PDA

View Full Version : Татус въпрос



FreakyJack
02-29-2008, 18:18
Здравейте значи не искам да си правя истински татус според мен тва е мноо тъпо нещо моля да не се обиждат тези който имат или възнамеряват да си правят та искам да ви попитам чувал съм за такива дето се лепят и изглеждат като истински и траят неколко месеца (от къде мога да си купя такива?) а също така и татуси който се рисуват мисля че му викат бодиарт но незнам къде се правят.

Nik4o_Spain
02-29-2008, 18:44
Ami da ti kaja .... traqt UJ mnogo vreme no imam mnogo priqteli i maika mi skoro si napravi i nikoga ne traqt pove4e ot 1 sedmica ako 6te leplivi risuvani i kakvito i da e ... ne sam sre6tal 4ovek koito da mu e traela pove4e ot 1 sedmica ... po dobre si napravi ne6to istinsko i mani4ko nai dobre e :-D tapo e da se pravqt istinski kato po malak/a za6toto sa gluposti naistina az imam 8 ot koito 2 sajelqvam 4e sam gi pravil i sega trqbva da davam o6te pari i varhu tqh da pravq novi :o

darla
02-29-2008, 18:44
bodyart-а няма ни6то об6то с татуировките.а по темата-аз сум си правила временна-такава рисувана за около месец,истинска не искам,не защото съм против ами най-вероятно 6 ми писне и трябва да се дялкам с джобното нож4е!

FreakyJack
02-29-2008, 18:47
а къде мога да си направя временна?! каква е цената горе долу и също така как се маха после ? 10x

Nik4o_Spain
02-29-2008, 18:49
oo sorry ne moga da ti pomogna kade ne znam v bg kade se pravqt :o

darla
02-29-2008, 19:01
ми аз временната в Пловдив си я правих,понеже съм от там.мисля 4е бе6е 30лв два йероглиа отстрани на..а таковата...след около месец запо4на да се бели и аз я изтрих

varnen4e
02-29-2008, 19:09
Ami da ti kaja .... traqt UJ mnogo vreme no imam mnogo priqteli i maika mi skoro si napravi i nikoga ne traqt pove4e ot 1 sedmica ako 6te leplivi risuvani i kakvito i da e ... ne sam sre6tal 4ovek koito da mu e traela pove4e ot 1 sedmica ... po dobre si napravi ne6to istinsko i mani4ko nai dobre e :-D tapo e da se pravqt istinski kato po malak/a za6toto sa gluposti naistina az imam 8 ot koito 2 sajelqvam 4e sam gi pravil i sega trqbva da davam o6te pari i varhu tqh da pravq novi :o

Аз си бях направила с къна.. стоя около 2 седмици и половина, а бях на морето и нон- стоп във водата.. сметни разликата...
Зависи от качеството. Дай повечко пари, но поне ще си доволен/на от качеството!
Иначе имам и истински и не съжалявам!

Nik4o_Spain
02-29-2008, 19:12
Dam znael/a si kakvo pravi6 a az tatoirovkite koito ne haresvam sam si gi pravil na 14-15 godini i zatova iskam da gi maham po skoro6nite ot 1-2 godini nasam koito sa si mi haresvat i ne iskam da gi baram :) a 6to se odnasq do vremennata ... prosto kazah kakvoto znam za tqh ne sam tragnal da sporq :-o

sLaDkA_GrEsHkA
02-29-2008, 21:06
pravih si predi pove4e ot godina takava sus kana, no stoq moje bi pove4e ot mesec ama beshe vuv hubav salon moje bi za tova a ina4e poznati sa mi kazvali 4e im sedi po 1 sedmica 4e ima capa drehite i t.n. pri men nqmashe takiva efekti ;P

varnen4e
03-01-2008, 08:52
а къде мога да си направя временна?! каква е цената горе долу и също така как се маха после ? 10x

Вече в почти всяко студио правят и временни.
Цената е... еми зависи от големината, дали искаш да е цветна, но принципно са от 25- 80лв някъде. :)
А как се маха... ми тя сама си се измива с къпанията. :)