PDA

View Full Version : Искам обеца...



4eere6ka_kiss
02-29-2008, 22:21
Ами много искам да си сложа обеца на езика , но майками не ми дава ! Вика че там било ужасно ,че зъдържало храна и мирищело,бе все глупости ... Уж ми дава на друго вясто , но не и на езика .. А аз искам там !! Как да я обедя ,че не е грозно и тн ? HELLP :D

mulgore
02-29-2008, 22:27
Сигурна съм,че няма,освен ако не си направиш след 18 годишна възраст.
Тогава няма кой да ти забранява.

На това мнение съм,защото и аз немога да убедя наще да си направя лабрет и не дават.Казаха прави каквото си искаш след като навършиш 18..кво да се прави.Ще се чака..

_SmiLe_FoR_yOu_
02-29-2008, 22:45
Направи си я без да знае и я изправи пред свършен факт. :-P

mulgore
02-29-2008, 22:50
За втория пост ще си замълча..пълен ужас..
И после като я изправиш пред свършен факт..нито компютър,нито навънка.
Тъй че..

malkata_shmatka
02-29-2008, 22:54
sestra mi e bila svidetel na slagane na obeca na ezika. posle momi4etata ne sa mozeli da qdat mn dulgo vreme. i cql den sa lezali. nqmali sa sili da stanat. da ne govorim 4e bolkata e pove4e ot uzastna! i ima golqma veroqtnost ot vuzpalenie. po-dobre nedei. :-)

psychopath
02-29-2008, 23:25
като стане на 18 ще бъде далеч от тази мода...тогава няма да е модерно пиърс на езика


иначе мен ме дразни 8-)

Spider4eto
03-01-2008, 00:43
дам и мене много ме кефи и бях на крачка да си направя обаче поразпитах и се отказах. Няколко мои приятелки имаха и си я махнаха понеже им беше мн неудобно. Първо като ядеш и верно ти влиза храна, а пък на едната така и се беше възпалило че имаше като гнойна пъпка на езика. Отвратително беше. Ама се пак ти си решаваш :D

Ou7taControL
03-01-2008, 02:05
дам и мене много ме кефи и бях на крачка да си направя обаче поразпитах и се отказах. Няколко мои приятелки имаха и си я махнаха понеже им беше мн неудобно. Първо като ядеш и верно ти влиза храна, а пък на едната така и се беше възпалило че имаше като гнойна пъпка на езика. Отвратително беше. Ама се пак ти си решаваш :D според мен след като е прочела това се е отказала..

Pedigree
03-01-2008, 06:15
Ако толкова го искаш,ще го направиш.Пред свършен факт нямат избор.Все 'ама мама и тати не дават',ама ти ако толкова го искаш,просто го правиш и не ти пука какво ще кажат мама и тати. :)

Сет Коуен
03-01-2008, 07:30
По-добре недей! Но найстина е готинко 8) Имам фриинд с обеца на езика и го поразпитвах и ми каза, че месец, ако не и повече тряя да си на кисело млеко :? Пък и наистина може да се възпали :( Но е супер готинко да се мляскаш с такова мумиченци :oops:

Jamalska
03-01-2008, 08:43
Абе вие...друсате ли се?или все попадате на каръци.
Аз като се дупчих..фъфлих 1 седмица,беше подут 2-3 дни,още на следващия ден след дупченето си ядях твърда храна и наболяваше само като се напрегне и с едно упсаринче всичко се оправяше.
Не задържа храна..е ако си сложиш някоя телена мрежа вместо горно топче може и да задържа де...Изобщо си е супер.
Аз не знам хора с някой от гореизброените проблеми...а познавам много хора с обици.
Сега като си махна обицата и си чувствам устата самотна:(


А да,за авторката:1.Наще разбраха за обицата след повече то месец...не че нещо щеше да стане иначе ама ми беше интересно колко ме оглеждат.и то разбраха като видяха шишенцето от Сандрина.
2.Еми най-добрия начин да я навиеш е да я заведеш в студиото при пиърсъра и да го помолиш той да обясни всичко...може да му кажеш да представи нещата в най-добрата им светлина и тн

lovey0u
03-01-2008, 11:45
За втория пост ще си замълча..пълен ужас..
И после като я изправиш пред свършен факт..нито компютър,нито навънка.
Тъй че..

