PDA

View Full Version : Барби или...?



November
02-29-2008, 13:57
Така...чудех се по какви момичета си падат повечето момчета от форума...
Та реших да пусна тема и да разбера...
Кои ли момичета ще "победят"? 8)
А и я пускам също и защото ми казаха,че ако искам да ме харесват момчетата,трябва да си променя имиджа,т.е. да стана Барби,а аз нямам такова намерение....тъй че казвайте си мението... :)

November
02-29-2008, 14:08
Аз нямах предвид някоя мъжкарана... :(
Просто небрежно облечено момиче... :-D

SINDEL
02-29-2008, 14:09
^
Аз съм моми4е с кецове и широки панталони, благодаря много [-(
Мисля да се засегна дълбоко и да по4на да страдам :(

RAWRRR
02-29-2008, 14:11
При условие,че са еднакво умни,бих избрала Барби.

OtherDimension
02-29-2008, 14:11
авторката може и да е по-безпристрастна ;)

DevilWish
02-29-2008, 14:11
He ,c1M Момче ,но според мен няма голямо значение външният вид ;)

Seducti0n
02-29-2008, 14:13
При условие,че са еднакво умни,бих избрала Барби.

Аз съм на същото мнение. :)

November
02-29-2008, 14:15
авторката може и да е по-безпристрастна ;)

Съжалявам,ако се е получило така... :-D

Seducti0n
02-29-2008, 14:22
Звездичке, какъв е смисълът да съжаляваш.Ти си смъкната, кефиш се на кецове и по-шорики дрешки.Нормално е да си защитаваш своя вкус.Аз лично предпочитам барбита, но не празноглави.Просто всеки си има различни възгледи, както към облеклото така и към всичко останало. :)

Blacklisted
02-29-2008, 14:22
по хубавата :)

Sisqta
02-29-2008, 14:23
барби.. 8)

MakeMeLaugh
02-29-2008, 14:24
По принцип първата винаги предизвиква повече интерес ;)

А дали да станеш барби.. просто стани готина и точна мацка.
Тия надути смотани барбита стават само за гледане или ако се върже за една нощ и нищо повече. Въздухарки им се вика.

Сега ако попиташ, коя бих заговорил и бих се опитал да сваля - във второто момиче ;)

Като гледам не си характер тип барби.. така, че не се опитвай да ставаш. Пък и ще е смешно да се правиш на някое която не си ;)

Сега отново прочети втория ред :)

DisciplineAndOrder
02-29-2008, 14:26
зависи от умствения багаж

MakeMeLaugh
02-29-2008, 14:30
Ааа сега видях, че става дума за широки панталони тип парашутки може би, кецове, и може би както винаги някви гривни, пиърсинги и черен грим....
БЛАХ, много са ми странни тия женски... и изобщо не ме привличат грам, ама грам..
Не искам да обидя никой..

Забелязвам, че общността почна да се дели на барбита/фалшиви емо-та, метъли и скейтъри/скейтърско облекло поне.

Къде са нормалните бре :shock:

Аз предпочитам, усмиханти, точни и готини момичета. Относно темата за облеклото - нормално/готино облечени, с вкус и т.н., ся лятото тук-там лека голотийка (е не тип курволяк де).

Никакви метали, скейтърски широки истории и т.н., че и фешъните ме дразнят с тия позьосртва даже..

November
02-29-2008, 14:32
Звездичке, какъв е смисълът да съжаляваш.Ти си смъкната, кефиш се на кецове и по-шорики дрешки.Нормално е да си защитаваш своя вкус.Аз лично предпочитам барбита, но не празноглави.Просто всеки си има различни възгледи, както към облеклото така и към всичко останало. :)

Ами...всъщност не точно...искам да кажа,че не винаги нося такива дрехи...даже като се замисля,нямам кецове,нито широки панталони..просто ми беше интересно...но не съм и първия тип... :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-29-2008, 14:38
небрежен стил ... барбитата не ги бръсна за хора ... от познанствата си 100% от тях са дебилни и тъпи

RAWRRR
02-29-2008, 15:06
По принцип първата винаги предизвиква повече интерес ;)

А дали да станеш барби.. просто стани готина и точна мацка.
Тия надути смотани барбита стават само за гледане или ако се върже за една нощ и нищо повече. Въздухарки им се вика.

Сега ако попиташ, коя бих заговорил и бих се опитал да сваля - във второто момиче ;)

Като гледам не си характер тип барби.. така, че не се опитвай да ставаш. Пък и ще е смешно да се правиш на някое която не си ;)

Сега отново прочети втория ред :)

Ти си принцеска на предразсъдъците..

