PDA

View Full Version : Funky



Първокласник
02-29-2008, 19:04
От Мюзик Айдъл.Какво мислите за него?На мен ми харесва, че понякога казва каквото мисли, но понякога ужасно прекалява и се държи гадно.А вие как мислите?

DjBaloon
02-29-2008, 19:05
В целта си да бъде оригинален се престарава и на моменти е смешен

TellMeYourName
02-29-2008, 19:08
Не мисля, че целта му е да бъде оригинален :)

Black_Fyed_Peas
02-29-2008, 19:12
Не мисля, че целта му е да бъде оригинален :) ammmmm kakva my e togaa celta :-o 6toto e yjasno brytalen i se starae da e centar na vnimanieto :)

DjBaloon
02-29-2008, 19:12
Не мисля, че целта му е да бъде оригинален :)

Само първата част на изречението ти е правилна,другата отпада :)

darla
02-29-2008, 19:12
според мен е СУПЕРРРР идиот....забелязвам,4е оценява и дава "ДА" на металите и рокерите,а останалите да си го хакат в 4овката...мен ли4но ме дразни,6тото простотивта му излиза 4ак през у6ите!

ioancheto
02-29-2008, 19:16
Дебел Кретен...стига ли :D

TellMeYourName
02-29-2008, 19:18
Тук ще си затрая ;)

Nik4o_Spain
02-29-2008, 19:28
Дебел Кретен...стига ли :D





Tova mnenie e idqlno :) ne 4e znam koi e debeliq kreten :o

AliceSw
02-29-2008, 19:29
на него (и не само де) България дължи концертите на най-известните изпълнители в света, тва му го оценявам на 100%


иначе е леко смешен...не може мъж с фес и тениска да се кара на момиче, дошло по дънки, че все едно отивала до магазина

eclipseee
02-29-2008, 19:32
Просто прекалява...

monkata93
02-29-2008, 19:35
Ами според мен човека си казва каквото мисли.Това е хубаво качество, но при неговия случай...върви и със грубостта :?

mulgore
02-29-2008, 19:41
на него (и не само де) България дължи концертите на най-известните изпълнители в света, тва му го оценявам на 100%


иначе е леко смешен...не може мъж с фес и тениска да се кара на момиче, дошло по дънки, че все едно отивала до магазина
Подкрепям това момиче..

EJI4eTy
02-29-2008, 19:45
казва истината в очите ...

PuhkaFelka
02-29-2008, 19:47
Охх.. доста грубо се държи с някои .. понякога ми става смешен..

KiFy
02-29-2008, 20:00
Фънки си е пълен пич.. както каза alice sw, на него се дължат доста концерти в България.. :wink: . Директен е - затова не го приемате много много.. но тая година само 18 ще се кандидатират, не 40, просто не може сулю и пулю там на финала.. айде моля ви се :D :D . То какви музикални инвалиди има.. как не ги е срам да ходат на кастинги не знам.. Те и другите от журито също го мислят това, даже са го и казвали, ама то като им минат сумати народ за 1 ден, няма как да не си излее нервите човека на някой, който не трябва и на кастинг да бъде даже.. :D

sweet_baby_cool
02-29-2008, 20:04
Toi ne trqbva da se darji taka s horata. te sa preodoleli sceni4nata treska i zastavat pred kamera da peqt izmislqt par4eta s zabavlqva6t tekst i imat dobra viziq i t.n. a kakvo polu4avat v zamqna - "sega razbrah za6to koraba Titanik e potanal" ili NE ili pak nqkaki takiva emi ne e 4estno

ProstoAz
02-29-2008, 21:37
Изключително груб, нагъл, простоват... всъщност чист простак. Недодялан, несъобразителен, държащ се абсолютно първосигнално и не на място. Това мъж ли е, бе? С тоя език как не си е изял боя някъде, ей това не ми става ясно! Иначе коя жена ще го търпи такъв? Не ми се мисли... мани, бегай...

ArTanDra
02-29-2008, 21:50
Кое му е на него "казването в очите" да , че казва на едно момче, което е към 80 кг , че е дебело , а той всъщност е по - голяма свиня и от него? Как може да обсъжда визия като отива на кастинг и е жури с тениски и някакви спорти панталони.. Или като чуе народна песен изобщо да не я слуша, защото не му допада като стил и не може да определи дали човека отсреща може да пее или не ? Извинявам се .. ок изпушвал като му минели 92310923 идиота, които не могат да пеят , а защо се е съгласил да бъде жури ? Трябвало е да знае какво ще го очаква предполага се , че ще има музикални инвалиди и като не може да си сдържи отрицателните емоции го обявявам за пълен простак , такива добитъци не са нужни на държавата ни!

