PDA

View Full Version : Тя ме подлудява...



tan0
02-29-2008, 20:30
Тя е една година по малка от мен направо ме подлудява но сега е с гадже
казва ми,че даржи на мен но не е с мен а с него,казва ми че сам я правил щастлива преди и продалжавам да го правя и сега но..не сме заедно тя е с него и направо ми иде да му разбия фасона но знам че така нищи няма да стане защото тя си го е избрала....какво да правя чувствам се като антораж(използва) все едно аз я правя щастлива само когато него го няма.....направо ще откача кажете какво да правя..?

skatemore
02-29-2008, 20:32
дай малко инфо

на колко си години тя на колко ония на колко е и по лесно ше бъде да ти помогнен :)

JuS7^YourS
02-29-2008, 20:33
момичетата обичат да се чувстват харесвани от повече от един. Според мен, макар че не я познавам, щом си е избрала друг, значи предпочита него, а с теб ще флиртува, защото това подхранва самочувствието й. Естествено може и да греша и тя също да има чувства към теб, но това само ти можеш да разбереш ако я питаш.

tuzaro
02-29-2008, 20:34
баце преди една седмица бях точно в тва положение... ако те е много яд може да си го набиеш ама не се хващай с нея щот може и с тебе да се получи така, тя да си намери някой дето я прави щастлива докат е с тебе.

tan0
02-29-2008, 20:40
ами значи аз съм на 19 тя скоро прави 18 години,аз съм сигурен че не съм и безразличен защото за годините които се познаваме аз съм я разплаквал и след най-много 1 месец на нея и минава не съм и безразличен ония пич е на 20 но той е студент и тя се вижда с него само 2-3 дни в седмицата...

VinDiesel
02-29-2008, 20:44
Еми тряя да поговориш с нея да ти обясни като какъв те има :)

tuzaro
02-29-2008, 20:44
ами значи аз съм на 19 тя скоро прави 18 години,аз съм сигурен че не съм и безразличен защото за годините които се познаваме аз съм я разплаквал и след най-много 1 месец на нея и минава не съм и безразличен ония пич е на 20 но той е студент и тя се вижда с него само 2-3 дни в седмицата...епа баце чукай си я, тя щом го вижда за 2-3 дена ше е незадоволена 8-)

tan0
02-29-2008, 20:49
еми ние доста често говорим за тези неща на последак но за сега поне няма развитие само ме е страх ако на ония му чупя капачките на колената дали няма да се отдрапне тя от мен щтот той много ме дразно напоследак,гледа ме все едно му бъркам в гащите и....абе вдигнал съм му мерника...

VinDiesel
02-29-2008, 20:52
еми ние доста често говорим за тези неща на последак но за сега поне няма развитие само ме е страх ако на ония му чупя капачките на колената дали няма да се отдрапне тя от мен щтот той много ме дразно напоследак,гледа ме все едно му бъркам в гащите и....абе вдигнал съм му мерника...
И да го биеш ще си дигнеш самочувствието и ще и паднеш в очите с две думи не прави глупости хах май станаха 3 думи :)

tan0
02-29-2008, 20:57
е то има начин пак да яде бой без аз да се меся ама няма да е интересно и аз пак ще сам му го набрал....иначе си прав че ще си вдигне самочувствието...а аз искам да и го сваля и да разкарам тоя пергиш преди да ми скаса нервите щтот съм много избухлив и на моменти много трудно се контрулирам...

VinDiesel
02-29-2008, 21:01
Аз написах че като го биеш ти ще си дигнеш самочувствието а тя може и да те намрази малко затова недей прави глупости и аз съм като тебе нервак и в много случай особено като играя волейбол и падам и обичам да си пошибвам някоя врата :)

tan0
02-29-2008, 21:08
ооо аз не мисля че има на каде да си дигам самочувствието а за това че тя ще ме намрази това в лошото иначе на драго сърце бих му теглил няколко
винкела през капачките на колената ама не мисля че си заслужава...мен сега ме интереува какво да направя че да и стана по интересен от него и той да не бъде отразяван,ако тя не е с него мога и аз да си разпускам и да си го...

VinDiesel
02-29-2008, 21:18
Изкарай я на кафе :)

tan0
02-29-2008, 21:22
днес бяхме но не сами а с други наши общи приятели и не сме говорили нищо конктретно...преди си писахме утре пак ще се видим но за малко може би защото нейния гланц остана в мен.Разбрали сме се в най близко бъдеще да излезем само двамата на кафе и да изясним някой неща но преди да излезем само двамата аз искам да и вляза под кожата...иначе се виждаме често с нея даже разбрах че питала наш общ приятел за мен...

rame
02-29-2008, 22:54
ами значи аз съм на 19 тя скоро прави 18 години,аз съм сигурен че не съм и безразличен защото за годините които се познаваме аз съм я разплаквал и след най-много 1 месец на нея и минава не съм и безразличен ония пич е на 20 но той е студент и тя се вижда с него само 2-3 дни в седмицата...епа баце чукай си я, тя щом го вижда за 2-3 дена ше е незадоволена 8-) :razz: Голям съвет даваш.....Аз с моя като го правя 1-2, макс 3 пъти седмично не се чувствам незадоволена! :-P А съветът ми към момчето е да продължава да бъде до нея като приятел и да разбере какви са отношенията им,липсва ли нещо във връзката им(любов,нежност,внимание,а може и секс де :D ) и да се опита да и даде точно това. :) Но ако връзката им е щастлива и сериозна по-добре да се откаже......А по въпроса за боя поне от моя женска гледна точка е супер глупава идея,с тва няма да постигнеш НИЩО!!!! :?

Shinigami
02-29-2008, 23:52
абе кви са тия САПУНЕНИ ОПЕРИ - "ТЯ Е С ГАДЖЕ, Аз съм бременен. тя ме подлудява.... пфффф.... стига си хабил времето ни и ходи направи неколко лицеви - щи мине! :-x :-x

MiMcHeToOo
02-29-2008, 23:52
абе кви са тия САПУНЕНИ ОПЕРИ - "ТЯ Е С ГАДЖЕ, Аз съм бременен. тя ме подлудява.... пфффф.... стига си хабил времето ни и ходи направи неколко лицеви - щи мине! :-x :-x

Тц тц.. Сапунени опери вика.. Тц тц..

Aster!x
02-29-2008, 23:56
Кракто и ясно.Зарежи я... :-o

tan0
03-01-2008, 07:01
на ден правя по 130-150 лицеви и не ми минава просто сам голям нервак...
немога да я зарежа просто като я видя и всичко ми се обраща....

martoo
03-01-2008, 08:21
mn gadno pi4 ama ... ako ne skusa s toq drugiq mislq 4e ni6to nqma se polu4i ... pone q nakarai da go zabravi i prosto da iska da e s teb tfa e moq suvet