си направихме изледвания и както виждаш ти самата се изненадваш кажи ми как бих живял нормален живот и не знаех че е спала със 7 4овека много хубаво нали всички да живеем в един измислен свят като по филмите. И да се чудиш и да не ето ти истината черно на бяло казвам ти че е така с това момиче съм от година и полвина и много ме обича за да ме лъже. 4 аборта 7 приятела с 5 от тях е била само по месец даже 1 от тях не повече от месец и с 2 от тях 4 аборта с първият и приятел е направила 2 който е отговорът на въпроса защо е била с толкова много момчета заради него понеже и е изневерил и тя се опитала да го забрави но както виждаш и другите не са били по добри от него та така това е немам никви въобръжения и не си измислям напълно искрен съм и объркан и за това го споделям иначе защо да си губя времето тук?

Извинявам се за изразат по горе но не обиждам момичетата и не искам да ги обиждам по нинкакъв начин просто според мен най хубавото нещо е едно момиче и едно момче да са девствени за да няма такива главоболия и ревност която ме кара да правя виждаш какви работи и да мисля какво ли не...

Не коментирам бройката на бившите гаджета на приятелката ти, а явния й проблем да прави безопасен секс. След първия аборт една жена би трябвало да се стресне и да направи всичко възможно втори път такова нещо да не й се случва. Не мога да си представя какви трябва да са сексуалните навици на приятелката ти, за да допусне 4 нежелани бременности само за няколко години.

Така или иначе, вие не сте заедно от 2-3 месеца, не смятам, че би трябвало да прекратяваш връзката си, заради нещо, което някога партньорката ти е правила. (Не смятам, че имаш право да я съдиш за бройката на партньорите й...виж, тия 4 аборта са си съмнителни...)

На 20 години си, самият ти вече имаш някакъв сексуален опит и освен ако не се хванаш с 14 годишна все по-трудно ще намериш момиче, което да е девствено. И аз намирам огромна романтика в това двама души да споделят първите си сексуални изживявания, но, мой човек, минало ти е вече времето.

Iv4eTy
03-01-2008, 12:23
Просто си нямаш работа бе човек, обичаш я , а мислиш за тва че била спала с други момчета. Еми неможе всички момичета да са девствени... Ти кво като циганите, ще си търсиш булка по тва дали е девствена ли?! Тва е супер тъпо... :lol:

Liar
03-01-2008, 13:19
На момичетата също им харесва момчето да е и винаги да бъде само тяхно...
Не може да изискваш от нея да бъде девствена,при положение,че ти не си.
А и едно свяство момиче,ако истински обича,дори да не е опитвало с друг,никога няма да си го помисли.

saninka91
03-01-2008, 14:19
Искаш ли да те успокоя ?Хубаво е че има някакъв опит , а не е била девствена ,защото не живеем 1960 година ,където жената е спала само с мъжа си :grin: .А също така когато си спал/а само с едно момиче/момче започваш да се питаш как е с други - по-различно или по-хубаво , тогава се стига до изневяра :D Така че гледай от добрата страна и стига си мислил само поводи за да се скарате. Радвай й се докато можеш :P

vaniLL
03-01-2008, 20:49
nqma absoliutno nikakvo znachenie kakvo e pravila tq predi ( btw 4 aborta ... leko mitologichno mi zvychi , no haide ;) ...)

nqma da ti komentiram izkazvaniqta , no ako chuq da kaje moq , che predpochita "neizpolzvana pred men " tova beshe s nas ... az ne sym predmet , ne sym omyrsena , ne sym sredstvo , ne sym vtoro kachestvo , zashtoto ne sym devstvena ...

tova sa pylni gluposti i bih te posyvetvala da q priemesh kato choek , koito previ greshi i shte prodyljava da pravi.

no spored men imash mn izkriven nachin na milsene

Schnitzer
03-01-2008, 21:16
И аз се чувствах така преди време щото бях ходил само с девствени докато един ден забих една 18 годишна която 100000% не беше девствена и оттам нататък неам такъв проблем.

Carlos
03-01-2008, 21:50
Ами приятел да ти кажа... Всеки минава през такъв период. Няма начин! Наистина важното сега е, че тя е с теб и се обичате! Не прави глупостта да я оставиш заради това, че е девствена! Ще ти отмине този проблем с времето. И само се замисли какво казаха някои тук... С времето ще бъде все по-трудно и по-трудно да си намерип девствено момиче.

Made_of_Pain
03-01-2008, 21:56
4ovek bez rabota!!!ti po-seriozni problemi nqma6 li?vapreki 4e taka kato 4eta ti nqma6 problem,a si go sazdava6

+1

Zeratuul
03-02-2008, 06:11
Проблема е че аз не съм ходил с девствени момичета до сега и знам че ако излезна ще съм щастлив и проблема който имам сега или по точно мисълта която ме тормози няма да е има и ще съм по щастлив. Така че човекът който каза че се е оправил кат е излезнал с недевствено момиче е друга ситуация просто си ок с това и не мислиш за това.

А за момичетата който се обиждат и си мислят че ги имам за предмети и че са опетнени и изпозлвани нямам това напредвид но съм забелязал че всички които са недевствени се дразните така, а девствените не се дразнят те просто не казват нищо защото нямат опит, понеже съм говорил с приятелки и те реагират по абсолютно същия начин... знам че и на вас вътрешно ви се иска да сте били с един мъж и са ви изиграли в живота поне така е станало с моита приятелка а ако не ви се иска да сте с един мъж сте както му се вика курва =))) шегувам се но сте просто не жена от моя тип и това ме погнусява... аз примерно не мисля с колко жени ще съм и не смятам да увеличавам бройката един път когато намера правилната която ме прави щастлив. Не знам просто последно време съм много нещастен и не мога да се успокоя и да се накефа на връзката ми с тази мисъл в галвата и мисля че скоро време ще приключа с това и ще пробвам да намеря това което искам...

sexy_lydetin4e
03-04-2008, 10:38
abeeeee
kvo 6te se kolebae6...
ako q obi4a6 6te ostane6 s neq !!!!!!
a tva 4e e spala i s drug e normalno.. i ti sa6to si bil sas drugii
:-)