RoyTheReaper
02-29-2008, 15:15
Какво значение имат дрехите? Нали в края на краищата трябва да остане без тях? :lol:

lLady_MooN_RaiN
02-29-2008, 16:25
А защо момичето не може да се облича според случая и настроението си?

Disrespect
02-29-2008, 16:44
Какво значение имат дрехите? Нали в края на краищата трябва да остане без тях? :lol:

а, де...

а 'умствения багаж' няма да ме интересува след като само минава покрай мене...аз няма да й гледам главата с рентген, а ще й гледам други неща..

:oops:

ЕPu
02-29-2008, 16:52
ееемиии аз не си падам по момичета хах следователно рядко се случва да гледам някоя мацка.
Трябва да е готина в лицето, за да ми привлече вниманието, ако ми харесат чертите на лицето й и косата, тогава зяпам и дрехите.
Като цяло вече момичетата с кецове станаха повече от накипрените момичета с токчета => по-ми се набиват на очи тип 'барби' (баси класификацията)

bEbsI
02-29-2008, 17:19
Значи аз просто не влизам в "категорийте" :-o . Не ходя с деколте до пъпа и не обичам широки панталони,но не си падам много и по поли.Тоест нормално облечено момиче.Жалко,че не съм в ничия категория. :-D

Boot
02-29-2008, 17:31
Какво значение имат дрехите? Нали в края на краищата трябва да остане без тях? :lol:

а, де...

а 'умствения багаж' няма да ме интересува след като само минава покрай мене...аз няма да й гледам главата с рентген, а ще й гледам други неща..

:oops:

проличаха си добрите мъже. Одобрявам. ;-)

Lunatic-
02-29-2008, 17:46
Pyrvata est
i ne vijdam kakvo obshto ima umstveniq bagaj s edno razminavane na ulicata...

find_m3
02-29-2008, 17:47
Абе за момичетата сте много строги ,ама ако темата беше за момчета резултата щеше да е на 100% за смъкнатите :D

summergir1
02-29-2008, 17:56
аз съм момиче, но ако бях момче щях да се заглеждам по барбитата, много ясно, защото тия смъкнатите не се виждат от дрехи 8-)

HePeAJIeH
02-29-2008, 18:04
Някое момиче с кецове,готини дрешки,т.е. широки панталони,може и тесни,спортно облечено или небражно...


Рядко срещани са такива момичета...поне в моя град.На "барбита" съм се нагледал...училището ни гъмжи от такива и са ми дошли до гуша

InitialD
02-29-2008, 19:06
Нито един от двата вида! ... :?

MakeMeLaugh
02-29-2008, 21:54
По принцип първата винаги предизвиква повече интерес ;)

А дали да станеш барби.. просто стани готина и точна мацка.
Тия надути смотани барбита стават само за гледане или ако се върже за една нощ и нищо повече. Въздухарки им се вика.

Сега ако попиташ, коя бих заговорил и бих се опитал да сваля - във второто момиче ;)

Като гледам не си характер тип барби.. така, че не се опитвай да ставаш. Пък и ще е смешно да се правиш на някое която не си ;)

Сега отново прочети втория ред :)

Ти си принцеска на предразсъдъците..
Айде викам да си замълчиш, а ;)

Barbie
02-29-2008, 23:17
Не разбирам защо трябва да е с големи цици и дълга коса. *мисли усърдно и напрегнато*

Кое момиче на 18 примерно си е сложило вече силикон? Пък и хубавите къси прически са страшно секси.

Та, с две думи, въпреки че съм девойка, определено бих и се заглеждам по хубави женствени жени по улиците. Ако едно момиче съумява да бъде женствено в смъкнати гащи и кецове - чудесно, най-вероятно ще ми направи впечатление. Виждала съм подобни доста секси момичета.

Но имайки предвид, че аз самата от токчетата не съм слизала вече 4-5 години, уважавам пищните деколтета и имам цял гардероб с къси поли, нормално е да се заглеждам по себеподобни.

Ако ти самата се чувстваш добре и се харесваш в това, в което си облечена, значи не е необходимо да променяш каквото и да е било в себе си. Определено едно чаровно момиче, си остава чаровно, както в дънки, така и в бална рокля.

psychopath
02-29-2008, 23:23
некоя черна перла по пътя София-Варна 8)

teenkopele
03-01-2008, 05:23
...и по двете...но по 2-та повече. :)

BioX
03-01-2008, 06:37
Някое момиче с кецове,готини дрешки,т.е. широки панталони,може и тесни,спортно облечено или небражно...


