PDA

View Full Version : Не ми обръща никакво внимание



tvoqta__me4ta
03-01-2008, 06:34
Ta mai se dosetihte de (ne e v moi stil da pi6a takiva temi ama qvno vsi4ko se slu4va)ta imam si priqtel ot g/d 2 meseca toi ne e ot moq grad smisal tuk u4i student e a ina4e e na 80 km ta tova ne e problema...problema e 4e izob6to ne mi obru6ta vnimanie kato se pribere priznavam si ne moga da si krivq du6ata kogato e tuk mi otdelq ot vremeto si,no kato se pribere i s dni ne me tursi....na 100% sum sigurna 4e ne mi izneverqva nqkade, no mnogo raboti ta za tova go razbiram i se staraq da mu vlizam v polojenie no dori da sedne na pc-to moje da mi drasne 1-2 reda vse pak...i men me ima v myspace i toi vliza tam kolkoto da si proveri ne6tata a za 2 min ne moje da mi napi6e ni6to...staraq se da ne se filmiram ama na ve4e 4-ti den edno zdrasti nqma...sega sigurno 6te kajete 4e e tupotiq i az taka si misleh ama ve4e ne se ponasq 4ustvam se super ujasno :smt087 :smt086 :smt089 :smt090 :smt100

т.7
krem4et0

kPuCkA
03-01-2008, 07:12
Кофти е...да...защо не поговориш с него или не искаш да му досаждаш?

MoHuTo
03-01-2008, 07:13
Защо не поговориш с него за това. Ние няма как да ти помогнем, освен да ти дадем някой друг съвет. Седни и поговори с него, обясни му, че не ти е приятно, а той ако е човек на място ще те разбере и ще се помъчи да оправи нещата...ако има как разбира се.

SunnyG
03-01-2008, 07:59
Възможно е да си мисли,че му влизаш в положението и за теб няма проблем като се държи така.Възможно е да не се усеща сам,че те наранява и да го прави неумишлено.Ние отговор не можем да ти дадем.Подхвани го отнякъде,за всичко си има обяснение.

imfamous
03-01-2008, 08:22
Съжалявам,че ще трябва аз да ти го кажа,но според мен той някакси не държи на връзката ви както ти,пък и момчетата са си такива!Ти трябва постоянно да ги тикаш...за съжаление!Незнам,но наистина трябва да поговорите,ако искаш тази връзка да продължи и мислиш,че наистина си заслужава да си с него,а не с някое друго момиче,което те заслужава и ще получаваш всичко,което искаш от него :)Успех ти пожелавам!Вярвам,че Любовта ще победи :)Усмихвай се въпреки всичко :)

MakeMeLaugh
03-01-2008, 08:30
Според мен ходи с теб за да има женско, като се прибере у дома и да не стои сам ;)
Такива случаи - бол (много).
Едва ли влага някакви по-специални чувства... смс има, лууп, ау, ся всеки има безплатни минути... ако има желание ще намери време нали се сещаш ;)
:?

vamp
03-01-2008, 08:33
Съжалявам,че ще трябва аз да ти го кажа,но според мен той някакси не държи на връзката ви както ти,пък и момчетата са си такива!Ти трябва постоянно да ги тикаш...за съжаление!Незнам,но наистина трябва да поговорите,ако искаш тази връзка да продължи и мислиш,че наистина си заслужава да си с него,а не с някое друго момиче,което те заслужава и ще получаваш всичко,което искаш от него :)Успех ти пожелавам!Вярвам,че Любовта ще победи :)Усмихвай се въпреки всичко :)

Големи глупости са това в "болд",аз не съм такова момче,просто явно никога не си била обичана и не знаеш какво е.А и колкото повече търсиш едно момиче,то спира да те цени,смята те за даденост и дори и досаждаш.С вас момичета каквото и да направи човек винаги греши!

ice_cream_f
03-01-2008, 08:43
Pogovori s nego :) Kakto kazaha po-gore za vsi4ko si ima obqsnenie :grin: AIDE USPEH :)

SkiT
03-01-2008, 08:53
Тъй...случва се...явно наистина не държи толкова на теб колкото ти на него...но това не означава че не държи изобщо,вероятно му е такъв характера...не се впрягай кажи му какво мислиш и го попитай има ли смисъл да се чустваш така ;)

white_chik
03-01-2008, 08:59
Ами поговори с него.Кажи му,че го разбираш,че е зает с работата,но ти се иска поне веднъж на ден да ти драсва някой и друг смс,за да ти покаже,че значиш нещо за него.

bibo
03-01-2008, 09:01
ами една приятелка имаше подобен проблем...накрая се оказа че момчето беше с нея само за да я е*е...истината понякоха е жестока :(

xXxScreamxXx
03-01-2008, 09:05
emi ........ kofti sityaciq .. kaji mu kakfo msili6 .. kakfo 4yvstva6.. i .. pogovorete na taq tema ;)