PDA

View Full Version : Журито на Мюзик айдъл е ужасноо!



Първокласник
03-01-2008, 04:50
Как можа да не одобри тая жена:
http://vbox7.com/play:5ad7cf84

Такъф талант, такъв глас!Дори си измисли собствени английски думи и не и обърнаха внимание

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

teenkopele
03-01-2008, 05:36
... а как може пред мен да няма шопска салата?

eu.hyricane
03-01-2008, 05:40
pravqt se na mn vajni, ama takava zada4a sa im vazlojili sigurno rejisiorite

Първокласник
03-01-2008, 06:16
pravqt se na mn vajni, ama takava zada4a sa im vazlojili sigurno rejisioriteВсъщност и аз мисля така.Много гадно се държат на моменти :(

quench
03-01-2008, 06:19
фънки прави много добре, като се държи гадно дори с тея, които минават нататък - като човек, който работи, виждам колко е важно да имаш някой зъл шеф, който може винаги да те разкара заради едната малка грешка - така се стараеш повече

отрицателното на тоя МИ ще е, че т.нар. звезда ще бъде новият/новата чалга сензация на годината

присъствието ан маестрото ще даде само тежест на решението, а отрицателното мнение на фънки ще придаде на новият идол още по-голям престиж като човекът, на който фънки е казал "да"

mihichkaaa
03-01-2008, 06:42
абе яко гадну се държат с хората...са вярно че повечето немогат да пеят ама могат да им го кажат по човешки...а не някъв си фънки ли къф е дет никой не го знае да ги праи за 2стотинки и да се ебава е тях или пък неква тъпа чалгаджийка дет неможе да пее а само да си показва гъза и циците да им казва че нестават :-x :-x

nifty
03-01-2008, 06:45
тва клипче го слушам по 100 пъти на ден от мойте приятелкии как ми го пеят постоянно с траа рибу рибуу далчо ли кфото е там .. пък тфа момиче сигорно измисли ноф езиккк Рибуванеее

vodka_f
03-01-2008, 07:18
:shock: колко е зле горката и същевременно и самоуверена,но няма лошо само да не е за сметка на слуха на други...според мен трябва да се посмачква самочувствието на някой,но не по такъв злобен начин! :?

tuka6na
03-01-2008, 07:18
Чувам я навсякъде тая 'интерпретация' и реших да седна да го гледам и аз веднъж.
Само като видях как точно дебелака се гаври с хората ми стана ясно ,че надали ще повторя...

jujulinkaa
03-01-2008, 07:20
на мен пък не ми харесва как пее обаче наистина тоя фънки е много зле ...

vodka_f
03-01-2008, 07:35
ако продължава така Фънкито дали ще остане аудитория за предаването? :?

DjBaloon
03-01-2008, 07:41
добре бе.. мене много ме кефи :)

MusicIsTheKey
03-01-2008, 07:45
Фънки е лайно, което не се вижда на какво прилича.

По време на един от кастингите се появи едно пълничко момче, а той го изгони и му каза да ходи да отслабва!Без дори да го чуе как пее.
Хората отиват за да си пробват късмета, а не да ги унижават и обиждат.

Между другото има такива теми:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=158767
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=158337

s1NNer
03-01-2008, 08:07
Фънки е лайно, което не се вижда на какво прилича.

По време на един от кастингите се появи едно пълничко момче, а той го изгони и му каза да ходи да отслабва!Без дори да го чуе как пее.
Хората отиват за да си пробват късмета, а не да ги унижават и обиждат.

Между другото има такива теми:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=158767
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=158337

А после тоя като влезе 2ри път да пее явно не си чула .... той се дереше кат свиня ... и не беше малко пълничък... а беше ОГРОМЕН!
А колкото до Фънки .. кефи ме :]]]] добре ,че е там за да не ги пуска тъпаците дето си мислят че могат да пеят :]

MusicIsTheKey
03-01-2008, 08:11
Гледах го, гледах го.

