PDA

View Full Version : Ужас!



TheNewReligion
02-29-2008, 21:11
Ужас ! В България честните и разбрани хора стават все по-малко ! Войната по пътищата , наркотиците , корупцията , бездомните кученца , бедните хора , лъжливите управници на държавата , децата с увреждания -тези и още куп неща ми пречат да съм щастлива !"Аз не мога да бъда щастлива , когато хората около мен не са ! Егоистично е да си затварям очите за проблемите , засягащи всеки един човек , който живее в България ! Омръзна ми щом погледна през прозореца да виждам болклук навсякъде ,да виждам как хората ровят по кофите , да виждам как бездомните кучета търсят храна ! Всичко това ме подтиска ! Тази гледка сякаш изсмуква всички радостни чувства в мен , изсмуква любовта ми към живота , взема силите ми ! Това е ужас ! Исках само да споделя как се чувствам ! Благодаря за вниманието ! :( :( :(

EarthShaker
02-29-2008, 21:18
хм... аз като погледна хората в автобуса игнорирам онези нацупени със слушалките, виждам само единичните усмихнати баби, коита са изживели живота си добре и могат да живеят още толкова... когато погледна зад блоковете не виждам торбичките боклук, метнати през терасата, а виждам тънките фиданки, които не спират да се борят за израстването си всеки миг...

света е хубав

ЕPu
02-29-2008, 21:19
Welcome to the real world.
живеем в такова общество, не можеш да направиш нищо повече.. ако случиш на добри и разбрани хора това ще е просто късмет.

Lunatic-
02-29-2008, 21:19
da ne ste na metamfetmin ?
ili vi e losho ?

run
02-29-2008, 21:21
Xax...Edin fr be6e kazal:"Jivotyt e rozov samo ako si na heroin, ma ne e oferta... "...

Blacklisted
02-29-2008, 21:22
хм... аз като погледна хората в автобуса игнорирам онези нацупени със слушалките, виждам само единичните усмихнати баби, коита са изживели живота си добре и могат да живеят още толкова... когато погледна зад блоковете не виждам торбичките боклук, метнати през терасата, а виждам тънките фиданки, които не спират да се борят за израстването си всеки миг...

света е хубав

Интересно ми е като видиш бръснатите тикви
и те те видят, какво правиш и колко е хубав светът тогава?

Seducti0n
02-29-2008, 21:23
Моля. :)

TheNewReligion
02-29-2008, 21:24
хм... аз като погледна хората в автобуса игнорирам онези нацупени със слушалките, виждам само единичните усмихнати баби, коита са изживели живота си добре и могат да живеят още толкова... когато погледна зад блоковете не виждам торбичките боклук, метнати през терасата, а виждам тънките фиданки, които не спират да се борят за израстването си всеки миг...

света е хубав

Интересно ми е като видиш бръснатите тикви
и те те видят, какво правиш и колко е хубав светът тогава?
Престанете с този оптимизъм ! Бъдете реалисти !

darla
02-29-2008, 21:39
da ne ste na metamfetmin ?
ili vi e losho ?
i az tva iskah ad popitam?!??!?!?!rejete si venite i mrete,veliki depresii!!!

Lunatic-
02-29-2008, 23:22
da ne ste na metamfetmin ?
ili vi e losho ?
i az tva iskah ad popitam?!??!?!?!rejete si venite i mrete,veliki depresii!!!
qko depresanti :(

WILD__BOY
02-29-2008, 23:35
и тва за кво го написа?

psychopath
03-01-2008, 00:13
da ne ste na metamfetmin ?
ili vi e losho ?
i az tva iskah ad popitam?!??!?!?!rejete si venite i mrete,veliki depresii!!!да не си в цикъл, че си толкова зла?

fuklu
03-01-2008, 09:29
MAAMU STARA TAKA E!Te samo bokluci ostanaha pfu :( :o :o :o

Mamut
03-02-2008, 15:09
Интересно ми е като видиш бръснатите тикви
и те те видят, какво правиш run bitch , run ... :D