PDA

View Full Version : Не на наркотиците !



TheNewReligion
02-29-2008, 20:38
Причината да пиша тази тема е впечатлението ми с , което останах след като изгледах БТВ новините . Съобщиха , че шестима души били зверски пребити , а на някои били отрязани ушите и пръстите .Причината за развитието на този зверски екшън е , че именно тези хора са подбивали нарко пазара с по-чиста и евтина дрога.Това е доста изтъркан сценарий .Вече за никой не е тайна , че хората правят всичко за пари .Да продаваш наркотици е да проваляш живота на някой по поръчка ! Заради тези наркотици много млади хора умират .Заради тези наркотици се перат парите.Заради тези наркотици хората се избиват .Това продължава , а не трябва ! Всичко е свързано и , ако някои тийнейджъри не бяха любопитни нищо подобно нямаше да се случва.Ето една изтъркана история:
1.Любопитен млад човек иска да опита кокаин , защото негов приятел е дилър и трябва да продаде стоката си .
2.Дилърът се съгласява , защото тийнейджъра му обещава солидна сума , ако му предостави кокаин.
3.На следващия ден стоката е получена , но парите все още не са дадени.Клиента казва на дилъра , че ще ги даде до утре .Това не става.
4.Дилърчето губи търпение и заплашва клиента , че ще си изпати , ако не даде парите.Парите не са дадени все още.
5.Изпратени са хора , които пребиват клиента , който не е доставил парите .
Какъв е извода ?
Извод има , но малко хора стигат до него , просто защото другите вече не са между живите .Това е ужасно! Човечността у хората е сякаш изпита от наркотиците и дебелите пачки !Това не трябва да продължава , защото някой иска да стане богат .Целта му е най-лесно постижима чрез незаконни дела .
Просто исках да изкажа огорчението си ! Благодаря на хората , които четат това !Знам , че темата не е в правилният раздел , ама ме мързеше да търся друг раздел в , който да я сложа !

InitialD
02-29-2008, 20:44
Против наркотиците .. алкохола по може ... но не чак да се уливаме!!!

loyal_88
02-29-2008, 21:24
1.Любопитен млад човек иска да опита кокаин , защото негов приятел е дилър и трябва да продаде стоката си .
2.Дилърът се съгласява , защото тийнейджъра му обещава солидна сума , ако му предостави кокаин.
3.На следващия ден стоката е получена , но парите все още не са дадени.Клиента казва на дилъра , че ще ги даде до утре .Това не става.
4.Дилърчето губи търпение и заплашва клиента , че ще си изпати , ако не даде парите.Парите не са дадени все още.
5.Изпратени са хора , които пребиват клиента , който не е доставил парите .
Какъв е извода ? Извода е дилърите на кока да не дават на вересия :D
А ако знаеш за тия неща от телевизията, значи и ти не си наясно. Нищо лично ;)

TheNewReligion
02-29-2008, 21:39
1.Любопитен млад човек иска да опита кокаин , защото негов приятел е дилър и трябва да продаде стоката си .
2.Дилърът се съгласява , защото тийнейджъра му обещава солидна сума , ако му предостави кокаин.
3.На следващия ден стоката е получена , но парите все още не са дадени.Клиента казва на дилъра , че ще ги даде до утре .Това не става.
4.Дилърчето губи търпение и заплашва клиента , че ще си изпати , ако не даде парите.Парите не са дадени все още.
5.Изпратени са хора , които пребиват клиента , който не е доставил парите .
Какъв е извода ? Извода е дилърите на кока да не дават на вересия :D
А ако знаеш за тия неща от телевизията, значи и ти не си наясно. Нищо лично ;)
Верно, че не съм наясно , ама шанс !

Nik4o_Spain
02-29-2008, 21:45
Zna4i ne shvanah to4no za kakvo stava vapros i kakav e vaprosa oba4e ne e gre6kata na dilara a gre6kata e na 4oveka koito e obe6tal i koito e zel bez da dade parite savsem normalno e dilara da prati hora da go pre4ukat kato dalji pari :-D da e mislil navreme a i naistina ne vqrvai na si4ko koeto kazvat po televiziqta i koeto pi6e v vesnicite 99% e laja 8)

TheNewReligion
03-01-2008, 10:44
Zna4i ne shvanah to4no za kakvo stava vapros i kakav e vaprosa oba4e ne e gre6kata na dilara a gre6kata e na 4oveka koito e obe6tal i koito e zel bez da dade parite savsem normalno e dilara da prati hora da go pre4ukat kato dalji pari :-D da e mislil navreme a i naistina ne vqrvai na si4ko koeto kazvat po televiziqta i koeto pi6e v vesnicite 99% e laja 8)
Кво да не вярвам , бе ? Дадоха кръвта от ушите им ! Мисълта ми е , че няма смисъл хората въобще да се захващат с наркотици , защото краят им е близо , независимо дали ще вземат свръх доза или ще ги пречукат !

izzy
03-01-2008, 11:58
primera ti ne e edin ot nai dobrite:
1. koka ne se prodava ot lamavi diluri (osven ako ne sa 6ano)
2. firmata nqma da prati hora da biqt dilura a 6e pratqt na toq det dulji pari.
3. moje da mu se slu4i ne6to na dilura samo ako toi se opitva da si pravi sobstven oborot.
4. kogato stava vupros za skupi narkotici edin svesten dilur trqbva da e na qsno 4e purvo se zimat parite a posle se davat narkoticite.
bil sum tam, znam za ko govorq :)

skatemore
03-04-2008, 20:41
primera ti ne e edin ot nai dobrite:
1. koka ne se prodava ot lamavi diluri (osven ako ne sa 6ano)
2. firmata nqma da prati hora da biqt dilura a 6e pratqt na toq det dulji pari.
3. moje da mu se slu4i ne6to na dilura samo ako toi se opitva da si pravi sobstven oborot.
4. kogato stava vupros za skupi narkotici edin svesten dilur trqbva da e na qsno 4e purvo se zimat parite a posle se davat narkoticite.
bil sum tam, znam za ko govorq :)

е да нормално да е така

Sevt
03-05-2008, 21:45
А ако знаеш за тия неща от телевизията, значи и ти не си наясно.