PDA

View Full Version : жените или мъжете..



tqnko1
02-29-2008, 11:32
Кой според вас трябва да слага презерватива жените или мъжете?
И за6то мислите така?

&ILoveU2
02-29-2008, 11:37
не е от такова значение кой го слага, а по скоро кой го сваля. По-правилно е да го свали жената, защото по презерватива отвън са си нейните секрети и примерно, ако мъжът има някви ранички по ръцете пак може да се зарази

SkiT
02-29-2008, 11:37
Койт ш пъха той...

Bousz
02-29-2008, 11:52
Taq tema q raziskvahme ve4e sprete q prosto :x

splendour
02-29-2008, 12:11
koito e po opiten

SiTRiOuS
02-29-2008, 12:23
Няма значение кой колко е опитен слагането на презерватив си е слагане на презерватив хващаш горния край, за да не влезне въздух нахлузваш го и го разпъваш надолу :-o

bulgarche
02-29-2008, 12:34
Е мъжете. По-удобно и бързо става. Случвало се е партньорката ми да ми помага, ама по-скоро пречи.

krem4et0
02-29-2008, 13:07
И аз съм слагала, ама по-добре да е мъжа. Не го карам да ми слага тампоните, нали?

SiTRiOuS
02-29-2008, 13:10
Абсолютно си права :razz: :razz:

Kukurigo Petko
02-29-2008, 13:28
Не го карам да ми слага тампоните, нали?

Май тампоните засягат лично теб,докато при секса и двамата участвате..не мислиш ли,че това,което каза е тъпичко?!Аа или може би не ти пука с презарватив или без.."голямата работа..той да се оправя".Много яко,че не си обременена с такива "глупости"..пожелавам ти само да не си и забременена..скоро :D

krem4et0
02-29-2008, 15:02
На хапчета съм и съм на 23........дишай спокойно за моето предпаязване от нежелана бременност...Не е същото-просто човек по-добре усеща собственото си тяло.

amatorium
02-29-2008, 15:07
Principno mujete, no e mnogo po-sladko da go sloji mackata.

FunnYboY
02-29-2008, 15:17
Искам да съм си сигурен, затова аз си го слагам. Досега никоя не ми е слагала май :D Но не бих отказал да ми го сложи, докато лапа :grin:

sexy&crazy
02-29-2008, 15:34
mi maja mn qsno jenata kade 6e si go sloji toq prezarvataiv

bulgarche
02-29-2008, 15:53
Искам да съм си сигурен, затова аз си го слагам. Досега никоя не ми е слагала май :D Но не бих отказал да ми го сложи, докато лапа :grin:
Имаше една картинка, която беше разделена на две. От едната страна беше описан и онагледен стандартния начин за поставяне на презерватив, а отсреща една мадама, която го лсага с уста :P

FunnYboY
02-29-2008, 16:18
Искам да съм си сигурен, затова аз си го слагам. Досега никоя не ми е слагала май :D Но не бих отказал да ми го сложи, докато лапа :grin:
Имаше една картинка, която беше разделена на две. От едната страна беше описан и онагледен стандартния начин за поставяне на презерватив, а отсреща една мадама, която го лсага с уста :P

Т'ва ще е мн яко :P

...а бе Българче, къде се губиш ?

AnoNim4e
02-29-2008, 17:17
mi maja mn qsno jenata kade 6e si go sloji toq prezarvataiv
axaxaxaxax...ти направо ме уби........ :lol: :lol: :lol:

tqnko1
02-29-2008, 18:44
mi maja mn qsno jenata kade 6e si go sloji toq prezarvataiv
axaxaxaxax...ти направо ме уби........ :lol: :lol: :lol:
i men, no sam s1glasen s 4oveka koito be6e napisal 4e e po qko ako mackata go sloji :oops:

Lorelei
02-29-2008, 18:47
mi maja mn qsno jenata kade 6e si go sloji toq prezarvataiv

Xa-xa-xa-xa-xa!!! Bez komentar!

Po-chesto toi si go slaga,no razbira se ima i izkliucheniq.

Hilary_
03-01-2008, 05:24
ми мъжа...за най голяма сигурност той да си го нахлузва :lol: е друго е вече ако не знае как тогава може да се помогне... :razz: :grin:

FunnYboY
03-01-2008, 06:21
Имаше една картинка, която беше разделена на две. ....
а отсреща една мадама, която го лсага с уста :P


Много ми е интересно дали някоя, от тук присъстващите е правила това? :P

Lorelei
03-01-2008, 06:37
Имаше една картинка, която беше разделена на две. ....
а отсреща една мадама, която го лсага с уста :P


Много ми е интересно дали някоя, от тук присъстващите е правила това? :P

Az ne sym,a i ne bih.Pyrvo zashtoto taka e mnogo po-golqma veroqtnostta da ne go sloja kakto trqbva i vposledstvie da se izhluzi ili spuka i vtorto zashtoto ne bih lapnala prezervativ,pyk ako shte da im vkus na mango...A i na momcheto ne vqrvam da mu e mega qko da ne moga sled tova da go celuna,zashtoto ezika mi ima vkus na lateks...