+1

BeBoNcHeTo
03-01-2008, 16:23
На мен лично страшо ми харесва но щом майкати не дава не го прави и моята майка е на същото мнение за обеците на езика,за това мн не и говоря за пиарсинг там

IdiOtKa
03-01-2008, 21:45
sestra mi e bila svidetel na slagane na obeca na ezika. posle momi4etata ne sa mozeli da qdat mn dulgo vreme. i cql den sa lezali. nqmali sa sili da stanat. da ne govorim 4e bolkata e pove4e ot uzastna! i ima golqma veroqtnost ot vuzpalenie. po-dobre nedei. :-)
олее в къф филм си не ми е ясно ..чесно ти каам ...
не смао че съм виждала ми и имам ..значи деня в който си пробих езика бях излезнала с един бивш приятел който мразех да виждам ...така че съм била в пълно съзнание, можела съм да говоря и съм можела да ходя ..престааш лиси ... и той дори не забеляза първите 30 мин ... така че не е толкова болезнено и гадно ...дори е приятно

Сет Коуен
03-02-2008, 05:33
Абе вие...друсате ли се?или все попадате на каръци.
Аз като се дупчих..фъфлих 1 седмица,беше подут 2-3 дни,още на следващия ден след дупченето си ядях твърда храна и наболяваше само като се напрегне и с едно упсаринче всичко се оправяше.
Не задържа храна..е ако си сложиш някоя телена мрежа вместо горно топче може и да задържа де...Изобщо си е супер.
Аз не знам хора с някой от гореизброените проблеми...а познавам много хора с обици.
Сега като си махна обицата и си чувствам устата самотна:(


А да,за авторката:1.Наще разбраха за обицата след повече то месец...не че нещо щеше да стане иначе ама ми беше интересно колко ме оглеждат.и то разбраха като видяха шишенцето от Сандрина.
2.Еми най-добрия начин да я навиеш е да я заведеш в студиото при пиърсъра и да го помолиш той да обясни всичко...може да му кажеш да представи нещата в най-добрата им светлина и тн
Яла си ти твърда храна.. :lol:

s1NNer
03-02-2008, 07:15
sestra mi e bila svidetel na slagane na obeca na ezika. posle momi4etata ne sa mozeli da qdat mn dulgo vreme. i cql den sa lezali. nqmali sa sili da stanat. da ne govorim 4e bolkata e pove4e ot uzastna! i ima golqma veroqtnost ot vuzpalenie. po-dobre nedei. :-)

Миличка по-добре не говори като не знаеш ... въобще не боли!А вероятноста за възпаление е 1 на 1 000 000 пък в началото 2-3 дена е леееееко подут и само 1вия ден фъфлиш ,а тва за храната не е вярно ,че задържа :-D от къде я измислихте тая простотия... айде като не знаете по-добре си мълчете...

BeBoNcHeTo
03-02-2008, 07:49
sestra mi e bila svidetel na slagane na obeca na ezika. posle momi4etata ne sa mozeli da qdat mn dulgo vreme. i cql den sa lezali. nqmali sa sili da stanat. da ne govorim 4e bolkata e pove4e ot uzastna! i ima golqma veroqtnost ot vuzpalenie. po-dobre nedei. :-)
олее в къф филм си не ми е ясно ..чесно ти каам ...
не смао че съм виждала ми и имам ..значи деня в който си пробих езика бях излезнала с един бивш приятел който мразех да виждам ...така че съм била в пълно съзнание, можела съм да говоря и съм можела да ходя ..престааш лиси ... и той дори не забеляза първите 30 мин ... така че не е толкова болезнено и гадно ...дори е приятноОлеее имаш обица на езика.Браво!!!Олее мн ти завиждам :grin: :P

