PDA

View Full Version : Кажете си мнението



krasitoOoO
02-29-2008, 12:37
sorry ama neznaeh kade da sloja tazi tema a eto go i vaprosat:kakvo mislite za samoubiistvito?Mislite li 4e e pravilnoto re6enie na problema?I spored vas koi e nai lesnia na4in da sloji6 krai na jivota si?

Редактирано от-Цвети
Нарушена 1-ва точка. :)

Water_lili
02-29-2008, 12:51
ми аз определено съм се убедила ,4е това не е решение на проблемите ,по скоро може да се приеме като нелеп опит на страхливците да избягат от живота си :oops: . Честно казано и аз много пъти съм била на крачка от тази безмислена стапка,но в такива моменти винаги ме е потдържала мисълта за нещата които искам още да изпитам и постигна в живота си (например някой ден да си имам детенце и да чувствам как расте в мен...). Пък и освен това никога не забравяй да мислиш и за хората които ще останат на този свят и ще страдат по теб. А и изобщо да не споменаваме че проблемите които имамен на 14 , и които тогава означават крач на света за нас едва ли не, след година две изглеждат супер смешни и човек се пита кво изобщо го е било прихванало :D Тъй че горе главата и не мисли за глупости всичко се оправя

Naman07
02-29-2008, 14:13
Едва ли има проблем на света,който може да се ре6и със самоубийство.Като се замисли6 е така :) ,гледай по-позитивно на не6тата,едва ли проблема ти е толкова сложен ,4е да няма ре6ение 8) :wink:....иии едва ли има лесен на4ин да сложи6 край на живота си :D

nicolepcd
02-29-2008, 15:57
Пффф, живееш един живот... и да го приключиш... :? ТЪПО! ](*,) Е, почти съм сигурна, че всеки е имал моменти, в които си казва: офф, искам да се самоубия... Но на следващата сутрин всичко е различно :---) Е, дори и себе си визирам в числото на тези, които са искали да се самоубиват... :( Естествено, че аз не мога да съм на мястото на всички... моите проблеми за мен са големи, но за други не са... Има хора, на които проблемите им се струпват един след друг... и в такива моменти наистина е хубаво да се :booooomb: Темата е интересна, но трябва да пуснете тема: Кой искате да убиете :razz: :lol: 8-) :D :-D :-| :evil: Пф, много съм зле... :D

PaSs1on
02-29-2008, 16:04
opredeleno ne e re6enie :( pomisli ot tazi strana 4e utre 6te ima6 deca koito 6te ti4at okolo tebe i 6te te gu6nat i 6te ti kajat "mamo/tati obi4am te"!! Za kakfo da se samoubivame trqbva da se durjim pone do utre! utre 6te e razli4no! Vseki ima lo6i periodi no samoubiistvoto opredeleno ne e re6enie :(

krasitoOoO
02-29-2008, 16:09
da no ponqkoga prosto nemoje6 da izdarji6 do ytre, nqma6 sili i 4yvstva6 4e ti ostava samo da pla4e6 ,da pla4e6 i ni6to drygo

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-29-2008, 16:18
решението не е самоубииството определено.. кои е наи лесния начин не знам...... ;)

PaSs1on
02-29-2008, 16:28
da no ponqkoga prosto nemoje6 da izdarji6 do ytre, nqma6 sili i 4yvstva6 4e ti ostava samo da pla4e6 ,da pla4e6 i ni6to drygo
da taka e no prosto lqga6 i ne murda6
zavurzva6 si ruce kraka i spi6....do utre :)

krasitoOoO
02-29-2008, 16:37
da no ponqkoga prosto nemoje6 da izdarji6 do ytre, nqma6 sili i 4yvstva6 4e ti ostava samo da pla4e6 ,da pla4e6 i ni6to drygo
da taka e no prosto lqga6 i ne murda6
zavurzva6 si ruce kraka i spi6....do utre :) e da ama kato sobstvenata ti maika se obarne sre6ty teb togava ve4e nema kak ama mersi za saveta

Violenza
02-29-2008, 17:19
детски простотии...
Точно..

Сякаш е нещо супер лесно и става ей така, ако ти дойде на ум.. Нямате си идея колко е трудно..
Във втора тема пак казвам, че щот' никога не сте се сблъсквали с подобно нещо мислите така...