gergana_sweet
03-01-2008, 06:40
Ами според мене трябва и момчето и момичето да умеят да го слагат.Пробвала съм се с уста обаче не се получава ...някъде до половината и след това момчето довършва започнатото от мене.А иначе при поставане с уста много лесно го късаш със зъбите.

hackers
03-01-2008, 06:45
ами според мене момчето все пак ни стърчи :lol: :lol:

krem4et0
03-01-2008, 06:45
Имаше една картинка, която беше разделена на две. ....
а отсреща една мадама, която го лсага с уста :P


Много ми е интересно дали някоя, от тук присъстващите е правила това? :P

Az ne sym,a i ne bih.Pyrvo zashtoto taka e mnogo po-golqma veroqtnostta da ne go sloja kakto trqbva i vposledstvie da se izhluzi ili spuka i vtorto zashtoto ne bih lapnala prezervativ,pyk ako shte da im vkus na mango...A i na momcheto ne vqrvam da mu e mega qko da ne moga sled tova da go celuna,zashtoto ezika mi ima vkus na lateks...

не си ли правила слидното нещо-правите секс с презерватив, но вече не ти се прави секс(при мен е честа ситуация), боли те и прочие. Маха си той презерватива и ти го довършваш със свирка, след която той те целува.......Е, не е приятно да имаш вкус на гума, ама се случва при такива ситуации!

hackers
03-01-2008, 06:47
Имаше една картинка, която беше разделена на две. ....
а отсреща една мадама, която го лсага с уста :P


Много ми е интересно дали някоя, от тук присъстващите е правила това? :P

Az ne sym,a i ne bih.Pyrvo zashtoto taka e mnogo po-golqma veroqtnostta da ne go sloja kakto trqbva i vposledstvie da se izhluzi ili spuka i vtorto zashtoto ne bih lapnala prezervativ,pyk ako shte da im vkus na mango...A i na momcheto ne vqrvam da mu e mega qko da ne moga sled tova da go celuna,zashtoto ezika mi ima vkus na lateks...

не си ли правила слидното нещо-правите секс с презерватив, но вече не ти се прави секс(при мен е честа ситуация), боли те и прочие. Маха си той презерватива и ти го довършваш със свирка, след която той те целува.......Е, не е приятно да имаш вкус на гума, ама се случва при такива ситуации!


права си много момичета с който съм го правил казват че с презерватива ги боли и че е по-хубаво да го правим без презерватива ,което е много по готино ... :oops:

Lorelei
03-01-2008, 06:51
krem4et0,sluchvalo se e ,no togava gledam da si pomagam poveche s rychichka i sym mu kazvala prichinata da ne se zaigravam tolkova s usta.Vkusyt e ujasen.A otnosno celuvkite sled tova,pri polojenie che toi svyrshva v ustata mi,sled kato se izprazni go celuvam po buzata i tova e.Ne e nujno si mislq sled tova da ima 10 minuten sliunkoobmen.

FunnYboY
03-01-2008, 06:55
...някъде до половината и след това момчето довършва започнатото от мене.


Нормално е да се затрудниш надолу, но поне в началото - признавам си че ще ми е кеф... :oops:

krem4et0
03-01-2008, 07:05
krem4et0,sluchvalo se e ,no togava gledam da si pomagam poveche s rychichka i sym mu kazvala prichinata da ne se zaigravam tolkova s usta.Vkusyt e ujasen.A otnosno celuvkite sled tova,pri polojenie che toi svyrshva v ustata mi,sled kato se izprazni go celuvam po buzata i tova e.Ne e nujno si mislq sled tova da ima 10 minuten sliunkoobmen.

Ние пък се целуваме с език и изобщо не е казвал да му пречи. Понякога се дърпам, но той казва-това си е моето, нали? Целувка по бузата след секс.......ти си ми приятелка, мерси сестричке..такива асоциации ми навява. Аз не съм му сестра да ме целува по бузата. Тъпо ми е, когато го прави....

П.С.Не мога да преценя кога ме боли повече- с или без презерватив. Знам само, че без презерватив не мога да изпитам оргазъм, докато с презерватив това се случва почти винаги.

Lorelei
03-01-2008, 07:11
krem4et0,sluchvalo se e ,no togava gledam da si pomagam poveche s rychichka i sym mu kazvala prichinata da ne se zaigravam tolkova s usta.Vkusyt e ujasen.A otnosno celuvkite sled tova,pri polojenie che toi svyrshva v ustata mi,sled kato se izprazni go celuvam po buzata i tova e.Ne e nujno si mislq sled tova da ima 10 minuten sliunkoobmen.