Jamalska
03-02-2008, 09:33
Абе вие...друсате ли се?или все попадате на каръци.
Аз като се дупчих..фъфлих 1 седмица,беше подут 2-3 дни,още на следващия ден след дупченето си ядях твърда храна и наболяваше само като се напрегне и с едно упсаринче всичко се оправяше.
Не задържа храна..е ако си сложиш някоя телена мрежа вместо горно топче може и да задържа де...Изобщо си е супер.
Аз не знам хора с някой от гореизброените проблеми...а познавам много хора с обици.
Сега като си махна обицата и си чувствам устата самотна:(


А да,за авторката:1.Наще разбраха за обицата след повече то месец...не че нещо щеше да стане иначе ама ми беше интересно колко ме оглеждат.и то разбраха като видяха шишенцето от Сандрина.
2.Еми най-добрия начин да я навиеш е да я заведеш в студиото при пиърсъра и да го помолиш той да обясни всичко...може да му кажеш да представи нещата в най-добрата им светлина и тн
Яла си ти твърда храна.. :lol:
ами...още същия ден се пробвах с едно КФС обаче се поозорих.На следващия ден за обяд с моя си направихме спагети,вечерта гювече и на 2рия ден омлет.Е не е като да ядеш пица(чак на 4тия ден) ама със сигурност не са супички и пюренца

kuklichka_bg
03-02-2008, 09:40
i az iskam na ezika no ne mi davat :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( i mislq lqtoto kat ne sam v kashti togava 4e da ne me vijdat pak posle pri svarshen fakt ko mogat da napravqt?!

N0_feAR
03-02-2008, 09:49
няма как да я убедиш в това, че няма нищо лошо в пиърса на езика. Тя си е предубедена жената и тва. Родителите са такива. Освен да почакаш 18 - това е най-либералния и правилен начин. Ако искаш можеш да се пробиеш и без нейно знание, но аз не съм мнопго съгласна с тези действия. И при мен беше нещо подобно. Врънках ги с триста зора и след едно голямо чакане стана мойта.
Ако искаш можеш да я заведеш при пиърсъра и той да й обясни как стоят нещата или да й свалиш няколкото статийки от нета за тва и да й ги покажеш. :)

s3nSe-me
03-02-2008, 10:28
Съгласна съм че може да си я направиш без да знае,щото иначе не се сещам просто как може да се убеди една майка и то точно за такова нещо... :? иначе въпроса е дали ти стиска да го направиш и дали 6а може да я криеш известно време щото все пак е на езика..сещаш се почваш да фъфлиш и т.н..
#-o

denityYyY_
10-22-2008, 21:42
да и според мен най-добрия начин,ако не ти позволяват е да чакаш докато не станеш на 18.Аз много исках да си сложа,обаче майка не ми даваше даже се скарахме заради това.Но напук на всичко отидох и си сложих.Вече стана една седмица от както съм с нея и тя все още не знае.Първите 2 дена бях на супи сокове и кисело мляко,но не издържах и започнах да си махам обецата докато ям и после пак я слагах.Някои казват че дупката зарасвала за 5 минути,но не е вярно и се убедих в това.Просто ако го искаш толкоа силно и не те е страх нищо не те спира :---) 8)

preichetoy
10-22-2008, 22:02
bolkata e pove4e ot uzastna! Ауу, какъв ужасТ! :shock:

Madn3s5
10-22-2008, 22:08
^ болката е минимална не се стряскайте,аз се пробих миналата седмица и вече на втория ден се храних и говорих нормално

относно авторката - изчакай някой твой празник и кажи че искаш тва да ти е подаръка :-D

