PDA

View Full Version : Намаляване окосмяването на краката ?



TOM_BOMBANDIL
02-29-2008, 19:34
Здравейте. Момче съм. Проблемът е, че имам страшно много косми по краката и не се харесвам така. В същото време изобщо не харесвам и гладко избръснати/епилирани мъжки крака. Има ли начин да редуцирам космите, без да премахвам абсолютно всички. 8-)

monkata93
02-29-2008, 19:54
Ммм за нищо не се сещам.Потърси в нета за някакви таблетки или хапчета :-o :)

EarthShaker
02-29-2008, 20:02
оскуби само полвината с пинсетка...

Kras4eto_lp
02-29-2008, 20:47
оскуби само полвината с пинсетка...
Мале това каква играчка е :shock:

Shushu11
02-29-2008, 22:53
Em ima edin losion na Avon namalqvash okosmqvaneto,ama nz dali shte ti pomogne.Spored men,mai nqma,shtoto az imam ot nego i nqma koi znae kva razlika,no probvai ako iskash.

Swinkenhoffer
02-29-2008, 23:24
оскуби само полвината с пинсетка...
:razz:

Има възможност... няколко пъти си махаш космите с кола маска или епилатор. Те изтръгват космите с корена и така всеки следващ път "китеникът" изтънява и става по-малко. Направи го сега, докато е още студено за къси гащи, щото верно е супер гадно мъж като плужек. :o След 4-5 процедури ще се оправят нещата.
Ако се решиш, да знаеш, че боли бая. Няма смисъл да даваш пари за епилатори.. по-добре някой друг да те ощави с кола маска. Козметичка, примерно... звучи доста гей, ама поне ще свърши качествено работата, ако си кьопав като мен. 8-)

psychopath
02-29-2008, 23:31
вижда ли ти се кожата от косми?

Naughty_
03-01-2008, 08:38
:lol: busni gi s stara i zahabena samobrusna4ka :)

TOM_BOMBANDIL
03-01-2008, 09:27
вижда ли ти се кожата от косми?
Вижда се.

Liar
03-01-2008, 11:21
оскуби само полвината с пинсетка...
:razz:

Има възможност... няколко пъти си махаш космите с кола маска или епилатор. Те изтръгват космите с корена и така всеки следващ път "китеникът" изтънява и става по-малко. Направи го сега, докато е още студено за къси гащи, щото верно е супер гадно мъж като плужек. :o След 4-5 процедури ще се оправят нещата.
Ако се решиш, да знаеш, че боли бая. Няма смисъл да даваш пари за епилатори.. по-добре някой друг да те ощави с кола маска. Козметичка, примерно... звучи доста гей, ама поне ще свърши качествено работата, ако си кьопав като мен. 8-)
Дам,тва е добра идея!
Лосионите за намаляне на косми също,но не и тези на Avon,щот марката като цяло нее добра...Потърси такъв продукт на някоя по-качествена.Отиваш в някой козметичен магазин,казваш какво ти трябва и ще ти предложат продукти.

N0_feAR
03-02-2008, 10:14
оскуби само полвината с пинсетка...
:razz:

Има възможност... няколко пъти си махаш космите с кола маска или епилатор. Те изтръгват космите с корена и така всеки следващ път "китеникът" изтънява и става по-малко. Направи го сега, докато е още студено за къси гащи, щото верно е супер гадно мъж като плужек. :o След 4-5 процедури ще се оправят нещата.
Ако се решиш, да знаеш, че боли бая. Няма смисъл да даваш пари за епилатори.. по-добре някой друг да те ощави с кола маска. Козметичка, примерно... звучи доста гей, ама поне ще свърши качествено работата, ако си кьопав като мен. 8-)
Дам,тва е добра идея!
Лосионите за намаляне на косми също,но не и тези на Avon,щот марката като цяло нее добра...Потърси такъв продукт на някоя по-качествена.Отиваш в някой козметичен магазин,казваш какво ти трябва и ще ти предложат продукти.
абсолютно съм съгласна, звучи добре. А относно лосиона на Ейвън, той се използва за след избръснати/епилирани крака и ако се използва редовно има ефект (ама то е женска серия.....и ддз)