PDA

View Full Version : ак0 твърдиш, че имаш приятели



inSane_baby
02-29-2008, 14:59
Много би могло да се филосовства над въпроса за приятелството. Мисля,че във тийнейджърски форум е излишно, а и едва ли някой би се наел. Та днес сериозно се замислих над въпроса дали имам истински фр. Да, имам. Мислех, че те са три, а се оказаха 2. Как ли? Едното от момичетата днес излязахме на кафе с нея и още едно момиче. Като цяло и трите сме мн весели и обичаме да се шегуваме, тази моя уж най-добра приятелка (да я наречем деси) беше малко по консервативна. Майка и и баща й имат фирма и тя не би могла да се оплаче от липса на нещо. Та... (тя твърди,че го обича) Днес преди да отидем на кафе се спряхме в аптеката, другото момиче да си вземе презервативи. (за кратко ще я нар. Ани) Та въпросните ми "приятелки" решиха да си вземат бебешки биберони и да ходят с тях по улицата. реших, че се шегуват, но го направиха. отидохме на кафе. Те се смееха, СМУЧЕХА БИБЕРОН В КАФЕТО и буквално се излагаха. Опитах се да ги спра с думи от рода на "Глупаво е" "да не сте пети клас да се радвате на теа глупости" "излагате се" ,но не успях... Е, след кафето (по време на което те не извадиха бибероните от устата си), ядосах се и си тръгнах. Единственото нещо, което чух, беше "недей де". и останах. Уж нямаше вече да ги смучат. ОК... Не бях особено весела, по скоро мълчалива, тъй като и те не ми обръщаха особено внимание. От време на време казвах нешо, колкото и сериознои да беше то, те се смееха. Накрая бяхме близо до нас, казах аз си отивам и си тръгнах. Дори не получих отговор. Опитвам се да не ми пука, но това бяха хора, които смятах за приятелки. Особено Деси. Която пък отчаяно се опитваше постояно да е център на вниамние, мислейки, е на момчетата няма да им омръзне държанието и на абсолутна... ух незнам защо пиша тук, с риск някоя от тях да прочете и да си навлека неприятности.. но... просто ме разочарова Деси, и не за пръв път.

UnaBletoLoVeU
02-29-2008, 15:30
О.о :D Сещам се, че 1 път бях в сходна на твоята ситуация. Бях с най-добрата ми приятелка и момиче от стария ни клас, която също много обичам. Те се бяха разлигавили, а на мен ми беше няк'во сдухано и ми писна да се лигавят и да се смеят на всичко, което говорех, което за мен си беше много сериозно и си тръгнах. Те казаха само едно "ай бе..пф много се сърдиш" и си продължиха. Беше ми аааадски гадно. Мислех си дали наистина имам приятелки щом като тези най-добрите ми бяха направили така, но беше моментно. Знам колко много са правили за мен и, че наистина трябва да не се засягам толкова лесно. :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-29-2008, 16:02
и само по това съдиш че не са ти приятелки?! това е единичен случаи.. както ти казаха било им е лигаво :) не ти ли се е случвало?! пък и нищо не са ти казали като си си заминала може да не са били в настроение... не съди хората заради 1та случка.. нима ще позволиш нещо такова да задраска приятелството ви?! :) аиде ще се опраите мисли позитивно :Р