PDA

View Full Version : Аз съм слаба и искам да отслабна още



sweet_baby_cool
02-29-2008, 20:13
Nz kakva e tazi maniq pri men az sam 48kg i sam visoka 168sm i vapreki vsi4ko me4taq za 42kg. Za6to Za6to Za6to??????? A ako nqkoga stana 42kg 6te iskam da sam 40 i nadolu. Sigurno 6te izglejdam mnogo zle v otno6enie na tqloto nooooooooo nz za6to pak iskam da otslabna kak da zabravq tazi obsebenost? pls pomognete sas saveti :smt061

:smt007 Blagodarq predvaritelno :smt007

danny_f4e
02-29-2008, 20:30
анорексия.... :-o

sladur4e_yo
02-29-2008, 20:34
Мила,мисля че при тебе вече всичко е на психическа основа и ако продължаваш така,не само анорексия ще си докараш,но и после много трудно ще се избавиш от нея.
Мисля или поне те съветвам първо да поговориш с майка си,а след това мисля,че трябва да отидеш на психолог,което е нещо съвсем нормално,защото психологът би могъл да ти помогне да излезнеш от този омагьосан кръг.
Успех и имай впредвид,че килограмите ти в отношение с височината са перфектни,дори са и малко малко.Но трябва да се посъветваш на всяка цена с лекар,защото иначе това може да се превърне в много голям проблем.
Още веднъж УСПЕХ!!!

Nadelina
02-29-2008, 21:11
Ako iskash mi pishi na lichno... Psiholog sym i mislq che moga da ti pomogna zashtoto tova koeto se sluchva s teb e edno systoqnie v koeto izpadat mnogo momicheta i posle stradat... I vsichko tova e edinstveno v glavite vi!

MakeMeLaugh
02-29-2008, 21:42
Олеее. сестра ми се беше бъгнала точно като теб.
Цели 2 години.. накрая стана едно малко смешно тяло с голяма глава и постоянно и се виеше свят и се задъжваше.. ужас.
Ама с мноооггооо зор и дойде акъла в главата и сега си е нормална и с присмех си спомняме за всичко.
момиче... СТАВАШ ГРОЗНА! СПРИ СЕ ПО ДЯВОЛИТЕ!

4eere6ka_kiss
02-29-2008, 21:51
Не незей ! Това не е хубава 1 Прекалено си слаба , просто спри до тук ! Осъзнай се ! Знаеш ли за анорексията ?Това е ужадна балест която не ти пожелавам , просто спри мисли за себси !!

psychopath
02-29-2008, 23:32
намали амфетите :)

BoSSMan
03-01-2008, 05:51
Нищо ти няма 40 кг са нищо даже трябва да надебелееш!!! момчетата не харесват да усешта как кокалите ги ръгат.. но ето една диета и от мен
когато тренирам фитнес съм на строга диета и трябва да имаш волята ако не забрави..

Пий само вода!!! няма калории
яж зърнини продукти като царевица, васул, ориз и т.н
ако ти се яде месо яж само РИБА и ПИЛЕ!!!
наи добре е оварените яденита защото мазнините се изгарят
яж яица.
нинаква захар!! ако не си активна в спортове и т.н и ако не изразходваш енергия захарта става мазнини и ти се съхранява в тялото.
яж често. аз ядох по 6-7 пъти на ден ама по малко, не е никак добре да ядеш да кажем 1-2 пъти на ден.

sexa_na_kompleksa
03-01-2008, 07:52
анорексия.... :-o

Да ... Ако сега още я нямаш, тооо coming soon ...

glupacheE
03-01-2008, 08:01
momi4ee barzo se stqgaii i misli realisti4no
kato ti 4eta kg---------ili nqmash i gram muskul4e i sshe iz4eznesh az sam 168 i v momenta sam 63 kg da iskam da svalq no ne sam debela a ti na 40 i nqkolko si ????????????
shtom ne mojesh sama da spravisih problema govri s maika ti i nai ve4e s psiholog zadaljitelno
tova ti sastoianie moje da ima STRASHNI posledstviq -razbirash LI???
naistina mn mn mn strashni

danny_f4e
03-01-2008, 15:58
напълнявай... НЕ ОТСЛАБВАЙ !!!!! достатъчно си слаба

sweet_baby_cool
03-01-2008, 19:25
mnogo blagodarq. Mislq 4e nqmam anoreksiq. ne moga i nemoga da spra da si mislq 4e TR DA OTSLABNA. A i nqmam mn celulit pove4eto e muskuli za6toto sportuvam ( ne mnogo no vse pak zadovolitelno). Nz kak da spra da si mislq tva

