PDA

View Full Version : Високомерна ли съм?



Angelski_Greshna
02-29-2008, 19:01
Значи ситуацията е малко сложна - най - добрата ми приятелка се влюби в наркоман! Аз не го познавам мн добре това момче, но се говорят какви ли неща за него, даже, че е дилър! Опитах се да поговоря с нея за това, но тя ми каза, че съм била високомерна и не съм го познавала и ако се запознаем мн ще го харесам и т.н, само че аз не вярвам, че е така! Мн мразя наркоманите и наркотиците, а тя само ми повтаря, че съм била високомерна, надута и т.н.....Нз вече какво да правя,мн държа на нея, не вече почти не излизаме заедно, защото тя е с това момче....ПОмогнете..

darla
02-29-2008, 19:12
за съжаление каквото и да направи6,приятелката ти няма да проумее-ако си права.в момента тя е влюбена и всяка дума сре6ту нейния възлюбен те рпевръща в неин враг,защото,когато 4овек оби4а,не мисли трезво и не се съобразява.по-добре запази неутралитет и бъди готова да бъдеш до нея тогава,когато проумее нещата...знам 4е ти пука за нея,но в момента тя е като кон с капаци.
а аз силно се надявам ти да си в гре6ка и мом4ето да се окаже свястно,за да не си блъска главата после в стената!

mon4eto
02-29-2008, 19:13
Ne si visokomerna prosto se opitva6 da i pomogne6 :o Tova koeto bih te posavetvala e da prodaljava6 da i nabiva6 v glavata 4e ne e pravilno da hodi s takav 4ovek...taka mislq az...

KiFy
02-29-2008, 19:14
Аз не знам как в дадената ситуация си се показала като високомерна? :? . Все пак си мисля, че постъпваш добре, акто се опитваш да предпазиш приятелката си от това момче..

MrSex
02-29-2008, 19:17
Мацко,остави я да се порадва малко на гаджето след време ще се осети че си била права покрай него и тя може да започне с наркотиците и ако си и ти в тяхната компаниа ще пробваш тва онова ии оп кво стана и ти ще затънеш заедно с тях.Не си висикомерна и много добре постъпваш. ;)

Pliok0019
02-29-2008, 19:24
Да, високомерна си. Дори си нямаш понятие от някои неща пък ги осъждаш. Всеки има право на избор и е грешно да се осъждат други заради това. Още по-малко пък приятелите.

GameMaster
02-29-2008, 20:01
emm ne si prosto iskash da q predpazish :)

VinDiesel
02-29-2008, 21:06
Най - добре се опитай да я махнеш аз много мразя наркоманите повече от циганите даже откажи я докато не е станало твърде късно :)

Ou7taControL
03-01-2008, 04:21
не си високомерна! но според мен щом вече си и казала е достатъчно, понеже тя като неиска да те чуе дори 100 пъти да и кажеш няма да има промяна.. а най вероятно ще те намрази заради това, което казваш за човека, който обича.. права си и тя рано или късно ще разбере това.. а в най-добрият случай току-виж го е отказала от наркотиците :) защото и аз имам една приятелка, която ходи с такъв и почти го отказа.. откакто са заедно той почти не пуши :)

MoHuTo
03-01-2008, 07:37
Аз не знам как в дадената ситуация си се показала като високомерна? :? . Все пак си мисля, че постъпваш добре, акто се опитваш да предпазиш приятелката си от това момче..

Mademoiselle
03-01-2008, 07:41
narkomaniqta ne e bolest,a zavisimost.opitai se da opoznae6 4oveka bez da sadi6 po nego ot zavisimostite mu.vse edno da delim horata na pu6a4i i nepu6a4i,na 6opingmania4ki i hora s klaustrofobia :?

gandji
03-01-2008, 07:52
Е чакайте малко е , тва че пич-а зема "наркотици" ( най-вероятно е пробвал 1-2 пъти бонбон , смаркал е амфет и пуши тревица ) тва не означава че той примерно няма да има чуства към нея , и тва че е дилър нищо страшно , твойта приятелка тря да я е страх само от тва да не го фанат ония потните дет по цял ден си драпат топките в патрулката ;)

Иначе не си лицемерна , но замисли са малко , тва поотгоре го написах поне от моя гледна точка щото и аз съм смаркал , земал бонбон и пуша трева и мноо харесвам едно момиче ама тва май не е темата в коят тря да напиша за кво иде реч ;)

martoo
03-01-2008, 07:53
traa da si po-burza 6toto ako toi e i tq 6e stane :( s kakufto se subira6 takuf stava6 taka 4e ..poburzai

Pliok0019
03-01-2008, 07:54
narkomaniqta ne e bolest,a zavisimost.opitai se da opoznae6 4oveka bez da sadi6 po nego ot zavisimostite mu.vse edno da delim horata na pu6a4i i nepu6a4i,na 6opingmania4ki i hora s klaustrofobia :?
Напълно си права. Това е едно от малкото мнениея в този форум, което ми хар на 100процента.

sexa_na_kompleksa
03-01-2008, 08:11
Това, че е наркоман, може да е само слух. Опитай се да го опознаеш, след като твоята приятелка толкова много държи на него. Пък ако наистина се окаже наркоман, намери някакво доказателство и й го покажи.

