PDA

View Full Version : Защо "жените" са такива?



kalioo
03-01-2008, 05:07
"da v na4aloto naistina si misleh 4e iskam dulgo seriozno ne6to i taka natataka no tova pritiskane ot tvoq strana v momenta iskam kuponi zabava ako 6te6 sex...s teb ili drug ...iskam da se kefq na jivota a ne da mislq za eventualniq mi muj edin vid..."
Това го казва момиче което 6 месеца и половина не ми пусна!Просто ме е яд...

BoSSMan
03-01-2008, 05:29
Тва е голяма гавра... Явно тя не е била готова за полов акт със теб сигърно не те е обичала достатъчно а и ти не си и показал предполагам колко даржиш на ней. И е мнгоо зле да принуждаваш и подтискаш човек..
6 месеца ](*,) ](*,) :-k

Angel_of_the_Night
03-01-2008, 06:00
Еее това е много гадно,но така е повечето(не казвам всички) на тази възраст,предполагам не е над 18,просто незнаят какво искат,за това горе главата,гадно е така е но какво да се прави това е живота.

darla
03-01-2008, 07:15
ami nqkoi momi4eta naistina ne sa sposobni da imat po dulga i seriozna vrazka,prosto priemi fakta,4e ima i takiva,koito si badat po ludoriite i ne iskat do sebe si nqkoi,koito da im e vuje na vrata i da e suobrazqvat s nego,qvno tvoqta macka ne e dorasla o6te za seriozni otno6eniq,za6toto li4no spored men kuponite,ludoriite i 6umniq i div jivot ne pre4i po nikakav na4in na seriozna vrazka(ako q ima naistina)...no tvoeto momi4e vse o6te iska da si igrae-vse pak tva e pubertet,razberi q,razkarai q,i davai napred

MoHuTo
03-01-2008, 07:16
Това, че не ти е пуснала, не значи, че няма да пусне на друг. Явно или ти не си я предразположил да го направи или тя просто не е искала. А и щом иска да си живее живота - остави я. Всеки има право да избира как да живее. А и щом казва, че си я притискал явно й е писнало...

Mademoiselle
03-01-2008, 07:19
na kolko godini e momi4eto kato sudq po dumite ne znam dali ima 14 :? :D

tan0
03-01-2008, 07:45
много гадно е постапила с теб но щом и се живее остави я ако тя даржи на теб рано или касно ще се варне при теб

sexa_na_kompleksa
03-01-2008, 08:13
Остави я, явно не осъзнава какво губи...

TheNewReligion
03-01-2008, 08:19
Епа , ако тва на аватара си ти ... :lol: Не бе ебавка , ами незнам , няма смисъл да се ядосваш , защото и нз що ! :razz:

VinDiesel
03-01-2008, 08:20
Значи тя за 6 месеца не е могла да те опознае хахах нещо не се връзва
Явно е ходела с тебе колкото да не е сама а и ако постоянно си искал секс от нея тя нарочно не ти е пускала :)

kalioo
03-01-2008, 08:39
Това ми го каза снощи
ami ne znam kakvo da kaja..lujata...nqma da q preglutna ili po-skoro ve4e q preglutnah no kato se setq za teb se se6tam za tova ..za tvoqta bolka za tvoeto stradanie za tvoqta lubov za tvoeto tvoeto i pak tvoeto..az obi4am da slu6am horata no vsi4ko omruzva a nai-ve4e teji tova da si nerazbran ot 4ovek koito ti e bil skup...ne iskam pove4e da me pritesnqva6 nito az teb ako sam go napravila za tova mersi za vsi4ko koeto si kazal ako e istinsko o6te po-hubavo...zatova neka prosto vurvim napred pootdelno...krai na stradanieto..i eventualno ako po nqkakuv povod se zase4em hubavo tova 6te sa momenti ot jivota ni...

VinDiesel
03-01-2008, 08:43
Иди на някой купон с момичета и почни флирт с някое момиче и ще я забравиш тя просто като гледам кви ти ги говори или не и е било хубаво с тебе или само ти пълни главата с нейните глупости

SkiT
03-01-2008, 08:47
Иди на някой купон с момичета и почни флирт с някое момиче и ще я забравиш тя просто като гледам кви ти ги говори или не и е било хубаво с тебе или само ти пълни главата с нейните глупости
Тъй тъй !! Тая ти вкарва страхотни филми...

xXxScreamxXx
03-01-2008, 08:53
И е мнгоо зле да принуждаваш и подтискаш човек..
6 месеца ](*,) ](*,) :-k



и аз съм на това мнение .......... ;)

bibo
03-01-2008, 09:03
И е мнгоо зле да принуждаваш и подтискаш човек..
6 месеца ](*,) ](*,) :-k



и аз съм на това мнение .......... ;)

+1

TheNewReligion
03-01-2008, 09:08
Защо ли ? Защото вие момчетата сте едни малки , тъпи свинченца , които искат бой , ама да видим кога ! 8-) Boys have feelings .Who cares ! I hate boys , because they are only stupid idiots ! :shock: :shock: 8-) 8-) 8-) 8-) :shock: Момчета духайте ! Не ми пука , че ви слагам под общ знаменател , защото и вие го правите без да ви пука ! Fuck you !

bibo
03-01-2008, 09:13
Защо ли ? Защото вие момчетата сте едни малки , тъпи свинченца , които искат бой , ама да видим кога ! 8-) Boys have feelings .Who cares ! I hate boys , because they are only stupid idiots ! :shock: :shock: 8-) 8-) 8-) 8-) :shock: Момчета духайте ! Не ми пука , че ви слагам под общ знаменател , защото и вие го правите без да ви пука ! Fuck you !

в днешно време момичетата са много по-зле от момчетата,повярвай ми :-P

w0sh
03-01-2008, 09:20
Защото жените не са хора.

Spider4eto
03-01-2008, 09:26
Защото жените не са хора. a да ве. вие мъжете сигурно сте големите хора :-x

w0sh
03-01-2008, 09:41
Защото жените не са хора. a да ве. вие мъжете сигурно сте големите хора :-x

Поне мислим преди да говорим и да действаме. При вас мисловна дейност изцяло липсва.

bibo
03-01-2008, 09:51
Защото жените не са хора. a да ве. вие мъжете сигурно сте големите хора :-x

Поне мислим преди да говорим и да действаме. При вас мисловна дейност изцяло липсва.

като цяло глупавите пу*ки са много повече от глупавите момчета...

kalioo
03-01-2008, 09:52
Мисля че никой не е глупав,ние просто знаем какво искаме,затова сме силния пол.