Рядко срещани са такива момичета...поне в моя град.На "барбита" съм се нагледал...училището ни гъмжи от такива и са ми дошли до гуша
+1
samo az deto sam se nagledal i na emo pozior4eta v moito daskalo :)

November
03-01-2008, 09:00
Някое момиче с кецове,готини дрешки,т.е. широки панталони,може и тесни,спортно облечено или небражно...


Рядко срещани са такива момичета...поне в моя град.На "барбита" съм се нагледал...училището ни гъмжи от такива и са ми дошли до гуша


Именно..и в моя е така и затова попитах,защото ми писна от еднаквостта...и за едните и за другите се отнася!!!
Аз не съм нито от първия,нито от втория тип момичета...Тъй че не ме грее... :D

TasteOfSin
03-01-2008, 11:25
Ми не съм момче,но ще отговоря. Според мен по-голямата част от момчетата биха предпочели златната среда. Както и да е облечено едно момиче то не трябва да губи своята женственост. Момичетата тип барби определено привличат вниманието,но само за момента. Колко момчета биха се замислили да имат други взаимоотношения с нея,освен сексуални?Пък и не е необходимо момичетата да носят ултра къси поли, големи деколтета и високи токчета, за да изглеждат добре.Но момиче с кецове и смъкнати дънки рядко буди първоначален интерес.Да някои може да се обидят от казаното, но това съм забелязала. Както каза Barbie чаровното момиче си остава такова,каквото и да облече. Ако се чувстваш добре в кожата си, с каквото и да си облечена ще привлечеш вниманието. Сексапила не се крие в дрехите,а в излъчването :)

Pedigree
03-01-2008, 11:30
Ам,аз не съм момче,ама ще си изкажа мнението.
Бих се загледала и по двете.Не е важно дали си с пола,или смъкнати панталони.Може тази с полата да не излежда толкова добре,колкото тази със смъкнатите панталони или обратното.А и дрехите не са чаааак толкова важен елемент.

nixx
03-01-2008, 11:34
Е и аз съм женска...уж (: Но ще се изкажа...
Първо гледам лицето на човек. Винаги когато имам възможност разбира се. Ако не ем грабне с нещо-не продължавам нататък...
Колкото и да разочаровам някои момиченца...еми заглеждам се по-скоро по барбита. Защо точно и аз не знам, имайки предвид, че изглеждма по противоположния начин...Както и да е. Всичко е въпрос на излъчване и красота. Това е.

HexGirl
03-01-2008, 12:20
hahahah az sam momi4e no ako bqh mom4e bih se zagledala po ne6to dota po razli4no ot nekoe praznoglavo barbi ili po nqkoq smuknata 6teh da se zagledam po momi4e s ne6to po ednoli4no i razli4no v vun6niq si vid ako taka moga da se izrazq (vs az sam qko smuknata no tova sa podrobnosti 8-) )

RoyTheReaper
03-01-2008, 13:15
Някое момиче с кецове,готини дрешки,т.е. широки панталони,може и тесни,спортно облечено или небражно...


Рядко срещани са такива момичета...поне в моя град.На "барбита" съм се нагледал...училището ни гъмжи от такива и са ми дошли до гуша


Именно..и в моя е така и затова попитах,защото ми писна от еднаквостта...

Ми ходи гола тогава. :-P :lol:

FelisDirus
03-01-2008, 13:37
Не разбирам защо трябва да е с големи цици и дълга коса. *мисли усърдно и напрегнато*

Кое момиче на 18 примерно си е сложило вече силикон? Пък и хубавите къси прически са страшно секси.

Та, с две думи, въпреки че съм девойка, определено бих и се заглеждам по хубави женствени жени по улиците. Ако едно момиче съумява да бъде женствено в смъкнати гащи и кецове - чудесно, най-вероятно ще ми направи впечатление. Виждала съм подобни доста секси момичета.

Но имайки предвид, че аз самата от токчетата не съм слизала вече 4-5 години, уважавам пищните деколтета и имам цял гардероб с къси поли, нормално е да се заглеждам по себеподобни.

Ако ти самата се чувстваш добре и се харесваш в това, в което си облечена, значи не е необходимо да променяш каквото и да е било в себе си. Определено едно чаровно момиче, си остава чаровно, както в дънки, така и в бална рокля.