FOOTSOLDIER
02-29-2008, 17:28
90% от младежите,които искат да се самоубиват,просто страдат от липса на внимание,типичен пример емотата!!!

krasitoOoO
02-29-2008, 17:42
детски простотии...
Точно..

Сякаш е нещо супер лесно и става ей така, ако ти дойде на ум.. Нямате си идея колко е трудно..
Във втора тема пак казвам, че щот' никога не сте се сблъсквали с подобно нещо мислите така... izob6to ne e detska prostotiq

Lunatic-
02-29-2008, 17:48
sorry ama neznaeh kade da sloja tazi tema a eto go i vaprosat:kakvo mislite za samoubiistvito?Mislite li 4e e pravilnoto re6enie na problema?I spored vas koi e nai lesnia na4in da sloji6 krai na jivota si?

Редактирано от-Цвети
Нарушена 1-ва точка. :)
predlagam svryhdoza na metamfetaminova osnova :D

PaSs1on
02-29-2008, 18:03
da no ponqkoga prosto nemoje6 da izdarji6 do ytre, nqma6 sili i 4yvstva6 4e ti ostava samo da pla4e6 ,da pla4e6 i ni6to drygo
da taka e no prosto lqga6 i ne murda6
zavurzva6 si ruce kraka i spi6....do utre :) e da ama kato sobstvenata ti maika se obarne sre6ty teb togava ve4e nema kak ama mersi za saveta
spoko az cqla ve4er kato zagovora na maika si i tq se edno ne su6testvuvam i ne samo maika mi ami i ba6ta mi i mi vika mlukni i tn i mn se nerva.... :@:@:@:@::@ spox prosto ne misli6 za tfa kazva6 si az sum pove4e ot si4ki det se opitvat da mi preebat jivora ili ne6to takova si4ki det me draznat i produljava6 napred !!!! tfa si go sloji kato pravilo v jivota mnogo e vajno :) :) :)

Blacklisted
02-29-2008, 18:49
Може да не е лесно,
но е за злета :)

krasitoOoO
02-29-2008, 19:40
da no ponqkoga prosto nemoje6 da izdarji6 do ytre, nqma6 sili i 4yvstva6 4e ti ostava samo da pla4e6 ,da pla4e6 i ni6to drygo
da taka e no prosto lqga6 i ne murda6
zavurzva6 si ruce kraka i spi6....do utre :) e da ama kato sobstvenata ti maika se obarne sre6ty teb togava ve4e nema kak ama mersi za saveta
spoko az cqla ve4er kato zagovora na maika si i tq se edno ne su6testvuvam i ne samo maika mi ami i ba6ta mi i mi vika mlukni i tn i mn se nerva.... :@:@:@:@::@ spox prosto ne misli6 za tfa kazva6 si az sum pove4e ot si4ki det se opitvat da mi preebat jivora ili ne6to takova si4ki det me draznat i produljava6 napred !!!! tfa si go sloji kato pravilo v jivota mnogo e vajno :) :) :) mersi be 4ovek

TheNewReligion
02-29-2008, 19:44
Да се самоубиеш е да избягаш от проблемите и никога повече да не се върнеш , но това не ги решава !Според мен най-лесният начин да сложиш край на живота си е да се отровиш !

DisciplineAndOrder
03-01-2008, 06:23
детски простотии...
Точно..

Сякаш е нещо супер лесно и става ей така, ако ти дойде на ум.. Нямате си идея колко е трудно..
Във втора тема пак казвам, че щот' никога не сте се сблъсквали с подобно нещо мислите така... izob6to ne e detska prostotiq

напротив

Stooge
04-27-2008, 19:16
Може "там горе" да е по хубаво.. но кой знае.. за къде си се разбързал ? Живей си живота защото втори може и да няма.

KiLLeR_InSTiNkT
04-27-2008, 19:28
Мисля, че само слабите хора се самоубиват, защото биват смачкани от живота и нямат сили да се борят. НО, по дяволите не е това решението, хах.. Начини да сложиш край на живота си бол, само трябва да имаш въображение.

aceto
04-28-2008, 08:15
Как може изобщо да си помилсиш да посегнеш на живота си?!Мислиш кой е най-удачния начин-КАК МОЖЕ ДА ИМА ДОБЪР НАЧИН ЗА САМОУБИИСТВО?!?!?!?!?Излез по най-бързия начин от детската си депресия,дано имаш добри приятели :-x