GetNasty
03-01-2008, 19:27
аз съм 48/165 и искам да надебелея , ти.. о боже , стегни се бе, ще си провалиш живота. :o

Liar
03-01-2008, 20:16
А една хубава анорексия не щеш ли?
Как искаш да изглеждаш така (http://viewsofia.com/upload/fck_editor/Image/anorex/anorexia41-200.jpg) или така (http://212.36.3.59/site_pics/183/r_1120760564_ECDA6484-lowres.jpg)?
Щот аз съм по-ниска от теб,около 43 кг съм някъде и се опитвам да кача,а ти с тази си височина при 42 кг ще приличаш на скелет...Ще припадаш по уличите,ако не ядеш,особено в тва слънце...
Виж какви ефекти можеш да си докараш:
. Емоционални
* Ниска самооценка
* Клинична депресия
* Честа смяна на настроението

. Социални и междуличностни

* Влошаващи се резултати в работата или в училище, макар че при някои болни това не се наблюдава, вследствие на тенденциите им към перфекционизъм
* Прекъсване на контакти с приятели и връстници
* Влошаване на отношенията в семейството

. Поведенчески

* Ограничение на храната, често отказ да се приемат определени храни (твърде калорични, богати на мазнини)
* Прекомерни физически упражнения
* Пазене в тайна на особеностите в хранителния и физическия режим
* Нерядко самонараняване, опити за самоубийство, злоупотреба със забранени вещества

. Физически

* Прекомерен спад на теглото
* Симптоми на недохранване като понижен метаболизъм, нисък пулс, хипотермия и анемия
* Индекс на телесната маса под 17.5 при възрастните, 85% от нормалното за възрастта тегло при децата
* Забавен растеж и физическо развитие при децата
* Смущения в ендокринната система, водещи да спиране на менструацията
* Недостиг на цинк
* Понижено либидо, импотентност при мъжете
* Смущения в електролитния баланс
* Проблеми с кръвообращението
* Понижена функция на имунната система
* Отпадналост
* Главоболие
* Рушене на зъбите
* Косопад
* Суха кожа, напукани устни
* Чупливи нокти
* Растеж на фини, дълги косми по тялото - реакция на организма да предпази кожата от преохлаждане, като компенсира липсващия защитен слой подкожна мазнина

Предполагам,искаш да си слаба и да гладуваш,защото смяташ,че това ще те направи по-красива.Но като се лишаваш от храна,която съдържа важни за тялото хранителни вещества ще се влоши състоянието на кожата,косата и ноктите ти,както можеш да прочетеш по-горе.Е,ще бъдеш ли красива така?
Ако смяташ,че имаш нужда да свалиш килограми,ходи на фитнес и яж толкова,от колкото тялото ти има нужда!Но тъй като твоята преценка едва ли ще е обективна,допитай се до приятелки,те ще ти кажат как е теглото ти.

sh3_1s_7h3_0n3
03-01-2008, 20:30
Момиче, започни да се храниш редовно, защото ще си изпатиш накрая от анорексия! (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=121806)
Имаш проблем не с тялото, а с главата. Спри да си мислиш как трябва да отслабнеш и да си мислиш, че се виждаш дебела в огледалото! Съсредоточи се върху редовното хранене!

sweet_baby_cool
03-02-2008, 11:58
Opitvate se da mi pomognete blagodarq vi mnogo.. a rezultatite ne sa uspe6ni no 6e opitvam da se spravq

sladur4e_
03-03-2008, 07:43
Май ще ставаш модел :-D

NeaDekVatnA
03-04-2008, 15:52
абе кво я паникюсвате само момиче нищо ти няма удря те побертета и аз по същия начин бях ама си се оправих с вазраста стигнах до 45 и сама си реших че сам грозна и сега сам 50 като стигнещ до 45 и искаш още тогажа иди на специалист но ще жидиш тва ще ти се оправи след известно време ще се осазнаеш 8-) 8-) 8-)

Abigoria
03-04-2008, 16:26
Виж ми ав- а :D

Fantomche
03-05-2008, 08:22
mila ne sum 4ela prednite suveti no az 6te ti kaja 4e tva si e na psihi4eska osnova pogovori s va6te otidi na psiholog nqma da e problem a i na dietollog no po opdbre pulni4k ai vesela otkolkoto slabi4ka i unila :o :(

Iria
03-05-2008, 14:37
анорексия.... :-o

Да ... Ако сега още я нямаш, тооо coming soon ...

zvezdichkaaa
03-05-2008, 16:38
Еми и аз съм толкова между 168/9см и съм 48кг и по едно време бях тръгнала да пазя диети,ама аз като нямам воля за такива и сама се отказах хаха.Айде успехи,добре си си сега споко.