psychopath
02-29-2008, 22:30
според мен е СУПЕРРРР идиот....забелязвам,4е оценява и дава "ДА" на металите и рокерите,а останалите да си го хакат в 4овката...мен ли4но ме дразни,6тото простотивта му излиза 4ак през у6ите!Все пак има и различни стилове от поп и чалга :)

izmislenata
02-29-2008, 22:34
Казвал директно-ХаХа,айде бе. Не можело всеки да достигне до финала-е ,това е ясно! Но тоава ли е начина,по дяволите!? Все пак е жури-трябва да спазва някакви норми. И много правилно-ако не е искал да слуша 6789 идиота на ден,да не е ставал жури в крайна сметка. Не мисля,че тези хора,които трябва да преценяват отсрещните се нуждаят от индивид като тоя. В крайна сметка може да има всякакви и категорично има големи смешки сред явяващите се,но ако Мusic Idol е създаден,за да се ебават с хората,не мисля,че има някакво бъдеще...Доста на ниско ниво се изказва тоя,да не говорим,че няма никаква представа от музика,даже не знам откъде се е взел! Аз съм на мнение-когато човек не е достатъчно компетентен,няма право да се изказва-да не говорим,че този при положение,че си няма представа от музика,какво прави там?! Толкова груб и изпростял селяк е,а вие ми говорите,че говорел директно..директно-да бе да,кой е той,че да нарежда хората и то за облеклото им или нещо друго!? Ами че аз ако застана там ще го направя на пух и прах,бе! Той само като си отвори устата става за смях,какво остава по-нататък?! Т'ва да не е Fashion Idle тука,че някъв селяк ще се превъзнася и ще се пише за много вещ,като няма и най-бегла представа от ЦЕЛТА на това предаване!? Ако е Fashion Idle,ок,ама не мисля,че е...Абе с 1 дума за нищо не става тоя! Лично мнение! Не го знам с кво се е доказал в живота,ама категорично 1 от основните причини да не се явя на кастинг е,че не бих допуснала подобна свиня да ме нарежда така..а би го направил не,защото не мога да пея или защото бих се облякла зле,а защото той самия е тъп! Не е само той в журито,но тва жури като цяло много ме разочарова, не мисля,че е подходящо,но...както и да е. Не,Фънки не е пич-той е шибаняк и не разбира от идеята на предаването..което е най-важното!

Pedigree
03-01-2008, 06:59
На мен ми допада.Пич е.Да,на моменти прекалява и се държи супер грубо с някои,но трябва твърда ръка.Не може някаква там да отиде със самочувствие до тополите,а да грачи като гарга. :)

EJI4eTy
03-01-2008, 07:20
ами че то половината са отишли да се гаврят - т.е. да се правят на интересни докато цяла България ги гледа ... а другите просто не могат да пеят ... е от всички тия ще останат само 18 ........ относно онова дебелото момче ... ами фънки го изгони щото това Music Idol все пак е и за визия , а и без друго не можеше да пее .

DisciplineAndOrder
03-01-2008, 07:43
На мен ми допада.Пич е.Да,на моменти прекалява и се държи супер грубо с някои,но трябва твърда ръка.Не може някаква там да отиде със самочувствие до тополите,а да грачи като гарга. :)

с грубостта си той ги стимулира

pampers
03-01-2008, 13:08
мазен селски олигофрен... 8) :D :D

zvezdichka777
03-01-2008, 13:34
Фънки е най-тъпото същество което съм виждала ... заяжда се абсолютно със всеки и ме дразни до ента степенн ... толкова е самоуверен и мисли че е прав за всичко,намира само косурите на участниците и им смачква самочувствието .. адски противен е ... да си яде ... *** ушите :D :D :D

elitututu
03-01-2008, 14:10
izbiva si kompleksite 4e e debel vyrhu u4astnicite :o

didivid
03-03-2008, 18:01
Според мен той си въобразява (не казвам мисли, защото мисля, че той не може така :D ) че е интересен, пред колегите си, пред водещите, пред кандидатите, пред зрителите! Поправка, тъпако! Не си интересен! :lol: Знае само да обижда, да псува и... абе идиот пълен!

RoyTheReaper
03-03-2008, 19:46
Според мен няма нищо лошо в това, че е по-прям. Иначе може да се види, че оценява доста обективно и винаги когато трябва да каже "да" го казва. Дори по-често отколкото трябва.

TheMaggie
03-03-2008, 19:50
Според брат ми е педерас :lol: (брат ми е на 8)..Аз лично не го намирам нито за забавен,нито за оригинален...абе не ми харесва! :?

unfix
03-03-2008, 19:51
funky rlz , esil diuran li kva e - tq e nai-typata kurva

SuNsEt
03-03-2008, 21:34
Тряяше да направиш и анкета...Нищо :D
Фънки е супер як човек!Който не разбира Фънки,не разбира от музика :P

GreenFairy
03-04-2008, 13:29
мен ме радва, искрен е, ако не друго... не му пука какво ще кажат хората... наистина става гаден отвреме навреме, но все пак някой трябва да им каже на хората че не стават...

*Believe_In_Me*
03-05-2008, 19:16
Оо пич отвсякъде е Фънки.Харесва ми това,че не му пука от нищо,казва си нещата направо без заобиколки,супер прям човек.Но все пак има една граница,която не трябва да се преминава.Надявам се да бъде малко по тактичен към хората.Поставям се на тяхно място и никак няма да ми е приятно да ме обижда и тн,но наистина някой път истината е за предпочитане дори и болезнена.

cold_arrow
03-05-2008, 19:24
Фънки е един голям идиот само как каза на едно момче че е дебело и нестава и когато на 1 момиче и казаха че катерино моме не е подходяша пфф бе мн е туп тоя и само как отрязаха господина ми по музика пффф идиот е тоя фънки