BePoHuKa
10-23-2008, 04:10
Ммм и аз много искам пиърс на езика ама май ще се наложи да почакам :D

Ag
10-23-2008, 06:13
Абе вие...друсате ли се?или все попадате на каръци.
Аз като се дупчих..фъфлих 1 седмица,беше подут 2-3 дни,още на следващия ден след дупченето си ядях твърда храна и наболяваше само като се напрегне и с едно упсаринче всичко се оправяше.
Не задържа храна..е ако си сложиш някоя телена мрежа вместо горно топче може и да задържа де...Изобщо си е супер.
Аз не знам хора с някой от гореизброените проблеми...а познавам много хора с обици.
Сега като си махна обицата и си чувствам устата самотна:(


А да,за авторката:1.Наще разбраха за обицата след повече то месец...не че нещо щеше да стане иначе ама ми беше интересно колко ме оглеждат.и то разбраха като видяха шишенцето от Сандрина.
2.Еми най-добрия начин да я навиеш е да я заведеш в студиото при пиърсъра и да го помолиш той да обясни всичко...може да му кажеш да представи нещата в най-добрата им светлина и тн
Яла си ти твърда храна.. :lol:
Мощно филмиран си ;)
Аз още същата вечер ядох риба няква ии варени картофи.Нито съм фъфлила,нито съм имала проблеми при ядене.Но за сметка на това езика ми беше подут 2-3 седмици.
Тъй си я държа почти 1 година вече и нашите не знаят...

BlueAvalanche
10-23-2008, 07:28
Някакси не и схващам смисъла на обицата на езика :?

rakiQ
10-23-2008, 07:58
аз пък нямам такива проблеми от страна на татуси и пиърсинги :)

Pliok0019
10-23-2008, 10:28
аз пък нямам такива проблеми от страна на татуси и пиърсинги :)
И аз...Родителите ми никога не са ми забранявали подобни неща. Аз пък не се възползвам от това...Язък :D

intotheblue
04-04-2009, 18:02
Оф.......................................не хора спуквате ме от смях.Като почнат такива момичета който се влияят все от мама и тати ме побъркват.Какво ти пука шом искаш обеца на езика си направи.Ще викат малко,ще се карат и ще им мине.Няма цял живот да ти се сърдят.Аз имам обеца и мога да кажа,че незадържа храна и не мирише.Е ако не спазвах устна хигиена винаги мирише,но това е друг въпрос.Когато ти го пробиват боли доста,но после болката отшумява.С кисело мляко караш само една седмица даже и по-малко ако не те боли.Полсе като се целуваш е много яко.Това мога да ти кажа.Даваи смело!

Bianca
04-04-2009, 18:04
^ Алоо, киселото мляко е най-неподходящата храна в такъв момент. Имало някаква бактерия, която можела да доведе до инфекции, blah-blah... Научи се да пишееееш, неграмотно чадо такова!
Танче, станах по-умна покрай теб. :-)

Decu
04-04-2009, 18:08
Много грозно.

InnchetO
04-04-2009, 18:17
Абе к'ви са тея филмии.. напрао 5 години да не е можела да стане а ? :lol:
Филмари...

Иначе и на мен майка ми не ми дава.. ама предтекста е друг.. КУРВЕНСКО Е :lol: представете си..
Каакто и да е.. майка ми немога да я убедя по никакъв начин- пробвала съм, нестава. Та за това мисля да издебна като нямаме среща няколко дни с нея и да се пробия. Знам, че само 2-3 дни е подут и, че след няколко дни вече и яденето може да си е нормално. Така, че..
Единственото което е, че малко ме е страх майка ми ако разбере. Смисъл страх е силна дума в случая, ама мога да си поседя 2-3 дни в нас /тъкмо да ми спадне езика.. :lol: /

Иначее.. както казаха - ако искаш толкова много си сложи. Едно каране от мама или тати едва ли би било толкова страшно.

chocoleptic
04-04-2009, 18:43
хаха , скоро не се бях смяла толкова..
хора , които нямат пиърс моля да не пишат в темата,че са повече от абсурдни..