Напълно съм съгласна с Барби за пореден път. :) Същото се отнася и за мен.

dan4ety
03-01-2008, 15:07
Момиче съм, но по улиците като видя някоя с пола 1 педя, деколтето да е до земята, я гледам странно (и повечето пъти облечените така забелязват как ги гледам :D ) и не разбирам, защо се облича така. Като видя някоя съвсем смъкната, със широк панталон, широка тениска пак гледам странно и отново не разбирам защо се облича така. Имам приятелки и от двата типа. И тях ги гледам странно :D Разбирам едно момиче да е женствено, но, според мен, да показва почти всяка част от тялото си не е женствено, а ку*венско...

sherry
03-01-2008, 15:32
Малко е тесногръдо да определяме кои са по-хубави - Барбитата или другите.
Виждала съм красиви момичета, които са коренно различни като стил една от друга. Хубавото си е хубаво! Както и да го облечеш, каквото и да му сложиш, забелязва се. Иначе ествествено, че по-елегантно облеченото момиче повече радва окото, но някои бъркат красивото с вулгарното. Харесвам Барбирата, но ако имат достатъчно умствен багаж, че иначе очарованието от външността им се губи веднага щом им чуеш членоразделното пелтечене или им видиш надутия поглед.

Devilsplaymate
03-01-2008, 16:30
С каквото и да е облечено момичето, не може ли да си кажеш две думи с него... не ми го хвали.

SuNsEt
03-01-2008, 16:38
:-o ...Явно му отдавате голямо зна4ение на облеклото... :? Как мразя,когато гледат само външността... :o

Axel_f
03-02-2008, 07:57
Абе то хубавото си е хубаво, обаче има и значение (поне според мен) какво е облеклото, какъв е гримът и тн. Аз съм момиче, но това не ми пречи да се заглеждам по някоя красавица, която минава по улицата 8-) Даже мисля, че момичетата обръщат много по-голямо внимание на външността на Евите, било то, за да коментират или да завиждат, или просто да преценят конкуренцията :D

По темата - преди 2-3 години много се кефех на смъкнатия стил, кецовете и разни плетени гривнички и герданчета, но вече не. Е нося си от време на време старите кецки, ама защото са ми супер удобни :)
Иначе вече се старая да си купувам по-елегантни дрехи, обувки с токчета и тн., като мине някоя наконтена мадама с 10 см токчета и с коса до кръста по Витошка - ест, че ще я загледам.

B3B0K
03-02-2008, 08:17
Абе за момичетата сте много строги ,ама ако темата беше за момчета резултата щеше да е на 100% за смъкнатите :Dto drugoto ne sa maje bee :-x na barbie maja i ken li se kazva6e ? :-D

Felis_Dirus
03-02-2008, 12:28
Абе за момичетата сте много строги ,ама ако темата беше за момчета резултата щеше да е на 100% за смъкнатите :Dto drugoto ne sa maje bee :-x na barbie maja i ken li se kazva6e ? :-D


"Смъкнат" мъж?! Отврат... :?

mulgore
03-02-2008, 12:36
Абе за момичетата сте много строги ,ама ако темата беше за момчета резултата щеше да е на 100% за смъкнатите :Dto drugoto ne sa maje bee :-x na barbie maja i ken li se kazva6e ? :-D


"Смъкнат" мъж?! Отврат... :?
:smt007 :smt007 Как отврат?!?! :-D

Felis_Dirus
03-02-2008, 12:37
О, не, съжалявам, не искам да обидя никого, но не мога да го приема това нито за една жена, нито за мъж. Винаги съм била привърженичка на стилното и елегантно облекло, макар и да звучи малко тривиално.

mulgore
03-02-2008, 12:50
Аха ясно :]

nencuHka
03-02-2008, 13:26
И аз не съм момче..ама ако бях - барби .. :( :-o

tohsaka_
03-02-2008, 17:43
абе не мога да разбера защо момчетата отдават такова голямо значение на облеклото. Аз лично ако бях момче бих предпочела да опозная човека до есбе си, някои хора като видят някой да мине до тях и вече са с някакви предрасъдъци! :shock: Аз лично съм смесица от почти всички стилове, т.е. със себе си и имам много приятели момчета. колкото до барбитата и до метъли и подобни, нагледала със се на всякакъв вид и всички са ми до гуша, особено тези, които се опитват да се харесват.... нека всеки бъде това което е, за всеки се намира подходящ човек. :)

Jery
03-02-2008, 18:00
Зависи от обстоятествата.Но бих предпочел вторият вид не като външност а просто характера на такива момичета ми допада повече от колкото на някой въздухарки (неискам да обидя никого).

Lestat357
03-02-2008, 18:08
OFF/


"Смъкнат" мъж?! Отврат... :?

