PDA

View Full Version : Иэведнъж се почувствах иэлишна сред тях...



Yoyoyoyoyo
02-29-2008, 18:36
Здравейте.Радвам се,че иэ интернета има места като това.Места,на които ,ако нещо ти тежи,можеш да споделиш с други хора,непоэнати и те да те иэслушат.Ами,ще се въэполэвам.
Имам проблем с приятелите си.Или по-точно със себе си.Дори не энам кое от двете е вярното.Но както и да е.Да,объркана съм.Приэнавам.Чувствам се неприятно.Понякога дори ми става неприятно от собственото ми поведение.Но эа съжаление после,когато го обмисля.Энам,че е нормално да аналиэираме постъпките се,дори да сме самокритични.Но аэ съм доста самокритична.Винаги си правя аналиэ например ,когато съм била навън как съм се държала,какво съм говорила,на кого съм го каэала,той как е реагирал.Абе ей такива неща.Энам,че е глупаво и ,че нищо не мога да променя.Станалото-станало.Да,ама не.Винаги си мисля,че хората не са добре настроени към мен,или поне,ако са,че като се пораэкрия,иэнервя ,или пък иэръся някоя простотия,нещата се обръщат.Энам,че може би това е само моя приумица,эащото съм максималистка ,или пък прекалено се формалиэирам.Да,но е ФАКТ,че това ме мъчи.А и като цяло тук вече става сериоэно,эащото се чувствам эле.В тоэи момент не ми иэлиэа таэи мисъл от главата.Имам 3 приятелки,с които сме по-блиэки.Редовно иэлиэаме эаедно,най-блиэки сме си от класа.Абе приятно ни е эаедно.Почти винаги се эабавляваме много.Но днес всякаш се почувствах иэлишна.Просто от самото им поведение ,ми се стори,че аэ съм иэлишна,че не им пука много эа мен,един вид,че не съм им приятна вече.Ох,не энам,но ми е тъжно.Ако наистина е така,какво става?Това са хората,с които от доста врече прекарвам голяма част от свободното си време.Хората,н акоито държа и ,с които се эабавлявам както с никай друг!Моите хора :( А поведението им,макар и не толкова явно,ме наранява.По дяволите,не мога да повярвам,че така са охладняли.Дори погледите им ,ми гопокаэват.Някок си иэведнъж днес ,се почувствах не на място.Това чувство ме прониэа,не мога да се отърся.И не драматиэирам,наистина дори и да не ви эвучи лошо,мен това ме нарани...
Энам,че не можете да ми помогнете,но ще се радвам ня някакви коментари.Чакам ви :?

izmislenata
02-29-2008, 18:41
Ох,абе миличка освен да ти кажа да не се впрягаш толкова много друго не мога да те посъветвам. И аз съм така като теб,анализирам всичко,но това доста затормозява съзнанието. Но тъй като е донякъде и въпрост на характер едва ли можем да променим това. Ти гледай да се забавляваш с приятелките си,може всичко да ти се струва така,че са охладнели и да е плод на твоето въображение. Понякога на човек му доскучава и въображението му започва да щрака повече от необходимото. Не се шашкай,радвай се повече на момента и не му мисли. ;) Ако има някакъв конкретен проблем,се разберете. ;)

find_m3
02-29-2008, 18:50
Еми и аз съм така.Мойте пък ме лъжат и ме убиждат и си мислят ,че не знам :? и ние сме скарани тия дни.не че не се мъкнем заедно,ама си мисля ,че йм се натрапвам ,а ги хванах в грешка и мисля,че точно сега нямат право да ми се сърдят ,както и да стане оттук нататък.чувстам едно напрежение...мисля ,че и при тебе е така.кофти е знам,но ако причината наистина е в тебе мисля ,че трябва да я откриеш и да я премахнеш ,ако искаш да сте приятели и държиш на тях :(

sweet_baby_cool
02-29-2008, 18:56
Ne vsi4ko e taka kakto izglejda. Predi da predprieme6 kakvoto i da e se uveri 4e naistina ne sa te zabelqzvali . Moje da pogovorite naprimer da im kaje6 kakvo misli6 i da ti kajat za6to go pravqt ili da se izvinqt i popravqt. no tr da si napalno sigurna predi da govori6 s tqh

Nik4o_Spain
02-29-2008, 19:09
Prosto sednete s cqlata ti kompaniq ... saberi gi i gi pitai kakvo ne haresvat v teb kakvo haresvat i taka 6te se oto4nite i 6te ti kajat 100% kakvo gre6no pravi6 i za6to se darjat taka

ArTanDra
02-29-2008, 20:56
Пубертета ще ти мине все някога.. не се притеснявай!

krisscho
03-01-2008, 23:11
Щом видях първата буква се отказах да чета темата!
ИМА РАЗЛИКА между Э и З!!!

VerryBerry
03-02-2008, 11:51
имам чувството,че си втълпяваш небивалици и точно заради тази твоя самокритичност се чувствсаш така..Успокой се!!!Нищо не е станало!!!И не си навивай,че непременно ще нараниш някой с думите си-нормално е,ти не си слънце-не можеш да светиш за всички :)

Liar
03-02-2008, 13:47
Това постоянно терзание относно минали събития се дължи на ниска самооценка(поправи ме,ако греша,но това,което си написаба ме води на тази мисъл).Мислиш си,че най-малката твоя грешка може да ги отблъсне от теб,защото едва ли не не си достойна да бъдеш в тяхнана копмания,защото грешиш повече от тях.Но както сама казваш,това са твоите хора.Те няма да охладнеят,защото си изръсила някоя простотия.Те те ценят заради други твои качества,с които трябва да си нясно и самата ти.
И най-вероятно това охладяване,за което говориш си го въобразяваш.И не се притеснявай да сгрешиш-те са ти приятели за това,да те подкрепят.

propusk
03-04-2008, 11:01
Хмхм.. позната история ... ще ти кажа нещо : Когато са две неможе да са три,защото едната винаги е излишна! Не веднъж съм се убеждавала :o

FOREVAR_ALONE
03-04-2008, 11:03
8)