Въпреки, че пееше ужасно.. не смятам, че трябваше да го обижда по този начин. .:) Друг случай - влиза една мацка, а той каза, че е като кифла и е облечена сякаш отива за банички. Той самият беше по тениска.:)

Не знам, не ми харесва това държание към хората. Никой не заслужава да го обиждат така и то пред цяла България.:)

olive_oil
03-01-2008, 08:26
да тъпо беше. одрязаха и едно момче щото нямало ритмичност

xXxScreamxXx
03-01-2008, 08:50
ее на мен пък не ми отваря клип4ето и .........все пак понякога фънки е гадняр .. ама има и моменти когато е п1лния пи4 ;)

OtherDimension
03-01-2008, 09:51
Фънки е пич!

B3B0K
03-01-2008, 10:25
[quote=MusicIsTheKey]

А после тоя като влезе 2ри път да пее явно не си чула .... той се дереше кат свиня ... и не беше малко пълничък... а беше ОГРОМЕН!
А колкото до Фънки .. кефи ме :]]]] добре ,че е там за да не ги пуска тъпаците дето си мислят че могат да пеят :]fanki te kefi.. ima6 si pravoto ama toi se gavri s hora na koito im li4at otkloneniqta kato onzi s kroasanite. nemoje da otide6 da pee6 i da ti kajat grozen si debel si ... tva bqha parvite kastingi natatak da gi mahnat s teq argumenti sa teq deca 6te se priberat v tqh s misalta 4e sa grozni 6tot nekaf debelak im e kazla taka ?
btw fanki kaf e ? smis s kvo se zanimava

LustForSk8ing
03-01-2008, 10:52
ujasno e nali :razz:

s1NNer
03-01-2008, 11:03
[quote=MusicIsTheKey]

А после тоя като влезе 2ри път да пее явно не си чула .... той се дереше кат свиня ... и не беше малко пълничък... а беше ОГРОМЕН!
А колкото до Фънки .. кефи ме :]]]] добре ,че е там за да не ги пуска тъпаците дето си мислят че могат да пеят :]fanki te kefi.. ima6 si pravoto ama toi se gavri s hora na koito im li4at otkloneniqta kato onzi s kroasanite. nemoje da otide6 da pee6 i da ti kajat grozen si debel si ... tva bqha parvite kastingi natatak da gi mahnat s teq argumenti sa teq deca 6te se priberat v tqh s misalta 4e sa grozni 6tot nekaf debelak im e kazla taka ?
btw fanki kaf e ? smis s kvo se zanimava

Добре извинявай ма те половината освен ,че верно си бяха грозни ... ма те не можеха и да пеят бе ... те са отишли за гаврата явно да видят кво ше стане като отидат ... +тва фънки си го каза той може да е дебел ама дебели няма да пуска щото все пак те ще са на сцената ... а той е просто жури и квото е искал го е постигнал така ,че сега може да си позволи ако ще и 50000 килограма да е ...
- - - > Фънки - пич !! :]

s1NNer
03-01-2008, 11:06
btw fanki kaf e ? smis s kvo se zanimava


Димитър Ковачев-Фънки

е управител на "София мюзик ентърпрайсис" (sme.bg), благодарение на която в България гостуваяха "Депеш мод", "Металика", "Дийп Пърпъл", "Назарет", "Джипси Кингс", "Тото", "Инкогнито", Питър Гейбриъл. Фестивалите "Мюзик джем" и "Арена музика", повече от 400 концерта, като и тв предаването "Кречетало" също са проекти на Фънки.

За себе си той казва, че е черната овца, музикалният израстък на потомствена медицинска фамилия. Бил е санитар в инфекциозна болница, а родителските мечти санитарят да стане доктор се сблъскват с неговата мечта да стане музикант.

Вместо в Медицинска академия, попада в Консерваторията. Следват бурни години с рок група "Ера", свирене в джаз-формации, турнета на Запад. Еуфорията от сцената ражда желанието му да премине от другата страна на бариерата.