А (мнението ти за) Интернет–тролството и форумната хамелеонщина? Последното го разбирай като едновременното, но не особено умело писане от повече от един акаунт в даден форум, било то официално позволено според правилата му или не. :oops:

ПО ТЕМАТА/

Според зависи, но не твърде-Барби.)) 8-) 8) Иначе - заглеждал съм се по какво ли не на улицата. Бавно, но сигурно всеки открива себе си, дори (и) лутайки се. :-o (self-ironic smiley)

Честита Баба Марта на всички!

Blacklisted
03-02-2008, 18:32
Смъкнатите са баси помярите,
освен ако на задника им не пише "Eat Shit" :smt060

Sevt
03-02-2008, 20:05
100% Анти Барби !

lovetanya
03-02-2008, 20:39
Значи аз не съм момче, но чесно казано не разбирам защо толкова мног ови интересува стила на един човек...Аз не съм нито един от двата стила, нито смъкната, нито барби...Аз съм такава смесица от стилове че за ква ли не ме мислят, пънк, барби (понякога), емо (ужас, не се убиждайте)... :?

mhmhmhmhm
03-02-2008, 20:41
^много ми е интересно как ще те помислят хем заа пънкарка,хем за барби,хем за емо...

HexGirl
03-02-2008, 20:45
^много ми е интересно как ще те помислят хем заа пънкарка,хем за барби,хем за емо...
ponqtieto za stil v na6i dni e tolkova razmito a puk i horata s svoeto neznanie go pravqt o6te po obarkano zatva koito kakto iska da se obli4a ne mi puka vajnoto e sam da se haresva6

lovetanya
03-02-2008, 21:00
^много ми е интересно как ще те помислят хем заа пънкарка,хем за барби,хем за емо...


Ами както казах имам много странен стил...но не ме мисля за пънкарка, барби и емо едновременно...всеки ден различно...Оф никой не разбира май че имам собствен стил... :-o

Felis_Dirus
03-02-2008, 21:22
OFF/


"Смъкнат" мъж?! Отврат... :?

А (мнението ти за) Интернет–тролството и форумната хамелеонщина? Последното го разбирай като едновременното, но не особено умело писане от повече от един акаунт в даден форум, било то официално позволено според правилата му или не. :oops:



А ако приемем, че не съм искала да се прикривам и умишлено не променям стила на писане и начина на изказване?

Ако искаш да водим диалози - знаеш скайпа ми, лс-та също има, тук не е мястото.

Decu
03-03-2008, 08:44
То да зависеше само от дрехите..
Дори и да е с най-убийствените /кой каквито харесва/, а е грозноватичка едва ли някой ще я забележи (:
Иначе аз лично повече се заглеждам по втория тип :)

Gothique♫
03-03-2008, 10:14
Вие ме застреляхте,има доста момичета които са с кецове,широки панталони и пр и пак си приличат ма барбита защото са си с външна красота,а повечето барбита се гримирват така за да приличат на барбита :)

Jeuelle
03-03-2008, 10:40
E e e e e....

Не успях да разбера , защо така упорито лепвате етикета "тъпи и прости" на всички момичета които се обличат по предизвикателно.

Аз лично , ако бях момче , със сигурност щях да се загледам по секси облечените момичета.
Не ми харесва разпуснатия стил. Особено пък за момиче ..... черна тениска на някоя метъл група и черен изсулен панталон - уау каква женственост.

mulgore
03-03-2008, 10:53
Ако бях момче бих се загледала по втория тип..
Вярно такива момичета/към каквито спадам и аз/ не са особено женствени,но пък си ги кефи този стил..
Както и да е.Бих се загледала и по барбито стига да има мозък..
С две думи не ме бърка каква е на външен вид ми да има акъл..

TellMeYourName
03-03-2008, 10:56
Само не ми е ясно как ще определите дали даден човек има мозък само като мине покрай вас :lol:

mulgore
03-03-2008, 11:00
:lol:
И тва е вярно..ми ще се запознаеме.. :D

RoyTheReaper
03-03-2008, 11:42
Вие сте на кафево. Кой ви говори за акъл?!


По какви момичета бихте се загледали,ако минат покрай вас?

Тук става въпрос за чисто визуалната страна на нещата. :-D

vampiretion
03-15-2008, 23:29
az sum momi4e i vun6niq vid ne bi trqbvalo da ima zna4enie.Spored men trqq da se gleda tova v glavata i surceto na 4oveka :smt008

RottenFlesh
03-16-2008, 08:49
Кой квот и да говори смъкнати руулз