Ние пък се целуваме с език и изобщо не е казвал да му пречи. Понякога се дърпам, но той казва-това си е моето, нали? Целувка по бузата след секс.......ти си ми приятелка, мерси сестричке..такива асоциации ми навява. Аз не съм му сестра да ме целува по бузата. Тъпо ми е, когато го прави....

П.С.Не мога да преценя кога ме боли повече- с или без презерватив. Знам само, че без презерватив не мога да изпитам оргазъм, докато с презерватив това се случва почти винаги.

Az sym tazi,koqto go celuva po buzata,ne toi men.Ne znam,ne che ima neshto losho,no kakto kazah veche namiram go za nenujno.Osobeno,che tochno sled seks umiram za voda ili nqkakvo bezalkoholno,zatova do nas vinagi ima shishe voda ili kola,taka che nishto ne mi prechi kato se izprazni da piina malko i pak da go celuna.A i sym ubedena,che ako trygna da go celuvam ili dori da si napyham ezika v ustata mu,ne bi me butnal za nishto na sveta.Prosto ne proqvqvam jelanie.

krem4et0
03-01-2008, 07:13
А, ти си знаеш.....Просто не мога да не го церлуна след оргазъм за която и от 2-те страни.......

aanitogb
03-01-2008, 08:00
spored men maja dasi go slaga no posle moje i momi4eto dago svali

Anna5339
03-01-2008, 08:22
Аз съм за жената:)
Виждам,че приятеля ми се възбужда много повече,когато аз му слагам презерватива:) Пък и нали трябва да съм сигурна:)
Аз залагам на жената:)

LustForSk8ing
03-01-2008, 11:22
po qko e jenata da go slaga...ama myjete mai predpo4itat te da si go slagat... :) nz 6to mojebi 6tot sa po vnimatelni :)

lovelyone
03-01-2008, 12:33
Обикновенно аэ му го слагам :D

PlamM
03-01-2008, 12:52
Vse taq!

swords1010
03-01-2008, 13:14
Абе не се ли сещате, че може да бъде и женски кондом? :-D

FunnYboY
03-01-2008, 13:32
ne che ima neshto losho,no kakto kazah veche namiram go za nenujno.Osobeno,che tochno sled seks umiram za voda ili nqkakvo bezalkoholno,zatova do nas vinagi ima shishe voda ili kola,taka che nishto ne mi prechi kato se izprazni da piina malko i pak da go celuna.A i sym ubedena,che ako trygna da go celuvam ili dori da si napyham ezika v ustata mu,ne bi me butnal za nishto na sveta.Prosto ne proqvqvam jelanie.[/i][/b]


Права си ;) !

faxy
03-01-2008, 17:56
KOito znae ak da go slaga ....no poprincip mom4eto0o....

Nadelina
03-01-2008, 18:05
Nikoga ne sym slagala prezervativa... vinagi myja...

hahavteen
03-01-2008, 18:09
Абе не се ли сещате, че може да бъде и женски кондом? :-D

Ako ima6e predvid tova 6te6e da napi6e femidom a ne kondom :)

swords1010
03-01-2008, 18:23
Абе не се ли сещате, че може да бъде и женски кондом? :-D

Ako ima6e predvid tova 6te6e da napi6e femidom a ne kondom :)

Всъщност е нито едното, нито другото. Пише презерватив, така че не е ясно. :) Колкото до женския вариант... освен фемидом е прието също да се нарича "женски презерватив" / "женски кондом". :)

princesa_viki
03-01-2008, 19:00
Не съм особено запозната с женските презервативи,но ако не се лъжа не предпазват от венерически болсти,така че смятам ,че мъжа е по-добре да слага,или пък и двамата,ако е възможно :)

DevilWish
03-01-2008, 19:17
Е мъжете. По-удобно и бързо става. Случвало се е партньорката ми да ми помага, ама по-скоро пречи.
И аз съм на това мнение ;) смятам ,че ако се включа само ще преча + тфа може да не направя нещо като хората ;)

maximus
03-01-2008, 20:05
[quote="tqnko"]Кой според вас трябва да слага презерватива жените или мъжете?
И за6то мислите така?[/quote

spored men i dvamata, no kato se ima predvid 4e jenite sa kuhi, muja e tozi koito trqbva da pokaje 4e ima glava na rameneti si!

hottie
03-01-2008, 21:28
az sum na hap4eta i ne polzvame, no kogato polzvahme..razli4no. Abe tolkova burzahme 4e ne obru6tahme takova vnimanie :-D tu toi,tu az...

LetiCherry
03-02-2008, 00:22
Първите няколко пъти го слагаше той, после като разбра, че в БМчК съм правила презентации за правилно поставяне на презервативи поиска аз да го сложа, а и на мен ми беше мерак и оттогава аз го правя, а и той повече се кефи. :)

alkobalko
03-02-2008, 05:25
Лично аз предпочитам приятеля ми да си го слага.