PDA

View Full Version : Как се слага музика в сайт в dir.bg?



sexy_eJlz
02-29-2008, 19:14
Хора как да сложа музика в сайта ми в дир.бг? Съжелявам ако има такава тема, но не я откривам (а съм забравила как се правеше, защото цяла година не съм се занимавала с такива глупости!) :D :D :D Такаче моля ви помогнете!! :D :-)


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

Xanibal
02-29-2008, 19:17
Зависи на какъв програмен език ще го напишеш ,иначе най-лесно е със ХТМЛ.

tqnko1
02-29-2008, 20:29
Хора как да сложа музика в сайта ми в дир.бг? Съжелявам ако има такава тема, но не я откривам (а съм забравила как се правеше, защото цяла година не съм се занимавала с такива глупости!) :D :D :D Такаче моля ви помогнете!! :D :-)


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)
spored men e mnogo glupavo da si sloji6 muzika v sait ne seki xaresva tova i + tova e mnogo t1po i winampa ti raboti i nqkfa t1pa pesen deto nete kefi vednaga izlizam ot saita no naistina s html code se slagat ili vij nqkoi sait za specqlen plear :oops:

Xanibal
02-29-2008, 21:21
Значи с ХТМЛ се прави така прнципно <bgsound src="mymusic.midi" loop="10" /> с другите езици като цсс,пхп и т.н. не ми се мисли по сложничко става,ама не ми се мисли мързи ме по точно ,но тези неща можеш да си ги намериш в сайтовете със уроци за програмиране.
Значи пишеш това което ти казах и само заместваш mymusic.midi със песента примерно eminem-luse yourseld.MP3 или ако ти е в някоя директория пишеш само пътя до месента по папки и след това песента и си готова.Колко пъти да се върти песента се определя от loop сега е на 10 т.е. ще се върти 10 пъти.Айде успех :)