PDA

View Full Version : Спешно,плс!



sladu4an4eto
03-01-2008, 08:20
Mnogo mi e neudobno, no imam nujda nqkoi da mi otgovori na vaprosa. Pritesnqva me tova,4e pravih sex s edno mom4e i prezervativa se skusa i moje 4ast ot nego da e ostanala v men.Za6toto vednaj mi se slu4i, no sled 1-2 dena mi doide i ot samosebe si izleze. Uff mn me e sram da govorq za tova,no iskam da vi popitam dali,ako sega pak e stanalo taka ima ne6to opasno i dali 6te si izleze pak sami4ak,ako ne trqbva da mi idva skoro?

martoo
03-01-2008, 08:28
mi kolko na dulboko e?

VilleBaby
03-01-2008, 08:29
дори да не ти дойде скоро,според мен ще си излезе от само себе си...аа напълно сигурна ли си , че е останал в теб? но при всички случаи трябва да излезе, отиди на гинеколог или пък помоли някоя приятелка да ти помогне...айде успех :wink:

martoo
03-01-2008, 08:33
ville baby e prava i az taka mislq ama ako e ost mnoo na dulboko nz pi6i podrobnosti

Nadelina
03-01-2008, 08:39
I v men beshe ostanal prezervativ predi sedmica... ama kato vlqzoh da se izkypq sam izleze...

sladu4an4eto
03-01-2008, 08:42
Ne, ne sum sigurna,4e e ostanal vatre. No prosto ima takava vazmojnost.Ne go use6tam i ne moga da kaja, dali e na dulboko. No poprincip nqma kakvo da stane nali...Vsmisul to,ako ne izleze nqma da si ostane vse vatre...Bi trqbvalo da si izleze mai.

martoo
03-01-2008, 08:43
est 4e nqq si ostane vutre ako e vutre :)

LoLLi4kA
03-01-2008, 08:55
spox, ako e vutre, 6te izleze :)

AnoNim4e
03-01-2008, 08:59
Ne, ne sum sigurna,4e e ostanal vatre. No prosto ima takava vazmojnost.Ne go use6tam i ne moga da kaja, dali e na dulboko. No poprincip nqma kakvo da stane nali...Vsmisul to,ako ne izleze nqma da si ostane vse vatre...Bi trqbvalo da si izleze mai.
Няма как да го усетиш,спокс тря да си излезе сам,а пък не виждам защо не отидеш на лекар ?!?! Всяко момиче,което води полов живот тря да ходи поне веднъж в месеца на гинеколог,няма страшно не ядът хора,а и е за твое добро ! ;]

varnen4e
03-01-2008, 09:01
Такова нещо никога не ми се е случвало, но и аз мисля, че би трябвало от самосебе си да излезе. :)

sladu4an4eto
03-01-2008, 09:01
E,az sum hodila na ginekolog poprincip.V godinata pone 2 pati hodq. No sega specialno me e super mnogo sram. Kak da kaja na ginekolojkata,4e moje da imam 4ast ot prezervativ vatre... :shock: xaxa :-D To ne mi e mn sme6no de.Ama,ako naistina mislite,4e sam 6te izleze,a i az taka si mislq,togava np. :)

AnoNim4e
03-01-2008, 09:53
E,az sum hodila na ginekolog poprincip.V godinata pone 2 pati hodq. No sega specialno me e super mnogo sram. Kak da kaja na ginekolojkata,4e moje da imam 4ast ot prezervativ vatre... :shock: xaxa :-D To ne mi e mn sme6no de.Ama,ako naistina mislite,4e sam 6te izleze,a i az taka si mislq,togava np. :)
Абе нз..ти си решаваш,обаче ако знаеш тоя гинеколог какво е виждал.....ти просто ще си поредното момиче с такъв проблем....в форума бяха писали някъде,че момиче си пъхало дезедорант и капачката останала в нея.....абе тия лекари са виждали толко мн и такива случаи,че ти няма да им направиш голямо впечатление с проблема ти,защото това се случва и съм напълно сиг,че в семдицата идват по няколко такива случай при гинеколозите,нз от какво тря да те е срам,все пак аз съм За (да отидеш на лекар) ! ;]

amatorium
03-01-2008, 11:09
Abe q ne se shashkai. Sledvashtiq put kato go pravite i shte izleze "luspa" ot prezervativ.

P.S. Nali za vaginata si govorim? 8-)

PlamM
03-01-2008, 12:01
az ne moga da razbera kak stava taq rabota s kysaneto na prezervativa na otdelni chasti :-o za cql prezervativ sym syglasna ama...stranno mi e qvno sym izostanala pak. Neznam moje bi nadcenqvam prezervativite...E ne tva ne moje da bude!Moje i da se izlagam ama pitam seriozno vyzmojno li e pri vaginalen sex prezervativyt da se skusa na otdelni parchenca? :-o Svetnete me dobri hora

swords1010
03-01-2008, 13:17
Ако е попаднала част от презерватива, е възможно да създаде проблеми. Съветвам те да си направиш вагинална промивка.

Nik4o_Spain
03-01-2008, 13:25
Oho pone e bilo zdrav sex 4e da ostane vatre ili neka4estven prezarvativ :D