Така през 1991 г. Димитър Ковачев и най-добрият му приятел Иван Несторов-Амебата организират първия си концерт. Оттогава не спират да изпълняват капризите на звездите, които идват у нас. ;)

Blab
03-01-2008, 11:47
да тъпо беше. одрязаха и едно момче щото нямало ритмичност
Да, нямаше, за Бога!
Приятен, мек гласец, 'ма как ги лепеше думите... Шанс...

Пфф... току що гледах т'ва от вчера...
Ангелов ме грабна! 'мъъъъ, страшен...
А Люси нещо се прави... както и да е...
Много слаби са тазгодишните участници. Засега т'ва е моят фаворит! Ля ля ля... само момчета по-пеещи, бе... другото...

Exothermic
03-01-2008, 11:50
`Бе Фънки е пич ... O:)

Miss_Perfekt
03-01-2008, 11:57
Само невиждам за кво спорите кат чили някой много го ебе дали някой си може да пее 8-)

Blab
03-01-2008, 11:59
Само невиждам за кво спорите кат чили някой много го ебе дали някой си може да пее 8-)
хххх ча'ай, бе!
Т'ва форумЪ за к'во е? :-D
Пък и мен ме грее, да... 'що пЪ не :?

Miss_Perfekt
03-01-2008, 12:07
Само невиждам за кво спорите кат чили някой много го ебе дали някой си може да пее 8-)
хххх ча'ай, бе!
Т'ва форумЪ за к'во е? :-D
Пък и мен ме грее, да... 'що пЪ не :?
Сори ама днеска не съм в настроение и за тва повтарям само - кво те ебе :D

SuNsEt
03-01-2008, 17:09
Абееее как може да сте толкова задръстени бе?!За кво обиждате Фънки?!Той е много прав да им говори така!Та това освен шоу е и известно по цял Свят.Тук не става въпрос за някакъв си кастинг там...говорим за човек,който ще бъде избран и цяла България ше го гледа...Ами вие бихте ли искали да гледате някакъв дебелак да ви пее на екрана??Тук става въпрос,че трябва да се има и подходяща визия освен гласа.Хора като Фънки,гадни и злобни-според вас-има навсякъде...Според мен,той е супер човек и аз много го уважавам!не само защото го познавам мисля така...

Който не разбира от музика,не може да разбере и Фънки!!!

LeVski_fen
03-01-2008, 17:21
pfff toq debeliq e nai drazne6toto ne6to v efira sled profesor Smu4kof :razz: :razz:

03-01-2008, 18:58
Абееее как може да сте толкова задръстени бе?!За кво обиждате Фънки?!Той е много прав да им говори така!Та това освен шоу е и известно по цял Свят.Тук не става въпрос за някакъв си кастинг там...говорим за човек,който ще бъде избран и цяла България ше го гледа...Ами вие бихте ли искали да гледате някакъв дебелак да ви пее на екрана??Тук става въпрос,че трябва да се има и подходяща визия освен гласа.Хора като Фънки,гадни и злобни-според вас-има навсякъде...Според мен,той е супер човек и аз много го уважавам!не само защото го познавам мисля така...

Който не разбира от музика,не може да разбере и Фънки!!!
Бате ако съм някоя мацка и тоя дебелия ме отреже под претекст , че не ми харесва роклята или нямам хубава визия спроед него, такъв бой ще му оредя :)
Оная, мацката си пееше много добре, но гласа и бе много висок.
И онея идиоти идват с балоните. Бате ако бях там и трагнат да се ебават така с мен, ония джуджак от сблъсък , щях да го оставя без очила.
Ебаси осраното жури.
Никаква тактичност - сори, така не може по националната телевизия, да си показваш комплексите.
Като си назор излизаш и почваш да хейтиш хората, както аз направих днеска в парка.

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-01-2008, 19:06
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=158767
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=158337

:)