:?

techCandy
04-04-2009, 19:53
Ами много искам да си сложа обеца на езика , но майками не ми дава

Браво....
Всеки втори, който се хвали, че има пиърс е точно на това място...Обаче тая дето обясняваше как по цял месец лежали и нямали сила да се вдигнат от леглото. Как сестра и го видяла, каква привилегия! Или пък оня, дето разпитал приятеля си, който цял месец ядял кисело млЕко :razz: Не....просто.... :razz:

eple
04-04-2009, 20:00
като не ти дава,ще си седиш на дупето

bubaAbu
04-11-2009, 16:59
и аз искам самолет обица на езика ама .. нямаа ще трябва да чакаш .. :D :D

Joc
04-11-2009, 18:12
аз искам да си отрежа езика ама не ми дават ... какво да правя..?

guinessgirl
04-11-2009, 19:07
като искаш,ще си направиш без да питаш мама и татИ

shmatka888
04-12-2009, 11:40
Оф кво като не ти дават вашите...Ако имаш пари отиваш слагаш си и готово..после малко ще ти викат ама ще им мине...много важно.
И естествено, че има такива случай да се усложни....ако си го направиш в някоя маза :? И за болката не е толкова, мисля че напръскват с нещо езика за да не боли... Не съм наясно, ама едва ли е болка за умиране :D Аз също мисля да си сложа.Казах на майка ми...тя направи някаква физиономия ама ми дава :)

bloodyF
04-12-2009, 12:05
Много грозно.

ToniStoraro
04-12-2009, 12:48
А, ти добре ли си? Това пък е толкова грозно, направо ми е отвратително да ги гледам такива. Освен това можеш инфенция да получиш. Тва да си дупчиш езика е пълна идиотщина, честно.

RAWRRR
04-12-2009, 15:34
Иначе и на мен майка ми не ми дава.. ама предтекста е друг.. КУРВЕНСКО Е :lol: представете си..
.

И при мен е точно така..

Иска да ме опази..

Хлъц http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/088.gif

GbSy
04-12-2009, 15:46
Ее, ама не ви ли писна вече?
Всяка втора ми е с обица на езика, особено тия от наш'то даскало... една се продупчи и всички покрай нея.
Кефи ме иначе, де, то аватара... абе, яко е, ама не ми дават и не бих си направила.

MovieGirl
04-13-2009, 11:26
Моят пиърсинг не е на езика,ама като реших,че искам,нашите направо полудяха :D измислиха ми един куп тъпи причинаи казаха не,ама нали аз съм си здрав инат и след около 2-3 седмици (мах) всяка вечер мрънкане за тоя пиърс ми дадоха,че дори баща ми дойде с мене и една фр,която също искаше,в студиото. :-D
Просто бъди упорита и настоятелна и може и да получиш каквото искаш :D

shmatka888
04-13-2009, 13:19
Абе хора чудех се на всеки език ли може да се сложи обеца...Всмисъл... моя е мъничък :D ии няма много място за обеца..трябва да е по напред... :?

JiiaQii
04-13-2009, 14:02
ми убеди я за рд-то нещо ддз 8-) проскай се тръшкай се плачи докато не ти даде се пак ти ще я носиш не тя :D :D

Spider4eto
04-13-2009, 15:06
Леко е старичка темата :-o

antonia93
04-14-2009, 15:55
На мен лично не ми харесва на езика и не бих си направила,но щом толкова искаш помоли ги или ходи да се продупчиш без да питаш/ако ти стиска/. 8)

Мойте родители имат много добър вкус и за обица на пъпа ми дават,но на езика,ще ми кажат прави каквото искаш. :razz: