PDA

View Full Version : ядене през нощта!!!!???



teameous
02-29-2008, 12:53
Много ще се радвам ако някои може да ми каже какво бих хапвал през нощта за да мога да кача маса защото знам че когато се яде на всеки 2-3 часа и през деня и през нощта се качва маса ест като тренирам ще стане мускулна маса :D .Ако има някои по навътре в нещата и да знае със СИГУРНОСТ нека драсне някой ред.Благодаря предварително :grin:

MakeMeLaugh
02-29-2008, 13:16
Пий бирена мая, да видиш как ше ти се отвори апетит и прочиства кръвта също ;)
Ами късно вечерно време по-добре не яж, щото то се качва на мазнина и ше станеш кюфтенце... ;)
2-3 часа преди да легнеш по-добре не яж. Тогава се пият аминокиселините (суроватъчните) и те те надуват, споко ;)

teameous
02-29-2008, 13:24
батка гледал клипчета с Димитър Димитров, в които той говори че яде и през ноща за да качва маса,но за жалост така и не стана въпрос какво яде през ноща.

vamp
02-29-2008, 13:41
Деца,култоризмът е наука,не се занимавай да правите неща,които не разбирате или сте чули от някой си...

MakeMeLaugh
02-29-2008, 13:52
батка гледал клипчета с Димитър Димитров, в които той говори че яде и през ноща за да качва маса,но за жалост така и не стана въпрос какво яде през ноща.
Батка, ти да не мислиш, че той яде обикновени храни.
Те си правят протеинови диети и т.н. ;)

bulgarche
02-29-2008, 15:54
Месо...с грозде, ягоди и череши и да преяждаш освен да олекваш...друго няма да стане 8-)

tqnko1
03-01-2008, 02:57
Деца,култоризмът е наука,не се занимавай да правите неща,които не разбирате или сте чули от някой си...
+1 1 да пр1дне другите направо се усират около него :-o

apfan
03-02-2008, 21:25
Много ще се радвам ако някои може да ми каже какво бих хапвал през нощта за да мога да кача маса защото знам че когато се яде на всеки 2-3 часа и през деня и през нощта се качва маса ест като тренирам ще стане мускулна маса :D .Ако има някои по навътре в нещата и да знае със СИГУРНОСТ нека драсне някой ред.Благодаря предварително :grin:
Абе не прекалявай с тва ядене.. онази нощ станах от леглото да се наям, че бях огладнял и повръщах сутринта :-D

LadyCarameL
03-07-2008, 15:22
Ъъъъ..чувала съм че през нощта не е хубаво да ядеш,защото няма как да изгориш калорийте..или нещо такова 8-) Но в твоя случай .. ;)

Alcohooligan
03-07-2008, 18:17
Много ще се радвам ако някои може да ми каже какво бих хапвал през нощта за да мога да кача маса защото знам че когато се яде на всеки 2-3 часа и през деня и през нощта се качва маса ест като тренирам ще стане мускулна маса :D .Ако има някои по навътре в нещата и да знае със СИГУРНОСТ нека драсне някой ред.Благодаря предварително :grin:

ти тъп ли си ?! ше ставаш през 3 часа през нощта за да ядеш... :D

преди лягане трябва да ядеш бавен въглехидрат, така докато спиш храната ще се усвоява...

NSDAP
03-09-2008, 17:05
Ориз или картофи и месо.....това е за нощната закуска в основен период

bub4eto_933
03-13-2008, 04:49
хахаха...лудница :razz:

prettyIdeath
03-14-2008, 11:14
Не е хубаво да се яде преди да легнеш ! Трупай маса по друг начин.