TheNewReligion
03-01-2008, 09:02
Пффф ! Не стига , че искаш да и помогнеш (това тя не го осъзнава), пък и те обижда , но какво може да направи един заблуден човек ! Най-много скоро да я видиш да се дрогира като туй момченце , за това просто я зарежи ! Ако , някога го разлюби може и да осъзнае грешката си , че те е зарязала заради една отрепка !Успех

nencuHka
03-01-2008, 09:56
А тя за да ти говори така май не мисли че ти е такава приятелка,за каквато я мислиш ти . Как така ти и казваш мнението си и тя разправя наляво и надясно че си високомерна :-o :shock:

LovePoisoned
03-01-2008, 12:43
Мацко,остави я да се порадва малко на гаджето след време ще се осети че си била права покрай него и тя може да започне с наркотиците и ако си и ти в тяхната компаниа ще пробваш тва онова ии оп кво стана и ти ще затънеш заедно с тях.Не си висикомерна и много добре постъпваш. ;)
+ 1

Щом тя не проумява, нейн проблем. А щом даже и се е обърнала срещу теб, начи не ти е никаква приятелка. Остави я... А ти се пази от наркомани. :)

devil_feel_f
03-01-2008, 14:31
Не си високомерна.Явно приятелката ти не знае значението на тази дума.А относно момчето - може да е добро и да я обича наистина, но щом се е захванало с наркотиците не е на добре.Никога не знаеш какво може да ти направи един наркоман.Ти си постъпила правилно като си я предупредила, но явно тя е заслепена много от това момче и няма да те послуша.Затова те е и обидила.И като и говориш лошо за момчето тя се дразни и се настройва срещу теб.По-добре прекрати контакти с нея.Когато разбере, че ти си права, ще станете пак приятелки.

yuyuto
03-01-2008, 14:36
Ами нищо не можеш да направиш... След време ще дойде при теб и ще ти каже, че е сгрешила и много съжалява... Ако има поне малко сиво вещество, това ще се случи скоро... Ако няма, ще й отнеме време да се осъзнае... Въпроса е, когато тя дойде при теб и ти се извини, ти ще й простиш ли? :-|

zvezdichka777
03-01-2008, 15:03
колкото и да се мъчиш да и помогнеш няма да успееш..любовта заслепява :С ... остави я -ще разбере грешката си но може и да е прекалено късно .. остави я да си чука главата и да съжелява че не те е послушала :( :( :(

LannyBarbie
03-02-2008, 02:17
абе това чее говрят така не значи че е напълно вярно..

sexy_momi4e
03-02-2008, 06:36
Да, високомерна си. Дори си нямаш понятие от някои неща пък ги осъждаш. Всеки има право на избор и е грешно да се осъждат други заради това. Още по-малко пък приятелите.Изобщо не съм съгласна,ако не помагаш на приятелите си(с случая прави точно това)какъв приятел си?Ако видиш твой близък,че започва да се дрогира и да пропада ще се опиташ ли да му помогнеш(като авторката)или ще го зарежеш така(както ти я съветваш) :?
По темата мисля,че е ясно моето мнение...постъпваш много добре,след време и тя ще го осъзнае

estreq
03-02-2008, 14:53
НЕ СИ ВИСОКОМЕРНА ТИ СИ ПРОСТО ЕДНА ДОБРА ПРИЯТЕЛКА КОЯТО ИСКА ДА СПАСИ ЕДИН ВИД СЕСТРА СИ (ЗАщОТО ЗА МЕН НАЙ-ДОБРАТА МИ ПРИЯТЕЛКА Е КАТО МОЯ СЕСТРА) НАПРАвИ ВСИчКО ВЪзМОЖНО ДА СЕ сПРАВИТЕ С прОБЛЕМА уСпЕХ :-o

estreq
03-02-2008, 15:00
DqVoLcHe_Ot_RaQ А пък ти как може да се подиграваш с това "помогнете на десетки гладни деца" като използваш това за своя изгода за да спечелиш уж награда която после даже няма да получиш не смяташ ли че това е една долна подигравка за тези дечица.........просто си "ункална" но такива сме ние - поне повечето от българите,и зн ли какво ти си една от тях просто е подло

tqnko1
03-02-2008, 15:30
за съжаление каквото и да направи6,приятелката ти няма да проумее-ако си права.в момента тя е влюбена и всяка дума сре6ту нейния възлюбен те рпевръща в неин враг,защото,когато 4овек оби4а,не мисли трезво и не се съобразява.по-добре запази неутралитет и бъди готова да бъдеш до нея тогава,когато проумее нещата...знам 4е ти пука за нея,но в момента тя е като кон с капаци.
а аз силно се надявам ти да си в гре6ка и мом4ето да се окаже свястно,за да не си блъска главата после в стената!
+1

mickelangelo
03-02-2008, 15:36
нима ти не си била влюбена и не знаеш, че който каквото и да ти казва .. не ти пука от никого .. и не слушаш никого .. за нищо .. е сега приятелката ти е в това състояние .. просто гледай и тя да не стане като него ..

kifla
03-02-2008, 15:49
Не си високомерна просто искаю да и помогнеш да не пропадне като въпросното момче... :x

MartyParty
03-02-2008, 16:32
Абсолютно същата ситоация беше и с мен миналото лято.Две от приятелките ми тръгнаха с наркомани.Аз излязох няколко пъти с тях и все пак не намерих нещо специално в момчетата.Може да си помислиш, че е егоистично защото ти е приятелка,но колкото и да я обичаш ,тя сама отговаря за живота си.И двете ми приятелки сега са...да кажем ,че вече половината квартал ги е минал,а най-жалкото е ,че те се гордеят с това.Тя или ще стане ,като тях или ще се осъзнае навреме...Всичко зависи от това дали има акъл в главата!